Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 358 άτομα (39 μέλη και 319 επισκέπτες)

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
880
Κριτικές
1
Like
755
Πόντοι
86
επαγγελματια με πολιτικα μια φορα μονο ειχα δει μια με τον γκομενο της στη φυλης, μιλαμε ο αντρας της γομαρι ενα σωμα τερας συγουρα 110 κιλα.
Ναι οι επαγγελματιες θέλουν οντως αυτούς με τα κιλα για να τις προστατεύουν κιόλας είτε στο επάγγελμα είτε στη ζωή τους έξω,τα κιλα σε κάνουν τέρμα δυνατό για να γαμησεις στο ξύλο οποιον πειράξει επαγγελματία.
 

Αρραχίων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
434
Κριτικές
5
Like
766
Πόντοι
361
Ναι οι επαγγελματιες θέλουν οντως αυτούς με τα κιλα για να τις προστατεύουν κιόλας είτε στο επάγγελμα είτε στη ζωή τους έξω,τα κιλα σε κάνουν τέρμα δυνατό για να γαμησεις στο ξύλο οποιον πειράξει επαγγελματία.
Καλά , αμα βγεί το κουμπούρι δεν θα το πιστεύεις για πότε το γομάρι θα ΄χει πέσει κάτω και θα ταξιδεύει για τόπους χλοερούς ,για τόπους αναψύξεως χαχαχαχ:2funny: , όλοι οι παράνομοι οπλοφορούν και δεν διστάζουν αν ο σκοπός το αξίζει να χρησιμοποιήσουν τα όπλα τους . Εκτός αυτών , πέρασα σήμερα με Αντρέα στο Εξηκίου 18 Α , θα ακολουθήσει κριτική αν μπορέσω , καλή εμπειρία , ειδικά για μένα .
 

protogon4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2015
Μηνύματα
166
Κριτικές
10
Like
467
Πόντοι
311
Είμαι στη τσάρκα σχεδόν 20 χρόνια,αυτό που είδα σήμερα δεν το έχω ξαναδεί τυχαία σήμερα ήμουν Μεταξουργείο περίπου 12:30 το βράδυ μπαίνω στο Ιάσωνος 36..περιμένω μαζί με άλλους 3-4 να βγει η κοπέλα…μόνο που το θέμα δεν ήταν η κοπέλα αλλά η τσατσα…μιλάμε για ένα υπερμουνο ..μελαχροινή αδύνατο βυζαρες φατσα τα απίστευτη τατουάζ πίσω όλη η πλάτη ..έπαθα πλακα …περισσσοτερο όμως γιατί μέσα στη βωθριλα εκεί κάτω πετάχτηκε αυτή!ντραπηκα να ρωτήσω καθώς κι αυτή δεν μίλαγε…αν εκδίδετε αυτό το μουνι θα έδινα όσα όσα…
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
880
Κριτικές
1
Like
755
Πόντοι
86
Η Κατερίνα είναι έντιμη και τα δίνει σχεδόν όλα στο δωμάτιο! Σίγουρη επιλογή, ειδικά για γκροβερ! :zfuck:
Σε υπηρεσίες είναι συγουρα τίμια επιλογή εμφανισιακά έχεις δει πως είναι?χοντρή ξανθιά και φάτσα περίεργη,εγώ ότι και να κάνει αυτή μέσα δε θα έμπαινα με τίποτα μαζί της,με παρακαλαγε να μπω αλλά δεν.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
880
Κριτικές
1
Like
755
Πόντοι
86
Πεμπτη πρωινη βαρδια :

Φυλης 65Β Κάτια αδυνατη γύρω στα 28-30 μαυρομαλλα ρουμανα με φοβερό κορμί έχω περάσει μαζί της μια φορά είχε ωραία αίσθηση ο κωλος της στα 4.

Φυλης 84Α Χριστίνα τσεχα ξανθιά κανονικό κορμί τσαχπίνα όμορφη γύρω στα 30 την έχω πάρει 5 φορες.

Φυλης 84Β Σονια μιλφ γύρω στα 50 ξανθιά σώμα με πιασίματα δε έχω περάσει μαζί της δε μαρεσει πολύ αν και φαίνεται να με συμπαθεί όλο γλυκούλη με λέει.

Φυλής 72 Κατερίνα ξανθιά παχουλη ηλικία γύρω στα 40 δε μαρεσε καθόλου με παρακαλαγε να μπω δε μπήκα πρόγραμμα υπερπλουσιο αλλά δε θα έμπαινα με τίποτα δε με τραβάει ερωτικά ρε μαγκες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ΚΡΗΤΙΚΟΣ97

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
169
Πόντοι
0
Πρωί πρωί φουριόζος επισκέφτηκα το βρομερο μετάξι.
Μπήκα σε ορισμένα "μαγαζιά" δυστυχώς όμως δεν βρήκα κάτι που να μου γέμιζε το μάτι.

Δεν είχα και την υπομονή για περαιτέρω βόλτα και κατέληξα πάλι πέρδικα1 όπου για καλή μου τύχη ήταν η Κάρμεν μαζί με άλλη μια κοπέλα Γιασμην/Ασημίνα αν θυμάμαι καλά? Τέλος πάντων.


Εντέλει πήρα την Κάρμεν όπου με άφησε ευχαριστημένο και ικανοποιημένο για άλλη μια φορά.
Μου φαίνεται ότι δεν μπορώ να σταματήσω να την γαμάω τη συγκεκριμένη.


Ήταν ότι πρέπει για να αρχίσει η μέρα μου καλημέρα σ όλους !
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.437
Κριτικές
15
Like
12.368
Πόντοι
3.246
Σε υπηρεσίες είναι συγουρα τίμια επιλογή εμφανισιακά έχεις δει πως είναι?χοντρή ξανθιά και φάτσα περίεργη,εγώ ότι και να κάνει αυτή μέσα δε θα έμπαινα με τίποτα μαζί της,με παρακαλαγε να μπω αλλά δεν.
Εμφανισιακά χάνει, αλλά σε αποζημιώνει σε υπηρεσίες! Εάν δεν σου αρέσει, γυρνά την στα 4 και κάρφωσε ΜΟΝΟ κώλο! :zfuck:
 

mikemike23

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2022
Μηνύματα
10
Like
36
Πόντοι
0
Πρωί πρωί φουριόζος επισκέφτηκα το βρομερο μετάξι.
Μπήκα σε ορισμένα "μαγαζιά" δυστυχώς όμως δεν βρήκα κάτι που να μου γέμιζε το μάτι.

Δεν είχα και την υπομονή για περαιτέρω βόλτα και κατέληξα πάλι πέρδικα1 όπου για καλή μου τύχη ήταν η Κάρμεν μαζί με άλλη μια κοπέλα Γιασμην/Ασημίνα αν θυμάμαι καλά? Τέλος πάντων.


Εντέλει πήρα την Κάρμεν όπου με άφησε ευχαριστημένο και ικανοποιημένο για άλλη μια φορά.
Μου φαίνεται ότι δεν μπορώ να σταματήσω να την γαμάω τη συγκεκριμένη.


Ήταν ότι πρέπει για να αρχίσει η μέρα μου καλημέρα σ όλους !
Τι ώρα ? Σήμερα πέρασα κατά τις 8 και τώρα πριν από λίγο και ήταν κλειστό.
Άλλαξε μαγαζί? πήγαινα στο Περδικα 3 αυτό που έχει είσοδο και από Μεγ.Αλ

Έχω να την πετύχω καμιά εβδομάδα.
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
207
Like
1.347
Πόντοι
201
Εμφανισιακά χάνει, αλλά σε αποζημιώνει σε υπηρεσίες! Εάν δεν σου αρέσει, γυρνά την στα 4 και κάρφωσε ΜΟΝΟ κώλο! :zfuck:
Δεν είναι ότι είναι άσχημη.....λίγο σιχαμερή είναι...
 
  • Θυμός
Αντιδράσεις: Junax

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
880
Κριτικές
1
Like
755
Πόντοι
86
Πριν λίγα χρόνια γαμουσαμε μεταξύ άλλων και ανήλικες :rockon: στο Μετάξι, οι οποίες μετά από σκούπα της αστυνομίας απελάθηκαν εν ολίγοις. Από αυτές η μόνη, ενήλικη πια, ενεργή στον πορνικο στίβο είναι η μουναρα Χριστίνα από το Πορνομωλλ, με το σιχαμερό υπεραπλο πρόγραμμα.
τι να τις κανεις τις ανηλικες ρε?δηλαδη μια 25 χρονων ή 23 σε χαλαει?
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
880
Κριτικές
1
Like
755
Πόντοι
86
Εμφανισιακά χάνει, αλλά σε αποζημιώνει σε υπηρεσίες! Εάν δεν σου αρέσει, γυρνά την στα 4 και κάρφωσε ΜΟΝΟ κώλο! :zfuck:
πως να καρφωσω που στη μουρη ειναι τερμα σπυριαρα μυριζει αλκοολ και εχει μια κοιλια μεγαλη και ενα κιτς ξανθο μαλλι?
 

Μήτσος Μπάμπολας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
37
Κριτικές
7
Like
666
Πόντοι
300
Σημερινή διπλή κατάθεση στο Διδύμου 22 όροφος με Χριστίνα και Διδύμου 22 ισόγειο με Σύλβια η "γραμματέας". Και τα δύο πρώην κορίτσια του Φ109 όροφος. Εντυπώσεις μετριοκαλές με κάποιους αστερίσκους.
Συνέχεια στις κριτικές που ανεβάζω...
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.437
Κριτικές
15
Like
12.368
Πόντοι
3.246
πως να καρφωσω που στη μουρη ειναι τερμα σπυριαρα μυριζει αλκοολ και εχει μια κοιλια μεγαλη και ενα κιτς ξανθο μαλλι?
Ακριβώς γι αυτό θα τη γυρίσεις στα 4! Για να μη βλέπεις τη μούρη και να γαμας κώλο! :rockon::zfuck:
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.437
Κριτικές
15
Like
12.368
Πόντοι
3.246

Ilovecg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2023
Μηνύματα
103
Κριτικές
13
Like
662
Πόντοι
311
Οι περισσότερες ωραίες γυναίκες και ειδικά οι πουτάνες γουστάρουν ιδιαίτερα το κρέας και αγαπούν τα ζώα.

Πέρυσι το καλοκαίρι κάποιο βράδυ συνάντησα την Ροντίκα να διασχίζει γρήγορα την Αριστοτέλους κρατώντας από το λουρί δύο σκυλιά ενώ την ακολουθούσαν δύο παιδιά.
Αυτά είναι τα παιδιά της, θα τα έφερε Ελλάδα, τα ειχε στο ινστα της για όσους την ακολουθούσαν, ενώ την έβρισκα συχνα στο σπίτι της κ έξω στην καραντίνα το 20 μετά μου έκανε μαλακια κ κόψαμε
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
880
Κριτικές
1
Like
755
Πόντοι
86
"Η γυναίκα μετά τα 18 θεωρείται γριά". :2funny::woldman::rockon:

Junax, 21/06/2024
την ειπες τη πατατα σου,η γυναικα να ξερεις απο 30 και πανω θεωρειται γρια γιατι τοτε δε τη νοιαζει το σεξ και τη νοιαζει να κανει οικογενεια και επισης πατσαβουριαζει απο 30 και πανω.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ακριβώς γι αυτό θα τη γυρίσεις στα 4! Για να μη βλέπεις τη μούρη και να γαμας κώλο! :rockon::zfuck:
θα την εχεις δει τη μουρη πιο πριν φιλε και πιστεψε με θα ειναι αποκρουστικο θεαμα,απορω πως πηγες μαζι της εισαι μεγαλος χυστης και γαμιας.
 

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
190
Κριτικές
1
Like
265
Πόντοι
21
Παιδιά κάνα νέο από αλεξανδρα Ουκρανή Φωκαίας έχουμε ;;
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.437
Κριτικές
15
Like
12.368
Πόντοι
3.246

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
880
Κριτικές
1
Like
755
Πόντοι
86
Ναι, μας ενημέρωσε ότι οι Ρώσοι κατακτούν κάθε μέρα και περισσότερα εδάφη στην Ουκρανία! :woldman:
μας εχει πρηξει ο συγκεκριμμενος με τη αλεξανδρα ουτε η κοπελα του να ηταν,επισης την εχει γαμησει ο τυπος τη κοπελα αρα τι ρωταει συνεχεια αν εχουμε νεο για να βρισκεται σε κουβεντα?
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Gxamos

ΚΡΗΤΙΚΟΣ97

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
18
Κριτικές
1
Like
169
Πόντοι
0
Τι ώρα ? Σήμερα πέρασα κατά τις 8 και τώρα πριν από λίγο και ήταν κλειστό.
Άλλαξε μαγαζί? πήγαινα στο Περδικα 3 αυτό που έχει είσοδο και από Μεγ.Αλ

Έχω να την πετύχω καμιά εβδομάδα.
Καλησπέρα φίλε μου , με συγχωρείς αλλά έκανα λάθος στον αριθμό τις οδού άθελά μου .

Στο 3 όπως είπες , σωστά . Εγώ πέρασα περίπου στις 6μίση με 7 παρά αν δεν κάνω λάθος.

Εάν δουλεύει και σε κάποιο άλλο πέρα από εκείνο , δεν το γνωρίζω λόγω ότι δεν πηγαίνω τόσο συχνά Μεταξουργείο .

Εάν κάποιος άλλος συνάδελφος γνωρίζει, άς ενημερώσει να ξέρουμε . Να σαι καλά .
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom