Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 163 άτομα (16 μέλη και 147 επισκέπτες)

BBWlover85

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2021
Μηνύματα
27
Like
82
Πόντοι
0
Νομίζω η πλειοψηφία του bou είναι φασολακιδες ή ελέφαντες μέσο μέγεθος δεν υπάρχει!!!

Πέρα από την πλάκα ξέρει κανείς αν δουλεύει σήμερα η Κωνσταντίνα Βέργας 7 θέλω α) να τι δω να καταλάβω πόσο bbw είναι... β)Να δοκιμάσω σκούπα Philips αν είναι πάνω από το όσο αντέχω ή full πακέτο αν είναι μέχρι πχ 1.7 100 ευχαριστώ
Εχω παει πολλες φορες με την Κωνσταντινα...Ειναι νταρντανα πολυ νταρντανα Αλλα ειναι φανταστικη σε αυτα που κανει
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
611
Κριτικές
19
Like
6.142
Πόντοι
2.036
Βρε μύστη σήμερα δεν υπάρχει Γιούλη Ιάσωνος 21 ισόγειο και αυτή που έχει Τζούλη φόλα μεγάλη δεν δέχεται τίποτα την έδιωξα πήρα το δεκαδικό και έφυγα

Τυπε τα εδωσε ολα με εμενα και δεν αφησε τιποτα για τους αλλους :confused:

Χωρις πλακα, οταν μπηκα σπιτι βαρεσα μια μαλακια για να μου πεσει. Με τρελανε μεσα στο δωματιο, σοκαριστηκα τοσο που σκεφτομαι να γραψω κριτικη μετα απο 1 χρονο. Αν πηγες προς το τελος της βαρδιας, κρινοντας απτην ποιοτητα των πελατων στο σαλονι που αντικρυσα βγαινοντας (και με τα υψηλα στανταρ που εθεσε ενας στρατηγος σαν τον παπαροτριφτουλα φυσικα :tooth: ) , τοτε μαλλον δεν θα παρεμεινε και πολυ κεφατη...

Τωρα βεβαια εχω αμφιβολιες αν γαμησα την Γιουλη γιατι η τσατσα οντως την ειπε Τζουλια.....Το ιδιο δεν ειναι; :think: η περιγραφη ειναι ιδια παντως, να την ρουφηξεις σε ποτηρι την καβλα

Βρε φίλε αυτή δεν άφηνε να πιάσεις τίποτα ούτε βυζί ούτε κωλο ούτε μουνι όμορφη γυναίκα δεν λέω αλλά είναι σεξ από απόσταση την έδιωξα αμέσως και είπα στην κυρία Σούλα να μου δώσει πίσω το παράβολο όπως και το έκανε χιλιάδες παράβολα έχω δώσει αυτό δεν το έχω ξανασυναντήσει τόση ψυχροτητα

Το μεσημέρι εκεί ήταν και ηταν και πολυ καλή, αν γαμιεται 11:00-23:00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ με τον κάθε σκουρόχρωμο επενδυτή όπως έκανε η Αμυ/Άμα λογικό είναι να πέφτει ...
 

Nikolasgrt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
302
Like
1.201
Πόντοι
201
Παντος ενα απο τα πραγματα που μου αρεσει εδω μεσα εκτος απο την ενημερωση και να διαβασω τα νηματα σας,ειναι οτι ολοι μας ειμαστε πουτσαραδες....μου το ειχε πει και εμενα μια και της λεω με κολακευεις....
Η τζανινα μου είχε πει φοβάμαι τη πούτσα σου είναι πολύ μεγάλη. Της κάνω υπερβολές και συνεχίζει τα δικά της, άσε να ξεγω εγώ αν είναι υπερβολές. Γενικά απλά νομίζω το λεν σε όλους ανεξαιρέτως
 

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.646
Κριτικές
10
Like
8.747
Πόντοι
1.346
Υπάρχει κάποια παρόμοια Μεταξουργείο η φυλής γενικά όπως αυτήν στην φώτο ? (Sophie rain)
IMG_20240712_052655.jpg
Eμμυ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Υπάρχει κάποια παρόμοια Μεταξουργείο η φυλής γενικά όπως αυτήν στην φώτο ? (Sophie rain)
IMG_20240712_052655.jpg
Eμμυ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δοκιμασε Εμμυ απο τα λιοσιων, ειναι οτι πιο κοντινο μου ερχεται στο μυαλο..
Σωστο
 

mrkaza

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2018
Μηνύματα
88
Κριτικές
1
Like
246
Πόντοι
20
Λοιπόν πήγα τελικά Βέργας 7 είχε μια Τίνα νομίζω δε θυμάμαι αλλά είναι το ιδανικό σώμα για εμένα, παρόλα αυτά πέρασα με Κωνσταντίνα, από την μέση και επάνω είναι "οκ" μετά είναι too much for me ήθελα να δοκιμάσω μουνακι αλλά δε μου άφησε επιλογή.

Πίπα καλή αλλά sorry παίδες σαν της Πάολας δεν είναι με εξαίρεση το κομμάτι που κάνει deep throat και το κρατάει στο λαρύγγι της και λες γιατί να μη χύσω τώρα... Στο στέγνωμα οκ καλή αλλά όχι οι υπερβολές που διάβασα.
Γενικά τίμιο 20αρικο αλλα μέχρι εκεί.
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Πέρασμα προ λίγων ημερών και σούπερ επιτυχημένη κατάθεση στην γνωστή σε όλους Ρωσίδα Ιρινα στο φωκαιας 27.Την κοπέλα δυστυχώς την πήρα τώρα πρώτη φορά και είναι διαμάντι,όμορφη, με πολυ καλές υπηρεσίες μα πάνω από όλα είναι θερμή στο σεξ.Αυτο που μου έκανε εντύπωση είναι ότι από μόνη της άρχισε να με φίλα στο στομα. ,Νομίζω ότι μέσα στο πρόγραμμα της είναι και τα φιλιά στο στομα άσχετα αν δεν ανακοινώνει κάτι τέτοιο,Τελικά πιστεύεται ότι φιλάει στο στομα τους πάντες η το κάνει κάπως επιλεκτικά, εγώ νομίζω ότι μάλλον θα φιλάει τους πάντες.Περιμενω απαντήσεις,καλά γαμησια.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.432
Κριτικές
514
Like
69.992
Πόντοι
41.129
Πέρασμα προ λίγων ημερών και σούπερ επιτυχημένη κατάθεση στην γνωστή σε όλους Ρωσίδα Ιρινα στο φωκαιας 27.Την κοπέλα δυστυχώς την πήρα τώρα πρώτη φορά και είναι διαμάντι,όμορφη, με πολυ καλές υπηρεσίες μα πάνω από όλα είναι θερμή στο σεξ.Αυτο που μου έκανε εντύπωση είναι ότι από μόνη της άρχισε να με φίλα στο στομα. ,Νομίζω ότι μέσα στο πρόγραμμα της είναι και τα φιλιά στο στομα άσχετα αν δεν ανακοινώνει κάτι τέτοιο,Τελικά πιστεύεται ότι φιλάει στο στομα τους πάντες η το κάνει κάπως επιλεκτικά, εγώ νομίζω ότι μάλλον θα φιλάει τους πάντες.Περιμενω απαντήσεις,καλά γαμησια.

Τόσες κριτικές υπάρχουν... Διαβασε τες και θα καταλάβεις άμα φιλάει τους πάντες και τι αλλο κάνει μεσα στο δωμάτιο. Μη κάνεις άσκοπες ερωτήσεις.
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Τόσες κριτικές υπάρχουν... Διαβασε τες και θα καταλάβεις άμα φιλάει τους πάντες και τι αλλο κάνει μεσα στο δωμάτιο. Μη κάνεις άσκοπες ερωτήσεις.
Διάβασα κάποιες αλλά οι κριτικές είναι ένα μικρό δείγμα από τους καταθέτες οι οποίοι έχουν πάει αλλά δεν έγραψαν κάτι,Πέραν των κριτικών από τη δική μου πείρα πολλών ετών έβγαλα πιστεύω συμπαιρασμα,απλά ρωτάω μήπως και βρεθούν άτομα που πήγαν να την φιλησούν και δεν τους άφησε,πραγματικά θα μου κάνει εντύπωση αν βρεθούν αρκετοί σε αυτή την κατηγορία.παραδειγμα εγώ έχω πάει με πάρα πολλές αλλά δεν έχω γράψει καμιά κριτική ως τωρα .
 
Τελευταία τροποποίηση:

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Τόσες κριτικές υπάρχουν... Διαβασε τες και θα καταλάβεις άμα φιλάει τους πάντες και τι αλλο κάνει μεσα στο δωμάτιο. Μη κάνεις άσκοπες ερωτήσεις.
Φίλε ήθελα να σε ρωτήσω κάτι,πριν κάνα 3μηνο είχα πάρει από ιασωνος 37 στο πορνο μωλ στο πάνω δεξιά μια όμορφη αδύνατη με μαύρα μακριά Μάλλια 22 ετω περίπου ρωσιδακι την Μελίνα, μιλάει πολύ καλά Ελληνικά μεγάλωσε στην Ελλάδα .Πολύ πουτανιστικη φάτσα κ συμπεριφορά ,σκέτη καβλα ήταν με στενό μουνακι....μου είχες απαντήσει τοτε ότι την είχες πάρει παλιά σε ένα στην κολωνου κ είχες γράψει κ κριτική.Την Μελίνα την ψάχνω κάνα 50 μέρες και δεν δουλεύει σε αυτόν τον οίκο,μήπως ξέρεις κάτι γι αυτήν αν σταμάτησε η αν δουλευει σε άλλον οίκο?Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bile

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Ισχιει,με τη Ιρίνα έχουν περάσει πολλοί και έχουν κριτικές οπότε μπορεί ο τύπος να καταλάβει αν φίλα στο στόμα ή όχι,άσκοπη ερώτηση για τη συγκεκριμένη.
Εσύ πήγες με την Ιρινα?
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Την είχα δει είχα κλείσει στη τσατσά να μπω μαζί της αλλά η αναμονή ήταν μισή ώρα έτσι έφυγα και γάμησα θυμάμαι τότε τη Τζούλια φυλής 65.
Πάνε θα γουστάρεις τρελά είναι μια κατηγορία μόνη της .Δυστυχώς εγώ δεν έτυχε να την δω τοσο καιρο που ειναι ελλαδα ,διότι δεν έμπαινα σε αυτό τον οίκο.
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.026
Κριτικές
62
Like
19.744
Πόντοι
13.636
Την είχα δει είχα κλείσει στη τσατσά να μπω μαζί της αλλά η αναμονή ήταν μισή ώρα έτσι έφυγα και γάμησα θυμάμαι τότε τη Τζούλια φυλής 65.
Να σε ρωτήσω κάτι μύστη μου?
Μήπως γνωρίζεις ένα μέλος με το όνομα oreos ?
:confused:
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
8
Like
1.742
Πόντοι
216
Να σε ρωτήσω κάτι μύστη μου?
Μήπως γνωρίζεις ένα μέλος με το όνομα oreos ?
:confused:
Πρέπει κάτι να κάνει η google με τους ψυχάκηδες που κάνουν συνέχεια καινούρια gmail για να σπαμάρουν.
 

Bile

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
125
Κριτικές
4
Like
627
Πόντοι
301
Φίλε ήθελα να σε ρωτήσω κάτι,πριν κάνα 3μηνο είχα πάρει από ιασωνος 37 στο πορνο μωλ στο πάνω δεξιά μια όμορφη αδύνατη με μαύρα μακριά Μάλλια 22 ετω περίπου ρωσιδακι την Μελίνα, μιλάει πολύ καλά Ελληνικά μεγάλωσε στην Ελλάδα .Πολύ πουτανιστικη φάτσα κ συμπεριφορά ,σκέτη καβλα ήταν με στενό μουνακι....μου είχες απαντήσει τοτε ότι την είχες πάρει παλιά σε ένα στην κολωνου κ είχες γράψει κ κριτική.Την Μελίνα την ψάχνω κάνα 50 μέρες και δεν δουλεύει σε αυτόν τον οίκο,μήπως ξέρεις κάτι γι αυτήν αν σταμάτησε η αν δουλευει σε άλλον οίκο?Σε ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Όντως σε αυτά που λες ισχύει και εγώ ψάχνω γιατί έχει εξαφανιστεί.και θα ήθελα από κάποιο παλικάρι αν γνωρίζει να ενημερώσει.
 
Εγγρ.
18 Ιαν 2024
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
0
Eμμυ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Eμμυ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Σωστο
Έμμυ ξέρεις σε ποια οδό ? Γιατί είδα στο σάιτ 3 - 4 που δουλεύουν
 

Dstrict

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
803
Κριτικές
8
Like
6.090
Πόντοι
1.326
Διάβασα κάποιες αλλά οι κριτικές είναι ένα μικρό δείγμα από τους καταθέτες οι οποίοι έχουν πάει αλλά δεν έγραψαν κάτι,Πέραν των κριτικών από τη δική μου πείρα πολλών ετών έβγαλα πιστεύω συμπαιρασμα,απλά ρωτάω μήπως και βρεθούν άτομα που πήγαν να την φιλησούν και δεν τους άφησε,πραγματικά θα μου κάνει εντύπωση αν βρεθούν αρκετοί σε αυτή την κατηγορία.παραδειγμα εγώ έχω πάει με πάρα πολλές αλλά δεν έχω γράψει καμιά κριτική ως τωρα .
Φίλε κάποιες κοπέλες φιλάνε στόμα στό πρώτο ραντεβού, ειδικά στη σλαβική φάση τόχουν μη σου πώ σύστημα.

...οπότε δεν μπορείς να βγάλεις κανένα ειδικό συμπέρασμα,γνώμη μου.

Ή απλά φιλάνε αυτούς που επιλέγουν να κρατήσουν για πελάτες ξερωγώ.
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Όντως σε αυτά που λες ισχύει και εγώ ψάχνω γιατί έχει εξαφανιστεί.και θα ήθελα από κάποιο παλικάρι αν γνωρίζει να ενημερώσει.
Αρχικά όταν την πηδηξα για πρώτη φορά έπαθα πλάκα είπα με 15 μόνο ευρώ τι μουναρα και μικρούλα γαμαησα και απόρησα πως καταδέχεται να την γαμανε οι βρωμιαρηδες Πακιστανοί μόνο με 15 ευρώ.Εθχε πάρα πολύ ωραία αίσθηση το μουνι της και δεν έβαζε τζελ.Πουτανοφατσα ,η πιο καυλιαρα που πηδηξα στ μετάξι.Πιστευω δύσκολα να έμενε στα 15 ευρώ μάλλον θα γσμιεται κάπου με περισσότερα, μακάρι να ξαναρθει στο μετάξι διότι τέτοια μωρά με τόσα λίγα λεφτά δε βρίσκεις,στα του Αγώνα δεν έκλεβε..έκανε όλες τις στάσεις και δεν δυσανασχετουσε ,τίμιο το ρωσιδακι μας η Μελίνα.
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Φίλε κάποιες κοπέλες φιλάνε στόμα στό πρώτο ραντεβού, ειδικά στη σλαβική φάση τόχουν μη σου πώ σύστημα.

...οπότε δεν μπορείς να βγάλεις κανένα ειδικό συμπέρασμα,γνώμη μου.

Ή απλά φιλάνε αυτούς που επιλέγουν να κρατήσουν για πελάτες ξερωγώ.
Η συγκεκριμένη έχω την αίσθηση ότι το κάνει από επαγγελματισμο σε όλους,ας βγει κάποιος συναγωνιστής να το διαψεύσει ,δηλαδή ότι δεν τον άφησε να την φιλησει στο στομα.
 

Dstrict

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
803
Κριτικές
8
Like
6.090
Πόντοι
1.326
Η συγκεκριμένη έχω την αίσθηση ότι το κάνει από επαγγελματικό σε όλους,ας βγει κάποιος συναγωνιστής να το διαψεύσει ,δηλαδή ότι δεν τον άφησε μα την φιλησει στο στομα.
Καλά δεν ξέρεις κι άμα και πότε γουστάρει.

Πιστεύω για τη συγκεκριμένη πώς και τα δύο,και επαγγελματικό προμόσιον και γούστο.

Γνώμη μου κάπου εδώ καλό να λήξει η συζήτηση ,δεν έχει πολύ νόημα πλέον.

Υπάρχει και το θρεντ σχολισσμός ημ/σιας εν/σης κι εκει μπορεις να προσκαλείς άτομα με ταγκ για συζήτηση!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom