Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 257 άτομα (34 μέλη και 223 επισκέπτες)

Nikolasgrt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
302
Like
1.201
Πόντοι
201
Κατάθεση σε Έμμυ Λιοσίων. (Ξανά) Ήρθε με νεύρα γιατί κάποιος 21χρονος τις είπε ότι δε ξέρει να γαμιεται. Άκου εκεί μου λέει 8 χρόνια κάνω τη δουλειά και θα μου πει ο μικρός ότι δε ξέρω τι κάνω.
Παρα τα νευρακια επιδόθηκε σε ακραία πίπα και αρχιδιγλειψιμο( πρώτη φορά τα εγλειψε, δεν ήξερα ότι το κάνει.) πρώτη στάση στα 4 γουστάρω φουλ 3 πράγματα. Τα τατού στην πλάτη της
Την κωλαρα της την τροφαντη
Και ότι γουστάρει δάχτυλο στον κώλο
Μετά πολύ καλό καβαλημα με πολλές σφαλιάρες στην κωλαρα( σε κάθε σφαλιάρα έχανε Ρυθμό, αλλά τον έβρισκε ξανά) το τέλος ήρθε ιεραποστολικα
Τελικά όταν έχει κέφια είναι πολύ καλή . Έχω πάει αρκετές φορές τελευταία και έχει καιρό να με φολιασει
Υγ, γιατί ρε έμπειροι μπουρδελιαριδες κάθε φορά μετά από καλό άδειασμα νιώθω ότι δεν έχω πόδια και δε μπορώ να περπατήσω? Δηλαδή το τίμημα κάθε φορά που περνάω καλά με πουτανα είναι να παραπαταω εξω από τα μπουρδέλα?
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.432
Κριτικές
514
Like
70.002
Πόντοι
41.129
Κατάθεση σε Έμμυ Λιοσίων. (Ξανά) Ήρθε με νεύρα γιατί κάποιος 21χρονος τις είπε ότι δε ξέρει να γαμιεται. Άκου εκεί μου λέει 8 χρόνια κάνω τη δουλειά και θα μου πει ο μικρός ότι δε ξέρω τι κάνω.
Παρα τα νευρακια επιδόθηκε σε ακραία πίπα και αρχιδιγλειψιμο( πρώτη φορά τα εγλειψε, δεν ήξερα ότι το κάνει.) πρώτη στάση στα 4 γουστάρω φουλ 3 πράγματα. Τα τατού στην πλάτη της
Την κωλαρα της την τροφαντη
Και ότι γουστάρει δάχτυλο στον κώλο
Μετά πολύ καλό καβαλημα με πολλές σφαλιάρες στην κωλαρα( σε κάθε σφαλιάρα έχανε Ρυθμό, αλλά τον έβρισκε ξανά) το τέλος ήρθε ιεραποστολικα
Τελικά όταν έχει κέφια είναι πολύ καλή . Έχω πάει αρκετές φορές τελευταία και έχει καιρό να με φολιασει
Υγ, γιατί ρε έμπειροι μπουρδελιαριδες κάθε φορά μετά από καλό άδειασμα νιώθω ότι δεν έχω πόδια και δε μπορώ να περπατήσω? Δηλαδή το τίμημα κάθε φορά που περνάω καλά με πουτανα είναι να παραπαταω εξω από τα μπουρδέλα?

ωχ ωχ ωχ και εχω και χοντρα δαχτυλα !!! θα την κωλοδαχτυλογαμησω αγρια τη μικρη ...
 

Punter_13

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2024
Μηνύματα
123
Like
218
Πόντοι
21
Υπάρχει κριτική για την εν λόγω κορασίδα; ή άλλη περαιτέρω περιγραφή;
Εχω παρει εγω. Μουναρα με κατι ινδιανους στα μπουτια ψηλη αλλα λιγο ψυχρη. Ολα με καποτα και δεν μιλαει ελληνικα. Για τα χοντρα καλη
 

johnvironas

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2023
Μηνύματα
50
Like
479
Πόντοι
20
ωχ ωχ ωχ και εχω και χοντρα δαχτυλα !!! θα την κωλοδαχτυλογαμησω αγρια τη μικρη ...
Κατάλαβα...
Την βλέπω να παίρνει και αυτή τριήμερο ρεπό μετά σαν την Ιβανκα!
 

VasilhsEb13

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2023
Μηνύματα
65
Like
104
Πόντοι
0
Παίζει κάτι σε ebony γ εμάς που θα κατέβουμε μετά τις 11
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
527
Like
2.241
Πόντοι
446
ωχ ωχ ωχ και εχω και χοντρα δαχτυλα !!! θα την κωλοδαχτυλογαμησω αγρια τη μικρη ...

Να είσαι όμως προσεκτικός διότι, από ό,τι έχω ακούσει, ο προστάτης της μικρής επειδή είναι κηπουρός στο επάγγελμα κυκλοφορεί πάντοτε με ένα κλαδευτήρι στην τσέπι!
 

Sakis1104

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
52
Like
61
Πόντοι
0
Μεγαλου αλεξανδρου 21 ισόγειο Γιούλη μελαμψη αδύνατη όμορφη λατινα καλή και στο δωμάτιο για 10 ευρώ είναι τρομερή ευκαιρία.απλο πρόγραμμα κάνει.Την ξανατιμησα για πολλοστή φορά και σήμερα.
Βρε μύστη σήμερα δεν υπάρχει Γιούλη Ιάσωνος 21 ισόγειο και αυτή που έχει Τζούλη φόλα μεγάλη δεν δέχεται τίποτα την έδιωξα πήρα το δεκαδικό και έφυγα
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.967
Κριτικές
67
Like
29.244
Πόντοι
10.336
Βρε μύστη σήμερα δεν υπάρχει Γιούλη Ιάσωνος 21 ισόγειο και αυτή που έχει Τζούλη φόλα μεγάλη δεν δέχεται τίποτα την έδιωξα πήρα το δεκαδικό και έφυγα
Τυπε τα εδωσε ολα με εμενα και δεν αφησε τιποτα για τους αλλους :confused:

Χωρις πλακα, οταν μπηκα σπιτι βαρεσα μια μαλακια για να μου πεσει. Με τρελανε μεσα στο δωματιο, σοκαριστηκα τοσο που σκεφτομαι να γραψω κριτικη μετα απο 1 χρονο. Αν πηγες προς το τελος της βαρδιας, κρινοντας απτην ποιοτητα των πελατων στο σαλονι που αντικρυσα βγαινοντας (και με τα υψηλα στανταρ που εθεσε ενας στρατηγος σαν τον παπαροτριφτουλα φυσικα :tooth: ) , τοτε μαλλον δεν θα παρεμεινε και πολυ κεφατη...

Τωρα βεβαια εχω αμφιβολιες αν γαμησα την Γιουλη γιατι η τσατσα οντως την ειπε Τζουλια.....Το ιδιο δεν ειναι; :think: η περιγραφη ειναι ιδια παντως, να την ρουφηξεις σε ποτηρι την καβλα
 

Sakis1104

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
52
Like
61
Πόντοι
0
Τυπε μαλλον τα εδωσε ολα με εμενα και δεν αφησε τιποτα για τους αλλους :confused:
Χωρις πλακα, οταν μπηκα σπιτι βαρεσα μια μαλακια για να μου πεσει. Με τρελανε μεσα στο δωματιο, σοκαριστηκα τοσο που σκεφτομαι να γραψω κριτικη μετα απο 1 χρονο. Αν πηγες προς το τελος της βαρδιας, κρινοντας απτην ποιοτητα των πελατων στο σαλονι που αντικρυσα βγαινοντας (και με τα υψηλα στανταρ που εθεσε ενας στρατηγος σαν εμενα φυσικα :tooth: ) , τοτε μαλλον δεν θα παρεμεινε και πολυ κεφατη...

Τωρα βεβαια εχω αμφιβολιες αν γαμησα την Γιουλη γιατι η τσατσα οντως την ειπε Τζουλια.....Το ιδιο δεν ειναι; :think:
Βρε φίλε αυτή δεν άφηνε να πιάσεις τίποτα ούτε βυζί ούτε κωλο ούτε μουνι όμορφη γυναίκα δεν λέω αλλά είναι σεξ από απόσταση την έδιωξα αμέσως και είπα στην κυρία Σούλα να μου δώσει πίσω το παράβολο όπως και το έκανε χιλιάδες παράβολα έχω δώσει αυτό δεν το έχω ξανασυναντήσει τόση ψυχροτητα
 

poytsoskampilo

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
170
Κριτικές
2
Like
399
Πόντοι
21
Στ' ακριτικα Ιωαννινων3 στο ισογειο σαλοναρισαν Ελενη κ Λινα γυναικες της διπλανης πορτας για διπυρηνο σε ακαπελα αλλα με μετριες εντυπωσεις απο το παρελθον' μεταβολη και επισκεψη στο ιωαννινων 5, εκει κανει το ντεμπουτο της μια μελαχρινη συμπαθητικη ρομαΒουλγαρα νταρντανοκοπελα με τατου περι τα 30 ετη. Απολαυσα το κρυο τονωτικο ντουζακι και την κορασιδα σε απλη συνεδρια. Για ενα φακ τεστ καλη ειναι. 3καπακο μοuνi γεμισε το κρεβατι με την παρουσια της. Κριμα που δεν ιδρωνει την φανελα με εξτραδακια και κω.. αλλα εχει κοφτη στα βασικα αποστειρωμενα.
Αν πετυχει το διπυρηνο τσιμπουκι τυφλα να χει το γαμησι
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Βρε μύστη σήμερα δεν υπάρχει Γιούλη Ιάσωνος 21 ισόγειο και αυτή που έχει Τζούλη φόλα μεγάλη δεν δέχεται τίποτα την έδιωξα πήρα το δεκαδικό και έφυγα
Χτες ήταν,σήμερα μπορεί να είχε ρεπό η περίοδο,ρώτα τον τσατσο ποτέ ξαναδουλευει κ πάνε για δοκιμή.
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.085
Like
1.248
Πόντοι
216
Να είσαι όμως προσεκτικός διότι, από ό,τι έχω ακούσει, ο προστάτης της μικρής επειδή είναι κηπουρός στο επάγγελμα κυκλοφορεί πάντοτε με ένα κλαδευτήρι στην τσέπι!
O κηπουρος για προστάτης λίγο δυσκολο φαίνεται. Οι προστατες αν δεν ειναι συνηθως πρωην, καταδικασμενοι, θα ειναι σιγουρα μελλοντικοί.
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Χτεσινή κατάθεση στο Ιάσωνος 32 το πρώτο δεξιά στο ισόγειο ,το βράδυ .Δουλεύουν δυο κοπέλες μία με πολλά τατού που παίρνει 10 ευρώ και μια άλλη η Μαρία ( πιο όμορφη) από Ιταλία που παίρνει 15 ευρώ σε απλό πρόγραμμα. Διάλεξα την Μαρία,λεπτή γύρω στο 1,70 με άσπρη επιδερμίδα , πολύ όμορφο πρόσωπο ,ανύπαρτκο βυζί και καλό κωλαράκι. Πριν μπω επείδη είναι όμορφη είχα ένα κακό προαίσθημα ότι θα είναι φόλα και δυστυχώς επιβεβαιώθηκα. Αρχικά το σεντόνι είχε χύσια από τον τους προηγούμενους.......πρώτο ξενέρωμα, μπαίνει η κοπέλα μου κάνει μια σχετικά καλή πίπα με προφυλακτικό και μετά γυρνάει μπρούμυτα για να μη μποροώ να την ξεσκίσω .......της λέω να κάτσει στα 4 και απαντά ότι δεν κάνει τέτοια στάση ( στα αγγλικά ο διάλογος) την πήδηξα λοιπόν μπρούμητα αλλά δεν βολευόμουν οπότε την γυρνάω με το ζόρι ιεραποστολικά όπου δεν με άφηνε να τις σηκώσω τα πόδια.... με χιλια ζόρια της σήκωσα το ένα το πόδι και αυτή προσπαθούσε να κλέψει να μην τον φάει όλο τον πούτσο μέσα της..... έλεγε ότι είναι μεγάλος και παπαριές ,στο 5λέπτο άρχισε να λέει να τελειώνω οπότε ανέβασα ρυθμό την ξέσκισα και αυτή ψιλοούρλιαζε από πόνο μάλλον , υποθέτω είναι πρωτάρα, ευτυχώς κατάφερα και έχυσα .Συμπαίρασμα ,οι όμορφες πουτάνες είναι ρώσικη ρουλέτα , η συγκεκριμένη δεν θέλει να γαμηθεί και προσπαθεί να κλέψει όσο μπορεί ..εξού και η καλή πίπα που έκανε αρχικά μπας και τελειώσω γρήγορα. Δεν θα την συνιστούσα σε κανέναν ούτε για το παλμαρέ, θα σας σπάσει τα νεύρα.
 

BBWlover85

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2021
Μηνύματα
27
Like
82
Πόντοι
0
Χτεσινή κατάθεση στο Ιάσωνος 32 το πρώτο δεξιά στο ισόγειο ,το βράδυ .Δουλεύουν δυο κοπέλες μία με πολλά τατού που παίρνει 10 ευρώ και μια άλλη η Μαρία ( πιο όμορφη) από Ιταλία που παίρνει 15 ευρώ σε απλό πρόγραμμα. Διάλεξα την Μαρία,λεπτή γύρω στο 1,70 με άσπρη επιδερμίδα , πολύ όμορφο πρόσωπο ,ανύπαρτκο βυζί και καλό κωλαράκι. Πριν μπω επείδη είναι όμορφη είχα ένα κακό προαίσθημα ότι θα είναι φόλα και δυστυχώς επιβεβαιώθηκα. Αρχικά το σεντόνι είχε χύσια από τον τους προηγούμενους.......πρώτο ξενέρωμα, μπαίνει η κοπέλα μου κάνει μια σχετικά καλή πίπα με προφυλακτικό και μετά γυρνάει μπρούμυτα για να μη μποροώ να την ξεσκίσω .......της λέω να κάτσει στα 4 και απαντά ότι δεν κάνει τέτοια στάση ( στα αγγλικά ο διάλογος) την πήδηξα λοιπόν μπρούμητα αλλά δεν βολευόμουν οπότε την γυρνάω με το ζόρι ιεραποστολικά όπου δεν με άφηνε να τις σηκώσω τα πόδια.... με χιλια ζόρια της σήκωσα το ένα το πόδι και αυτή προσπαθούσε να κλέψει να μην τον φάει όλο τον πούτσο μέσα της..... έλεγε ότι είναι μεγάλος και παπαριές ,στο 5λέπτο άρχισε να λέει να τελειώνω οπότε ανέβασα ρυθμό την ξέσκισα και αυτή ψιλοούρλιαζε από πόνο μάλλον , υποθέτω είναι πρωτάρα, ευτυχώς κατάφερα και έχυσα .Συμπαίρασμα ,οι όμορφες πουτάνες είναι ρώσικη ρουλέτα , η συγκεκριμένη δεν θέλει να γαμηθεί και προσπαθεί να κλέψει όσο μπορεί ..εξού και η καλή πίπα που έκανε αρχικά μπας και τελειώσω γρήγορα. Δεν θα την συνιστούσα σε κανέναν ούτε για το παλμαρέ, θα σας σπάσει τα νεύρα.
Παντος ενα απο τα πραγματα που μου αρεσει εδω μεσα εκτος απο την ενημερωση και να διαβασω τα νηματα σας,ειναι οτι ολοι μας ειμαστε πουτσαραδες....μου το ειχε πει και εμενα μια και της λεω με κολακευεις....
 

mrkaza

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2018
Μηνύματα
88
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
20
Νομίζω η πλειοψηφία του bou είναι φασολακιδες ή ελέφαντες μέσο μέγεθος δεν υπάρχει!!!

Πέρα από την πλάκα ξέρει κανείς αν δουλεύει σήμερα η Κωνσταντίνα Βέργας 7 θέλω α) να τι δω να καταλάβω πόσο bbw είναι... β)Να δοκιμάσω σκούπα Philips αν είναι πάνω από το όσο αντέχω ή full πακέτο αν είναι μέχρι πχ 1.7 100 ευχαριστώ
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.306
Κριτικές
10
Like
3.056
Πόντοι
1.960
Νομίζω η πλειοψηφία του bou είναι φασολακιδες ή ελέφαντες μέσο μέγεθος δεν υπάρχει!!!

Πέρα από την πλάκα ξέρει κανείς αν δουλεύει σήμερα η Κωνσταντίνα Βέργας 7 θέλω α) να τι δω να καταλάβω πόσο bbw είναι... β)Να δοκιμάσω σκούπα Philips αν είναι πάνω από το όσο αντέχω ή full πακέτο αν είναι μέχρι πχ 1.7 100 ευχαριστώ
Καπου στο ενδιαμεσο φαντασου :D::grin:
fat.jpg


..και δεν ειναι BBW ειναι FBW
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
390
Like
272
Πόντοι
21
Νομίζω η πλειοψηφία του bou είναι φασολακιδες ή ελέφαντες μέσο μέγεθος δεν υπάρχει!!!

Πέρα από την πλάκα ξέρει κανείς αν δουλεύει σήμερα η Κωνσταντίνα Βέργας 7 θέλω α) να τι δω να καταλάβω πόσο bbw είναι... β)Να δοκιμάσω σκούπα Philips αν είναι πάνω από το όσο αντέχω ή full πακέτο αν είναι μέχρι πχ 1.7 100 ευχαριστώ
ψιλε ψηνεσε να την παρουμε παρτουζα μπορεις να κατεβεις σημερα αν ναι τι ωρα μπορεις?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom