Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 347 άτομα (40 μέλη και 307 επισκέπτες)

ΒιονικοΑΚ

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
49
Like
211
Πόντοι
0
Ρε κλώνος είσαι του βλαμμένου πως τον λέγανε κάτι vlamenos24 ? Τα βράδια μέχρι το πρωί όλοι οι αγάμητοι πιτσιρικάδες πάνε στα μπουρδέλα. Βγαίνουν έξω τρώνε τις χυλόπιτες τους και πάνε να γαμήσουν στα μπουρδέλα με΄τα. Αυτό κάνεις και εσύ.
Δεν ξέρω σε ποιον αναφέρεσαι αλλά γιατί θίχτηκες ρε γαμιά, αλλά σε καταλαβαίνω όταν το οι περισσότεροι που πάνε είναι είτε είναι μεσήλικες ή 17χρονα χτυκιάρικα.
 

edge61090

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2014
Μηνύματα
40
Like
21
Πόντοι
0
Ναι καλα οι πιτσιρικαδες δε πανε στα μπουρδελα,εγω το μεσημερι και το απογευμα που παω στα μπουρδελα πιτσιρικαδες δε βλεπω ποτε,ολο κατι 50αρηδες βλεπω και 45 αρηδες που τους ειδες εσυ τους πιτσιρικαδες?οι περισσοτεροι πιτσιρικαδες για να μη πηγαινουν μπουρδελα λογικα βρισκουν εστω μια γυναικα στο εξω κοσμο,λιγοι πιτσιρικαδες ειναι τοσο λουζερ στις εξω γκομενες οσο ο βλαμενος 24 που λεγεται ορεος24 και γαμανε μονο σε μπουρδελα.
Καλά εγώ πριν δύο τρεις εβδομάδες που κατέβηκα κατά τα μεσάνυχτα λες και ήταν χοροεσπερίδα, δε μπορούσα να βρω εμφανισιμη πουτανα χωρίς αναμονή για να μπω, και δε μπήκα και πουθενά τελικά.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
880
Κριτικές
1
Like
755
Πόντοι
86
Καλά εγώ πριν δύο τρεις εβδομάδες που κατέβηκα κατά τα μεσάνυχτα λες και ήταν χοροεσπερίδα, δε μπορούσα να βρω εμφανισιμη πουτανα χωρίς αναμονή για να μπω, και δε μπήκα και πουθενά τελικά.
Λίγοι είναι σα τον ορεος24 οι περισσότεροι στη ηλικια του γαμανε κανονικά όχι σε μπουρδελα μόνο οπως αυτος.Οι πιτσιρικάδες που λες τσάρκα θα έκαναν ή απλά θα ήταν Αλβανοί και όχι Έλληνες.
 

kolofatseas

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
125
Like
608
Πόντοι
81
Ούτε εγώ έχω περάσει με τις συγκεκριμένες γιατί δεν είναι του γούστου μου κ ας κάνουν φουλ πρόγραμμα. Για την μεν Σονια που είναι μισό αιώνα γυναίκα κ δεν λιγουρευομαι τέτοιες ηλικίες... Άσε που θα ξυνιζει κιόλας στο φουλ πρόγραμμα σύμφωνα με τις τελευταίες κριτικές.....
Για τη δεύτερη την έχω πετύχει 3 φορές στην τσάρκα κ τις 2 ήταν πιωμένη κ βρομαγε Vodka στο σαλοναρισμα άσε που χάνει σε εμφάνιση.....
Γενικά έχω να πετύχω καλό αδύνατο ή νορμάλ σωματος κορασιο που δινει κουλούρι στο 20άρικο πριν την καραντίνα δυστυχώς.......
Εξαιρούνται οι λατίνες (αδιάφορες για μένα) κ οι 2 Βούλγαρες των κεντρικών φυλής που από τη μια που δοκίμασα για φουλ έφαγα τεράστια φολα......
Ποιές είναι οι 2 Βουλγάρες με κώλο από Φυλής τυπε;
Λογικά εννοείς την μια η Ειρήνη στο 72 ισόγειο.
Η άλλη δεν μου έρχεται ποιά είναι.
 

Petros3412

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2024
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα παίζει τίποτα Μεταξουργείοο τέτοια ωρα
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.892
Κριτικές
91
Like
3.261
Πόντοι
5.435
Σε στοχευμένες καταθέσεις της περασμένης εβδομάδας μιας και χρόνος για τσάρκα ούτε για δείγμα.

Δοκιμάστηκε η Νάνσυ από το Αγκύρας 9. Σε απλό πρόγραμμα. Καλή ήταν, δεν έχω παράπονο. Τίμια επιλογή με άνεση χρόνου και καλά στησίματα. Όλα αυτά πλέον δεν έχουν σημασία γιατί όπως είπε θα σταματούσε από τα μαγαζιά ψάχνοντας την τύχη της αλλού. Υποπτεύομαι σε κανένα μασάζ. Κάπου θα την πετύχουμε. Και όσες σταμάτησαν, πάλι πίσω γύρισαν. Το μόνο σίγουρο

Επίσης αυτό το καθυστερημένο η Μαρίνα. Πως έχει γίνει έτσι και το χειρότερο από όλα η συμπεριφορά της στο σαλόνι απαράδεκτη. Σώνει και καλά να περάσει ο πελάτης μαζί της και αν φύγει ή επιλέξει άλλη κοπέλα ακούει μπινελίκια. Η κόκα κόλα καίει τον εγκέφαλο. Σε προηγούμενες σελίδες διάβασα ότι προσέβαλε και πελάτη στο δωμάτιο.

Δοκιμάστηκε και η Αντρέα από Φυλής 54 όροφος. Λατίνα με πιασίματα, νταρτνάνοβα. Καλή ήταν μέσα. Συμμετοχή και καλά στησίματα. Το μόνο αρνητικό ότι σε κάθε αλλαγή στάσης έβαζε τζελ.
 

Pa Luki Luk

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
928
Κριτικές
52
Like
17.163
Πόντοι
9.426
Λίγοι είναι σα τον ορεος24 οι περισσότεροι στη ηλικια του γαμανε κανονικά όχι σε μπουρδελα μόνο οπως αυτος.Οι πιτσιρικάδες που λες τσάρκα θα έκαναν ή απλά θα ήταν Αλβανοί και όχι Έλληνες.
:uglystupid::uglystupid::uglystupid:

Καλά ρε τύπε παίζεις με τη λογική μας πρωί πρωί?
Για χαζούς μας περνάς?

Πάντως θα μείνεις στην ιστορία ως το μόνο μέλος που βρίζει τον ίδιο του τον εαυτό!!!

(παράκληση η διαχείριση να δει το θέμα)
 

Mistis2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
64
Κριτικές
9
Like
271
Πόντοι
280
Τι τρόμπας είναι αυτός ο τσα2 στο Φιλ11 πάνω... Για φάπες. Ποιος του έχει πει ότι είσαι υποχρεωμένος να μπεις με ό,τι έχει κάθε φορά. Σαν υστερικός μαλάκας κάνει.

Ψόφια πράγματα κι απόψε. Στα λίγα που μπήκα πριν λίγο:

Φ67 Έλενα
Φιλ11 πάνω μια Πουερτορικανή(!?) και μια άλλη που ήταν στο δωμάτιο
Φ17πάνω Μαρίνα
Φ13σκαλάκια Ρουσλάνα (δοκιμασμένο παλιότερα, δυνατό, αλλά είχε δωμάτια)

Στα 54άρια απέναντι αστυνομία άραγμα... Να μπεις να γαμήσεις και να λες τώρα θα μπουν να ψαχνόμαστε... Τρομερή χαλάστρα στα μαγαζιά που στήνουν στασίδι εκεί. Τέσπα.

Εν τέλει κατέληξε στο Λιοσίων 73Β που έριξα ένα πολύ καλό στην Έμμυ. Πολύ καλή για ακόμη μία φορά. Στο πρόγραμμα είχε και Εύα, αλλά δεν ήταν εκεί. Ό,τι να 'ναι. Φτιάξτε το μπουρδέλο σας... Ανεβάζουν πρόγραμμα, μπορεί κάποιος να ξεκινήσει από μακριά και τρώει ήττα. Κακό.
Ισχύει Κ εμένα μια φορά μου τα έπριξε ήθελε να μπω με ζόρι Κ δεν μου άρεσε καμία από τις δύο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: AdP

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
191
Κριτικές
1
Like
265
Πόντοι
21
μου τα εχει κανει ολα οσα λεει γλωσοφιλα χυσιμο στο στομα δε τα καταπιε και ελευθερο στοματικο αληθεια λεει απλα δεχεται γυφτους πακιστανους δε υπαρχει ουτε φεις κοντρολ ουτε τιποτα,δε προσεχει η κοπελα παει ανετα και με γυφτους και με πακιστανους.
Πως γίνεται να πέρνει όλους και στο φιλο μας Βα μην τ κάνει τα κόλπα αυτά ;;
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.887
Κριτικές
31
Like
7.504
Πόντοι
3.886
Αδερφέ είναι ότι καλύτερο εκεί , γλωσσόφιλα δίνει τη χυνεις πρόσωπο συομα , καμία φορά τα καταπίνει , ότι πιο αξιόλογο έχει εκεί .αυτή αξίζει παρτουζα και χυσιμο συο πρόσωπο από 2 3 Ατομα
Σε ποιο σπίτι είναι;
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
664
Κριτικές
30
Like
4.135
Πόντοι
2.836
Ποιές είναι οι 2 Βουλγάρες με κώλο από Φυλής τυπε;
Λογικά εννοείς την μια η Ειρήνη στο 72 ισόγειο.
Η άλλη δεν μου έρχεται ποιά είναι.
H Ηλέκτρα η Βουλγάρα. Φ67 παλιά κ τώρα Φίλιπ 11 κ φωκαιας 7
Ανάλογα τα φεγγάρια ανακοινώνει κ κωλο.....
Μια φορά την είδα στο Φ67 κ το πρωκτικό ήταν ΜΗ διαθέσιμο.....
Τώρα στα νέα σπίτια εχω διαβασει οτι το κάνει με extra όταν δεν το ανακοινώνει η υπηρεσία στο σαλόνι....
 

nick9x

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.496
Κριτικές
14
Like
3.541
Πόντοι
4.895
H Ηλέκτρα η Βουλγάρα. Φ67 παλιά κ τώρα Φίλιπ 11 κ φωκαιας 7
Ανάλογα τα φεγγάρια ανακοινώνει κ κωλο.....
Μια φορά την είδα στο Φ67 κ το πρωκτικό ήταν ΜΗ διαθέσιμο.....
Τώρα στα νέα σπίτια εχω διαβασει οτι το κάνει με extra όταν δεν το ανακοινώνει η υπηρεσία στο σαλόνι....
Έχει εξαφανιστεί από Φιλ., Φ67 και Φωκ. 7 ....θα επανέλθει πιστεύω.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.241
Κριτικές
1.254
Like
199.018
Πόντοι
45.465

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.437
Κριτικές
15
Like
12.391
Πόντοι
3.246
:uglystupid::uglystupid::uglystupid:

Καλά ρε τύπε παίζεις με τη λογική μας πρωί πρωί?
Για χαζούς μας περνάς?

Πάντως θα μείνεις στην ιστορία ως το μόνο μέλος που βρίζει τον ίδιο του τον εαυτό!!!

(παράκληση η διαχείριση να δει το θέμα)
Υπήρχε και το γνωστό ΣΚΟΥΠΙΔΙ000, το οποίο έγραφε με τον κύριο λογαριασμό του και συνετιζε τους κλώνους του, όταν τάχα του αντιμιλουσαν... :2funny::jerking:
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.437
Κριτικές
15
Like
12.391
Πόντοι
3.246

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.027
Like
1.139
Πόντοι
216
Λίγοι είναι σα τον ορεος24 οι περισσότεροι στη ηλικια του γαμανε κανονικά όχι σε μπουρδελα μόνο οπως αυτος.Οι πιτσιρικάδες που λες τσάρκα θα έκαναν ή απλά θα ήταν Αλβανοί και όχι Έλληνες.
Οι Αλβανοι εχουν γκομενες ελληνιδες, και τις βγαζουν και στη βιζιτα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom