Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 253 άτομα (33 μέλη και 220 επισκέπτες)
Εγγρ.
18 Ιαν 2024
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
0
Υπάρχει κάποια παρόμοια Μεταξουργείο η φυλής γενικά όπως αυτήν στην φώτο ? (Sophie rain)
IMG_20240712_052655.jpg
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.061
Like
6.712
Πόντοι
1.056
Μεγαλου αλεξανδρου 21 ισόγειο Γιούλη μελαμψη αδύνατη όμορφη λατινα καλή και στο δωμάτιο για 10 ευρώ είναι τρομερή ευκαιρία.απλο πρόγραμμα κάνει.Την ξανατιμησα για πολλοστή φορά και σήμερα.
Ελεγα να την δοκιμασω αλλα μολις ακουσα αδυνατη μου εφυγε η επιθυμια..

Για μενα αδυνατη και λατινα δεν πανε μαζι..
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.061
Like
6.712
Πόντοι
1.056

kauliaris26arhs

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2019
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
καλημέρα μύστες, θα ήθελα να ρωτήσω υπάρχει κάποια όπως η μπάρμπορα που να έχει σχέδιο-γραμμή στο μουνάκι της;
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
244
Like
1.652
Πόντοι
201
Η Αλεξάνδρα στο Χωματιανού παίκτες ξαναξεκίνησε τσιμπούκι χωρίς καπότα σε πελάτες αν έχει πάει κανείς να μας πει.
Πριν κανά μήνα που είχα πάει, όχι....δεν έχει αλλάξει κάτι, ούτε σε αφήνει να πιάσεις μουνί....τσεκαρει κινητό κλειστό, και εκεί όπου έχεις αποθέσει ρούχα, πάει και τους αλλάζει θέση..... μήπως και υπάρχει κάμερα δηλαδή... παράνοια...... πάντως ακόμα και έτσι κάνει πολύ καλό γαμιση....
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
611
Κριτικές
19
Like
6.142
Πόντοι
2.036
Κατάφερα να περάσω με Ειρήνα/η Φώκαιας, όντως αψεγάδιαστο κορμί , δεν κρατήθηκα πανω από 6-7 λεπτά σύνολο, αυτογκόλ... αν έχω όρεξη θα γράψω κριτική. Δεν θελω να περναω 2η φορα καπακια με την ιδια κοπελα οπότε πάω να ρεφάρω σε καμία ημιασχημη Λατίνα γιατί νιώθω ηττημένος από το ανατολικό μπλοκ σήμερα!
 

Asterias69

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας. Γνωρίζει κανείς για την Πωλινα στην Καλύμνου γιατί όποτε περνάω είναι κλειστό
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
91
Like
3.963
Πόντοι
5.435
Σύλβια από Φυλής 65 ισόγειο. Μελαχρινή νεαρή κοπέλα με αδύνατο κορμί και πεσμένο βυζι. Καινούρια είπε η υπηρεσία. Ρουμάνα. Δεν ήξερε ελληνικά. Είπα να δοκιμάσω μπας και βρίσκαμε κανένα λαχείο. Πουτσες μπλε. Τίποτα μέσα. Ότι μπόρεσα από μόνος μου. Το μόνο που στήθηκε καλά και τον έφαγε. Μακριά
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.088
Πόντοι
46.232
Σύλβια από Φυλής 65 ισόγειο. Μελαχρινή νεαρή κοπέλα με αδύνατο κορμί και πεσμένο βυζι. Καινούρια είπε η υπηρεσία. Ρουμάνα. Δεν ήξερε ελληνικά. Είπα να δοκιμάσω μπας και βρίσκαμε κανένα λαχείο. Πουτσες μπλε. Τίποτα μέσα. Ότι μπόρεσα από μόνος μου. Το μόνο που στήθηκε καλά και τον έφαγε. Μακριά
Δουλεύει από τα μέσα Μαΐου στην αλυσίδα, πιο πρίν τον Μάρτιο δούλεψε 3-4 μέρες στο Φώκαιας 27β κάτω,όταν πρωτοεμφανιστηκε ανακοίνωναν ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, τις τελευταίες φορές πού την είδα απλό.
 

Panko33

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2022
Μηνύματα
12
Like
16
Πόντοι
0
Καλησπέρα παίζει κάποιο δυνατό petit φυλής,μετάξι η πέριξ?πρωινή βάρδια!
 

vagvage

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Η βικτωρια που έδινε κώλο στο μεγάλου Αλεξάνδρου 28α ξέρει κανένας αν δουλεύει ακόμα; Έχω καιρό να την δω. Μήπως γνωρίζεις @n.smirni76???
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.565
Κριτικές
43
Like
8.863
Πόντοι
1.936
καλημέρα μύστες, θα ήθελα να ρωτήσω υπάρχει κάποια όπως η μπάρμπορα που να έχει σχέδιο-γραμμή στο μουνάκι της;
Ελενη Φυλης 109 οροφος 3η βαρδια.Μεγαλοκοπελα απλου προγραμματος με γραμμουλα στο αψογα ξυρισμενο και πεντακαθαρο μουνακι της.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
16
Like
14.498
Πόντοι
3.246
Παιδιά καλησπέρα

Η ενημέρωση που ακολουθεί αφορά το Φωκαίας 25Β όπου το τελευταίο καιρό είμαι τακτικός πελάτης. Οι κοπέλες που δουλεύουν εκεί είναι η Σάρα και η Μανταλίνα. Εγώ συνήθως ξεμουνιάζω Σάρα (καστανόξανθο ρουμανάκι με σκυλέ φάτσα σαν της Πάολας) και δε με έχει απογοητεύσει ποτέ. Σήμερα είχα πάει μετά τις 12 που αλλάζει η βάρδια και είχε σχολάσει (νομίζω σχολάει 11:30) όποτε ήταν εκεί η Μανταλίνα μόνη της. Είχα απίστευτες καύλες και επειδή παίζει το ίδιο σάπιο ρόστερ σε όλα τα αλλά μπου της φυλής είπα να μπω Μανταλίνα να ξεδώσω. Έπεσε δυνατό ξεμουνιάσμα, έχυνε στα μπούτια και πριν μου περάσει καπότα πήγε και πήρε από μέσα τις μεγάλες. Την γάμαγα όβερ 10 λεπτά και δεν έχυσα. Μου είπε να μη τη ξανά γαμήσω άλλη φορά επειδή έχω τεράστια πούτσα και είναι νέα στο χώρο ενώ η Σάρα πιο εξπέρ (παραπονιόταν στο τσατσο very big dick κλπ) Έμεινα στο δωμάτιο κάνα 10 λεπτό ακόμα έβαλα τσόντα και έχυσα. Όσο έβλεπα τσόντα χτύπησε ο gay Τσάτσος τη πόρτα και με ρώτησε αν θέλω βοήθεια :cheesy: Ωραία εμπειρία, πλάκα είχε αλλά από δω και πέρα μόνο Σάρα πλέον.

ΥΓ η φωτό δεν είναι τραβηγμένη μέσα στο χώρο του μπουρδέλου
χωρίς να θέλω να σε στεναχωρήσω για το μέσο μέλος του μπου αυτό είναι φασολάκι
 

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
332
Κριτικές
8
Like
2.465
Πόντοι
721
Σύλβια από Φυλής 65 ισόγειο. Μελαχρινή νεαρή κοπέλα με αδύνατο κορμί και πεσμένο βυζι. Καινούρια είπε η υπηρεσία. Ρουμάνα. Δεν ήξερε ελληνικά. Είπα να δοκιμάσω μπας και βρίσκαμε κανένα λαχείο. Πουτσες μπλε. Τίποτα μέσα. Ότι μπόρεσα από μόνος μου. Το μόνο που στήθηκε καλά και τον έφαγε. Μακριά
Δεν έχω δει πιο πεσμένο/νερουλό στήθος στην πιάτσα, ειδικά από τόσο νέα κοπέλα (24-25 θεωρώ). Εικάζω από θηλασμό, δεν εξηγείται αλλιώς. Σίγουρα έχει κάποιο κόμπλεξ γιατί να φανταστείτε δεν βγάζει σουτιέν αν δεν το ζητήσεις.

Δοκιμασμένη δύο φορές. Η πρώτη ήταν σχετικά καλή, η δεύτερη πιο πρόσφατα όχι τόσο. Άπειρη γενικά, ωραίο μουτράκι, αλλά μόνο για πιτσιρίκια θα έλεγα. Δεν προτείνεται.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.106
Κριτικές
33
Like
7.341
Πόντοι
4.746
Στ' ακριτικα Ιωαννινων3 στο ισογειο σαλοναρισαν Ελενη κ Λινα γυναικες της διπλανης πορτας για διπυρηνο σε ακαπελα αλλα με μετριες εντυπωσεις απο το παρελθον' μεταβολη και επισκεψη στο ιωαννινων 5, εκει κανει το ντεμπουτο της μια μελαχρινη συμπαθητικη ρομαΒουλγαρα νταρντανοκοπελα με τατου περι τα 30 ετη. Απολαυσα το κρυο τονωτικο ντουζακι και την κορασιδα σε απλη συνεδρια. Για ενα φακ τεστ καλη ειναι. 3καπακο μοuνi γεμισε το κρεβατι με την παρουσια της. Κριμα που δεν ιδρωνει την φανελα με εξτραδακια και κω.. αλλα εχει κοφτη στα βασικα αποστειρωμενα.
 

Bile

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
125
Κριτικές
4
Like
627
Πόντοι
301
Παιδιά γνωρίζει κάποιος αν είναι ανοιχτά πέρδικας 3 Νατάσα ντασα?
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
16
Like
14.498
Πόντοι
3.246
Στα μπου Φ56 τι παίζει και κάθονται μπατσικά τζιπάκια πρωινιάτικα;
το έχουμε
πει δεκάδες φορές, στη γωνία υπάρχει σφραγισμένο σπίτι
πρώην στέκι αντιεξουσιαστών-αντιφασιστών… κάθονται εκεί για να μην ξανακαταληφθεί
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom