Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 263 άτομα (31 μέλη και 232 επισκέπτες)

Dstrict

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
803
Κριτικές
8
Like
6.092
Πόντοι
1.326
Συνέχεια Φυλής μεταξύ 8-9

54πάνω κλειστά

54 Αουρόρας ανοιχτό

56 Λούνα λατίνα υπερπληθωρική για τα γούστα μου

66α λατίνα ξεχνάω

66δ δε μπήκα, συνήθως Νίκη ή Εμμυ πασίγνωστες πλέον.

72 ανοιξε αργότερα

72 υπόγειο, η...Βανέσα, νομίζω η γνωστή λεπτή πιτσιρίκια με μαύρο μαλλί μακρύ αυτήν τη φορά.

Η ΑΕντζυ μάλλον την έκανε

74άρια ανοιχτά

59 πάνω κλειστό
59 κάτω Μόνικα και Κατριν

61 Σάντρα και Κάρολ

65άρια και 84α κλόζεντ

67 Έλλη

69α Άννα τάι

69β Ελένη

71β Σανέλ Σοφία Βερόνικα
71α Λουσία από το επάνω με Σεσίλια και Βαλεντίνα

86β Εβελίνα
84β Σονιας ανοιχτό εκείνη την ώρα δε μπήκα

Τα υπόλοιπα κλειστά.
Έγραψα επιγραμματικα, εάν υπάρχει απορία για κοπέλα θα απαντήσω ο,τι θυμάμαι δηλαδή.
 

Outis2024

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2024
Μηνύματα
173
Like
416
Πόντοι
21
Νυχτερινό αποψινο πέρασμα από Βέργας 7, Σαμπίνα έχει επιστρέψει από Παρασκευή, λαϊκό προσκύνημα κανονικά. Παρέα τριών αλβανών, πιτσιρικάδες 3ης γενιάς, μαγκιά κλανιά που περίμεναν σαλοναριμα, αφού ο πρώτος συναγωνιστής είχε περάσει για μισάωρο, άκρως ενοχλητικοί με το που βγαίνει το κορίτσι και χαιρετάει ο ένας την βρίζει στα αλβανικά. Τέτοια σκουπίδια υπάρχουν εκεί έξω και μετά φταίει η κάθε κοπέλα άμα είναι στραβωμενη.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Ειμαι 60αρης λατρης του αγοραιου ερωτα που τον τιμω απο πιτσιρικας συχνα πυκνα. ΠΟΤΕ δεν αντιμετωπισα προβλημα με εργαζομενη κοπελα γιατι δεν αφησα ο ιδιος να δημιουργηθει.Παντα καθαρος και σεβαστικος στις κοπελες ακομη και σε καποια ''ιδιοτροπη'' ας πουμε και αυτο γιατι πιστευω οτι με το αντιτιμο μιιας επισκεψης δεν σημαινει οτι αποκτας ''ιδιοκτησία'' και οποτε ειχα θεμα στυσης ελεγα ευχαριστω στην κοπελα και σηκωνομουν δεν καθομουν να την βασανιζω. ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕμα συμπεριφορας και σεβασμου και οχι ηλικιας. Καλο βραδυ σε ολους φιλοι.
Αυτό ακριβώς είπα και εγώ, καμία κοπέλα δεν έχει πρόβλημα με ηλικίες, οι συμπεριφορές είναι το πρόβλημα από μεγάλους και από μικρούς. Η ηλικία είναι κάτι το οποίο δεν το ελέγχουμε, την συμπεριφορά μας όμως μπορούμε να την διορθώσουμε. Να σου πω κάτι ρε φίλε; Πως αισθάνεσαι όταν σε προσβάλουν για μαλακίες άλλων; Δεν έχω βρεθεί στην θέση να με διώχνουν λόγο ηλικίας, αλλά θα αισθανόμουν άσχημα, άβολα και μειονεκτικά. Διότι κάποιοι είναι βλαμένοι, θα τους βάλω εγώ μυαλό; Όχι, αλλά πρέπει να τα ακούσουν να μην έχουν την εντύπωση ότι όλα καλά.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
Νυχτερινό αποψινο πέρασμα από Βέργας 7, Σαμπίνα έχει επιστρέψει από Παρασκευή, λαϊκό προσκύνημα κανονικά. Παρέα τριών αλβανών, πιτσιρικάδες 3ης γενιάς, μαγκιά κλανιά που περίμεναν σαλοναριμα, αφού ο πρώτος συναγωνιστής είχε περάσει για μισάωρο, άκρως ενοχλητικοί με το που βγαίνει το κορίτσι και χαιρετάει ο ένας την βρίζει στα αλβανικά. Τέτοια σκουπίδια υπάρχουν εκεί έξω και μετά φταίει η κάθε κοπέλα άμα είναι στραβωμενη.
Μισάωρο πρόγραμμα σε μπουρδέλο, άλλη κατάντια αυτό. Τις προάλλες περίμενα μισή ώρα, βγήκε η κοπέλα και τι είπε; Λέει, ξανά πλήρωσε για ακόμα μισή ώρα, πάλι καλά ήρθε σε εμένα πρώτα και μετά πήγε στον μισάωρο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy

Peterkal7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
129
Κριτικές
13
Like
740
Πόντοι
311
Καλημέρα και καλή εβδομάδα
Χθεσινή επίσκεψη στην Βερόνικα φυλής 71β κάκιστη συμπεριφορά της τσα2 αλλά και τής κοπέλας..
Ακολουθεί κρητική
 
Εγγρ.
25 Μαΐ 2023
Μηνύματα
103
Like
353
Πόντοι
21
Καλημέρα στη παρέα Καλές διακοπές θέλω να ρωτήσω αυτή η Μελίνα στο βεργας 7 υπόγειο λέει τίποτα η φόλα.
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.026
Κριτικές
62
Like
19.750
Πόντοι
13.636

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
612
Κριτικές
19
Like
6.144
Πόντοι
2.036
Καλησπερα συναγωνιστες ειχα πανω απο βδομαδα να μπω στο forum καθως ημουνα διακοπες, τωρα ειμαι μεσα στο πλοιο που επιστρεφει και διαβαζοντας εμαθα οτι επεστρεψε η Τατιανα στο Ι1Β αλλα και η Αγαπη απο Ι20Β η οποια σαν να βαριεται λιγακι απο οτι γραφετε...ειναι σημαντικα νεα αυτα βεβαια για την Αγαπη ελπιζω να της εχει φυγει η ταση για ξεπετα μεθαυριο που θα την επισκεφτω...ειδομεν.. .
Εγώ ενημέρωσα, απο εκεί και μετα... δεν λέω, αυτή η κωλάρα για 10€ είναι τρελό VFM αλλά για λόγους αρχής δεν θα την ξανατιμήσω και ας στρώσει.

μισό λεπτό. Εννοείς ότι οι περισσότεροι μεσήλικες και άνω το παίζουν αντράκια και σκληροί και γι' αυτό οι κοπέλες τους αντιμετωπίζουν με προκατάληψη;
Δεν νομίζω να ισχύει απόλυτα. Σίγουρα υπάρχουν και τέτοιοι αλλά η γενίκευση μου φαίνεται υπερβολική.
Αν έχει σημασία ένα προσωπικό παράδειγμα, εγώ π.χ. προσπαθώ πάντα να είμαι αβρός και τζέντλμαν και να δείχνω στην κοπέλα ότι τη σέβομαι (γιατί όντως τη σέβομαι). Και βλέπω ότι με κάποιες λειτουργεί, άλλες όμως υψώνουν τοίχο.
Όσο για το αν κάποιος αργεί να τελειώσει, εμείς φταίμε πάντα; Όταν γαμάμε με λάστιχο συν μισό μπουκαλάκι λιπαντικό και τύχει η κοπέλα να μην είναι σφιχτή λόγω ανατομίας, τι μπορούμε να κάνουμε γι' αυτό; Όπως λες κι εσύ, φταίμε κι οι δυο ή κανένας.
Εμενα η Βανεσσα μου ειχε πει οτι δεν παίρνει μεγαλύτερους απο 40 ετων γιατί της μυρίζουν γεροντίλα, επισης οι μεσήλικες ανω των 50 ετων της ζητουν ακαποτα γαμήσια με δωράκια χυσιματα στο στόμα κλπ...
Και εμένα μου το είχε πεί και είμαι κοντά στο όριο ηλικιακά αλλά δείχνω μικρότερος, όσες φορές την είχα πάρει στο Χωματιανού ήταν πολύ καλή/θερμή, από την άλλη είναι ο ορισμός του μουνί πηγάδι όπως αναφέρει ο από πάνω αλλά κάνει φοβερό στήσιμο στα 4.
Εγώ μια φορά είχα πάρει μισάωρο, ρώτησα τη τσατσά μου λέει όσες θες, αν μπορείς τελείωσε και 15 φορές.
Παίζουν και τα δύο, ένα απο τα 3 στανταράκια μου, μου ζήτησε να παίρνω 20λεπτο γιατί αργώ να τελειώσω μαζί της (πρίτς!), το άλλο μου έχει πει αν πάρεις 20-30 λεπτά, χύσε όσες φορές μπορείς ... δεν υπάρχει ένα στάνταρ είναι τι deal θα κάνεις, τώρα αν με ρωτάς ποια είναι η default λογική μάλλον η 1η, αν πληρώσεις 20λεπτό συνήθως αν τελειώσεις η άλλη σηκώνεται να φύγει.

Πέρασα το Σάββατο αρχή 3ης βάρδιας, με στόχο την Αννίτα, δεν ήταν εκεί , δεν ξέρω αν άργησε και άνοιξε αργότερα, πολλά κλειστά και Φυλής και Φωκαίας, πολλά όμως, για Σάββατο ... σκεφτείτε τα Φιλλιπίδου είχαν απο 1 κοπέλα το καθένα !
Μετά απο πλήρη βόλτα, κατέληξα στο Φωκαίας 19, μία "Ρωσίδα" (μάλλον Μολδαβή ρωσόφωνη), δεν θυμάμαι όνομα παιδιά, μπορεί ΝΙκόλ, ψηλή, λευκή, βυζάρες 3++ πεσμένες λόγω βάρους αλλά σφιχτές, τσιμπουκοχειλάρες πειραγμένες, πολλά τατού.
Ανακοινώθηκε ακά στοματικό και τελείωμα στήθος, για το τελευταίο πέρασα, μέσα ήταν καλή, φάνηκε πως ξέρει να πιπώνει πολύ καλά αλλά κάπου το μάζευε, καλό κορμί, λίγο πλαδαρό με λίγα παραπάνω κιλά, λίγο τραχύ δέρμα και αξύριστα πόδια 2-3 ημερών+ , δεν μπορώ να πώ, γαμήθηκε καλά από πάνω και νορμάλ, αλλά όταν την έβαλα στα 4 και της είπα θέλω να τελειώσω στα βυζιά σου μου έριξε άκυρο !! δεν ήθελε με τίποτα.
Εκεί άρχισα να κοπανάω όσο μπορούσα και η πονηρή πήρε καλή στασή να βλέπω τους βύζους να πηγαίνουν πέρα δώθε στον καθρέπτη καθώς με κοιτούσε και αυτή, άντεξε εύκολα και κετέθεσα σχετικά χαρούμενος, όταν βγήκα έψαχνα την τσατσά αλλά είχε εξαφανιστεί, μάλλον γιατί ήξερε τι θα άκουγε ...
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Πρωί με τη δροσούλα
- Φωκαίας 27 ισόγειο η Ελένη, ρουμάνα με περίεργο πρόσωπο και ωραίο μαύρο κορσέ
-Φωκαίας 13 κάτω δύο λατίνες, Κατερίνα με πολύ ωραίο πρόσωπο, κοντούλα ελαφρά γεματούλα και Μόνικα, πετίτ, αγαλματένιο κορμί. Απλό πρόγραμμα. Ευγενέστατος πρωτάρης τσάτσος με όρεξη για κουβέντα.
-Φυλής 59 μελαμψή Άντζελα με τσιγαρόβηχα
 

Dstrict

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
803
Κριτικές
8
Like
6.092
Πόντοι
1.326
Μετά απο πλήρη βόλτα, κατέληξα στο Φωκαίας 19, μία "Ρωσίδα" (μάλλον Μολδαβή ρωσόφωνη), δεν θυμάμαι όνομα παιδιά, μπορεί ΝΙκόλ, ψηλή, λευκή, βυζάρες 3++ πεσμένες λόγω βάρους αλλά σφιχτές, τσιμπουκοχειλάρες πειραγμένες, πολλά τατού.
Μάλλον την Όλγα λες άν ήταν ξανθια βαμμένα μαλλιά λευκό δέρμα αγριοπουτανόφατσα .
 

jimbo24

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2016
Μηνύματα
232
Κριτικές
32
Like
1.220
Πόντοι
1.071
Μια φορά την πήρα μαζί με την μιλφάρα που δουλεύουν ντουέτο και ήταν καλή. Μια χαρά πέρασα και προσεχώς θα ξαναπάω να την πάρω και μόνη της.
Πήγα καβλωμενος και τις πήρα παρτουζα με Ελενη. Μονο Λινα γαμησα γιατι η Ελενάρα είναι λιγο μασιφ για τα γούστα μου (μεγαλυτερη κοιλιά, κυριολεκτικά). Στο διπλό τρομπόνι επαιξαν αριστα, ενω η Ελενάρα εγλειφε ο,τι υπήρχε απο τα αρχίδια και κάτω, ακομη και την ώρα που χοροπήδαγε η Λινα. Overall, υγρανθηκε πολυ (με δαχτυλο) πριν αρχίσουμε και παρότι πήγαινε στο ρελαντί την ίππευση, τη χάζευα να το απολαμβάνει και φτιαχνομουν
 

Milfomaniac

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.203
Κριτικές
150
Like
19.440
Πόντοι
32.478
Να κάνω μια ερώτηση. Άμα πάρω μισάωρο, είναι για να τελειώσω μια φορά; Ή μπορώ και δύο φορές μέχρι να τελειώσει ο χρόνος;
Συνήθως 2 φορές είναι. Αυτό το ρωτάς πριν περάσεις, δεν το αφήνεις στην τύχη.
 

Milfomaniac

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.203
Κριτικές
150
Like
19.440
Πόντοι
32.478
Πήγα καβλωμενος και τις πήρα παρτουζα με Ελενη. Μονο Λινα γαμησα γιατι η Ελενάρα είναι λιγο μασιφ για τα γούστα μου (μεγαλυτερη κοιλιά, κυριολεκτικά). Στο διπλό τρομπόνι επαιξαν αριστα, ενω η Ελενάρα εγλειφε ο,τι υπήρχε απο τα αρχίδια και κάτω, ακομη και την ώρα που χοροπήδαγε η Λινα. Overall, υγρανθηκε πολυ (με δαχτυλο) πριν αρχίσουμε και παρότι πήγαινε στο ρελαντί την ίππευση, τη χάζευα να το απολαμβάνει και φτιαχνομουν
Πήγες τώρα τελευταία;;;
Ισχύει ότι ανέβηκε η τιμή στα 40 ευρώ;
Πριν λίγο καιρό είχε 30
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.096
Πόντοι
46.232
Εγώ ενημέρωσα, απο εκεί και μετα... δεν λέω, αυτή η κωλάρα για 10€ είναι τρελό VFM αλλά για λόγους αρχής δεν θα την ξανατιμήσω και ας στρώσει.



Και εμένα μου το είχε πεί και είμαι κοντά στο όριο ηλικιακά αλλά δείχνω μικρότερος, όσες φορές την είχα πάρει στο Χωματιανού ήταν πολύ καλή/θερμή, από την άλλη είναι ο ορισμός του μουνί πηγάδι όπως αναφέρει ο από πάνω αλλά κάνει φοβερό στήσιμο στα 4.

Παίζουν και τα δύο, ένα απο τα 3 στανταράκια μου, μου ζήτησε να παίρνω 20λεπτο γιατί αργώ να τελειώσω μαζί της (πρίτς!), το άλλο μου έχει πει αν πάρεις 20-30 λεπτά, χύσε όσες φορές μπορείς ... δεν υπάρχει ένα στάνταρ είναι τι deal θα κάνεις, τώρα αν με ρωτάς ποια είναι η default λογική μάλλον η 1η, αν πληρώσεις 20λεπτό συνήθως αν τελειώσεις η άλλη σηκώνεται να φύγει.


Μετά απο πλήρη βόλτα, κατέληξα στο Φωκαίας 19, μία "Ρωσίδα" (μάλλον Μολδαβή ρωσόφωνη), δεν θυμάμαι όνομα παιδιά, μπορεί ΝΙκόλ, ψηλή, λευκή, βυζάρες 3++ πεσμένες λόγω βάρους αλλά σφιχτές, τσιμπουκοχειλάρες πειραγμένες, πολλά τατού.
Ανακοινώθηκε ακά στοματικό και τελείωμα στήθος, για το τελευταίο πέρασα, μέσα ήταν καλή, φάνηκε πως ξέρει να πιπώνει πολύ καλά αλλά κάπου το μάζευε, καλό κορμί, λίγο πλαδαρό με λίγα παραπάνω κιλά, λίγο τραχύ δέρμα και αξύριστα πόδια 2-3 ημερών+ , δεν μπορώ να πώ, γαμήθηκε καλά από πάνω και νορμάλ, αλλά όταν την έβαλα στα 4 και της είπα θέλω να τελειώσω στα βυζιά σου μου έριξε άκυρο !! δεν ήθελε με τίποτα.
Όλγα από Μολδαβία, πέρασα πριν 10 μέρες περίπου 3η βάρδια, καλή ήταν, δέχτηκε κανονικά τελείωμα στα βυζια
 

Conan

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
75
Κριτικές
2
Like
265
Πόντοι
20
13:30 αφίχθη Τάνια @Διδυμου 27 όπου και επακολούθησε κατάθεση . Πολύ καλή για άλλη μία φορά. Μοναδική παραφωνία η κατά τα άλλα ευγενική τσατσά που χτύπησε πόρτα 2 φορές, στο 7λεπτό και στο 10λεπτο της αναμέτρησης.
 

Ripper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
155
Κριτικές
20
Like
604
Πόντοι
311
13:30 αφίχθη Τάνια @Διδυμου 27 όπου και επακολούθησε κατάθεση . Πολύ καλή για άλλη μία φορά. Μοναδική παραφωνία η κατά τα άλλα ευγενική τσατσά που χτύπησε πόρτα 2 φορές, στο 7λεπτό και στο 10λεπτο της αναμέτρησης.
Μήπως ξέρεις ποια θα είναι το απόγευμα ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom