Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (3 μέλη και 42 επισκέπτες)

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
675
Κριτικές
3
Like
3.265
Πόντοι
446
Αυτή η ΡανιΑ π σ πάει στα ουράνια έχει μουνι πηγάδι , τη γαμουσα και έμπαινε αέρας φουλ , δεν τ έχω ξαναζήσει αυυο , στα θετικά έκατσε να της γλείψω το κωλο
Ευχαριστήθηκα μουνοκλανιδι φίλε κοπαναγα κ το μουνί της έπαιζε τρομπέτα και καβλωνα!
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Πέρασμα από φυλής τα μεσάνυχτα ........στο Φωκαίας 7 αυτό με την κόκκινη πόρτα είχε 2 κοπέλες είδα την μία εκ των δύο και μάλιστα για πρώτη φορά, πρέπει να είναι σχετικά καινούργια, και μου άρεσε αρκετά, όνομα δεν συγκράτησα νομίζω ξεκινάει από Ν.... πρόκειτε για μια μικρούλα ( το πολύ 21 ετών) τσιγανοειδές ,ρομά κάτι τέτοιο μελαμψή πάρα πολύ με μαύρα μαλλιά αδύνατη ,πολύ όμορφο " αθώο " προσωπάκι και καλό κωλαράκι... είναι από αυτά τα τσιγκανάκια που όλοι θέλουμε να σκίσουμε για την εμπειρία κυρίως άσχετα αν βγει φόλα..... Το πρόγραμμα της είνα απλό στο 20 ρικο..Θα την δοκίμαζα αλλά μόλις είχα φάει τον " αγλέωρα " και δεν ήμουν για Αγώνα ,απλά πήγα για μια τσάρκα .Την δοκίμασε κανένας συναγωνιστής να μας πει τι λέει η μικρή στο δωμάτιο? Σύντομα με την πρώτη ευκαιρία θα την δοκιμάσω και θα ενημερώσω.
 

Outis2024

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2024
Μηνύματα
173
Like
416
Πόντοι
21
Είδα και ένα λουλούδι σε απλό πρόγραμμα αλλά δεν το καίω.
Το κρατάω για τον @DmtrsxXx όταν έρθει να το ξεζουμίσει. Μου είπε ότι θα πάει να κάψει τα λιόκλαρα από τις ελιές του. . :confused:
Δωστο στον λαό του Bou! έχουν απαγορευτεί οι φωτιές εδώ και 3 μήνες...
 

Dstrict

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
803
Κριτικές
8
Like
6.090
Πόντοι
1.326
Πέρασμα από φυλής τα μεσάνυχτα ........στο Φωκαίας 7 αυτό με την κόκκινη πόρτα είχε 2 κοπέλες είδα την μία εκ των δύο και μάλιστα για πρώτη φορά, πρέπει να είναι σχετικά καινούργια, και μου άρεσε αρκετά, όνομα δεν συγκράτησα νομίζω ξεκινάει από Ν.... πρόκειτε για μια μικρούλα ( το πολύ 21 ετών) τσιγανοειδές ,ρομά κάτι τέτοιο μελαμψή πάρα πολύ με μαύρα μαλλιά αδύνατη ,πολύ όμορφο " αθώο " προσωπάκι και καλό κωλαράκι... είναι από αυτά τα τσιγκανάκια που όλοι θέλουμε να σκίσουμε για την εμπειρία κυρίως άσχετα αν βγει φόλα..... Το πρόγραμμα της είνα απλό στο 20 ρικο..Θα την δοκίμαζα αλλά μόλις είχα φάει τον " αγλέωρα " και δεν ήμουν για Αγώνα ,απλά πήγα για μια τσάρκα .Την δοκίμασε κανένας συναγωνιστής να μας πει τι λέει η μικρή στο δωμάτιο? Σύντομα με την πρώτη ευκαιρία θα την δοκιμάσω και θα ενημερώσω.
Δύο τα τσιγγανίδια άν δεν άλλαξε κάτι.

Ντιόνα γουρλομάτα που κάποιοι τη γράφουν Λιόνα λόγω προφοράς ένρινης του γνωστού τσάτσου τού"ωραία κοπέλα καινούργια κοπέλα φρέσκια κοπέλα"

Καί Γκάμπι,ένα τσικ πιό γκομενάκι,πιο σφιχτό σώμα.

Κι οι 2 πάντως ταιριάζουν στην περιγραφή σου,λεπτές κλπ. Και δουλεύουν πότε στό μεσαίο και πότε στο δεξί είτε μια μιά ή και οι 2 μαζί.

Επίσης στο δεξί παίζει 3η βάρδια και η Ρόζα η ξανθιά εντελώς σκίννυ πόδια καλαμάκι,πρόσωπο με γωνίες έντονα ζυγωματικά και στυλ πρώην μπαρόβιας κάποιοι θα πούν τραβελοκατάσταση,
προσωπικά θεωρώ πως όχι.

Και οι 3 πάντως γαμιούνται λίγο ή πολύ εξαρτάται απ το κλίκ σου.

Ο χώρος επίσης λίγο οριακός με κατά καιρούς διάφορα θέματα,π.χ. φτηνό χαρτί υγείας κολλάει στο δέρμα τρώς μια φρίκη ειδικά αν το ανακαλύψει η επόμενη,αλλού.

Άν γουστάρεις γυφτοκαλτίλα περνάς μια δοκιμή,με ιδία ευθύνη φυσικά.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.912
Πόντοι
9.846
Πέρασμα σήμερα το πρωί από Άννα Κου. Ήθελα να χύσω πριν πάω για δουλειά..... Με είδε κι έκανε το μπανάκι της πριν εισέλθει στο δωμάτιο. Υπενθυμίζω Φιλιππίδου 11 όροφος που έχει τα καλύτερα δωμάτια στην περιοχή, και με ντουζιέρα και πάντα ζεστό νερό. Απίστευτο πεντικιούρ, πεντακάθαρη, όμορφα μαυρισμένη και πολύ καβλωτικη. Μοντέλο η κοπέλα απλά. Αν είχε 7 - 8 κιλά λιγότερα θα τη βλέπαμε στο ημερολόγιο του αμερικανικού Sports Illustrated να κοσμεί όλα τα συνεργεία στην Ελλάδα! Άποψη μου αλλά στο πρόσωπο δεν έχει αντίπαλο. Στο δωμάτιο κλασσικά χωρίς βιασύνη, απλό πρόγραμμα πάντα. Καλημέρα καλή εβδομάδα κύριοι.
 

dim11

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα, έκανα ηδη μια αναζήτηση που δεν έφερε αποτέλεσμα στο σιτε, οποτε γράφω την απορία μου μπας και με διαφωτίσει κάποιος. Κατά την επίσκεψη για να τσεκ τα κορίτσια που δουλεύουν, πως πάει η φάση? Μπαίνεις και ρωτάς τι έχουμε σήμερα? Απλα μπαίνεις και ο τσάτσος στα λεει? Αραζεις και περιμενεις να παρελάσουν? Αν δεν κάνει κλικ απλα λέτε αλλη φορα ευχαριστώ και άντε γεια? Παίζουν τίποτα κατάρες τυπου "να μη σου ξανασηκωθεί ρε¨ αν δεν μπεις δωμάτιο? Εναν οδηγό για αρχάριους δεν θα ηταν καλό να εχει εδω στο site να μαθαίνουμε εμεις οι νεοτεροι που θελουμε να ξεκινήσουμε στον αγοραίο έρωτα?
 

Mynameisdaniel

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2021
Μηνύματα
38
Like
66
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους. Αν κάνει καμία βόλτα κανένας προς Φιλιππίδου 11Α και μπορεί ας ενημερώσει για το αν βρίσκεται η Βαλέρια. Την προηγούμενη εβδομάδα απουσίαζε λόγω περιόδου.
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
611
Κριτικές
19
Like
6.142
Πόντοι
2.036
Επιβεβαιώνω για τα καβλακια εκεί. Το κακο είναι ότι θα είναι κομμουνίστριες με ότι συνεπάγεται αυτό.... (Αξύριστες μασχάλες, μουνια Άλσος Χαϊδαρίου, δόντια άπλυτα με εσανς χασισιου, αβαφες τελείως, νύχια χεριών ίδια με μάστορα συνεργείου αυτοκινήτων και πολλά άλλα....)...!
Ή πλάκα είναι πώς πρίν 7-8 μήνες, όπως κατέβαινα να ξεκινήσω την βόλτα μου απο τα χαμηλά, σε ένα πάρτι που κάνανε εκεί, ήταν μία τύπισσα που καυλάντιζα στο παρελθόν αλλά δεν μου έκατσε(5άρι-6άρι), εντελώς άκυρο πώς βρέθηκε εκεί... της είπα πώς πήγαινα στην γκαλερί στην Χέυδεν για μία φίλη ... τώρα αν το έχαψε δεν έχω ιδέα ... χαχαχα.

Πέρασμα από φυλής τα μεσάνυχτα ........στο Φωκαίας 7 αυτό με την κόκκινη πόρτα είχε 2 κοπέλες είδα την μία εκ των δύο και μάλιστα για πρώτη φορά, πρέπει να είναι σχετικά καινούργια, και μου άρεσε αρκετά, όνομα δεν συγκράτησα νομίζω ξεκινάει από Ν.... πρόκειτε για μια μικρούλα ( το πολύ 21 ετών) τσιγανοειδές ,ρομά κάτι τέτοιο μελαμψή πάρα πολύ με μαύρα μαλλιά αδύνατη ,πολύ όμορφο " αθώο " προσωπάκι και καλό κωλαράκι... είναι από αυτά τα τσιγκανάκια που όλοι θέλουμε να σκίσουμε για την εμπειρία κυρίως άσχετα αν βγει φόλα..... Το πρόγραμμα της είνα απλό στο 20 ρικο..Θα την δοκίμαζα αλλά μόλις είχα φάει τον " αγλέωρα " και δεν ήμουν για Αγώνα ,απλά πήγα για μια τσάρκα .Την δοκίμασε κανένας συναγωνιστής να μας πει τι λέει η μικρή στο δωμάτιο? Σύντομα με την πρώτη ευκαιρία θα την δοκιμάσω και θα ενημερώσω.
Βουλγαρογυφτάκι είναι η Ντιόνα, τίποτα special μέσα και στο ένα δωμάτιο ακούς τον τσάτσο λες και είναι δίπλα σου και στο άλλο τους μαλάκες στο σαλόνι :cheesy:
 

dim11

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Μήπως ξέρει κανείς το Φυλής 6? Είναι σε ενα υπόγειο που μοιάζει με σπίτι ρακοσυλλεκτη, ή πήγα σε λάθος μέρος?
 

Συνημμένα

  • 17210466279812192270731218257152.jpg
    17210466279812192270731218257152.jpg
    1,6 MB · Εμφανίσεις: 20

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
798
Κριτικές
34
Like
5.283
Πόντοι
2.836
Επίσης και ένα πέρασμα με Κυρα. Καλή περίπτωση για την Λιοσίων , καλή πίπα και γενικότερα πολύ κομπλέ σαν κοπέλα αλλά μόλις μου είπε ότι είναι 18 λέω τι σκατα .
Εμένα δήλωσε 20 .Όσο πάει κ μειώνει την ηλικία της .Σε λίγο θα μας βγει ανήλικο....
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Δύο τα τσιγγανίδια άν δεν άλλαξε κάτι.

Ντιόνα γουρλομάτα που κάποιοι τη γράφουν Λιόνα λόγω προφοράς ένρινης του γνωστού τσάτσου τού"ωραία κοπέλα καινούργια κοπέλα φρέσκια κοπέλα"

Καί Γκάμπι,ένα τσικ πιό γκομενάκι,πιο σφιχτό σώμα.

Κι οι 2 πάντως ταιριάζουν στην περιγραφή σου,λεπτές κλπ. Και δουλεύουν πότε στό μεσαίο και πότε στο δεξί είτε μια μιά ή και οι 2 μαζί.

Επίσης στο δεξί παίζει 3η βάρδια και η Ρόζα η ξανθιά εντελώς σκίννυ πόδια καλαμάκι,πρόσωπο με γωνίες έντονα ζυγωματικά και στυλ πρώην μπαρόβιας κάποιοι θα πούν τραβελοκατάσταση,
προσωπικά θεωρώ πως όχι.

Και οι 3 πάντως γαμιούνται λίγο ή πολύ εξαρτάται απ το κλίκ σου.

Ο χώρος επίσης λίγο οριακός με κατά καιρούς διάφορα θέματα,π.χ. φτηνό χαρτί υγείας κολλάει στο δέρμα τρώς μια φρίκη ειδικά αν το ανακαλύψει η επόμενη,αλλού.

Άν γουστάρεις γυφτοκαλτίλα περνάς μια δοκιμή,με ιδία ευθύνη φυσικά.
Φίλε είσαι ολοσωστος, η Ντιόνα είναι αυτή που είδα χτες την Γκάμπι την έβλεπα παλαιότερα εκεί και όντως η Γκάμπι ήταν λίγο πιο όμορφη στο πρόσωπο και πιο κοντή όμως. Γενικά και δύο τους είναι ωραία καυλακια αλλά υποψιάζομαι θα είναι φόλες η δε Γκάμπη δεν έκανε πισωκολητο στα 4 γι αυτό και δεν την πηρα παλαιότερα ,μου μύρισε φόλα το ότι δεν κάνει αυτή την στάση.
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
62
Like
19.741
Πόντοι
13.636
Άρα ισχύει πτι είναι ανοικτή τερμα
Έλα ρε φίλε μην ακούς.
Μια χαρά μουνάκι έχει το κορίτσι. Και είναι και καλός χαρακτήρας! :smitten:
Γκάμπη δεν έκανε πισωκολητο στα 4 γι αυτό και δεν την πηρα παλαιότερα ,μου μύρισε φόλα το ότι δεν κάνει αυτή την στάση.
Ίσως για να μην έρθει γρήγορα η εσάνς... :confused:
 

Milfomaniac

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.203
Κριτικές
150
Like
19.440
Πόντοι
32.478
Μ. Αλεξανδρου 21 όροφος.
Λίνα από Βενεζουέλα.
Τριάντα χρονών, ωραίο πρόσωπο με πιασιματακια και χωρίς να βιάζεται καθόλου. Καμία σχέση με τις γνωστές φολολατίνες. Θα ανεβάσω κριτική
 
Εγγρ.
15 Ιουλ 2024
Μηνύματα
26
Κριτικές
1
Like
85
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές

Πρώτη φορά που γράφω στο μέσο αν και εδώ και χρόνια είμαι φανατικός αναγνώστης και κε έχει βοηθήσει αρκετές φορές.
Ήθελα να ρωτήσω καθώς σήμερα θα κατέβω στα λαγνα στενά της Φυλής την ώρα της βραδινής βάρδιας, αν γνωρίζετε κάποιο στανταρακι που να κατέχει το στοματικό. Δεν με ενδιαφέρει τόσο η καταγωγή η εμφάνιση αρκεί να κατέχει το άθλημα του ρουφηγματος.


Ευχαριστώ προκαταβολικά
 

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
124
Κριτικές
32
Like
3.255
Πόντοι
2.591
Πέρασμα σήμερα το πρωί από Άννα Κου. Ήθελα να χύσω πριν πάω για δουλειά..... Με είδε κι έκανε το μπανάκι της πριν εισέλθει στο δωμάτιο. Υπενθυμίζω Φιλιππίδου 11 όροφος που έχει τα καλύτερα δωμάτια στην περιοχή, και με ντουζιέρα και πάντα ζεστό νερό. Απίστευτο πεντικιούρ, πεντακάθαρη, όμορφα μαυρισμένη και πολύ καβλωτικη. Μοντέλο η κοπέλα απλά. Αν είχε 7 - 8 κιλά λιγότερα θα τη βλέπαμε στο ημερολόγιο του αμερικανικού Sports Illustrated να κοσμεί όλα τα συνεργεία στην Ελλάδα! Άποψη μου αλλά στο πρόσωπο δεν έχει αντίπαλο. Στο δωμάτιο κλασσικά χωρίς βιασύνη, απλό πρόγραμμα πάντα. Καλημέρα καλή εβδομάδα κύριοι.
Η Άννα άξιζε παλαιότερα που έκανε ελ.στοματικό και ενίοτε και κωλαράκι. Τώρα, παρότι είναι τίμια, τη θεωρώ αποστειρωμένη και τυπική.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.432
Κριτικές
514
Like
69.988
Πόντοι
41.129

Outis2024

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2024
Μηνύματα
173
Like
416
Πόντοι
21
αν ρωτα για σαμπινα ειναι διακοπες με το γκομενο στη χαλκιδικη,κανει ζωαρα μεσα στη χλιδα..
Από ότι φαίνεται γυρνάει, για αυτό ρώτησα...δεν πας μια με το πατίνι; :P
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom