Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (3 μέλη και 39 επισκέπτες)

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.123
Κριτικές
49
Like
5.529
Πόντοι
2.846
Καλησπέρα, έκανα ηδη μια αναζήτηση που δεν έφερε αποτέλεσμα στο σιτε, οποτε γράφω την απορία μου μπας και με διαφωτίσει κάποιος. Κατά την επίσκεψη για να τσεκ τα κορίτσια που δουλεύουν, πως πάει η φάση? Μπαίνεις και ρωτάς τι έχουμε σήμερα? Απλα μπαίνεις και ο τσάτσος στα λεει? Αραζεις και περιμενεις να παρελάσουν? Αν δεν κάνει κλικ απλα λέτε αλλη φορα ευχαριστώ και άντε γεια? Παίζουν τίποτα κατάρες τυπου "να μη σου ξανασηκωθεί ρε¨ αν δεν μπεις δωμάτιο? Εναν οδηγό για αρχάριους δεν θα ηταν καλό να εχει εδω στο site να μαθαίνουμε εμεις οι νεοτεροι που θελουμε να ξεκινήσουμε στον αγοραίο έρωτα?
όταν κάποιοι βλέπουν την κοπέλα στο σαλόνι και δεν θέλουν να μπουν - ή έχουν πάει μόνο για μάτι, συμβαίνει κι αυτό - αυτό που βλέπω συνήθως είναι να κάνουν μεταβολή στα μουγκά. Ούτε ευχαριστώ ούτε τίποτα. Όσο για τις τσατσάδες ναι, αρκετές στραβώνουν αν δεν μπεις.
Μια φορά η Άννα "τάι" με είχε ψιλοβρίσει κιόλας.
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
798
Κριτικές
34
Like
5.283
Πόντοι
2.836
Μια φορά η Άννα "τάι" με είχε ψιλοβρίσει κιόλας.
Σιγά την προσωπικότητα που σε έβρισε κιόλας!!!!. Βγάνει με το ύφος της ντίβας κ τουπέ κ το παίζει κάποια......
Απορώ ποίοι περνάνε με αυτό το ξινό λεμόνι......??
Γούστα είναι αυτά βέβαια......
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
62
Like
19.741
Πόντοι
13.636

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
62
Like
19.741
Πόντοι
13.636
Σιγά την προσωπικότητα που σε έβρισε κιόλας!!!!. Βγάνει με το ύφος της ντίβας κ τουπέ κ το παίζει κάποια......
Απορώ ποίοι περνάνε με αυτό το ξινό λεμόνι......??
Γούστα είναι αυτά βέβαια......
Εγώ είμαι ένας από αυτούς.

Και επειδή το θέμα επανέρχεται.
Να τα πω άλλη μια φορά για τους καινούργιους.
Κοντός, χοντρός και γέρος είμαι. Μην νομίζει κάποιος ότι είμαι μοντέλο.
Στην πρώτη μας συνάντηση μπήκε μέσα και για πέντε λεπτά με έβριζε, προσέβαλε και κοροϊδεύε,
Το κόλπο με τη γάτα (που είχε γράψει και ένα μέλος) το ξέρετε???
Την συνέχεια να την διαβάσετε στην κριτική που είχα γράψει τότε.
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Και κάτι αστείο που είδα λαίβ χτες βράδυ. Πέρασμα από Φωκαίας 9 κόκκινη πόρτα για να δοκιμάσω το βουλγαρογυφτάκι την Ντιόνα όπου δούλευε με μια άλλη ακόμα κοπέλα βουλγαράκι και αυτό ( μικρό και όμορφο .....φορούσε κόκκινα εσώρουχα ) δεν θυμάμαι το όνομα της ,νομίζω ειρήνη...... Είχε δωμάτιο να πάει η Ντιόνα και μετά το σαλονάρισμα της μπαίνει στο δωμάτιο......ύστερα από 5 δευτερόλεπτα βγαίνει ο Συναγωνιστής έντρομος και πάει προς το κουζινάκι για να δει την άλλη κοπέλα πως είναι εμφανησιακά, διότι νόμισε προς στιγμή ότι του ήρθε λάθος κοπέλα από αυτή που διάλεξε, και γυρνάει στο δωμάτιο και ζητάει συγνώμη από την κοπέλα. Το δωμάτιο έχει πάρα πολύ φως μέσα και μάλλον δεν του άρεσε η Ντιόνα στο πολύ φως σε σχέση με το σκοτάδι στο σαλόνι.Τελικά βαριόμουν να περιμένω διότι με πρόλαβε συναγωνιστής να περάσει μετά οπότε θα έπρεπε να περιμένω 2 δωμάτια ,έφυγα ....ίσως δοκιμαστεί στο μέλλον.
 

Bile

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
125
Κριτικές
4
Like
627
Πόντοι
301
Και κάτι αστείο που είδα λαίβ χτες βράδυ. Πέρασμα από Φωκαίας 9 κόκκινη πόρτα για να δοκιμάσω το βουλγαρογυφτάκι την Ντιόνα όπου δούλευε με μια άλλη ακόμα κοπέλα βουλγαράκι και αυτό ( μικρό και όμορφο .....φορούσε κόκκινα εσώρουχα ) δεν θυμάμαι το όνομα της ,νομίζω ειρήνη...... Είχε δωμάτιο να πάει η Ντιόνα και μετά το σαλονάρισμα της μπαίνει στο δωμάτιο......ύστερα από 5 δευτερόλεπτα βγαίνει ο Συναγωνιστής έντρομος και πάει προς το κουζινάκι για να δει την άλλη κοπέλα πως είναι εμφανησιακά, διότι νόμισε προς στιγμή ότι του ήρθε λάθος κοπέλα από αυτή που διάλεξε, και γυρνάει στο δωμάτιο και ζητάει συγνώμη από την κοπέλα. Το δωμάτιο έχει πάρα πολύ φως μέσα και μάλλον δεν του άρεσε η Ντιόνα στο πολύ φως σε σχέση με το σκοτάδι στο σαλόνι.Τελικά βαριόμουν να περιμένω διότι με πρόλαβε συναγωνιστής να περάσει μετά οπότε θα έπρεπε να περιμένω 2 δωμάτια ,έφυγα ....ίσως δοκιμαστεί στο μέλλον.
Πάντως θα συμφωνήσω μαζί σου.και εγώ εχθές το βράδυ κατά της 12 το είδα είναι πολύ όμορφο μωρό με τα κόκκινα εσώρουχα.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.061
Like
6.710
Πόντοι
1.056

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.088
Πόντοι
46.232

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
611
Κριτικές
19
Like
6.142
Πόντοι
2.036
όταν κάποιοι βλέπουν την κοπέλα στο σαλόνι και δεν θέλουν να μπουν - ή έχουν πάει μόνο για μάτι, συμβαίνει κι αυτό - αυτό που βλέπω συνήθως είναι να κάνουν μεταβολή στα μουγκά. Ούτε ευχαριστώ ούτε τίποτα. Όσο για τις τσατσάδες ναι, αρκετές στραβώνουν αν δεν μπεις.
Μια φορά η Άννα "τάι" με είχε ψιλοβρίσει κιόλας.
Πάντα καλησπερίζω όταν μπαίνω και ευχαριστώ όταν φεύγω, άσχετα να περνάω/έχω περάσει, λίγη ευγένεια δεν βλάπτει και συνήθως βγαίνει και σε καλό.
Πρέπει να δούλευε η Εμμανουέλα
Μου είχε πεί και εμένα η τσατσά ότι ίσως κάνει και βραδινή βάρδια γιατί φεύγει σύντομα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.088
Πόντοι
46.232
τώρα live επιγραμματικα

Αλκιβιάδου 16γ Εβελινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, η Ειρήνη θα λείπει για λίγες μέρες έχει περίοδο.

Αλκιβιάδου 16β & 16α κλειστά.

Διδυμου 27 κλειστό.

Διδυμου 22 ισόγειο Μαριάνα και επέστρεψε η Μαρίνα (που δούλευε στο Έλλης 3 σα Μαρία )αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Διδύμου 22 όροφος Αναστασία (αν θυμάμαι καλά έχει δουλέψει και παλιότερα εδώ και στο Διδυμου 27) ξανθό μιλφογκιλφ με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Διδύμου 20 Ντιαννα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Διδύμου 18 ισόγειο, 18 υπόγειο & 16 κλειστά.

Διδύμου 8β Βερονικα, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, η Ελένη θα είναι τη Παρασκευή.

Διδύμου 8α κλειστό.

Έλλης 3 Ειρήνη σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.088
Πόντοι
46.232
συνέχεια live επιγραμματικα

Φυλής 54α, 54β, & 56 κλειστά.

Φυλής 66α Τατιάνα , απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66δ Μαίρη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 72αρια & 74 δεξιά κλειστά.

Φυλής 74 αριστερά Μάγια, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59αρια κλειστά

Φυλής 61 Καρολίνα και Σολ λατινες , αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 65α Χριστίνα "Τσεχα" με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β Συλβια, απλό πρόγραμμα, η Τζούλια ήταν εκεί με πολιτικά με χαιρέτησε φεύγει στις 1400 με το λεωφορείο για Ρουμανία.

Φυλής 84αρια & 86αρια κλειστά.

Φυλής 67 Νταρια/Μπιανκα/Ελένη η γυρολόγος, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Φυλής 69β κλειστό.

Φυλής 69β Λανα στο δωμάτιο είπε η υπηρεσία , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 71 Σεσιλια , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 71α Αντρέα (με το κανονικό σώμα) λατινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.088
Πόντοι
46.232
συνέχεια πάντα live επιγραμματικα

Φωκαιας 7 υπόγειο κλειστό.

Φωκαιας 7 ισόγειο Στέλλα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 9 Κατερίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 13 υπόγειο Αννα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και αυταρχικό.

Φωκαιας 13 ισόγειο Συλβια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 17α Ρουσλανα, απλό πρόγραμμα, η Αλεξάνδρα σήμερα ρεπό αύριο θα δουλεύει κανονικά σύμφωνα με την υπηρεσία.

Φωκαιας 17β Ρίτα και Κλεοπάτρα, αμφότερες, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα.

Φωκαιας 19, 25α, 25β κλειστά.

Φωκαιας 27α επέστρεψε η Ελένη(από το 25β η Ρουμάνα που μεγάλωσε στην Αγγλία και χαιρετάει στο σαλόνι δια χειραψίας, σήμερα ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 27Β κάτω Ιρίνα, απλό πρόγραμμα.

Φωκαίας 27Β πάνω κλειστο.
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
612
Κριτικές
21
Like
5.749
Πόντοι
1.436
αυτό που βλέπω συνήθως είναι να κάνουν μεταβολή στα μουγκά. Ούτε ευχαριστώ ούτε τίποτα. Όσο για τις τσατσάδες ναι, αρκετές στραβώνουν αν δεν μπεις.
Μια φορά η Άννα "τάι" με είχε ψιλοβρίσει κιόλας.
Προσωπικά, έλεγα πάντα "ευχαριστώ" και αποχωρούσα ευγενικά. Σχεδόν πάντα άκουγα ειρωνείες τύπου "παρακαλώ", "παρακαλούμε" ή βρισίδια. Γι'αυτό πλέον, αν το επιχειρήσω, θα το κάνω μόνο με νεύμα.
Η τοξικότητα μειώθηκε δραστικά. :hi:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom