Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (3 μέλη και 40 επισκέπτες)

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
283
Κριτικές
1
Like
1.711
Πόντοι
201
Χτεσινή επιτυχημένη κατάθεση στην Ρωσίδα Μαρίνα στο φωκαίας 17β 2η βάρδια. Η Μαρίνα έιναι μια νέα κοπέλα κάπου στα 25 ετών με πολύ όμορφο πρόσωπο ,ψηλή ,καννονικό σώμα . Στα του αγώνα ,κάνει απλό πρόγραμμα στα 20 ευρώ ,βάζει προφυλακτικό σε πεσμένο πουλί , παίρνει καλή πίπα. Γαμήθηκε σε όλες τις στάσεις χωρίς να κλέψει καθόλου και επειδή έχει μουνί πηγάδι αντέχει άνετα το σκληρό γαμήσι χωρίς γκρίνιες...χαμογελαστή και γενικά ήθελε να πηδηχτεί , στα αρνητικά μύριζε άσχημα το στόμα της. Συστήνεται για σκληρούς και άγριους γαμιάδες που οργώνουν πολύ δυνατά δεν θα τους γκρινιάξει καθόλου.
Αν βάζει καποτα σε πεσμένο πουλι, βρωμάει το στόμα της και έχει μουνί χωνί, τι πετυχημένη κατάθεση ήταν ;
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
332
Κριτικές
8
Like
2.465
Πόντοι
721
Αυτή η ΡανιΑ π σ πάει στα ουράνια έχει μουνι πηγάδι , τη γαμουσα και έμπαινε αέρας φουλ , δεν τ έχω ξαναζήσει αυυο , στα θετικά έκατσε να της γλείψω το κωλο
1 λίτρο λιπαντικό για να αντέχει τα συνεχόμενα κομπρεσέρ, τι περιμένεις...
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
332
Κριτικές
8
Like
2.465
Πόντοι
721
Χτεσινή επιτυχημένη κατάθεση στην Ρωσίδα Μαρίνα στο φωκαίας 17β 2η βάρδια. Η Μαρίνα έιναι μια νέα κοπέλα κάπου στα 25 ετών με πολύ όμορφο πρόσωπο ,ψηλή ,καννονικό σώμα . Στα του αγώνα ,κάνει απλό πρόγραμμα στα 20 ευρώ ,βάζει προφυλακτικό σε πεσμένο πουλί , παίρνει καλή πίπα. Γαμήθηκε σε όλες τις στάσεις χωρίς να κλέψει καθόλου και επειδή έχει μουνί πηγάδι αντέχει άνετα το σκληρό γαμήσι χωρίς γκρίνιες...χαμογελαστή και γενικά ήθελε να πηδηχτεί , στα αρνητικά μύριζε άσχημα το στόμα της. Συστήνεται για σκληρούς και άγριους γαμιάδες που οργώνουν πολύ δυνατά δεν θα τους γκρινιάξει καθόλου.
Τσακωμένη με την υγιενή εδώ και πολύυυ καιρό. Και πάνω (στο στόμα) και κάτω. Έχει γραφτεί και ξαναγραφτεί. Αν δεν είχε την εμφάνιση-παγίδα, θα την είχαν σουτάρει πιθανότατα. Όσοι μας διαβάζουν, θα πρέπει να το έχουν υπ' όψιν, οπότε να μην εκπλαγούν αν τους έρθει κάποια ευωδία...
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
8
Like
1.742
Πόντοι
216
Φίλε αυτήν εδώ λές;

Αυτήν ποια είναι ?? και που παίζει ??


3.png
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
8
Like
1.742
Πόντοι
216

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.637
Like
7.586
Πόντοι
1.056
Δεν γνωριζω τυπε:dunno:και γω το ιδιο προβλημα αντιμρτωπιζω:(

:upsidedown::upsidedown::upsidedown:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.088
Πόντοι
46.232
Ποια είναι ? Έχει κριτικές ? Έχει πάει σε studio ?
Μια παλιότερη δική μου από το αδελφό μαγαζί
απ όσο ξέρω έχει γυρίσει στη πατρίδα τής πάνω από μήνα
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Τσακωμένη με την υγιενή εδώ και πολύυυ καιρό. Και πάνω (στο στόμα) και κάτω. Έχει γραφτεί και ξαναγραφτεί. Αν δεν είχε την εμφάνιση-παγίδα, θα την είχαν σουτάρει πιθανότατα. Όσοι μας διαβάζουν, θα πρέπει να το έχουν υπ' όψιν, οπότε να μην εκπλαγούν αν τους έρθει κάποια ευωδία...
Πολύ βρώμα η κοπέλα μύριζε όλο το δωμάτιο εινσι κούκλα κ σε ξεγελά όπως το είπες.
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Αν βάζει καποτα σε πεσμένο πουλι, βρωμάει το στόμα της και έχει μουνί χωνί, τι πετυχημένη κατάθεση ήταν ;
Παρά τις αντιξοοτητες εγώ την γαμησα όσο πιο δυνατά μπορουσα και το ευχαρηστηθηκα της έκανα πολύ άγριο σεξ οι περισσότερες όταν τις πηδαω έτσι η γκρινιάζουν η προσπαθουν να κλέβουν η γενικά με ξενερώνουν συτη τον έτρωγε αδιμαρτυρητα για κάνα 8 λεπτά ασταμάτητα.Ενω είχε κλιματισμό και δροσιά έγινα μούσκεμα από το πολύ έντονο σεξ.
 

Leon08

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
114
Πόντοι
0
Καμία μικρή σε ηλικία με ωραίο σωματάκι ;
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.617
Κριτικές
21
Like
14.316
Πόντοι
4.646
Χτεσινή επιτυχημένη κατάθεση στην Ρωσίδα Μαρίνα στο φωκαίας 17β 2η βάρδια.......Στα του αγώνα ,κάνει απλό πρόγραμμα στα 20 ευρώ ,βάζει προφυλακτικό σε πεσμένο πουλί , παίρνει καλή πίπα.............................
Screenshot_2024-07-14-17-18-37-713-edit_com.instagram.android.jpg
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
62
Like
19.741
Πόντοι
13.636
Και ενώ οι απανταχού φίλαθλοι βλέπουν τσι Μπάλες, πιστός στην ενημέρωση για ακόμα ένα βράδυ. :uzi:

Φυλής και Πέριξ

Διδυμου 27
Ακόμα ένα απόγευμα κλειστά
:inlove:

Φυλής 61
Οι Λατίνες Κάρλα και Πέρλα.
Απλό πρόγραμμα. Ίσως μέσα και 69...
Αμάντα έχει πάει και αυτή για τα μπάνια του λαού!!!
:tickedoff::tomato:

Φωκαίας 25 ισόγειο
Μανταλίνα Μολδαβή, σε ελεύθερο τελειωτικό σώμα και 69.

Φωκαίας 27 υπόγειο
Σάρα Ρουμάνα σε ελεύθερο τελειωτικό σώμα και 69 και αυτή.
Ο Τρύφωνας μου είπε πήραν και αυτό το μαγαζί.
Τζαννίνα δεν δουλεύει προς το παρόν... :s&m_1:

Φυλής 56 κάτω
Η σιχαμένη τσα2 παρουσίασε την...
Νικόλ Λατίνα σε ελεύθερο τελειωτικό σώμα και 69 ίσως.
Πολύ μέτρια.
Πρόκειται για την Νικόλ από το Κλουβί της Κολωνού. Εκεί έκανε απλό πρόγραμμα αλλά με λίγο μαρούλι... :pipa1:

Φυλής 66 Κόκκινη Πόρτα
Δύο λατίνες. Πρόγραμμα μάλλον ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και 69.
Η μια λοιπόν ήταν η Μελίσσα με τις τρύπες στα βυζιά. Τούμπανο!
Μέσα στο κέφι τραγούδαγε!!!
Η υπηρεσία μου είπε ότι ήρθε μαζί με την Ανχελ που δεν είδα σήμερα για να σιγουρευτώ από τα τατουάζ από που την ξέρω... :mati:

Φυλής 66 αριστερά η γνωστή
Νίκη Ρωσίδα σε ελεύθερο τελειωτικό σώμα και 69.

Είδα και ένα λουλούδι σε απλό πρόγραμμα αλλά δεν το καίω.
Το κρατάω για τον @DmtrsxXx όταν έρθει να το ξεζουμίσει. Μου είπε ότι θα πάει να κάψει τα λιόκλαρα από τις ελιές του. . :confused:

Τέλος τα Ρεμούνδου 20 και 21
Άνοιξαν και σας περιμένουν...
:2funny::2funny::2funny:
 

Συνημμένα

  • IMG_20240714_211108.jpg
    IMG_20240714_211108.jpg
    4,4 MB · Εμφανίσεις: 21
  • IMG_20240714_211125.jpg
    IMG_20240714_211125.jpg
    4,3 MB · Εμφανίσεις: 17
Τελευταία τροποποίηση:

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
374
Κριτικές
14
Like
1.803
Πόντοι
431
Επιβεβαιώνω για τα καβλακια εκεί. Το κακο είναι ότι θα είναι κομμουνίστριες με ότι συνεπάγεται αυτό.... (Αξύριστες μασχάλες, μουνια Άλσος Χαϊδαρίου, δόντια άπλυτα με εσανς χασισιου, αβαφες τελείως, νύχια χεριών ίδια με μάστορα συνεργείου αυτοκινήτων και πολλά άλλα....)...!
Εσύ σίγουρα έχεις ξεσκίσει 10άδες απ'αυτές. Γι'αυτο ξέρεις...
Ουπς, σόρρυ, εσύ γαμάς μόνο πουτάνες..
 

s1xxpack

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Απρ 2018
Μηνύματα
153
Κριτικές
15
Like
1.104
Πόντοι
1.071
Πέρασα με την περιβόητη Τατιανα από Ιάσωνος 1Β. Εκτός του ότι από έξω περίμεναν πρεζακια την δόση τους μπήκα μέσα και είδα μια τυπισσα πολλή μέτρια εμφανισιακά. Επειδή μ αρέσει το ρίσκο πέρασα . Έρχεται κ κάνει μια μέτρια πίπα οριακά με πόνεσε και στο σεξ ίσα ίσα έχυσα. Σημείωση δεν είχε ξυριστεί που για εμένα αυτό είναι μέγα φάουλ.

Στο μετάξι πρέπει να σε πληρώνουν για να πας πλέον , έχει χάσει την γλυκα που είχε δυστυχώς. Πάλι καλά ρεφαρα παίρνοντας μια ανεξάρτητη που ήταν το καλύτερο ραντεβού εβερ.

Αυτά συμπαίχτες.
 

s1xxpack

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Απρ 2018
Μηνύματα
153
Κριτικές
15
Like
1.104
Πόντοι
1.071
Επίσης και ένα πέρασμα με Κυρα. Καλή περίπτωση για την Λιοσίων , καλή πίπα και γενικότερα πολύ κομπλέ σαν κοπέλα αλλά μόλις μου είπε ότι είναι 18 λέω τι σκατα .
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom