Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 239 άτομα (25 μέλη και 214 επισκέπτες)

Outis2024

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2024
Μηνύματα
173
Like
416
Πόντοι
21
έχει , πήγαινε Φυλής στο ύψος της Βικτώριας και Φωκαίας θα βρείς ..
το πως θα περάσεις απόψε Σάββατο που έχουν κατέβει οι ορδές είναι άγνωστο..
Όντως της πουτάνας γινόταν :P και μεγάλες παρέες...
 

Mitsaras29

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2015
Μηνύματα
133
Κριτικές
30
Like
1.348
Πόντοι
1.011
προτάσεις για κώλο ή πιπινοκατάσταση 1η βάρδια;
 

Dstrict

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
803
Κριτικές
8
Like
6.092
Πόντοι
1.326
Για ποια λέτε ρε τύποι?
Υπαρχει μουναρα στην φυλής? Ρώτησα ένα φίλο χτες μου είπε το κακό συναπάντημα κυκλοφορεί από κυρίες
υπερβολές φίλε,νταξει μουνάρες είναι μεγάλη κουβέντα αλλά βρίσκεις ακόμα αρκετά καλές παρουσίες,ενδεικτικά τσέκαρε Φωκαίας 27Β ,13άρια,
7υπόγειο, φυλής 59,66άρια νύχτα, 56 κλπ.αλλά και στα υπόλοιπα ,αν δεν δεις μόνος σου δεν έχεις εικόνα.
Περισσότερο ξενέρα είναι οι παρέες που τσαρκάρουν καλοκαίρι βραδινές ώρες.
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.026
Κριτικές
62
Like
19.750
Πόντοι
13.636
Πριν λίγο...
Live

Φωκαίας 27 υπόγειο
Ελένη. Μάλλον Ρουμάνα.
Καύλα με αρκετά τατουάζ.
Σαλονάρισε ξεβράκωτη!!!
Ελεύθερο τελειωτικο σώμα 69 το πρόγραμμα της.
Η κοπέλα που είχε γράψει και ο Πρόεδρος όταν πρωτιήρθε.

Φωκαίας 27 σκαλάκια
Νέα κοπέλα.
Λένα Ρωσίδα σε ελεύθερο τελειωτικό βυζιά και 69.
Παχουλή με πλούσιο στήθος.
Γλυκιά παρουσία.

Διδυμου 27
Κλειστό.
 

Sentinel beast

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2024
Μηνύματα
20
Like
53
Πόντοι
0
Απόγευμα Σαββάτου στο Μετάξι επιλεκτικές επισκέψεις. Στην Ιάσωνος αυτό που είναι δίπλα στο mall είχε μια πολύ όμορφη τρανς με φοβερή πεταχτή κωλάρα.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 Τατιάνα κοντόχοντρη μιλφογκιλφ με τεράστιες βυζάρες. Στο υπόγειο κλασικά Χριστίνα και Νάταλι. Δίπλα η Αλίνα. Ιάσωνος 46 η εντυπωσιακή Αναστασία με μετριότητες υπηρεσίες.
Ιάσωνος ποιο φίλε μπορείς να πεις αριθμό σε αυτό που ήταν η τρανς; Σε ευχαριστώ.
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.085
Like
1.248
Πόντοι
216
Λοιπόν, συναγωνιστές..
Προ ημερών στην Ιβάνα,Διδυμου 27 ,περίπου 20:30..
Πανέμορφη γκομενίτσα, ωραίο σώμα, λίγο μικρά τα βυζάκια της.. Ντου με γλωσσόφιλα, δεκτική σε γλυφομούνια..
Υπέροχη πίπα, καραμούλιασε και τ'αρχίδια..Μετά την πίπα, έβαλε κρεμούλα σε κώλο και μουνί..Την έστησα στα 4 ,της τον πέρασα κατευθείαν στον κώλο,τρομερή αίσθηση, σε 12-15 επανεισόδους,τελείωσα μέσα στην κωλάρα της..Τρομερή κάβλα..
Λίγο παράξενη κι απόκοσμη ήταν, αλλά VFM..
Η τσατσά δεν ενόχλησε, όλα κύλησαν ήσυχα και ήρεμα.
Η ιβανα ειναι αυτη με τα πολλα τατουαζ?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πριν λίγο...
Live

Φωκαίας 27 υπόγειο
Ελένη. Μάλλον Ρουμάνα.
Καύλα με αρκετά τατουάζ.
Σαλονάρισε ξεβράκωτη!!!
Ελεύθερο τελειωτικο σώμα 69 το πρόγραμμα της.
Η κοπέλα που είχε γράψει και ο Πρόεδρος όταν πρωτιήρθε.

Φωκαίας 27 σκαλάκια
Νέα κοπέλα.
Λένα Ρωσίδα σε ελεύθερο τελειωτικό βυζιά και 69.
Παχουλή με πλούσιο στήθος.
Γλυκιά παρουσία.

Διδυμου 27
Κλειστό.
Η ιρινα τι έγινε?
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
197
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281
Φώκαιας 13 υπογ ξέρει κανείς ποια είναι ;
 

Peterkal7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
129
Κριτικές
13
Like
740
Πόντοι
311
Και το 13 ισόγειο αν περάσει κανένας θα το εκτιμούσα
Ευχαριστώ
 

Peterkal7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
129
Κριτικές
13
Like
740
Πόντοι
311
Η ιβανα ειναι αυτη με τα πολλα τατουαζ?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Η ιρινα τι έγινε?
Σαββατοκύριακο πάει για μπάνιο η ιβανα δεν νομίζω να έχει τατού
 
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy

korne

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2019
Μηνύματα
21
Like
45
Πόντοι
0
Να κάνω μια ερώτηση. Άμα πάρω μισάωρο, είναι για να τελειώσω μια φορά; Ή μπορώ και δύο φορές μέχρι να τελειώσει ο χρόνος;
 

Bile

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
125
Κριτικές
4
Like
627
Πόντοι
301
Να κάνω μια ερώτηση. Άμα πάρω μισάωρο, είναι για να τελειώσω μια φορά; Ή μπορώ και δύο φορές μέχρι να τελειώσει ο χρόνος;
Μια. γιατί μια δυο κουβέντες που θα πείτε πέρασε ο χρόνος φίλε. καλύτερα μπες δύο φορές φτηνότερα θα σου έρθει.
 

gt3000

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2023
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Ρε μάγκες έχω καιρό να πετύχω την ντιανα, πετιτ Ρουμάνα. Τελευταία φορά την είχα πετύχει Φωκαιας 19. Γνωρίζει κανεις τίποτα;
 

T.D.7

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
645
Κριτικές
1
Like
8.129
Πόντοι
1.046
Να κάνω μια ερώτηση. Άμα πάρω μισάωρο, είναι για να τελειώσω μια φορά; Ή μπορώ και δύο φορές μέχρι να τελειώσει ο χρόνος;
Εγώ πάντως συναγωνιστή, δύο -τρείς φορές που έχω πάρει μισάωρο στην Ιωαννίνων γαμουσα μέχρι να τελειώσει ο χρόνος.
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.524
Κριτικές
14
Like
3.657
Πόντοι
6.495
Εγώ πάντως συναγωνιστή, δύο -τρείς φορές που έχω πάρει μισάωρο στην Ιωαννίνων γαμουσα μέχρι να τελειώσει ο χρόνος.
Έτσι είναι...άμα ξέρεις να διαχειριστείς το χρόνο (ρολόι) και το πουλί σου (να κρατιεσαι). Αρκεί στο τέλος του χρόνου να τελειώσεις (γιατί μου έχει συμβεί να μην μπορέσω εγκαίρως από το πολύ φρενάρισμα).
 

ΝΙΡΕΥΣ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
80
Like
387
Πόντοι
20
Προφανώς ηλικιακός ρατσισμός δεν υπάρχει, οι κοπέλες ξεκάθαρα στρέφονται κατά τις πράξεις που κάνουν οι μεγαλύτερης ηλικίας άνθρωποι όπου οι μικρότεροι δεν κάνουν. Το γεγονός αυτό πρέπει να σας βάλει σε σκέψεις, να αναθεωρήσετε, πριν μας απαγορεύουν σε όλους την είσοδο στους οίκους ανοχής.

Το γεγονός αυτό, ξεκάθαρα είναι η ξεφτίλα που δέρνει μια μεγάλη γκάμα μεσηλίκων, με αποτέλεσμα να μας παίρνει όλους η μπάλα. Με την Βανέσα είχα πάει στις αρχές και μια χαρά όλα, δεν υπήρχαν διακρίσεις, ούτε είχα πρόβλημα συνεργασίας, πως άλλαξε ξαφνικά; Κάτι έγινε, δεν υπάρχει άλλη εξήγηση.

Όσοι είναι άνω των 30, καλό είναι να προσέξουν την συμπεριφορά τους, διότι μας βλέπω να γαμάμε όλοι μαζί την χήρα με τα 5 ορφανά αν συνεχίσουν το ίδιο βιολί. Όποιος έχει πολλές ορμές η αργεί να τελειώσει, να πάρει πλαστικιά κούκλα να κάνει την δουλειά του, ούτε εμείς, ούτε οι κοπέλες φταίνε σε κάτι.

Δεν φτάνει που έχετε τα μαύρα σας τα χάλια εμφανισιακά, θέλετε να το παίξετε και νταήδες σε κοριτσάκια 20 χρονών, τόσο σκουπίδια είστε. Το σχόλιο αυτό δεν είναι προσωπικό, αλλά πάτησα πάνω για να γράψω αυτά που ήθελα και όσοι είναι σκουπίδια θα καταλάβουν, όσοι είναι καθώς πρέπει, όπως εγώ δηλαδή, λυπάμαι αλλά μας παίρνει η μπάλα. :hi:
Ειμαι 60αρης λατρης του αγοραιου ερωτα που τον τιμω απο πιτσιρικας συχνα πυκνα. ΠΟΤΕ δεν αντιμετωπισα προβλημα με εργαζομενη κοπελα γιατι δεν αφησα ο ιδιος να δημιουργηθει.Παντα καθαρος και σεβαστικος στις κοπελες ακομη και σε καποια ''ιδιοτροπη'' ας πουμε και αυτο γιατι πιστευω οτι με το αντιτιμο μιιας επισκεψης δεν σημαινει οτι αποκτας ''ιδιοκτησία'' και οποτε ειχα θεμα στυσης ελεγα ευχαριστω στην κοπελα και σηκωνομουν δεν καθομουν να την βασανιζω. ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕμα συμπεριφορας και σεβασμου και οχι ηλικιας. Καλο βραδυ σε ολους φιλοι.
 

Dstrict

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
803
Κριτικές
8
Like
6.092
Πόντοι
1.326
2η βάρδια περίπου 8.30

Φωκαίας
27β Νάταλι, ενώ η Ιρίνα θα λείπει για λίγες βδομάδες.
27α Σάρα
25β Μανταλίνα
17β Ρουσλάνα
17α Μιχαέλα
13 ισόγειο Σοφία
7 μεσαίο Ηλέκτρα

Τα υπόλοιπα φωκαιας κλειστά.

Φιλιππίδου
11α Άννα Κου και Καρολίνα
11β Ντιάνα και Μελίνα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom