Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 177 άτομα (18 μέλη και 159 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
16
Like
14.498
Πόντοι
3.246
πάμε και ένα σφηνάκι γνώσεων :glasses:
 

Συνημμένα

  • IMG_0196.jpeg
    IMG_0196.jpeg
    474,6 KB · Εμφανίσεις: 29

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.306
Κριτικές
10
Like
3.056
Πόντοι
1.960
Κατα καιρους διαβαζω κατι ψωλαραδες να καμαρωνουν γραφοντας έμμεσα για το μεγεθος,
δεν εχω καποια ανασφαλεια γιατι ισως να ανηκω και γω εκει αλλα εχω μια απορία..

Φτανει στον πισινο σας για να αυτοσυνουσιαστειτε? :sunglasses:

Μεταφραση εις στην κοινη : Φτανει στον κωλο σου να πας να γμθεις να μη μας ζαλίζεις τ αρχιδια?
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.266
Like
3.546
Πόντοι
1.706
Αν κοιμάσαι και εσύ εκεί θα έρθω να σε κατουρήσω το βράδυ χαχα
Αυτές είναι οι δικές σου γειτονιές κι αυτά που βλέπεις φυσιολογικά για το επίπεδό σου. Φτηνά μπουρδέλα και τσάμπιονς λιγκ είναι οι χαρές της ζωής σου. Στασίδι έχεις πιάσει σε αυτό το νήμα και μου έκανες και το μάγκα τις προάλλες, κακομοίρη. :2funny:
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
8
Like
1.742
Πόντοι
216
Αυτές είναι οι δικές σου γειτονιές κι αυτά που βλέπεις φυσιολογικά για το επίπεδό σου. Φτηνά μπουρδέλα και τσάμπιονς λιγκ είναι οι χαρές της ζωής σου. Στασίδι έχεις πιάσει σε αυτό το νήμα και μου έκανες και το μάγκα τις προάλλες, κακομοίρη. :2funny:
Πάντως είναι καλύτερο από το να είμαι όλη μέρα online και να περιμένω με λαχτάρα το βράδυ να τραβήξω μία παχιά πριν τον ύπνο. Σου χάλασα λίγο το πρόγραμμα εκείνη την ημέρα αλλά είμαι σίγουρος ότι αναπλήρωσες την επόμενη με διπλή απόλαυση χαχα
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.266
Like
3.546
Πόντοι
1.706
Πάντως είναι καλύτερο από το να είμαι όλη μέρα online και να περιμένω με λαχτάρα το βράδυ να τραβήξω μία παχιά πριν τον ύπνο. Σου χάλασα λίγο το πρόγραμμα εκείνη την ημέρα αλλά είμαι σίγουρος ότι αναπλήρωσες την επόμενη με διπλή απόλαυση χαχα
Ό,τι πεις, τα βρήκες όλα. :jerking: Βολέψου με τα χάλια σου τώρα, όπου ο φτωχός κι η μοίρα του.
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
798
Κριτικές
34
Like
5.287
Πόντοι
2.836

dim11

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2006
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
όταν κάποιοι βλέπουν την κοπέλα στο σαλόνι και δεν θέλουν να μπουν - ή έχουν πάει μόνο για μάτι, συμβαίνει κι αυτό - αυτό που βλέπω συνήθως είναι να κάνουν μεταβολή στα μουγκά. Ούτε ευχαριστώ ούτε τίποτα. Όσο για τις τσατσάδες ναι, αρκετές στραβώνουν αν δεν μπεις.
Μια φορά η Άννα "τάι" με είχε ψιλοβρίσει κιόλας.
Ευχαριστω για την απαντηση!
 

BIGMAN1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2023
Μηνύματα
126
Like
101
Πόντοι
1
Καλησπερα της Βανέσσας το Ιάσωνος 37 είναι στον όροφο ή στο ισόγειο στην σιδερένια πόρτα ;
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.066
Κριτικές
7
Like
9.843
Πόντοι
1.686
ΤΕΤΑ΄ΡΤΗ απόγευμα σε κα΄θετο δρόμο στη Φυλής ,
πήρα εμφανίσιμη ρωσόφωνη σεξουάλα
με καμπύλες, αρκετά ψηλή, ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ μόνο 20 ημέρες στην Ελλάδα
για πρώτη φορά, καλή με΄σα, φχαριστήθηκα γαμήσι
της τον έχωσα όλο και έκανα γεωτρήσεις .
Δέχεται σπάτουλα και τη συστήνω σε Dmtrsxxx και paluki luk

Μου θυμίζει κάπως μια ηθοποιό του παλιού ελληνικού κινηματογράφου

marika-nezer-1.jpg
%CE%9C%CE%B1%CF%81%CE%AF%CE%BA%CE%B1-%CE%9D%CE%AD%CE%B6%CE%B5%CF%81.jpg


Θα σας δώσω πλήρη στοιχεία σε λίγες ημέρες
αν δεν καταλάβατε ποια είναι
για να προλάβω να ξαναπεράσω και να μην ...
την έχετε κατσιάσει ! :2funny:
:2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Pavlos84

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα στην ομαδα,

Υπαρχει καμια σχετικα αδυνατη κοπελα που δινει κωλο?
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
808
Κριτικές
5
Like
3.346
Πόντοι
726
Καλησπέρα στην παρέα.

Η ιρινα δεν δούλευε χτες έτσι όπως παίχτηκε εδώ σε ενημέρωση. Σχόλασε κανονικά.

Γαμησα αντζυ λατίνα στο Φωκαίας 13 υπόγειο ( αν θυμάμαι καλά)

Ωραίο μουνι. Άπειρη. Πήγε να κλέψει πυκνά συχνά αλλα την έφτιαχνα. Θέλει προσοχή.

Έπειτα πήγα Ρανια, φαγωθήκατε ότι έκανε κωλαρα.. σιγά μωρέ τον κωλο, έτσι όπως τα λέγατε νόμιζα θα δω τρομερή διαφορά. Ιδιος σχεδόν ειναη. Εγώ δεν κατάλαβα κάποια μεγάλη διαφορά.

Φυλής 59 μια μουναρα με σωματαρα. Έκανε μπαμ ότι είναι φόλα έφυγα , νομίζω Σοφία.

Αλεξάνδρα με τατουάζ δούλευε νξξιζω Φωκαίας 13 πάνω, νομίζω δούλευες Μεταξουργείο παλιά.
Κάνει ελεύθερη πιπα είχε φουλ κόσμο, δρν ξέρω αν κάνει μέσα τελειωτικό στο στόμα και δεν το λέει έξω , αν ξέρει καποιος ας πει.
Είναι λίγο Λιγάκη χοντρουλα και χωρίς κωλο, γεμάτη τατουάζ.

Επισης τώρα, λατίνα που έχει φουλ πελατεία και ειδικά σταθερή.. κάνει ακαποτο γαμησι. Πέρα από τον χαβαλέ που κάνουμε και γράφω και εγώ συχνά, δεν κάνουμε ακαποτα ρε παιδιά. Για όσους μας διαβάσουν και είναι νέοι και θα ζητήσουν. Μακριά από αυτά. Δηλαδή η κοπέλα είχε αναμονή 20 άτομα. 20 άτομα να την γαμάνε κάθε μέρα χωρίς κάποτε φανταστείτε τι θα κολλήσετε.

Προσοχή η ζωή είναι όμορφη και δεν κάνω χαβαλέ.

Η επίσκεψη έγινε από 22·00 μέχρι 3 την νύχτα. Δνε έβρισκα τίποτα να γαμησω.

Επισης πήγα Λιοσίων να γαμησω και έκλεισε 1 ώρα. Απίστευτο. Μαλακες τι φάση, δεν υπάρχει χρήμα για γαμησι;

Βέργας όλα μαπα , θείες, σαμπινα έλειπε ( δεν περνάω με το ναυάγιο) απλά ενημερώνω τον κόσμο ότι λείπει.

Φιλιπιδου πανω είχε μια Ρουμάνα αννα πολύ όμορφη , αλλά υπέρ απλό.

Δεν ξέρω αν αξίζει μέσα.

Η Ειρήνη από Φωκαίας έλειπε για πρωκτικο.

Γενικά η βραδινή βάρδια λιγο μαπα.
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Καλησπέρα στην παρέα.

Η ιρινα δεν δούλευε χτες έτσι όπως παίχτηκε εδώ σε ενημέρωση. Σχόλασε κανονικά.

Γαμησα αντζυ λατίνα στο Φωκαίας 13 υπόγειο ( αν θυμάμαι καλά)

Ωραίο μουνι. Άπειρη. Πήγε να κλέψει πυκνά συχνά αλλα την έφτιαχνα. Θέλει προσοχή.

Έπειτα πήγα Ρανια, φαγωθήκατε ότι έκανε κωλαρα.. σιγά μωρέ τον κωλο, έτσι όπως τα λέγατε νόμιζα θα δω τρομερή διαφορά. Ιδιος σχεδόν ειναη. Εγώ δεν κατάλαβα κάποια μεγάλη διαφορά.

Φυλής 59 μια μουναρα με σωματαρα. Έκανε μπαμ ότι είναι φόλα έφυγα , νομίζω Σοφία.

Αλεξάνδρα με τατουάζ δούλευε νξξιζω Φωκαίας 13 πάνω, νομίζω δούλευες Μεταξουργείο παλιά.
Κάνει ελεύθερη πιπα είχε φουλ κόσμο, δρν ξέρω αν κάνει μέσα τελειωτικό στο στόμα και δεν το λέει έξω , αν ξέρει καποιος ας πει.
Είναι λίγο Λιγάκη χοντρουλα και χωρίς κωλο, γεμάτη τατουάζ.

Επισης τώρα, λατίνα που έχει φουλ πελατεία και ειδικά σταθερή.. κάνει ακαποτο γαμησι. Πέρα από τον χαβαλέ που κάνουμε και γράφω και εγώ συχνά, δεν κάνουμε ακαποτα ρε παιδιά. Για όσους μας διαβάσουν και είναι νέοι και θα ζητήσουν. Μακριά από αυτά. Δηλαδή η κοπέλα είχε αναμονή 20 άτομα. 20 άτομα να την γαμάνε κάθε μέρα χωρίς κάποτε φανταστείτε τι θα κολλήσετε.

Προσοχή η ζωή είναι όμορφη και δεν κάνω χαβαλέ.

Η επίσκεψη έγινε από 22·00 μέχρι 3 την νύχτα. Δνε έβρισκα τίποτα να γαμησω.

Επισης πήγα Λιοσίων να γαμησω και έκλεισε 1 ώρα. Απίστευτο. Μαλακες τι φάση, δεν υπάρχει χρήμα για γαμησι;

Βέργας όλα μαπα , θείες, σαμπινα έλειπε ( δεν περνάω με το ναυάγιο) απλά ενημερώνω τον κόσμο ότι λείπει.

Φιλιπιδου πανω είχε μια Ρουμάνα αννα πολύ όμορφη , αλλά υπέρ απλό.

Δεν ξέρω αν αξίζει μέσα.

Η Ειρήνη από Φωκαίας έλειπε για πρωκτικο.

Γενικά η βραδινή βάρδια λιγο μαπα.
Το πρωκτικο της ειρήνης είναι πλέον το πολύ 1 λεπτό μετά σε αφήνει με την πουτσα στο χερι.Αν το έδινε το κωλι της κανονικά θα μάζευε πολύ χρήμα......
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.067
Κριτικές
7
Like
3.811
Πόντοι
736
Πέρασμα το μεσημεράκι από Μετάξι μια και είχα όρεξη για δυνατά καπούλια και πήγα καρφί Κολωνού 11 για την Μαργαρίτα αλλά έλειπε. Είπα να κάνω ένα πέρασμα στα πέριξ μπας γιαι βρω κάτι σχετικό. Στο πρώτο που Μπηκα ήταν Ιάσωνος που είχε την Άννα από Κολομβία με κολάρα τούμπανο . Εδώ είμαστε λέω και περνάω. Κατά καυλωσα με τα καπούλια της και μετά την σχετικά καλή πίπα στήνεται στα 4 και έδωσα πόνο. Ελπίζω να την ξανά πετυχω.
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
"Πόρτα σε μπουρδέλο" Χτεσινή τσάρκα στην φυλής 3η βάρδια και μπαίνω στο φυλής 69β όπου δουλεύει η νεαρά ( 21 ετών την κόβω) ομορφούλα κοντοπούτανο , μαυρομάλλα ρωσιδούλα η έμμυ, με αρκετά τατού στο κορμί της . Την Έμμυ την είχα πάρει πριν περίπου 2 μήνες και ήταν μια μέτρια φάση από όσο θυμάμαι διότι ενώ έχει ζωντάνια στο σαλόνι μέσα στο δωμάτιο είναι αρκετά ψυχρή. Στα χτεσινά ,είμαστε στο σαλόνι 5 άτομα ,οι 4 είμαστε πάνω από 35 έτη σίγουρα και κάποιοι μπορεί και να ήταν κοντά και στα 50 και ένας πιτσιρικάς.Η Τσατσά μας ανακοινώνει ότι η ρωσιδούλα η οποία δεν έχει βγει ακόμα στο σαλόνι είναι στο δωμάτιο ΑΛΛΑ πάει μόνο με νεαρούς κάτω των 30 ετών ........και έτσι μας διώχνει έμμεσα ,εντομεταξύ εγω είμαι πάνω από 30και την έχω πηδήξει ........ότι να είναι...... Δεν φεύγουμε καθόμαστε να δούμε και οι 4 τι φρούτο είναι αυτή που θέλει μόνο μικρούς......βγαίνει λοιπόν η έμμυ και πάει κατευθειαν στον πιτσιρίκο κάπου 22 ετών να ήταν και του τρίβεται και εμάς τους 4 που είμαστε μεγάλοι ηλιακά μας απαξιώνει πλήρως και αφήνει να εννοηθεί ότι δεν θα πάρει κανέναν λόγο ηλικίας. ΕΧΩ πάθει σοκ παιδιά και οι 4 ναι είμαστε μεσήλικες κάπου στα 40 βαριά 50 αλλά μια χαρά εμφανησιακά και ΕΛΛΗΝΕΣ.Πρώτη φορά στα χρονικά σε όλη μου την πορνοκαριέρα βλέπω πουτανάκι να διώχνει πελάτες και να κάνει χωρίς λόγο τέτοιο ηλικιακό ρατσισμό. Έχω πηδήξει πολύ πιο όμορφες από την έμμυ νεαρές κάτω από 23 έτη και καμία ποτέ δεν άφησε υπονούμενο να μη περάσω λόγο ηληκίας..................Θα ξανπάω κάποια στιγμή να δω αν ήταν τυχαίο γεγονός και αν περάσω μέσα...αυτή τη φορά θα την πηδήξω πολύ πιο άγρια και δυνατά σε σχέση με την πρώτη φορά που την λυπήθηκα τότε διότι ζορίστηκε και με "παρακάλαγε" με κομψό τρόπο να κόψω τέμπο όταν την όργωνα και έκοψα φυσικά τότε ..... για να δει πως γαμάνε οι άνω των 30 έτσι για μάθημα και τιμωρία ταυτόχρονα! Όπως και να έχει είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ,ακούω γνώμες συναγωνιστές γι αυτό το σκηνικό!
 

Outis2024

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2024
Μηνύματα
173
Like
416
Πόντοι
21
Βέργας όλα μαπα , θείες, σαμπινα έλειπε ( δεν περνάω με το ναυάγιο) απλά ενημερώνω τον κόσμο ότι λείπει.
Εγώ να καταλάβω ότι είναι γούστα αλλά γιατί ναυάγιο; Μιλάμε για μοντέλο εμφανισιακά...ναι θέλει λίγο τρόπο παρόλο πουτάνα. Αλλά το μόνο αντίστοιχο σε εμφάνιση είναι η Ιρίνα Φωκαίας που γλωσσοφιλιαζει όλο το σαλόνι...τουλάχιστο το ναυάγιο που λες είναι "αποστειρωμενη".
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.061
Like
6.710
Πόντοι
1.056
Επισης τώρα, λατίνα που έχει φουλ πελατεία και ειδικά σταθερή.. κάνει ακαποτο γαμησι. Πέρα από τον χαβαλέ που κάνουμε και γράφω και εγώ συχνά, δεν κάνουμε ακαποτα ρε παιδιά. Για όσους μας διαβάσουν και είναι νέοι και θα ζητήσουν. Μακριά από αυτά. Δηλαδή η κοπέλα είχε αναμονή 20 άτομα. 20 άτομα να την γαμάνε κάθε μέρα χωρίς κάποτε φανταστείτε τι θα κολλήσετε.
Αν ισχυει αυτο, αυτη θελει απελαση.. Με τα ναυαγια ολα τους! Ο οικος κλεισιμο!
Αλλά το μόνο αντίστοιχο σε εμφάνιση είναι η Ιρίνα Φωκαίας που γλωσσοφιλιαζει όλο το σαλόνι...τουλάχιστο το ναυάγιο που λες είναι "αποστειρωμενη".
Απο τοτε που το εμαθα δεν την ξαναγαμησα..

Γαμησι σε μπουρδελο ΜΟΝΟ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΜΕΝΟ!!! ΝΑΥΑΓΙΑ ΑΚΟΥΤΕ!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom