Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 183 άτομα (20 μέλη και 163 επισκέπτες)

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
527
Like
2.241
Πόντοι
446

Romano Garreton

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2022
Μηνύματα
49
Like
286
Πόντοι
20
Σε ποιό Ρεμούνδου μύστη μου;
Αν και η ερωτηση ειναι για τον Κερβερα, να πω οτι εγω τοτε την ειχα παρει στον οροφο Ρεμουνδου 21α νομιζω το ελεγαν τοτε,εχει κλεισει βεβαια απο χρονια,νομιζω λιγο πριν την καραντινα .
 

Outis2024

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2024
Μηνύματα
173
Like
416
Πόντοι
21
Συμφωνώ η ειρήνη Φώκαιας 17Β από το πρώτο μας ραντεβού φιλιά στο στόμα γλωσοφιλα,επίσης η Αλεξάνδρα Φώκαιας 17Α γλωσοφιλα από το πρώτο ραντεβού και τέλος η Ρίτα Φώκαιας 19 γλωσοφιλα από το πρώτο ραντεβού μας.
Λογικά 27 εννοείς.
 

Milfomaniac

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.203
Κριτικές
150
Like
19.440
Πόντοι
32.478
Μου αρέσει που κορίτσια που έχουν στο πρόγραμμα τους τελειωτικό στο στόμα και καθημερινά τις χύνουν δεκάδες άτομα, κάποιοι γουστάρουν να τα φιλάνε στο στόμα και μετά αναρωτιούνται αν είναι μόνο αυτοί οι " εκλεκτοί " ή αν το κάνουν σε όλους.
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
527
Like
2.241
Πόντοι
446
Μου αρέσει που κορίτσια που έχουν στο πρόγραμμα τους τελειωτικό στο στόμα και καθημερινά τις χύνουν δεκάδες άτομα, κάποιοι γουστάρουν να τα φιλάνε στο στόμα και μετά αναρωτιούνται αν είναι μόνο αυτοί οι " εκλεκτοί " ή αν το κάνουν σε όλους.

Εμένα μου αρέσει που κάποιοι γουστάρουν να γλύφουν τα μουνιά των κοριτσιών χωρίς να υπολογίζουν ότι πριν από μερικά λεπτά ίσως κάποιος ξένος ''επενδυτής'' έχοντας δώσει ''δωράκι'' τις γαμούσε ακάποτα ή είχε σπάσει η καπότα την ώρα που τις έχυνε ένας πάκης!
 

Milfomaniac

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.203
Κριτικές
150
Like
19.440
Πόντοι
32.478
Εμένα μου αρέσει που κάποιοι γουστάρουν να γλύφουν τα μουνιά των κοριτσιών χωρίς να υπολογίζουν ότι πριν από μερικά λεπτά ίσως κάποιος ξένος ''επενδυτής'' έχοντας δώσει ''δωράκι'' τις γαμούσε ακάποτα ή είχε σπάσει η καπότα την ώρα που τις έχυνε ένας πάκης!
Σωστό κι αυτό αλλά διαφορετικό είναι το " ίσως " και διαφορετικό το γεγονός που ανακοινώνεται. Εγώ πάντως δεν ζητάω τίποτα από τα δύο.
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
612
Κριτικές
21
Like
5.749
Πόντοι
1.436
Καλησπερίζω τους αξιότιμους συμπολεμιστές του πύρινου μετώπου. :hi:

Πέρασμα από την γαλάζια ζώνη (20άρικο) τόσο εχθές όσο και σήμερα.

Επίσκεψη για πρώτη φορά στην Ελένη του Βέργας 3 κατά τη 2η βάρδια. Απλό πρόγραμμα με ελεύθερο στοματικό. Θετικές εντυπώσεις από την πρόσχαρη, ξανθιά, βαριάς κατασκευής κορασίδα.

ΥΓ: Φώτο από την τροπική Φυλής, όπου γύφτοι είχαν απλώσει κουρελούδες, μαξιλάρια και παρελκόμενα και κοιμόντουσαν στα πεζοδρόμια.

Αυτά από εμένα.
Καλά μπάνια. :hi:
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20240713_225415_Video Player.jpg
    Screenshot_20240713_225415_Video Player.jpg
    56,9 KB · Εμφανίσεις: 24

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
8
Like
1.742
Πόντοι
216
Καλησπερίζω τους αξιότιμους συμπολεμιστές του πύρινου μετώπου. :hi:

Πέρασμα από την γαλάζια ζώνη (20άρικο) τόσο εχθές όσο και σήμερα.

Επίσκεψη για πρώτη φορά στην Ελένη του Βέργας 3 κατά τη 2η βάρδια. Απλό πρόγραμμα με ελεύθερο στοματικό. Θετικές εντυπώσεις από την πρόσχαρη, ξανθιά, βαριάς κατασκευής κορασίδα.

ΥΓ: Φώτο από την τροπική Φυλής, όπου γύφτοι είχαν απλώσει κουρελούδες, μαξιλάρια και παρελκόμενα και κοιμόντουσαν στα πεζοδρόμια.

Αυτά από εμένα.
Καλά μπάνια. :hi:
Τι θα γίνει με τους γύφτους εκεί ?? Έχουν κάνει κατάληψη στο 134 και κοιμούνται στα πέριξ πεζοδρόμια το βράδυ.
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
8
Like
1.742
Πόντοι
216

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.026
Κριτικές
62
Like
19.744
Πόντοι
13.636
Το ξέρω ότι θα στενοχωρήσω κάποιους Κυρίους αλλά Τώρα θα κάνω ενημέρωση! :rockon:

Λίγες πληροφορίες λοιπόν από φυλής και πέριξ.

Διδυμου 27
Παραμένει κλειστό.
Πάντως δεν το είδα σφραγισμένο αυτή τη φορά.
Και όποιος κατάλαβε, κατάλαβε...

Διδύμου 22
Σοφία σε ελεύθερο τελειωτικό στόμα 69 και δεν ξέρω τι άλλο.
Η υπηρεσία είπε ότι από αύριο θα έχει Μαριάννα (επιστροφή), Ελένη που είχε δουλέψει και παλιότερα και άλλη μια καινούρια.
Σύλβια ακόμα μια εβδομάδα θα κάνει τα μπάνια του λαού!!!

Βέργας 7 πάνω
Μελίνα σε φουλ του φουλ. Ο κώλος με έξτρα +10€.
Με ενημέρωσε ότι και η Σαμπίνα θα συνεχίσει τα μπάνια της για ακόμα μια εβδομάδα... :smitten:

Φυλής 56 κάτω
Δύο λατίνες.
Άνχελ ή Άνκελ και άλλη μια δεν θυμάμαι. Πολύ δυνατές.
Πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό και 69. Και αν τα δείτε αυτά να μου γράψετε... :2funny:
Είμαι σίγουρος ότι η Άνχελ έχει δουλέψει και στα γνωστά στούντιο. Γύρισε μαζί με την φίλη της την Μαρτίνα που τώρα την ονόμασαν Μαριτίνα.Εβαλε και ψεύτικο βυζί.
Εγώ την είχα πάρει εκεί με το όνομα Dulce. Είχε δουλέψει στο Φωκαίας 25 και 27.

Φυλής 54 όροφος
Αντρέα σε ελεύθερο τελειωτικό σώμα και 69.
Αυτή ότι λέει το κάνει και με το παραπάνω!!!

Μετά βρήκα τον κύριο Γιάννη ο οποίος με ενημέρωσε για κάποια πράγματα που σχεδιάζει... :stretcher:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
527
Like
2.241
Πόντοι
446
Λίγες πληροφορίες λοιπόν από φυλής και πέριξ.

Διδυμου 27
Παραμένει κλειστό.
Πάντως δεν το είδα σφραγισμένο αυτή τη φορά.
Και όποιος κατάλαβε, κατάλαβε...

Αν πέρασες μετά τις 10 το βράδυ σίγουρα θα το βρήκες κλειστό.

Για ποιό λόγο το σφραγίζουν κάθε μήνα;
 

Nikolasgrt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
302
Like
1.201
Πόντοι
201
Το ξέρω ότι θα στενοχωρήσω κάποιους Κυρίους αλλά Τώρα θα κάνω ενημέρωση! :rockon:

Λίγες πληροφορίες λοιπόν από φυλής και πέριξ.

Διδυμου 27
Παραμένει κλειστό.
Πάντως δεν το είδα σφραγισμένο αυτή τη φορά.
Και όποιος κατάλαβε, κατάλαβε...

Διδύμου 22
Σοφία σε ελεύθερο τελειωτικό στόμα 69 και δεν ξέρω τι άλλο.
Η υπηρεσία είπε ότι από αύριο θα έχει Μαριάννα (επιστροφή), Ελένη που είχε δουλέψει και παλιότερα και άλλη μια καινούρια.
Σύλβια ακόμα μια εβδομάδα θα κάνει τα μπάνια του λαού!!!

Βέργας 7 πάνω
Μελίνα σε φουλ του φουλ. Ο κώλος με έξτρα +10€.
Με ενημέρωσε ότι και η Σαμπίνα θα συνεχίσει τα μπάνια της για ακόμα μια εβδομάδα... :smitten:

Φυλής 56 κάτω
Δύο λατίνες.
Άνχελ ή Άνκελ και άλλη μια δεν θυμάμαι. Πολύ δυνατές.
Πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό και 69. Και αν τα δείτε αυτά να μου γράψετε... :2funny:
Είμαι σίγουρος ότι η Άνχελ έχει δουλέψει και στα γνωστά στούντιο. Γύρισε μαζί με την φίλη της την Μαρτίνα που τώρα την ονόμασαν Μαριτίνα.Εβαλε και ψεύτικο βυζί.
Εγώ την είχα πάρει εκεί με το όνομα Dulce. Είχε δουλέψει στο Φωκαίας 25 και 27.

Φυλής 54 όροφος
Αντρέα σε ελεύθερο τελειωτικό σώμα και 69.
Αυτή ότι λέει το κάνει και με το παραπάνω!!!

Μετά βρήκα τον κύριο Γιάννη ο οποίος με ενημέρωσε για κάποια πράγματα που σχεδιάζει... :stretcher:
Η Μελίνα πώς είναι εμφανισιακά Τύπε? Γιατί από μια φωτό που είδα αν ήταν αληθινή, φάνηκε ενδιαφέρον περίπτωση. Ιδικά αν δίνει κώλο απλόχερα έστω και +10
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Χτεσινή επιτυχημένη κατάθεση στην Ρωσίδα Μαρίνα στο φωκαίας 17β 2η βάρδια. Η Μαρίνα έιναι μια νέα κοπέλα κάπου στα 25 ετών με πολύ όμορφο πρόσωπο ,ψηλή ,καννονικό σώμα . Στα του αγώνα ,κάνει απλό πρόγραμμα στα 20 ευρώ ,βάζει προφυλακτικό σε πεσμένο πουλί , παίρνει καλή πίπα. Γαμήθηκε σε όλες τις στάσεις χωρίς να κλέψει καθόλου και επειδή έχει μουνί πηγάδι αντέχει άνετα το σκληρό γαμήσι χωρίς γκρίνιες...χαμογελαστή και γενικά ήθελε να πηδηχτεί , στα αρνητικά μύριζε άσχημα το στόμα της. Συστήνεται για σκληρούς και άγριους γαμιάδες που οργώνουν πολύ δυνατά δεν θα τους γκρινιάξει καθόλου.
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.026
Κριτικές
62
Like
19.744
Πόντοι
13.636
Η Μελίνα πώς είναι εμφανισιακά Τύπε? Γιατί από μια φωτό που είδα αν ήταν αληθινή, φάνηκε ενδιαφέρον περίπτωση. Ιδικά αν δίνει κώλο απλόχερα έστω και +10
Η φωτογραφία είναι από μια ξαδέρφη της.
Η Μελίνα είναι κάπως έτσι...
:zombie:
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.912
Πόντοι
9.846
με τη ζέστη τι γινεται στα μπουρδέλα ρε μάγκες; έχουν air condition?
Όχι ρε συ. Που να τα βρουν τα λεφτά για κλιματισμό; Να σου πω ενα μυστικό...... Πάντα οι οίκοι που νοικιάζουν οι εργοδότες είναι διαμπερής. Ανοίγουν μπρος πίσω παράθυρα και μπαλκονόπορτες και κάνει ρεύμα. Όμορφα και ωραία! Έτσι περνάμε κι εμείς από μπροστά, βλέπουμε τον @DmtrsxXx , τον @n.smirni76 και τον @Pa Luki Luk να δίνουν πίπες στις κορασίδες και μετά να τις γαμανε κι εμείς καβλωνουμε, μπαίνουμε μέσα και δίνουμε τον οβολό μας για ένα δεκάλεπτο ακολασίας. Α και μερικές φορές τον @Junax να γαμαει γκροβερ. Αλλά αυτός ο πουστης το κλείνει το παράθυρο γιατί όταν γαμαει κωλο φωνάζουν οι κορασίδες. Ε μη γίνει και ρεζίλι...!
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.061
Like
6.710
Πόντοι
1.056
Κατέβηκα να γαμησω κωλο λατινικο :animated-balls:

Στο Πέρδικα 3 (νομίζω) πέτυχα μία μουναρα τρανς..( απόγευμα)

Όσοι δεν έχετε πρόβλημα να γαμησετε τρανς να πάτε, είναι άλογο..

Ακόμη και εγώ σκέφτηκα να την γαμησω..χαχα μιλάμε για κλεψιά..
 
Τελευταία τροποποίηση:

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.565
Κριτικές
43
Like
8.861
Πόντοι
1.936
Στα μπου Φ56 τι παίζει και κάθονται μπατσικά τζιπάκια πρωινιάτικα;
...ειναι οι αναρχοαπλυτοι στην καταληψη στη γωνια Οποτε την αδειαζουν με το που φευγουν οι τσαιοι ξαναπανε οι κατσαριδες.Εχει και κατι ωραια κομματια εκει.Αξιογαμητα.Κριμα που δεν κανουν κανα εξτραδακι για τις μπυρες τους και το βοτανι τους.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.912
Πόντοι
9.846
Στο Πέρδικα 3 (νομίζω) πέτυχα μία μουναρα τρανς..( απόγευμα)

Όσοι δεν έχετε πρόβλημα να γαμησετε τρανς να πάτε, είναι άλογο..

Ακόμη και εγώ σκέφτηκα να την γαμησω..χαχα μιλάμε για κλεψιά..
Οοχχιιιιι ρεεεεε....!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom