Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 272 άτομα (34 μέλη και 238 επισκέπτες)

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.565
Κριτικές
43
Like
8.863
Πόντοι
1.936
Πριν λίγο...
Live

Φωκαίας 27 υπόγειο
Ελένη. Μάλλον Ρουμάνα.
Καύλα με αρκετά τατουάζ.
Σαλονάρισε ξεβράκωτη!!!
Ελεύθερο τελειωτικο σώμα 69 το πρόγραμμα της.
Η κοπέλα που είχε γράψει και ο Πρόεδρος όταν πρωτιήρθε.

Φωκαίας 27 σκαλάκια
Νέα κοπέλα.
Λένα Ρωσίδα σε ελεύθερο τελειωτικό βυζιά και 69.
Παχουλή με πλούσιο στήθος.
Γλυκιά παρουσία.

Διδυμου 27
Κλειστό.
Το Διδυμου 27 παραπεει πλεον.Γενικα ο τσιμπουκοδρομος της Διδτμου εχει ξεφτυσει.
Εχθες το πρωι της Κυριακης μπηκα στο Διδυμου 22.Κατευθυνθηκα στον οροφο οπου η ευγενεστατη αλλα ψευτρα τσατσα παρουσιασε την Αναστασια με πλουσιο προγραμμα λεει.Μου αρεσε η μεγαλοκοπελα.Ξανθια,μικρο βυζι,ωραιο μεστομενο κωλαρι.Γενικα μου αρεσε.Εδωσα το πορνοπαραβολο και περασα στο δωματιο.Καθαρο,αιρκοντισιον,μεγαλο κρεβατι.Το μενου ειχε συνουσια σε δυο στασεις οπου την ξεμουνιασα για μαθημα.Ουτε προκαραρκτικα ειχε ουτε φιλια,ουτε τσιμπουκια ουτε γλειφομουνια ουτε 69.Λιγο ρωγιτσα πιπιλισα και μου περασε καποτα διεκπαιρεωτικα.Εεε σαλεψα...Την πουτσοκοπαναγα κανα 15 λεπτο.Ιεραποστολικο και στα 4.Εκει τα χρειαστηκε.Εφυγε σερνωμενη σαν τη σαυρα με τα βρακια στο χερι.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.096
Πόντοι
46.232
Το Διδυμου 27 παραπεει πλεον.Γενικα ο τσιμπουκοδρομος της Διδτμου εχει ξεφτυσει.
Εχθες το πρωι της Κυριακης μπηκα στο Διδυμου 22.Κατευθυνθηκα στον οροφο οπου η ευγενεστατη αλλα ψευτρα τσατσα παρουσιασε την Αναστασια με πλουσιο προγραμμα λεει.Μου αρεσε η μεγαλοκοπελα.Ξανθια,μικρο βυζι,ωραιο μεστομενο κωλαρι.Γενικα μου αρεσε.Εδωσα το πορνοπαραβολο και περασα στο δωματιο.Καθαρο,αιρκοντισιον,μεγαλο κρεβατι.Το μενου ειχε συνουσια σε δυο στασεις οπου την ξεμουνιασα για μαθημα.Ουτε προκαραρκτικα ειχε ουτε φιλια,ουτε τσιμπουκια ουτε γλειφομουνια ουτε 69.
Screenshot_20240722_174149.jpg
 

T.D.7

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
1
Like
8.131
Πόντοι
1.046
Έτσι είναι...άμα ξέρεις να διαχειριστείς το χρόνο (ρολόι) και το πουλί σου (να κρατιεσαι). Αρκεί στο τέλος του χρόνου να τελειώσεις (γιατί μου έχει συμβεί να μην μπορέσω εγκαίρως από το πολύ φρενάρισμα).
Συνήθως στο μισάωρο ρίχνω δύο, όποτε όλα κομπλέ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: nick9x

Οξαποδω

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.920
Κριτικές
25
Like
11.584
Πόντοι
14.615

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.096
Πόντοι
46.232
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.188
Κριτικές
16
Like
14.504
Πόντοι
3.246

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.106
Κριτικές
33
Like
7.341
Πόντοι
4.746
Τώρα.Διδυμου 27 Ιβανα. Τελευταία μέρα. Φεύγει για διακοπές όπως είπε η τσατσά. Τα πάντα εκτός από πρωκτικό όπως τόνισε. Μια μουτζα και μια κατάρα στον μαλάκα που την ξέσκισε. Να σου καει το A/C ρε πούστη.
Αυτες τις πaπaρολογiες για παιδάκια λένε ακόμα οι τσα×2>δες; Τι πάει να πει τα πάντα όλα πλην κώλου; Δηλαδή μια πίττα γύρο απ' όλα αλλά χωρίς γύρο; Σκέτη κοροιδία, έλεος πχια.:confused:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.432
Κριτικές
514
Like
70.005
Πόντοι
41.129
Αυτες τις πaπaρολογiες για παιδάκια λένε ακόμα οι τσα×2>δες; Τι πάει να πει τα πάντα όλα πλην κώλου; Δηλαδή μια πίττα γύρο απ' όλα αλλά χωρίς γύρο; Σκέτη κοροιδία, έλεος πχια.:confused:

Λογικό να γίνει αυτό... Πηγαν 2-3 αγαμητοι της εσκισαν τον κώλο και τον έβγαλε απο το μενού. :confused::confused::confused:
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
951
Κριτικές
33
Like
10.368
Πόντοι
3.436
Στοχευμενη εξορμηση σημερα κατα τις 13:30 στο Ιασωνος 20Β για την Αγαπη απο Βενεζουελα....δεν ηταν μεσα στη θεση της ηταν η Λατινα Σαμανθα η οποια εκανε προσθετικη σιλικονης στα κωλομερια της...σκετη αηδια...πηγα στα διπλανα μηπως την πετυχω αλλα δεν....20Α ηταν η Λατινα Ελιζα ψηλη νταρτανουλα...20Γ αλλη Λατινα η Αννα απο Βενεζουελα με ωραια πιασιματα....οποτε μετα σκεφτικα να παω Ιασωνος 1Β πανω μηπως και πετυχω την περιβοητη Τατιανα που επεστρεψε και οντως ηταν εκει...σκεφτηκα να παω μαζι της χωρις να χυσω ωστε να συνεχισω την τσαρκα...Αμ δε... το Μιλφο-Πουτανο-Ουκρανικο σκυλι του πολεμου μου εκανε τετοια γαμησαρα με τετοια τρελα γλωσσοφιλα που δεν καταφερα τελικα να συγκρατηθω και τις τα εριξα ολα χαχαχα... Τι γυναικαρα ειναι αυτη ρε μαγκες που μας κανει την χαρη να γαμιεται για 10 μονο ευρω......
 

paparinos123

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
42
Like
50
Πόντοι
0
μπορει να μου πει καποιος τι παιζει τωρα απο πετιτ και σκιννυ φυλης και τριγυρω?
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Λογικό να γίνει αυτό... Πηγαν 2-3 αγαμητοι της εσκισαν τον κώλο και τον έβγαλε απο το μενού. :confused::confused::confused:
Θυμάμαι παλιά στην φυλης,15 χρόνια πίσω ίσως και περισσότερα, υπήρχαν αρκετές που δίναν κωλο και συνέχιζαν να δίνουν κωλο σε όλους και καθημερινά,αυτές τότε δεν βρέθηκε κανένας να τις ξεσκίσει τοην σουφρα για να το κόψουν?Άμα δίνει κωλο μια πουτανα δίνει, αύρα τα δίνω μία και μία δε δίνω είναι γελοιότητες σε γενικές γραμμές,.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.126
Κριτικές
49
Like
5.533
Πόντοι
2.846
Μισάωρο πρόγραμμα σε μπουρδέλο, άλλη κατάντια αυτό.
εντάξει, άμα είναι καλή η κοπέλα γιατί όχι. Κάποιες φορές που πήρα όχι μισάωρο αλλά 20λεπτο με κάποιες δοκιμασμένες δεν το μετάνιωσα. Το 10λεπτο παραείναι συνοπτικές διαδικασίες.
 

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
393
Πόντοι
21
Πάντως όταν την πετυχαίνω, λίγες φορές την έχω δει να βγαίνει από δωμάτιο
Καλησπέρα Νατάσσα και Ντάσα έχω περάσει αυτό το μήνα 2 φορές στο Μεταξουργείο να δω αν είναι εκεί και τις 2 φορές κλειστό το μπουρδέλο και αναγκάστηκα να πάω Λιοσίων,λείπουν οι κοπέλες για διακοπές?
 

Bile

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
125
Κριτικές
4
Like
627
Πόντοι
301
Καλησπέρα Νατάσσα και Ντάσα έχω περάσει αυτό το μήνα 2 φορές στο Μεταξουργείο να δω αν είναι εκεί και τις 2 φορές κλειστό το μπουρδέλο και αναγκάστηκα να πάω Λιοσίων,λείπουν οι κοπέλες για διακοπές?
Και εγώ το ίδιο έχω περάσει αρκετές φορές αυτόν το μήνα και είναι κλειστό.
 

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
393
Πόντοι
21
Και εγώ το ίδιο έχω περάσει αρκετές φορές αυτόν το μήνα και είναι κλειστό.
Μπράβο μια από τα ίδια πόσες φορές έχεις περάσει αυτό το μήνα γιατί μπορεί να ήταν τυχαίο το 2 δικό μου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bile

Bile

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
125
Κριτικές
4
Like
627
Πόντοι
301
Μπράβο μια από τα ίδια πόσες φορές έχεις περάσει αυτό το μήνα γιατί μπορεί να ήταν τυχαίο το 2 δικό μου.
Πανω από πέντε φορές. τελευταία φορά την περασμένη Τρίτη.και καταλήγω φυλής.
 

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
393
Πόντοι
21
Πανω από πέντε φορές. τελευταία φορά την περασμένη Τρίτη.και καταλήγω φυλής.
Τώρα τον Ιούλιο πανω από 5 ΕΕ?εντάξει δε είναι τυχαίο απλά ή κάνουν διακοπές ή πήγαν στη πατρίδα τους για ένα στοπ.
 

Bile

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
125
Κριτικές
4
Like
627
Πόντοι
301
Τώρα τον Ιούλιο πανω από 5 ΕΕ?εντάξει δε είναι τυχαίο απλά ή κάνουν διακοπές ή πήγαν στη πατρίδα τους για ένα στοπ.
Το συγκεκριμένο έχει λίγους μήνες που έχει ανοίξει με της συγκεκριμένες κοπέλες . απ'όσο ξέρω.παλια ήταν φυλής.
 

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
393
Πόντοι
21
Το συγκεκριμένο έχει λίγους μήνες που έχει ανοίξει με της συγκεκριμένες κοπέλες . απ'όσο ξέρω.παλια ήταν φυλής.
Ναι ναι πολύ σωστά νομίζεις απλά λέω ότι τώρα Ιούλιο δε τις έχεις πετύχει 5-6 φορές που πήγες γιατί τους άλλους μήνες ήταν εκεί οι κοπέλες.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom