Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 210 άτομα (26 μέλη και 184 επισκέπτες)
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
"Πόρτα σε μπουρδέλο" Χτεσινή τσάρκα στην φυλής 3η βάρδια και μπαίνω στο φυλής 69β όπου δουλεύει η νεαρά ( 21 ετών την κόβω) ομορφούλα κοντοπούτανο , μαυρομάλλα ρωσιδούλα η έμμυ, με αρκετά τατού στο κορμί της . Την Έμμυ την είχα πάρει πριν περίπου 2 μήνες και ήταν μια μέτρια φάση από όσο θυμάμαι διότι ενώ έχει ζωντάνια στο σαλόνι μέσα στο δωμάτιο είναι αρκετά ψυχρή. Στα χτεσινά ,είμαστε στο σαλόνι 5 άτομα ,οι 4 είμαστε πάνω από 35 έτη σίγουρα και κάποιοι μπορεί και να ήταν κοντά και στα 50 και ένας πιτσιρικάς.Η Τσατσά μας ανακοινώνει ότι η ρωσιδούλα η οποία δεν έχει βγει ακόμα στο σαλόνι είναι στο δωμάτιο ΑΛΛΑ πάει μόνο με νεαρούς κάτω των 30 ετών ........και έτσι μας διώχνει έμμεσα ,εντομεταξύ εγω είμαι πάνω από 30και την έχω πηδήξει ........ότι να είναι...... Δεν φεύγουμε καθόμαστε να δούμε και οι 4 τι φρούτο είναι αυτή που θέλει μόνο μικρούς......βγαίνει λοιπόν η έμμυ και πάει κατευθειαν στον πιτσιρίκο κάπου 22 ετών να ήταν και του τρίβεται και εμάς τους 4 που είμαστε μεγάλοι ηλιακά μας απαξιώνει πλήρως και αφήνει να εννοηθεί ότι δεν θα πάρει κανέναν λόγο ηλικίας. ΕΧΩ πάθει σοκ παιδιά και οι 4 ναι είμαστε μεσήλικες κάπου στα 40 βαριά 50 αλλά μια χαρά εμφανησιακά και ΕΛΛΗΝΕΣ.Πρώτη φορά στα χρονικά σε όλη μου την πορνοκαριέρα βλέπω πουτανάκι να διώχνει πελάτες και να κάνει χωρίς λόγο τέτοιο ηλικιακό ρατσισμό. Έχω πηδήξει πολύ πιο όμορφες από την έμμυ νεαρές κάτω από 23 έτη και καμία ποτέ δεν άφησε υπονούμενο να μη περάσω λόγο ηληκίας..................Θα ξανπάω κάποια στιγμή να δω αν ήταν τυχαίο γεγονός και αν περάσω μέσα...αυτή τη φορά θα την πηδήξω πολύ πιο άγρια και δυνατά σε σχέση με την πρώτη φορά που την λυπήθηκα τότε διότι ζορίστηκε και με "παρακάλαγε" με κομψό τρόπο να κόψω τέμπο όταν την όργωνα και έκοψα φυσικά τότε ..... για να δει πως γαμάνε οι άνω των 30 έτσι για μάθημα και τιμωρία ταυτόχρονα! Όπως και να έχει είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ,ακούω γνώμες συναγωνιστές γι αυτό το σκηνικό!
Προφανώς ηλικιακός ρατσισμός δεν υπάρχει, οι κοπέλες ξεκάθαρα στρέφονται κατά τις πράξεις που κάνουν οι μεγαλύτερης ηλικίας άνθρωποι όπου οι μικρότεροι δεν κάνουν. Το γεγονός αυτό πρέπει να σας βάλει σε σκέψεις, να αναθεωρήσετε, πριν μας απαγορεύουν σε όλους την είσοδο στους οίκους ανοχής.

Το γεγονός αυτό, ξεκάθαρα είναι η ξεφτίλα που δέρνει μια μεγάλη γκάμα μεσηλίκων, με αποτέλεσμα να μας παίρνει όλους η μπάλα. Με την Βανέσα είχα πάει στις αρχές και μια χαρά όλα, δεν υπήρχαν διακρίσεις, ούτε είχα πρόβλημα συνεργασίας, πως άλλαξε ξαφνικά; Κάτι έγινε, δεν υπάρχει άλλη εξήγηση.

Όσοι είναι άνω των 30, καλό είναι να προσέξουν την συμπεριφορά τους, διότι μας βλέπω να γαμάμε όλοι μαζί την χήρα με τα 5 ορφανά αν συνεχίσουν το ίδιο βιολί. Όποιος έχει πολλές ορμές η αργεί να τελειώσει, να πάρει πλαστικιά κούκλα να κάνει την δουλειά του, ούτε εμείς, ούτε οι κοπέλες φταίνε σε κάτι.

Δεν φτάνει που έχετε τα μαύρα σας τα χάλια εμφανισιακά, θέλετε να το παίξετε και νταήδες σε κοριτσάκια 20 χρονών, τόσο σκουπίδια είστε. Το σχόλιο αυτό δεν είναι προσωπικό, αλλά πάτησα πάνω για να γράψω αυτά που ήθελα και όσοι είναι σκουπίδια θα καταλάβουν, όσοι είναι καθώς πρέπει, όπως εγώ δηλαδή, λυπάμαι αλλά μας παίρνει η μπάλα. :hi:
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.123
Κριτικές
49
Like
5.529
Πόντοι
2.846
Προφανώς ηλικιακός ρατσισμός δεν υπάρχει, οι κοπέλες ξεκάθαρα στρέφονται κατά τις πράξεις που κάνουν οι μεγαλύτερης ηλικίας άνθρωποι όπου οι μικρότεροι δεν κάνουν. Το γεγονός αυτό πρέπει να σας βάλει σε σκέψεις, να αναθεωρήσετε, πριν μας απαγορεύουν σε όλους την είσοδο στους οίκους ανοχής.

Το γεγονός αυτό, ξεκάθαρα είναι η ξεφτίλα που δέρνει μια μεγάλη γκάμα μεσηλίκων, με αποτέλεσμα να μας παίρνει όλους η μπάλα. Με την Βανέσα είχα πάει στις αρχές και μια χαρά όλα, δεν υπήρχαν διακρίσεις, ούτε είχα πρόβλημα συνεργασίας, πως άλλαξε ξαφνικά; Κάτι έγινε, δεν υπάρχει άλλη εξήγηση.

Όσοι είναι άνω των 30, καλό είναι να προσέξουν την συμπεριφορά τους, διότι μας βλέπω να γαμάμε όλοι μαζί την χήρα με τα 5 ορφανά αν συνεχίσουν το ίδιο βιολί. Όποιος έχει πολλές ορμές η αργεί να τελειώσει, να πάρει πλαστικιά κούκλα να κάνει την δουλειά του, ούτε εμείς, ούτε οι κοπέλες φταίνε σε κάτι.

Δεν φτάνει που έχετε τα μαύρα σας τα χάλια εμφανισιακά, θέλετε να το παίξετε και νταήδες σε κοριτσάκια 20 χρονών, τόσο σκουπίδια είστε. Το σχόλιο αυτό δεν είναι προσωπικό, αλλά πάτησα πάνω για να γράψω αυτά που ήθελα και όσοι είναι σκουπίδια θα καταλάβουν, όσοι είναι καθώς πρέπει, όπως εγώ δηλαδή, λυπάμαι αλλά μας παίρνει η μπάλα. :hi:
μισό λεπτό. Εννοείς ότι οι περισσότεροι μεσήλικες και άνω το παίζουν αντράκια και σκληροί και γι' αυτό οι κοπέλες τους αντιμετωπίζουν με προκατάληψη;
Δεν νομίζω να ισχύει απόλυτα. Σίγουρα υπάρχουν και τέτοιοι αλλά η γενίκευση μου φαίνεται υπερβολική.
Αν έχει σημασία ένα προσωπικό παράδειγμα, εγώ π.χ. προσπαθώ πάντα να είμαι αβρός και τζέντλμαν και να δείχνω στην κοπέλα ότι τη σέβομαι (γιατί όντως τη σέβομαι). Και βλέπω ότι με κάποιες λειτουργεί, άλλες όμως υψώνουν τοίχο.
Όσο για το αν κάποιος αργεί να τελειώσει, εμείς φταίμε πάντα; Όταν γαμάμε με λάστιχο συν μισό μπουκαλάκι λιπαντικό και τύχει η κοπέλα να μην είναι σφιχτή λόγω ανατομίας, τι μπορούμε να κάνουμε γι' αυτό; Όπως λες κι εσύ, φταίμε κι οι δυο ή κανένας.
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2022
Μηνύματα
319
Like
776
Πόντοι
81
μισό λεπτό. Εννοείς ότι οι περισσότεροι μεσήλικες και άνω το παίζουν αντράκια και σκληροί και γι' αυτό οι κοπέλες τους αντιμετωπίζουν με προκατάληψη;
Δεν νομίζω να ισχύει απόλυτα. Σίγουρα υπάρχουν και τέτοιοι αλλά η γενίκευση μου φαίνεται υπερβολική.
Αν έχει σημασία ένα προσωπικό παράδειγμα, εγώ π.χ. προσπαθώ πάντα να είμαι αβρός και τζέντλμαν και να δείχνω στην κοπέλα ότι τη σέβομαι (γιατί όντως τη σέβομαι). Και βλέπω ότι με κάποιες λειτουργεί, άλλες όμως υψώνουν τοίχο.
Όσο για το αν κάποιος αργεί να τελειώσει, εμείς φταίμε πάντα; Όταν γαμάμε με λάστιχο συν μισό μπουκαλάκι λιπαντικό και τύχει η κοπέλα να μην είναι σφιχτή λόγω ανατομίας, τι μπορούμε να κάνουμε γι' αυτό; Όπως λες κι εσύ, φταίμε κι οι δυο ή κανένας.
Το σχόλιο αυτό προφανώς δεν αφορά εσένα.
Σου θέτω το εξής ερώτημα, πως γίνεται μια κοπέλα στην αρχή να πηγαίνει με όλους και στην πορεία να κάνει διακρίσεις; Τρελάθηκε; Η κάτι διαπίστωσε; Εσύ δώσε ότι εξήγηση θέλεις, εγώ πιστεύω ότι διαπίστωσε συμπεριφορές, η εκτός αν πούμε ότι τρελάθηκε, δηλαδή ότι όλοι οι μεσήλικες ήταν όπως πρέπει και από παράνοια είπε να τους ξεχωρίσει.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.683
Like
11.631
Πόντοι
2.406
Η πόρτα είναι πιο τίμιο από το φολιασμα ,την δέχομαι, απλά η πουτανα ειναι λειτούργησαν και όχι μια απλή δουλειά, είναι λάθος οι πόρτες ,ειδικά σε νορμάλ άτομα 40 ετών ....Έλληνας καθαρός και αρκετά εμφανίσιμος. Το ίδιο με εσένα έπαθα πριν 2 μήνες όταν τηνν πρωτογαμησα ,ηραν κομοδίνο....συγκριτικά με το τι κάνει με τους πιτσιρικάδες.....
Για ποια λέτε ρε τύποι?
Υπαρχει μουναρα στην φυλής? Ρώτησα ένα φίλο χτες μου είπε το κακό συναπάντημα κυκλοφορεί από κυρίες
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.432
Κριτικές
514
Like
70.002
Πόντοι
41.129
Προφανώς ηλικιακός ρατσισμός δεν υπάρχει, οι κοπέλες ξεκάθαρα στρέφονται κατά τις πράξεις που κάνουν οι μεγαλύτερης ηλικίας άνθρωποι όπου οι μικρότεροι δεν κάνουν. Το γεγονός αυτό πρέπει να σας βάλει σε σκέψεις, να αναθεωρήσετε, πριν μας απαγορεύουν σε όλους την είσοδο στους οίκους ανοχής.

Το γεγονός αυτό, ξεκάθαρα είναι η ξεφτίλα που δέρνει μια μεγάλη γκάμα μεσηλίκων, με αποτέλεσμα να μας παίρνει όλους η μπάλα. Με την Βανέσα είχα πάει στις αρχές και μια χαρά όλα, δεν υπήρχαν διακρίσεις, ούτε είχα πρόβλημα συνεργασίας, πως άλλαξε ξαφνικά; Κάτι έγινε, δεν υπάρχει άλλη εξήγηση.

Όσοι είναι άνω των 30, καλό είναι να προσέξουν την συμπεριφορά τους, διότι μας βλέπω να γαμάμε όλοι μαζί την χήρα με τα 5 ορφανά αν συνεχίσουν το ίδιο βιολί. Όποιος έχει πολλές ορμές η αργεί να τελειώσει, να πάρει πλαστικιά κούκλα να κάνει την δουλειά του, ούτε εμείς, ούτε οι κοπέλες φταίνε σε κάτι.

Δεν φτάνει που έχετε τα μαύρα σας τα χάλια εμφανισιακά, θέλετε να το παίξετε και νταήδες σε κοριτσάκια 20 χρονών, τόσο σκουπίδια είστε. Το σχόλιο αυτό δεν είναι προσωπικό, αλλά πάτησα πάνω για να γράψω αυτά που ήθελα και όσοι είναι σκουπίδια θα καταλάβουν, όσοι είναι καθώς πρέπει, όπως εγώ δηλαδή, λυπάμαι αλλά μας παίρνει η μπάλα. :hi:

Εμενα η Βανεσσα μου ειχε πει οτι δεν παίρνει μεγαλύτερους απο 40 ετων γιατί της μυρίζουν γεροντίλα, επισης οι μεσήλικες ανω των 50 ετων της ζητουν ακαποτα γαμήσια με δωράκια χυσιματα στο στόμα κλπ...
 

ladiesman

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2009
Μηνύματα
98
Like
94
Πόντοι
0
Το σχόλιο αυτό προφανώς δεν αφορά εσένα.
Σου θέτω το εξής ερώτημα, πως γίνεται μια κοπέλα στην αρχή να πηγαίνει με όλους και στην πορεία να κάνει διακρίσεις; Τρελάθηκε; Η κάτι διαπίστωσε; Εσύ δώσε ότι εξήγηση θέλεις, εγώ πιστεύω ότι διαπίστωσε συμπεριφορές, η εκτός αν πούμε ότι τρελάθηκε, δηλαδή ότι όλοι οι μεσήλικες ήταν όπως πρέπει και από παράνοια είπε να τους ξεχωρίσει.
Ενώ οι νεώτεροι ήταν όλοι άψογοι;
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.683
Like
11.631
Πόντοι
2.406
Εγώ νομίζω λόγω ηληκια και Βιάγκρα κάνουν πολύ ώρα να χυσουν η να τους σηκωθεί και ταλαιπωρούντςι οι υπάρξεις εξ ου κ λέει άστους να παν στο διαολο
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.085
Like
1.248
Πόντοι
216
Εγώ νομίζω λόγω ηληκια και Βιάγκρα κάνουν πολύ ώρα να χυσουν η να τους σηκωθεί και ταλαιπωρούντςι οι υπάρξεις εξ ου κ λέει άστους να παν στο διαολο
Aυτός ειναι μάλλον ο λόγος.
 

ntinosxxx

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2019
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Επειδή είναι να κατέβω Αθήνα. Μεγαλ. Αλεξάνδρου τα 25αρια ξέρουμε ποτε είναι ανοιχτά; Επίσης, καμία απόψη για τα δέρλα Μαραθώνος μεσιμεριανές ώρες ΣΚ έχουμε;;
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.683
Like
11.631
Πόντοι
2.406
Λατινες κωλαρες παίζουν κάπου?. Τώρα η βραδυ
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
16
Like
14.500
Πόντοι
3.246

Ripper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
155
Κριτικές
20
Like
604
Πόντοι
311
Τώρα.Διδυμου 27 Ιβανα. Τελευταία μέρα. Φεύγει για διακοπές όπως είπε η τσατσά. Τα πάντα εκτός από πρωκτικό όπως τόνισε. Μια μουτζα και μια κατάρα στον μαλάκα που την ξέσκισε. Να σου καει το A/C ρε πούστη.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
16
Like
14.500
Πόντοι
3.246
Τώρα.Διδυμου 27 Ιβανα. Τελευταία μέρα. Φεύγει για διακοπές όπως είπε η τσατσά. Τα πάντα εκτός από πρωκτικό όπως τόνισε. Μια μουτζα και μια κατάρα στον μαλάκα που την ξέσκισε. Να σου καει το A/C ρε πούστη.
σταμάτα
να λες τέτοια κι έχει όλο διακοπές ρεύματος τώρα τελευταία!
 

Peterkal7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
129
Κριτικές
13
Like
740
Πόντοι
311

Jason Lee Son

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
197
Κριτικές
5
Like
556
Πόντοι
301
3η βάρδια στο μετάξι παίζει τίποτα όμορφο;
 

Ripper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
155
Κριτικές
20
Like
604
Πόντοι
311
Απόγευμα Σαββάτου στο Μετάξι επιλεκτικές επισκέψεις. Στην Ιάσωνος αυτό που είναι δίπλα στο mall είχε μια πολύ όμορφη τρανς με φοβερή πεταχτή κωλάρα.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 Τατιάνα κοντόχοντρη μιλφογκιλφ με τεράστιες βυζάρες. Στο υπόγειο κλασικά Χριστίνα και Νάταλι. Δίπλα η Αλίνα. Ιάσωνος 46 η εντυπωσιακή Αναστασία με μετριότητες υπηρεσίες.
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
374
Κριτικές
14
Like
1.803
Πόντοι
431
Λοιπόν, συναγωνιστές..
Προ ημερών στην Ιβάνα,Διδυμου 27 ,περίπου 20:30..
Πανέμορφη γκομενίτσα, ωραίο σώμα, λίγο μικρά τα βυζάκια της.. Ντου με γλωσσόφιλα, δεκτική σε γλυφομούνια..
Υπέροχη πίπα, καραμούλιασε και τ'αρχίδια..Μετά την πίπα, έβαλε κρεμούλα σε κώλο και μουνί..Την έστησα στα 4 ,της τον πέρασα κατευθείαν στον κώλο,τρομερή αίσθηση, σε 12-15 επανεισόδους,τελείωσα μέσα στην κωλάρα της..Τρομερή κάβλα..
Λίγο παράξενη κι απόκοσμη ήταν, αλλά VFM..
Η τσατσά δεν ενόχλησε, όλα κύλησαν ήσυχα και ήρεμα.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.432
Κριτικές
514
Like
70.002
Πόντοι
41.129
Τώρα.Διδυμου 27 Ιβανα. Τελευταία μέρα. Φεύγει για διακοπές όπως είπε η τσατσά. Τα πάντα εκτός από πρωκτικό όπως τόνισε. Μια μουτζα και μια κατάρα στον μαλάκα που την ξέσκισε. Να σου καει το A/C ρε πούστη.

Υπάρχουν και αυτά τα σκουπίδια αναμεσα μας, τι να πεις.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.489
Κριτικές
2
Like
19.313
Πόντοι
3.656
?????????
Ακούει κανείς???
έχει , πήγαινε Φυλής στο ύψος της Βικτώριας και Φωκαίας θα βρείς ..
το πως θα περάσεις απόψε Σάββατο που έχουν κατέβει οι ορδές είναι άγνωστο..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom