Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 248 άτομα (16 μέλη και 232 επισκέπτες)

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Εγω την εχω δει ομως παρεα με εναν φιλο μου που πηγαμε , να μπαινει στο δωματιο με πακι φιλε μου! :zombie:
Πολλές γουστάρουν να γλύφουν εκτός από μαύρες σοκολάτες και μαύρες πούτσες!
Μήπως έδινε και κώλο το κορίτσι;
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Πολλές γουστάρουν να γλύφουν εκτός από μαύρες σοκολάτες και μαύρες πούτσες!
Μήπως έδινε και κώλο το κορίτσι;
Στους απλους θνητους σαν και εμας οχι, στα λαθροπακια δεν αποκλειεται τιποτα! :new_shocked: :confused: :shit::zombie:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: 968

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Καλησπέρα στην παρέα, ξέρει μήπως κανείς τι έγινε και δεν δουλεύει η Άννα από Ιωαννίνων 5? Είναι κανα δύο βδομάδες που δεν τη βλέπω στο πρόγραμμα του στουντέλου.
Ειχα ρωτησει την τσατσα για την Αννα , και μου ειπε δουλευει για λιγες μερες, και παρατηρησα στο site οτι ειναι εκτος!! Μηπως το γυρισε σε call girl? Ποιος ξερει! :think: :woldman:
 

ξενυχτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
359
Κριτικές
18
Like
1.168
Πόντοι
371
Επισκεψη διπλη μολις τωρα η μια Στην Ονομαζομενη Τανια γκιλφ Λιοσιων 79 η αποστολη απετυχε εδω θα ακολουθησει κριτικη και η δευτερη ιασωνος 43 Ελενη γκρανι + Εδω πετυχε η αποστολη θα ακολουθησει κι εδω κριτικη χ2


Εχω να πω ρε παιδια οτι μερικες φωρες μπορει να γουσταρουμε το παρακμιακο γαμησι κανουμε τη ψυχη μας και τη καρδια μας πετρα να ικανοποιησουμε το παπαρι μας με οποιο τροπο
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Το 2010 είχα γκόμενα μία μιξοπαρθενα.
3 μήνες σχέση και δεν κάναμε σεξ ποτέ....δεν ήθελε...!!!!
Είχα αγανακτήσει... πήγαινα στην Φυλής για σεξ...!!!!
Στο τέλος της είπα να χωρίσουμε.
Δεν πήγαινε άλλο αυτή η κατάσταση.....!!!!!!
ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ....!!!!!!!!


Επίσης, αν πας Σάββατο βράδυ Φυλής θα δεις πολλά νέα παιδιά.... ομορφόπαιδα.... ωραία ντυμένοι....να κάνουν μπουρδέλοτσάρκα....!!!!!

Αυτοί κανονικά δεν θα έπρεπε να είναι με τις γκόμενες τους και να κάνουν σεξ.....???????

Η μήπως είναι και αυτοί όλοι προβληματικά παιδιά....????

Όχι φυσικά....

Απλά οι ΕΛΛΕΗΝΙΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΤΟΥΣ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΜΕ ΤΑ ΑΣΤΡΑ....ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΕΜΑΘΑΝ..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πρόκειται για.......

ΣΙΧΑΜΕΡΕΣ ΒΡΩΜΕΡΕΣ ΕΛΛΕΗΝΙΔΕΣ VEGAN ΦΕΜΙΝΙΣΤΡΙΕΣ/ME TOO
ΛΕΣΒΙΕΣ ΜΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞ.

ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΙΔΟΣ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ...!!!!!



Τέλος,

Όσον αφορά τούς παντρεμένους....... είναι απόλυτα λογικό και φυσιολογικό να πηγαίνουν με κορασίδες....!!!!!!!ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ.....!!!!!!
Και έτσι.....
Και το σπίτι τους κρατάνε....και ξενοπηδανε....!!!!!!!!!
2 σε 1....... όλα νοικοκυρεμενα!



#Οσον αφορά τα αφροδίσια νοσήματα.... υπάρχουν οι ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ γι'αυτό.....!!!!!!!!!!!!!!!!
Μια φορά έκανα κάτι με παρθενα στη ζωή μου στα 20 . εκείνη 17..περασα και γω τα ίδια ώσπου υστερα από 2 μήνες και καμια 100 ρια σπασίματα, της είπα η θα σε γαμησω η θα χωρίσουμε. Τη γαμουσα για κανα χρόνο περιπου αλλά με παρθενα δε ξανά έμπλεξα
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.640
Like
7.588
Πόντοι
1.056
Μια βοήθεια, Φυλής 54α Τζωρτζια αξίζει το μωρό ; Και από πρόγραμμα εμφάνιση τι παίζει ;
Για μενα ναι,κανει απλο προγραμμα με αδυνατο τατουαζατο κορμι.:fuck1:
Σιγουρα το σωμα της δεν ειναι οπως παλια:sad2:

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ISINAS

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
602
Like
1.864
Πόντοι
206
Πέρασε κανείς απο Ιάσωνος 46 να μας πει αν δούλευε το κοκκαλιαρικο με την αφανα Νέλλη
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: 968

Algegario

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
112
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
καλημερα φιλοι ....το Λουκα 1 στου ψυρρη εχει κλεισει οριστικα??? και εαν ναι ξερουμε που εχουν μετακομισει ??
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
εκει ειναι αλλο θεμα...μου ελεγε προσφατα ενας φιλος ειχανε παρει παρτουζα 2 πουτάνες με εναν αλλον και τις ξεμουνιάσανε...ενω αυτες ψάχνανε μεθυσμενους που θα ξεμπερδευουν γρηγορα με αυτους,οποτε ναι παιζει και αυτο.
Μα δεν λέω κάτι για να προκαλέσω εντυπώσεις ..Λέω απλά εμπειρικά τι έχω δει από τα πουτανακια στην φυλής και στα περίχωρα 20+ χρόνια πορνό καριέρας μου !!βασικα έχω κλείσει ακριβός 22 χρόνια ……
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Καλημέρα δεν έχω ξαναπάει σε μπουρδέλο είμαι 18 χρονών και θα ήθελα μερικές πληροφορίες για τη διαδικασία και αν υπάρχει και κάποια πρόταση για την ηλικία μου;

Ευχαριστώ
Εσυ μ φαινετε συνεχίζεις …Σου ξαναλέω πήγαινε φυλής πρωινή βάρδια μπες σε όλα δες και κρίνε …Αν δεν σου κάνει κλικ κάτι πήγαινε απογευματινή βάρδια …..Για βραδυνη δεν στο συνηστο … Εγώ με τις χρόνια στην πλάτη βράδυ δεν πάω διότι ως γνωστών οι πιο πολλές είναι φόλες στην βραδυνη βάρδια … Πέρα από αυτό επηδη παράγω πολλές ανδορφινες σαν οργανισμός δεν μου βγαίνει καλά το σεξ την νύχτα ….είμαι πιο πολύ πρωί πρωί αλλά και μεσημέρι !!!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.408
Πόντοι
3.636
Το 2010 είχα γκόμενα μία μιξοπαρθενα.
3 μήνες σχέση και δεν κάναμε σεξ ποτέ....δεν ήθελε...!!!!
Είχα αγανακτήσει... πήγαινα στην Φυλής για σεξ...!!!!
Στο τέλος της είπα να χωρίσουμε.
Δεν πήγαινε άλλο αυτή η κατάσταση.....!!!!!!
ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ....!!!!!!!!


Επίσης, αν πας Σάββατο βράδυ Φυλής θα δεις πολλά νέα παιδιά.... ομορφόπαιδα.... ωραία ντυμένοι....να κάνουν μπουρδέλοτσάρκα....!!!!!

Αυτοί κανονικά δεν θα έπρεπε να είναι με τις γκόμενες τους και να κάνουν σεξ.....???????

Η μήπως είναι και αυτοί όλοι προβληματικά παιδιά....????

Όχι φυσικά....

Απλά οι ΕΛΛΕΗΝΙΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΤΟΥΣ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ ΜΕ ΤΑ ΑΣΤΡΑ....ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΕΜΑΘΑΝ..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πρόκειται για.......

ΣΙΧΑΜΕΡΕΣ ΒΡΩΜΕΡΕΣ ΕΛΛΕΗΝΙΔΕΣ VEGAN ΦΕΜΙΝΙΣΤΡΙΕΣ/ME TOO
ΛΕΣΒΙΕΣ ΜΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞ.

ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΙΔΟΣ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΣΥΜΠΑΝΤΟΣ...!!!!!



Τέλος,

Όσον αφορά τούς παντρεμένους....... είναι απόλυτα λογικό και φυσιολογικό να πηγαίνουν με κορασίδες....!!!!!!!ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ.....!!!!!!
Και έτσι.....
Και το σπίτι τους κρατάνε....και ξενοπηδανε....!!!!!!!!!
2 σε 1....... όλα νοικοκυρεμενα!



#Οσον αφορά τα αφροδίσια νοσήματα.... υπάρχουν οι ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ γι'αυτό.....!!!!!!!!!!!!!!!!
Έτσι όπως τα λες γιατί πάνω από όλα είμαστε νοικοκυραίοι άνθρωποι !!
 

Nazario_85

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2018
Μηνύματα
93
Like
982
Πόντοι
80
συνέχεια πάντα live

Κολωνού 53 Κατερίνα ξανθιά μιλφογκιλφ σώμα με πιασίματα με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Αννα ξανθιά μιλφ με μακρύ μαλλί νταρντανοχοντρη με 2αρι βυζι και πολλά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Κολωνού 48 νέο Εύα ξανθό γκρανι χοντρο με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό και Αννα μιλφογκιλφ με καστανοκοκκινο κοντό μαλλί παχουλη με 2αρι βυζι με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 48 Νατάσα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 47 ισόγειο Ζανα ξανθό γκρανι παχουλο με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 47 όροφος Ειρήνη γκιλφ με ξανθοπλατινε μαλλί, σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 45 δεξια κλειστό.

Κολωνού 45 αριστερά 2η πόρτα δεξιά κλειστο.

Κολωνού 45 αριστερά διάδρομος ευθεία Εύα καστανοξανθη κοπέλα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, ψιλοκανονικο σώμα μικρό βυζι και Στέλλα ξανθιά νταρντανα με 3αρι βυζι , αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32α Άννα μελαχρινή κοπελίτσα με κανονικό ωραίο κορμάκι 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32γ κλειστό.

Κολωνού 32β Καρίνα καστανοξανθη μιλφ με πολύ μακρύ μαλλί σώμα με πιασιματακια 2. 5αρι συν σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Κολωνού 30β πρώτος όροφος Άννα ξανθιά μιλφ νταρντανα με κοντό μαλλί, 2αρι συν βυζι, πολλά τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Κολωνού 30β δεύτερος όροφος κλειστό.

Κολωνού 30α Νταρια ξανθοκαστανη με γυαλάκια και το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι και Κατερίνα μελαχρινή με πολύ μακρύ ίσιο μαλλί, κανονικό σώμα 1,5άρι βυζί , αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27α Ανναμπελα μελαχρινή λατινα σώμα με πιασίματα 2.5-3αρι βυζι, τατουάζ στην αριστερή κλειδα, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27γ Φλορα μελαχρινή χοντρή με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε, παλιά έδινε κωλο.

Κολωνού 27β κλειστό.

Κολωνού 23β Βανέσα μελαχρινή κοντή πολύ λεπτή με 1.5αρι βυζι, τατουάζ ανάμεσα στα βυζια, απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.

Κολωνού 23 Νικόλ μελαχρινή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος και στο δεξί μπούτι,απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.

Κολωνού 15β κλειστό.

Κολωνού 15α Αντζελινα μελαχρινή χοντρή με 3.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15 νέο δεξιά κλειστο.

Κολωνού 15 νέο αριστερά κλειστό.

Κολωνού 11β Μαίρη μελαχρινή χοντρή με 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α ισόγειο Λάουρα ξανθιά κατσαρομαλλα με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α όροφος κλειστά.
Κολωνού 30α Νταρια, είναι η ίδια από Κολωνού 23? Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.099
Πόντοι
46.232
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Μα δεν λέω κάτι για να προκαλέσω εντυπώσεις ..Λέω απλά εμπειρικά τι έχω δει από τα πουτανακια στην φυλής και στα περίχωρα 20+ χρόνια πορνό καριέρας μου !!βασικα έχω κλείσει ακριβός 22 χρόνια ……
Και γω εκει περιπου
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
457
Κριτικές
198
Like
10.808
Πόντοι
30.733
Συνήθως όταν βγενεις από μια σχέση είσαι σε αλλο μουντ.εχεις μάθει τον απεριόριστο χρόνο την οικειότητα το δικό σου χορό και τα λειπα.στο μπουρδέλο όλα αυτά ανατρέπονται.εχω πάει φυλους μου μεγάλους κατά τα άλλα γαμιαδες σε σπέσιαλ στανταρακια μου που έβαζα το χέρι μου στο φοτια για την απόδοση της κοπέλας και στους φυλους μου δεν έκανε κούκου με τίποτα.
Το μπουρδελινγκ είναι άποψη για το σεξ και την ζωή γενικότερα.δεν είναι για να πάει ο κάθε πικραμένος που χορισε η που δεν βρίσκει γκόμενα.εγω προσοπικα το επέλεξα.
Προτινο λοιπόν στο 18 χρόνο να ψάχτει λίγο μέσα του.
Και αν το επιλέξει να ξέρει πος είναι μονοπάτι χορις επιστροφή.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.099
Πόντοι
46.232
τώρα live

Χωματιανου 11α Όλγα ξανθιά μιλφ κοντή,σώμα με πιασίματα, 2αρι βυζι και Λόλα ξανθιά παχουλη με μεγάλο κωλο, 2αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, πίσω χαμηλά στη μέση και στα χέρια , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Χωματιανου 11β Αντριανα καστανή κοπέλα με κανονικό σώμα, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Λιοσιων 76β κλειστό.

Λιοσιων 73β Λανα ξανθιά μιλφ νταρντανοπαχουλη, με 2αρι συν βυζι, τατουάζ κάθετα στη σπονδυλική στήλη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 73α Κωνσταντίνα ξανθιά κοπέλα λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Εξηκιου 18 Χριστίνα μελαχρινη μιλφ νταρντανοπαχουλη με 3-3.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος και διάφορα στα χέρια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Εξηκιου 18α κλειστό.

Εξηκιου 18γ Χριστίνα ( Ελληνίδα) ξανθιά μιλφ με κατσαρο μαλλί, χοντρή με 3.5-4αρια βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 79α & 78β κλειστά.

Βεργας 2 Αλεξάνδρα, ξανθιά μιλφ νταρντανα με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 αριστερά Τίνα μελαχρινή με κανονικό σώμα το μαλλί πιασμένο αλογοουρά 2αρι βυζι και Λαρίσα χοντρουλα με καστανό σκούρο μακρύ μαλλί 2αρι βυζι, τατουάζ στο δεξί μπούτι,αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 δεξιά Μαρία(από το Μαραθωνος 59 αριστερά το υπόγειο) μελαχρινή με ξανθιές ανταύγειες, κοντή παχουλη με 3.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Βεργας 6α Μπαρμπορα μιλφ με καστανοκοκκινο μαλλί μέχρι τους ώμους, σώμα με πιασίματα 2.5αρι συν βυζι,διάφορα τατουάζ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, πρωκτικο και αυταρχικό.

Βεργας 6β Άννα ξανθιά ψηλή χοντρή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, 3. 5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 7 Ελένη ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 7 υπόγειο Αννα καστανοξανθη μιλφ με κανονικό σώμα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Λιοσιων 91 κλειστό.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Μιράντα ξανθιά χοντρή μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, με 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστό.

Τροφωνιου 13 ισόγειο Όλγα ξανθό γκρανι, σώμα με πιασιματακια 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Τροφωνιου 13 όροφος Άννα μελαχρινή μιλφ με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα (λίγο κοιλίτσα) 2-2.5 βυζι , με πρωκτικο. Δοκιμάστηκε και μπορώ να πω πολύ τίμια κατάθεση, θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική.
 

ξενυχτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
359
Κριτικές
18
Like
1.168
Πόντοι
371
Εσυ μ φαινετε συνεχίζεις …Σου ξαναλέω πήγαινε φυλής πρωινή βάρδια μπες σε όλα δες και κρίνε …Αν δεν σου κάνει κλικ κάτι πήγαινε απογευματινή βάρδια …..Για βραδυνη δεν στο συνηστο … Εγώ με τις χρόνια στην πλάτη βράδυ δεν πάω διότι ως γνωστών οι πιο πολλές είναι φόλες στην βραδυνη βάρδια … Πέρα από αυτό επηδη παράγω πολλές ανδορφινες σαν οργανισμός δεν μου βγαίνει καλά το σεξ την νύχτα ….είμαι πιο πολύ πρωί πρωί αλλά και μεσημέρι !!!
Δηλαδη εμεις που ειμαστε οι βραδυνοι τρωμε τις φολες δεν το καταλαβαινω αυτο
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.475
Κριτικές
1.272
Like
227.099
Πόντοι
46.232
σφηνάκι live συνοπτικά

Διδυμου 27 Βικτόρια

Διδύμου 22 ισόγειο Αγγέλα

Διδύμου 22 όροφος Μαριάννα

Διδύμου 20 Χριστίνα Ελένη

Φυλής 66δ Ιζαμπέλα, τη προηγούμενη εβδομάδα ήταν Ρωσίδα σήμερα Ισπανίδα

Φυλής 86β Άντζελα FORMET/Isinas
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
330
Κριτικές
11
Like
2.885
Πόντοι
731
φιλε το ξαναλεω οποιος παει σε μπουρδελο ενω εχει σχεση απλα δε στεκει καλα στα μυαλα του,το μπουρδελο πρεπει να ειναι μονο για αναγκη οταν καποιος δε μπορει να τον βαλει αλλιως,οποιος θελει να παει σε μπουρδελο απλα δε κανει σχεση γιατι δε του φταιει και σε τιποτα η κοπελα να τη κολλησει και αμα ειναι παντρεμενος πρωτα παιρνει διαζυγιο και μετα παει σε μπουρδελο γιατι αμα τυχει και το κανουν καμια φορα σα πατρεμενοι για τη καταπολεμηση της ρουτινας του γαμου θα τη κολλησει τη γυναικα και δε του φταιει σε τιποτα,ανωριμοι ανθρωποι ειστε μερικοι αφου βλεπετε σας αρεσουν τα μπουρδελα μη κανετε καθολου σχεσεις δε σας φταιει μια κοπελα μετανα τη κολλησετε και ο παντρεμενος απλα να παρει διαζυγιο και μετα να παει μη κολλησει και τη γυναικα του αμα το κανουν καμια φορα για τη καταπολεμηση της ρουτινας.
το μονο που θα σου απαντησω γιατι το αναφερεις πολλες φορες και ειναι εντελως αστοχο ειναι τα αφροδισια νοσηματα ...δηλαδη θες να πεις οτι οσοι γαμανε σε μπουρδελα (μαζι με εσενα για να εισαι εδω προφανως) εχουμε καποιο αφροδισιο και μετα το μεταφερουμε στις κοπελες μας ? σε πληροφορω οτι εχω αρπαξει κατι απο κανονικη κοπελα και ποτε απο πουτανα...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom