Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 160 άτομα (16 μέλη και 144 επισκέπτες)

korne

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2019
Μηνύματα
21
Like
45
Πόντοι
0
Προσωπικά, έλεγα πάντα "ευχαριστώ" και αποχωρούσα ευγενικά. Σχεδόν πάντα άκουγα ειρωνείες τύπου "παρακαλώ", "παρακαλούμε" ή βρισίδια. Γι'αυτό πλέον, αν το επιχειρήσω, θα το κάνω μόνο με νεύμα.
Η τοξικότητα μειώθηκε δραστικά. :hi:
Κι εμένα οπότε λέω ευχαριστώ μου λεν παρακαλώ ειρωνικά
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.026
Κριτικές
62
Like
19.744
Πόντοι
13.636
Να σου πω κάτι τώρα που τα λέμε οι δύο μας εδώ και δεν μας ακούει κανείς...
Σήμερα έβαλα και Πέμπτη ταχύτητα μαζί της, νόμιζα ότι θα σπάσει..
Τελικά Παρολιγο να σπάσω εγώ.
Πρέπει επειγόντως να βάλω δεκαρι σασμαν!!!

Δυστυχώς για κάποιο λόγο που δεν γνωρίζω η κριτική μου δεν υπάρχει.
Θα δοκιμάσω όμως σύντομα και θα ενημερώσω.
Παραθέτω κάποια στοιχεία που είχα γράψει τότε. :hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.123
Κριτικές
49
Like
5.529
Πόντοι
2.846
Κι εμένα οπότε λέω ευχαριστώ μου λεν παρακαλώ ειρωνικά
Εντάξει, δεν γαμιεται , ας είμαστε υπεράνω. Κι αυτές αντιμετωπίζουν διάφορους περίεργους μέσα στην ημέρα.
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.026
Κριτικές
62
Like
19.744
Πόντοι
13.636
Το έχω πει και θα το ξαναπώ.
Η Άννα είναι ψυχούλα!
Αν δεν της πας κόντρα και την αφήσεις να πιστέψει ότι αυτή έχει τον έλεγχο, μετά την κάνεις ότι θέλεις.!
Δεν είναι τυχαίο που είχε - έχει συνέχεια δωμάτια και μάλιστα μισής ή μιας ώρας.

Και εδώ.
 

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
124
Κριτικές
32
Like
3.262
Πόντοι
2.591
Επειδή διάβασα στην ενημέρωση του n.smirni ότι επέστρεψε η Ελένη που χαιρετά δια χειραψίας από το Φωκαίας 25 ισόγειο. Τώρα βρίσκεται στο 27 υπόγειο.
Να ενημερώσω ότι όταν την είχα πάρει ήταν απρεπέστατη και νευρική. Όταν ξεκίνησε να μου παίρνει πίπα πήγα να της χαϊδέψω το κώλο. Τότε εκείνη τινάχτηκε και έλεγε ότι πάω να της γαμήσω το κώλο. Μιλάμε για απλό εξωτερικό χάδι. Την έδιωξα αμέσως έξω!!!
Ζήτησα τα λεφτά από την υπηρεσία. Πήγαν να μου πουλήσουν παραμύθι ότι και καλά πήγα να της γαμήσω το κώλο!!! Τους είπα επιτακτικά να μου τα δώσουν και να αφήσουν τη μηχανή που δουλεύουν!!!
Πήρα το 20ρικο και έφυγα
Οφείλω να ενημερώσω για αυτή την ιστορία για να μην έχει κάποιος συναγωνιστής παρόμοιο θέμα...
 

Pavlos84

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα στην ομαδα,

Νεο μελος στο φορουμ, θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καποια κοπελα που κανει πρωκτικο και να ειναι σχετικα αδυνατη.

Ευχαριστω.
 

ΒιονικοΑΚ

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
63
Like
319
Πόντοι
20
Λάνα καστανόξανθη Ρωσίδα Ιασ37 κάτω απόγευμα έχει γυρίσει ; Απο όσο ξέρω λείπει απο τα τέλη Μαίου πηγαίνοντας Σαλόνικα
 

ΝΙΚΟΣΣ

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2011
Μηνύματα
370
Like
389
Πόντοι
21
Μύστες, η Μαρία από Φωκαίας 13, μικρόσωμη με γυαλάκια γνωρίζετε που εργάζεται;
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Ερώτηση προς ολους ,γιατί τα τελευταία χρόνια φυλης ,Μεταξουργείο δινουν τον κωλο τους πολύ λιγότερες πουτανες σε σχέση με αρκετα χρόνια πίσω όπου είχαμε τότε αρκετές και καλές επιλογές? Ψάχνω να βρω να γαμησω κωλο καμιά που να βλέπετε κ να είναι κάτω από 30 ετών κ πραγματικά δε βρίσκω.,...
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
16
Like
14.498
Πόντοι
3.246

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
864
Κριτικές
66
Like
12.319
Πόντοι
4.706
Ερώτηση προς ολους ,γιατί τα τελευταία χρόνια φυλης ,Μεταξουργείο δινουν τον κωλο τους πολύ λιγότερες πουτανες σε σχέση με αρκετα χρόνια πίσω όπου είχαμε τότε αρκετές και καλές επιλογές? Ψάχνω να βρω να γαμησω κωλο καμιά που να βλέπετε κ να είναι κάτω από 30 ετών κ πραγματικά δε βρίσκω.,...
Υπάρχει ο νόμος της αγοράς και της ζήτησης. Όταν αγάμητα και κατεστραμένα ναυάγια κατασκηνώνουν, έξω από το μπουρδέλο, μια ώρα πριν την έναρξη της βάρδιας, για να πηδήξουν μία πουτάνα, η οποία προσφέρει υπέρ-απλό πρόγραμμα, για ποιο λόγο, αυτή η κοπέλα, να διαθέσει τον κώλο της και να τον ταλαιπωρήσει, αφού τους τα παίρνει με τον εύκολο τρόπο.
 

Nikolasgrt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
302
Like
1.201
Πόντοι
201
Επειδή ξέρω ότι όλοι οι μύστες του μπου είναι προικισμένοι με καυλια Ολυμπιακών διαστάσεων, 18 εκ μήκος και φάρδος του στυλ να μη μπαίνει σε durex xl θεωρείται μεγάλο, ή όλες (πουτανες και μη) μου πουλάν παραμύθια?
Πέρασμα με Μπανταλόνα από φωκ25 πίνω το καφεδάκι μου και επιστρέφω με λεπτομέρειες
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
611
Κριτικές
19
Like
6.142
Πόντοι
2.036
Φόλιασμα πριν λίγο στο Ι20Β από την γνωστή Αγαπη , στα 7.5(ναι κρατάω χρονο πλέον στο ρολοι) λεπτά φώναξε ο τσάτσος και σηκώθηκε και έφυγε και με άφησε αχυστο η συγκεκριμένη δεν το έκανε αυτό παλιότερα... θα γράψω κριτική να υπάρχει.
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Φόλιασμα πριν λίγο στο Ι20Β από την γνωστή Αγαπη , στα 7.5(ναι κρατάω χρονο πλέον στο ρολοι) λεπτά φώναξε ο τσάτσος και σηκώθηκε και έφυγε και με άφησε αχυστο η συγκεκριμένη δεν το έκανε αυτό παλιότερα... θα γράψω κριτική να υπάρχει.
Πριν κανα τρίμηνο τα ίδια και χειρότερα μου έκανε η Αγάπη και το είχα αναφέρει εδώ στο νήμα ότι είναι ΑΠΑΤΗ.Χωρίς να φωνάξει ο τσάτσος στο 7 λεπτο αν θυμάμαι καλά έφυγε και με άφυσε άχυστο και μάλιστα μου έδειξε και ένα πορνοπεριοδικό που έιχε στο δωμάτιο να τον παίξω μόνος μου αφού θα φύγει για να χύσω. ΤΡΑΓΙΚΗ... ΜΑΚΡΙΑ, παρόλο που έχει κωλάρα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.088
Πόντοι
46.232

Nikolasgrt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
302
Like
1.201
Πόντοι
201
Μαζί με Κορνιλιους Τομπσον?

Μανταλίνα μάλλον...
Μανταλινα σίγουρα. Απλά το άλλαξε το autocorrect.
Μανταλινα με επιθετικό σαλόνι και σκληρό μαρκάρισμα με έβαζε να πιάνω βυζιά κώλο μου έπιανε το πουτσο. Της είπα later.
Βγήκα έκανα μια γύρα στα διπλά δε τρελάθηκα διάβασα στα γρήγορα 2 καλές κριτικές και γύρισα. Ήρθε στο δωμάτιο με βρήκε ξαπλωμένο και ξεκίνησε να γελάει και it's very big its very big μέχρι που το σύγκρινε με τον πήχη της. Πίπα με λάστιχο οκ. Πρώτη στάση στα ιεραποστολικό αφού πρώτα της εγλυψα λίγο το μουνακι που ήταν δροσερό και ωραίο. Έδειχνε να απολαμβάνει και μόλις άρχισαν να τρέμουν να πόδια της και να βγάζει λίγα υγρά φώναζε στοπ στοπ και δε με άφησε να συνεχίσω. Έβαλε αρκετό τζελ και μπήκα έδωσα αρκετό πόνο δε διαμαρτυρηθηκε της έδωσα μερικά στοματοφιλα αλλά έδειξε να μη γουστάρει οπότε το έκοψα. Μόλις όμως ανεβάσα φουλ στροφές μου έκανε άγρια επίθεση με βαθειά γλωσσοφιλα και δε με άφηνε. Γύρισμα στα 4 όπου στην αρχή μου ζήτησε σιγά σιγά. Μόλις έριξα μερικές αργές γυρνάει με κοιτάει και μου λέει με ύφος now fuck me
Οπότε τα έδωσα όλα μαζί με λίγο ξύλο στο κωλαρακι και έτσι το τέλος ήρθε μέσα της με πολλά παράπονα γιατί ήθελε κιαλλο όπως μου είπε. Πριν φύγει με κοίταξε λίγο φοβισμένη και μου είπε if she asks(και έδειχνε προς τη πόρτα που μόλις χτύπησε η τστσα) say no kiss no kiss.
Δε ξέρω τη φάση με τα φιλιά αλλά σίγουρα θα ξανά πάω
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
244
Like
1.652
Πόντοι
201
Υπάρχει ο νόμος της αγοράς και της ζήτησης. Όταν αγάμητα και κατεστραμένα ναυάγια κατασκηνώνουν, έξω από το μπουρδέλο, μια ώρα πριν την έναρξη της βάρδιας, για να πηδήξουν μία πουτάνα, η οποία προσφέρει υπέρ-απλό πρόγραμμα, για ποιο λόγο, αυτή η κοπέλα, να διαθέσει τον κώλο της και να τον ταλαιπωρήσει, αφού τους τα παίρνει με τον εύκολο τρόπο.
Μεγαλη κουβεντα ειπες ρε μαγκα......
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom