Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 203 άτομα (28 μέλη και 175 επισκέπτες)

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
905
Κριτικές
192
Like
4.447
Πόντοι
15.775
Δοκιμή με την Κορίνα πρωινή βάρδια στο Φυλής 65. Μελαχροινή πιτσιρίκα με τατουαζ στο χέρι και μικρό στήθος. Παρόλο που ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό δεν έγινε. 2 στάσεις στο σεξ τυπικά πράγματα αρκετός κόσμος στα δωμάτια.
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
675
Κριτικές
3
Like
3.265
Πόντοι
446
Δοκιμή με την Κορίνα πρωινή βάρδια στο Φυλής 65. Μελαχροινή πιτσιρίκα με τατουαζ στο χέρι και μικρό στήθος. Παρόλο που ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό δεν έγινε. 2 στάσεις στο σεξ τυπικά πράγματα αρκετός κόσμος στα δωμάτια.
Ο ορισμός της ΦοΛας
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Έχει κάποιος καλή πρόταση για Μεταξουργείο; Απλό πρόγραμμα μου αρκεί αρκεί να είναι αδύνατη.

Διδυμου 27 απόγευμα είναι συνήθως η ιβανκα ή η Φωτεινή;
Μεγαλου αλεξανδρου 21 ισόγειο Γιούλη μελαμψη αδύνατη όμορφη λατινα καλή και στο δωμάτιο για 10 ευρώ είναι τρομερή ευκαιρία.απλο πρόγραμμα κάνει.Την ξανατιμησα για πολλοστή φορά και σήμερα.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.944
Πόντοι
1.056
παλιοτερα μια φορα που την ειχα παρει την ειχα βαλει απο πανω.
Ακομα, αξιο απορειας, πως αντεχαν το βαρος της τα γονατα της, πως αντεξε το κρεβατι και πως ειμαι ακομα ζωντανος!
Μαλιστα αναμεσα σε βρωμολογα μου ειχε πει "σου αρεσουν οι χοντρες μωρακι μου?"
Respect!
Την Καλησπερα Φιλε μου.....δεν εχω λογια...!!!!!!!!
soldiers-purple-heart-uai-720x540.jpg
 

Milou 77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2024
Μηνύματα
162
Κριτικές
3
Like
1.228
Πόντοι
361
Tι εγινε :think::think: τοσο βαρυ της εκατσε της Ιβανας το κωλογαμησι που της εριξα ? αμα ειναι να μην ξαναπαω...
Αφού έφτασα στο σημείο να σκέφτομαι ότι δεν με φολιασε η Ιβανκα αλλά εσυ
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
527
Like
2.241
Πόντοι
446
Tι εγινε :think::think: τοσο βαρυ της εκατσε της Ιβανας το κωλογαμησι που της εριξα ? αμα ειναι να μην ξαναπαω...

Να μην ξαναπάς αν δεν περάσει τουλάχιστον μια εβδομάδα ακόμα (του κώλου τα εννιάμερα).
 

BIGMAN1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2023
Μηνύματα
126
Like
101
Πόντοι
1
Μεγαλου αλεξανδρου 21 ισόγειο Γιούλη μελαμψη αδύνατη όμορφη λατινα καλή και στο δωμάτιο για 10 ευρώ είναι τρομερή ευκαιρία.απλο πρόγραμμα κάνει.Την ξανατιμησα για πολλοστή φορά και σήμερα.
Βάρδια ;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.432
Κριτικές
514
Like
70.002
Πόντοι
41.129
Μεγαλου αλεξανδρου 21 ισόγειο Γιούλη μελαμψη αδύνατη όμορφη λατινα καλή και στο δωμάτιο για 10 ευρώ είναι τρομερή ευκαιρία.απλο πρόγραμμα κάνει.Την ξανατιμησα για πολλοστή φορά και σήμερα.
 

Outis2024

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2024
Μηνύματα
173
Like
416
Πόντοι
21

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Η Γιούλη ήρθε σε αυτόν τον οίκο στη θεση της Αμμι μιας άλλης λατινας λίγο ευσωμης με πολυ ωραίο πρόσωπο και φανταστική κωλαρα ,φορούσε και αυτή σιδεράκια όπως κ η Γιούλη.Η Αμμι είχε τρελό σουξέ, την είχα πάρει αρκετές φορές ,ήταν καλη στο δωμάτιο και πάντα είχε δωμάτια να πάει,.Την Γιούλη την πήρα πρώτη φορά πριν Κάμα δίμηνο και ήταν τότε οι πρώτες μερες στον οίκο αυτό, την έχω ξεμουνιασει και κάθε φορά που με βλέπει ψιλοχεζεται διότι ξέρει ότι θα την ξεσκισω αλύπητα και με παρακαλά να την γαμησω ήρεμα.Ειναι από τα πιο value for money κορίτσια ,το ίδιο ισχύει και για την Αμμι η οποία ομως εφυγε για την πατρίδα της.Η Αμμι άντεχε το ξεμουνιασμα, δεν διαμσρτυρονταν διότι την είχαν ξεσκίσει οι Πακιστανοί διότι δεν έκλεινε μπούτι το 12 ωρο που ήταν στον οίκο.
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Καμία πρόταση για κωλο Μεταξουργείο,φυλής και πέριξ έχουμε για σήμερα πλιν των γνωστών φολων ......νομίζω δεν υπάρχει κάτι αξιόλογο και ρωτάω μήπως μου διαφεύγει κάτι καινούργιο ή κ παλιό ίσως.
 

giwrgosaudi

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2010
Μηνύματα
306
Like
66
Πόντοι
1
Ξέρει κανένας φίλος ή Αναστασία στο Ιωαννίνων 3 δέχεται φλόκια στο στόμα?
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
527
Like
2.241
Πόντοι
446
Ξέρει κανένας φίλος ή Αναστασία στο Ιωαννίνων 3 δέχεται φλόκια στο στόμα?

Αν είσαι καθαρός και σε θέλει για πελάτη θα τα δεχτεί.
Το ζητούμενο είναι ποιές τα δέχονται τώρα στη Φυλής, Φωκαίας και πέριξ διότι εγώ φέτος δεν έχω βρει κάποια σαν την Βίκυ.
 

minadoros

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
5
Like
12
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα

Η ενημέρωση που ακολουθεί αφορά το Φωκαίας 25Β όπου το τελευταίο καιρό είμαι τακτικός πελάτης. Οι κοπέλες που δουλεύουν εκεί είναι η Σάρα και η Μανταλίνα. Εγώ συνήθως ξεμουνιάζω Σάρα (καστανόξανθο ρουμανάκι με σκυλέ φάτσα σαν της Πάολας) και δε με έχει απογοητεύσει ποτέ. Σήμερα είχα πάει μετά τις 12 που αλλάζει η βάρδια και είχε σχολάσει (νομίζω σχολάει 11:30) όποτε ήταν εκεί η Μανταλίνα μόνη της. Είχα απίστευτες καύλες και επειδή παίζει το ίδιο σάπιο ρόστερ σε όλα τα αλλά μπου της φυλής είπα να μπω Μανταλίνα να ξεδώσω. Έπεσε δυνατό ξεμουνιάσμα, έχυνε στα μπούτια και πριν μου περάσει καπότα πήγε και πήρε από μέσα τις μεγάλες. Την γάμαγα όβερ 10 λεπτά και δεν έχυσα. Μου είπε να μη τη ξανά γαμήσω άλλη φορά επειδή έχω τεράστια πούτσα και είναι νέα στο χώρο ενώ η Σάρα πιο εξπέρ (παραπονιόταν στο τσατσο very big dick κλπ) Έμεινα στο δωμάτιο κάνα 10 λεπτό ακόμα έβαλα τσόντα και έχυσα. Όσο έβλεπα τσόντα χτύπησε ο gay Τσάτσος τη πόρτα και με ρώτησε αν θέλω βοήθεια :cheesy: Ωραία εμπειρία, πλάκα είχε αλλά από δω και πέρα μόνο Σάρα πλέον.

ΥΓ η φωτό δεν είναι τραβηγμένη μέσα στο χώρο του μπουρδέλου
 

Συνημμένα

  • 87E70165-777B-4A4F-BBD4-68840142CFDE.jpeg
    87E70165-777B-4A4F-BBD4-68840142CFDE.jpeg
    1 MB · Εμφανίσεις: 45
Τελευταία τροποποίηση:

kolofatseas

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
135
Like
640
Πόντοι
81
Η Αλεξάνδρα στο Χωματιανού παίκτες ξαναξεκίνησε τσιμπούκι χωρίς καπότα σε πελάτες αν έχει πάει κανείς να μας πει.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom