Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (3 μέλη και 45 επισκέπτες)

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.912
Πόντοι
9.846
...ειναι οι αναρχοαπλυτοι στην καταληψη στη γωνια Οποτε την αδειαζουν με το που φευγουν οι τσαιοι ξαναπανε οι κατσαριδες.Εχει και κατι ωραια κομματια εκει.Αξιογαμητα.Κριμα που δεν κανουν κανα εξτραδακι για τις μπυρες τους και το βοτανι τους.
Επιβεβαιώνω για τα καβλακια εκεί. Το κακο είναι ότι θα είναι κομμουνίστριες με ότι συνεπάγεται αυτό.... (Αξύριστες μασχάλες, μουνια Άλσος Χαϊδαρίου, δόντια άπλυτα με εσανς χασισιου, αβαφες τελείως, νύχια χεριών ίδια με μάστορα συνεργείου αυτοκινήτων και πολλά άλλα....)...!
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
798
Κριτικές
34
Like
5.283
Πόντοι
2.836
Επιβεβαιώνω για τα καβλακια εκεί. Το κακο είναι ότι θα είναι κομμουνίστριες με ότι συνεπάγεται αυτό.... (Αξύριστες μασχάλες, μουνια Άλσος Χαϊδαρίου, δόντια άπλυτα με εσανς χασισιου, αβαφες τελείως, νύχια χεριών ίδια με μάστορα συνεργείου αυτοκινήτων και πολλά άλλα....)...!
Θα συμφωνήσω κ θα συμπληρώσω ότι οι τύπισσες θα είναι κ λιώμα από την ντρογκα κ πάνω στο σεξ θα βαράνε νταγκλες.....
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.912
Πόντοι
9.846

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.617
Κριτικές
21
Like
14.316
Πόντοι
4.646
Όχι ρε συ. Που να τα βρουν τα λεφτά για κλιματισμό; Να σου πω ενα μυστικό...... Πάντα οι οίκοι που νοικιάζουν οι εργοδότες είναι διαμπερής. Ανοίγουν μπρος πίσω παράθυρα και μπαλκονόπορτες και κάνει ρεύμα. Όμορφα και ωραία! Έτσι περνάμε κι εμείς από μπροστά, βλέπουμε τον @DmtrsxXx , τον @n.smirni76 και τον @Pa Luki Luk να δίνουν πίπες στις κορασίδες και μετά να τις γαμανε κι εμείς καβλωνουμε, μπαίνουμε μέσα και δίνουμε τον οβολό μας για ένα δεκάλεπτο ακολασίας. Α και μερικές φορές τον @Junax να γαμαει γκροβερ. Αλλά αυτός ο πουστης το κλείνει το παράθυρο γιατί όταν γαμαει κωλο φωνάζουν οι κορασίδες. Ε μη γίνει και ρεζίλι...!
Μύστη, τώρα πια το ανοίγω το παράθυρο γιατί έχουν αρχίσει να με πειράζουν οι αναθυμιάσεις του κώλου, ειδικά λόγω καύσωνα... :zfuck::2funny:
 

Trifilakiaaas

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2024
Μηνύματα
58
Like
149
Πόντοι
0
Γνωρίζει κανείς να μου πει αν η Τζούλια είναι στο πόστο τις σήμερα ?
 
Εγγρ.
4 Μαρ 2024
Μηνύματα
55
Like
240
Πόντοι
20
Εχθές κατά τις 9-10 έτυχε να περάσω από Ρεμούνδου όπου πέτυχα ανοιχτό το σπίτι απέναντι από της Ντενίσας (21?). Οδικώς και πάρκινγκ πουθενά, οπότε δεν μπήκα. Νόμιζα ότι είναι κλειστό. Έχει ανοίξει καιρό; Ξέρει κανείς; Θα δοκιμάσω να μπω από περιέργεια την επόμενη φορά.
 

midi

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
162
Κριτικές
7
Like
170
Πόντοι
1
Η Μουναρα η Ντιάνα από φ84, Φ65 που χάθηκε …;;;
 

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
236
Κριτικές
1
Like
315
Πόντοι
21
Κατέβηκα να γαμησω κωλο λατινικο :animated-balls:

Στο Πέρδικα 3 (νομίζω) πέτυχα μία μουναρα τρανς..( απόγευμα)

Όσοι δεν έχετε πρόβλημα να γαμησετε τρανς να πάτε, είναι άλογο..

Ακόμη και εγώ σκέφτηκα να την γαμησω..χαχα μιλάμε για κλεψιά..
Μήπως είναι η Βανέσσα ;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.912
Πόντοι
9.846
κοίτα, είναι χαμένη υπόθεση να ανοίγεις διάλογο με τους ούγκανους. Κι εγώ ξερνάω με αυτά που γράφουν αλλά δεν μπαίνω στον κόπο.
Αν ξερνάς μπες σε άλλο site. Δεν σε αναγκάζει κάνεις να είσαι εδώ.
 

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
236
Κριτικές
1
Like
315
Πόντοι
21
Αυτή η ΡανιΑ π σ πάει στα ουράνια έχει μουνι πηγάδι , τη γαμουσα και έμπαινε αέρας φουλ , δεν τ έχω ξαναζήσει αυυο , στα θετικά έκατσε να της γλείψω το κωλο
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
16
Like
14.496
Πόντοι
3.246
Αυτή η ΡανιΑ π σ πάει στα ουράνια έχει μουνι πηγάδι , τη γαμουσα και έμπαινε αέρας φουλ , δεν τ έχω ξαναζήσει αυυο , στα θετικά έκατσε να της γλείψω το κωλο
είχατε
κλείσει το παράθυρο;;;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom