Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 349 άτομα (36 μέλη και 313 επισκέπτες)

AdP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2019
Μηνύματα
329
Κριτικές
8
Like
2.371
Πόντοι
721
Τι τρόμπας είναι αυτός ο τσα2 στο Φιλ11 πάνω... Για φάπες. Ποιος του έχει πει ότι είσαι υποχρεωμένος να μπεις με ό,τι έχει κάθε φορά. Σαν υστερικός μαλάκας κάνει.

Ψόφια πράγματα κι απόψε. Στα λίγα που μπήκα πριν λίγο:

Φ67 Έλενα
Φιλ11 πάνω μια Πουερτορικανή(!?) και μια άλλη που ήταν στο δωμάτιο
Φ17πάνω Μαρίνα
Φ13σκαλάκια Ρουσλάνα (δοκιμασμένο παλιότερα, δυνατό, αλλά είχε δωμάτια)

Στα 54άρια απέναντι αστυνομία άραγμα... Να μπεις να γαμήσεις και να λες τώρα θα μπουν να ψαχνόμαστε... Τρομερή χαλάστρα στα μαγαζιά που στήνουν στασίδι εκεί. Τέσπα.

Εν τέλει κατέληξε στο Λιοσίων 73Β που έριξα ένα πολύ καλό στην Έμμυ. Πολύ καλή για ακόμη μία φορά. Στο πρόγραμμα είχε και Εύα, αλλά δεν ήταν εκεί. Ό,τι να 'ναι. Φτιάξτε το μπουρδέλο σας... Ανεβάζουν πρόγραμμα, μπορεί κάποιος να ξεκινήσει από μακριά και τρώει ήττα. Κακό.
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
378
Κριτικές
46
Like
2.408
Πόντοι
2.405
Σατανάδες αν και έχω μπλέξει με 3 ελεεινηδες..δεν κρατήθηκα.. δοκιμή με Κατρίν..Ελ Κατρίν στην Γλυφάδα, μεξικάνικο τα σπάει..αλλά εγώ προτίμησα Κολομβιανό μουνάκι..καλή μέσα βαθιά πίπα..χωρίς και με μετά...καλό στήσιμο.. σωματότυπος μικρός..δεν είναι πολύ του γούστου μου θέλω πιασίματα..μετά δίπλα Βανέσα..πιπίνι αλλα η Κατρίν καλύτερα..έφυγα 40 ευρώ πιο φτωχός..τόσο κάνει μια μαργαρίτα και ένα el titan στον Ελ Κατρίν
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
662
Κριτικές
30
Like
4.119
Πόντοι
2.836
Φυλης 84Β Σονια μιλφ γύρω στα 50 ξανθιά σώμα με πιασίματα δε έχω περάσει μαζί της δε μαρεσει πολύ αν και φαίνεται να με συμπαθεί όλο γλυκούλη με λέει.

Φυλής 72 Κατερίνα ξανθιά παχουλη ηλικία γύρω στα 40 δε μαρεσε καθόλου με παρακαλαγε να μπω δε μπήκα πρόγραμμα υπερπλουσιο αλλά δε θα έμπαινα με τίποτα δε με τραβάει ερωτικά ρε μαγκες.
Ούτε εγώ έχω περάσει με τις συγκεκριμένες γιατί δεν είναι του γούστου μου κ ας κάνουν φουλ πρόγραμμα. Για την μεν Σονια που είναι μισό αιώνα γυναίκα κ δεν λιγουρευομαι τέτοιες ηλικίες... Άσε που θα ξυνιζει κιόλας στο φουλ πρόγραμμα σύμφωνα με τις τελευταίες κριτικές.....
Για τη δεύτερη την έχω πετύχει 3 φορές στην τσάρκα κ τις 2 ήταν πιωμένη κ βρομαγε Vodka στο σαλοναρισμα άσε που χάνει σε εμφάνιση.....
Γενικά έχω να πετύχω καλό αδύνατο ή νορμάλ σωματος κορασιο που δινει κουλούρι στο 20άρικο πριν την καραντίνα δυστυχώς.......
Εξαιρούνται οι λατίνες (αδιάφορες για μένα) κ οι 2 Βούλγαρες των κεντρικών φυλής που από τη μια που δοκίμασα για φουλ έφαγα τεράστια φολα......
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
662
Κριτικές
30
Like
4.119
Πόντοι
2.836
Περασμα με Κιρα απο Λιοσιων 73...με το που μπαινει μουρη μεχρι το πατωμα...λεω απο μεσα μου "νταξει εφαγες φολα", το ματι γαριδα απο κοκα σιγουρα by the way. Σε προσταγη μου για 69 τσινισε. Την γυρισα στα 4 και δεν καταλαβαινα τιποτα. Την εδιωξα πολυ ευγενικα(δεν θα πρεπε).

Ευτυχως διπλα δουλευε η Εμμυ που δεν απογοητευει ποτε. Αυτο το κοριτσι θελει αγαλμα του. Οτι και να λετε για τα κιλακια που ανα διαστηματα παιρνει και χανει, απο αυτην αχυστος δεν εχω φυγει ποτε. Επισης ειδα το κολι της δουλεμενο και της λεω "βαζω δαχτυλο", μου λει "ναι ναι". Επρεπε να της πω βαζω πουτσο.

Στο τελος της συνεδριας της λεω "κολο με extra κανεις"? Μου λει "με extra, αν εισαι το αγορι μου"....Καλα λεω καταλαβα.
Κ 2 δύο πολύ δυνατά τεμάχια για την περιοχή. Την Έμμυ την έχω δοκιμάσει πολλές φορές αλλά θέλω νέα φρούτα....
Την Κίρα μια φορά κ παρατήρησα ότι έχει λίγο παγωμένο βλέμμα κ μη συμμετοχή .....
πιθανων είναι στην ντρογκα ή δεν της αρέσει η δουλειά ή θύμα trafficking αλλά δεν το νομίζω.....
Πολύ καλό μοντελέ δυνατο σώμα κ δεν σε ξενερώνει ώστε να κλαις το 20ρικο.....αλλα zero προκαταρκτικά.....
Φέρτε ξανθούς αγγέλους με μπλέ ματια στο 20άρικο κ με αδύνατα/νορμαλ κορμιά να τινάξω τη μπαγκα στον αέρα!!!!
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.260
Κριτικές
502
Like
64.461
Πόντοι
40.362
Σατανάδες αν και έχω μπλέξει με 3 ελεεινηδες..δεν κρατήθηκα.. δοκιμή με Κατρίν..Ελ Κατρίν στην Γλυφάδα, μεξικάνικο τα σπάει..αλλά εγώ προτίμησα Κολομβιανό μουνάκι..καλή μέσα βαθιά πίπα..χωρίς και με μετά...καλό στήσιμο.. σωματότυπος μικρός..δεν είναι πολύ του γούστου μου θέλω πιασίματα..μετά δίπλα Βανέσα..πιπίνι αλλα η Κατρίν καλύτερα..έφυγα 40 ευρώ πιο φτωχός..τόσο κάνει μια μαργαρίτα και ένα el titan στον Ελ Κατρίν

Την Κατρίν που την πέτυχες?
Εγω απόγευμα την εψαξα στο φ71 οροφος και ισόγειο αλλα δεν ηταν σε κανενα απο αυτά.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
964
Κριτικές
48
Like
4.896
Πόντοι
2.836
Η πίπα της ήταν καλή? Σου άρεσε?
λοιπόν, εδώ είναι το παλαβό της υπόθεσης: ενώ είναι μουτρωμένη, ενώ το κυρίως πιάτο είναι αερογαμία, η πίπα της είναι πολύ καλή. Το έχουν γράψει κι άλλοι νομίζω.
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
378
Κριτικές
46
Like
2.408
Πόντοι
2.405
Την Κατρίν που την πέτυχες?
Εγω απόγευμα την εψαξα στο φ71 οροφος και ισόγειο αλλα δεν ηταν σε κανενα απο αυτά.
Ήταν στο φ71α αλλά εγώ πήγα στις 9 και μισή περίπου μαζί με άλλες δύο...της πουτανας γενικά πολύς κόσμος...
 

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
190
Κριτικές
1
Like
265
Πόντοι
21
μας εχει πρηξει ο συγκεκριμμενος με τη αλεξανδρα ουτε η κοπελα του να ηταν,επισης την εχει γαμησει ο τυπος τη κοπελα αρα τι ρωταει συνεχεια αν εχουμε νεο για να βρισκεται σε κουβεντα?
Αδερφέ είναι ότι καλύτερο εκεί , γλωσσόφιλα δίνει τη χυνεις πρόσωπο συομα , καμία φορά τα καταπίνει , ότι πιο αξιόλογο έχει εκεί .αυτή αξίζει παρτουζα και χυσιμο συο πρόσωπο από 2 3 Ατομα
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.260
Κριτικές
502
Like
64.461
Πόντοι
40.362
Ήταν στο φ71α αλλά εγώ πήγα στις 9 και μισή περίπου μαζί με άλλες δύο...της πουτανας γενικά πολύς κόσμος...

Δε σε αμφισβητώ αλλά και εγω εκεινη την ώρα πηγα και δεν ηταν εκεί. Επισης τα σαλόνια του φ71 όροφος και φ71 ισόγειο που ήταν η Βανέσσα ηταν άδεια, μονος μου περίμενα τις κορασίδες.


Τεσπα...θα ξαναδοκιμάσω αύριο.
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
378
Κριτικές
46
Like
2.408
Πόντοι
2.405
Δε σε αμφισβητώ αλλά και εγω εκεινη την ώρα πηγα και δεν ηταν εκεί. Επισης τα σαλόνια του φ71 όροφος και φ71 ισόγειο που ήταν η Βανέσσα ηταν άδεια, μονος μου περίμενα τις κορασίδες.


Τεσπα...θα ξαναδοκιμάσω αύριο.
Τις άλλες δύο της είδες;εγβ πήγα στο ισόγειο..όχι στον όροφο.ειχε συνεχόμενα δωμάτιο και η τσατσά μπορεί να μην το ανακοίνωσε.. πήγα γύρω στις 9 και μισή...μου λέει θα περιμένεις έχει δωμάτιο..καλά τις λέω έφυγα πήγα ATM ..περασα φυλής 69β και μετά με αυτήν..θα την πετύχεις αύριο αν κατέβεις νομίζω
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
880
Κριτικές
1
Like
755
Πόντοι
86
Αδερφέ είναι ότι καλύτερο εκεί , γλωσσόφιλα δίνει τη χυνεις πρόσωπο συομα , καμία φορά τα καταπίνει , ότι πιο αξιόλογο έχει εκεί .αυτή αξίζει παρτουζα και χυσιμο συο πρόσωπο από 2 3 Ατομα
υπερβαλεις σιγα τη ξινιολα
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
880
Κριτικές
1
Like
755
Πόντοι
86
Ούτε εγώ έχω περάσει με τις συγκεκριμένες γιατί δεν είναι του γούστου μου κ ας κάνουν φουλ πρόγραμμα. Για την μεν Σονια που είναι μισό αιώνα γυναίκα κ δεν λιγουρευομαι τέτοιες ηλικίες... Άσε που θα ξυνιζει κιόλας στο φουλ πρόγραμμα σύμφωνα με τις τελευταίες κριτικές.....
Για τη δεύτερη την έχω πετύχει 3 φορές στην τσάρκα κ τις 2 ήταν πιωμένη κ βρομαγε Vodka στο σαλοναρισμα άσε που χάνει σε εμφάνιση.....
Γενικά έχω να πετύχω καλό αδύνατο ή νορμάλ σωματος κορασιο που δινει κουλούρι στο 20άρικο πριν την καραντίνα δυστυχώς.......
Εξαιρούνται οι λατίνες (αδιάφορες για μένα) κ οι 2 Βούλγαρες των κεντρικών φυλής που από τη μια που δοκίμασα για φουλ έφαγα τεράστια φολα......
δυστιχως φιλε εχεις απολυτο δικιο,αν και εμενα δε με ενδιαφερει το κουλουρι,με ενδιαφερει μια ευσηνηδητη επαγγελματιας που να περασω καλα και να ειναι εμφανησημη εστω λιγο.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
880
Κριτικές
1
Like
755
Πόντοι
86
Δε σε αμφισβητώ αλλά και εγω εκεινη την ώρα πηγα και δεν ηταν εκεί. Επισης τα σαλόνια του φ71 όροφος και φ71 ισόγειο που ήταν η Βανέσσα ηταν άδεια, μονος μου περίμενα τις κορασίδες.


Τεσπα...θα ξαναδοκιμάσω αύριο.
μητσαρα 500 κριτικες σε 12 χρονια?τρελε εξελισεσαι ενας καινουργιος σμιρνη,σμιρνη το καμαρι μας,ο γκουρου μας που θα μας ξυπνησει ολους με τις ενημερωσεις μπουρδελων.
 

ΒιονικοΑΚ

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
49
Like
211
Πόντοι
0
Ήρθε (3η Βάρδια) Φωκ17Β η μουνάρα Ρωσίδα big fat booty Άντζελα ή Άντζι απο Αγία Πετρούπολη . Έλειπε απο αρχές Γενάρη του '24 στη Ρωσία και μόλις ήρθε για 3 μήνες κλασσικά. Αντικειμενικά πολύ καλύ περίπτωση αυτόν το καίρο για κάποιον που δεν γουστάρει να πατά στην οδό Φυλής της Μπογκοτά.

Πέρασα μετά και απο Ιασ36 να δώ μια νέα τσατσά που γράφεται, εντάξει για δεδομένα Ελλάδας είναι ένα 9/10 για δεδομένα ΡώσοΟυκρανίας ένα 8/10, 24-29 ετών, κλασσική Σλαβική φάτσα μεταξύ cute face και καυλόφατσας με μπλέ μάτια μελαχρινή 1.60 περίπου, μοντελέ λεπτο σώμα pale skin και γνωρίζει καλά ελληνικά με έντονη Ρωσική προφορά, την ρωτόυσα διάφορα χώρις να θέλω να την καυλαντίσω μιας και φαίνεται καλό κορίτσι αλλα δεν ήθελε να μου μιλήσει πολύ παρόλο που με κόζαρε συνέχεια, προφανώς έπαθε κοκομπλόκο βλέπωντας έναν κούκλο σχεδόν 1.90 κάτω των 24 απορώντας μέσα της τι θέλει αυτός 01:00 ώρα το βράδυ στα μπουρδελα του Σκατουργείου, την ήδη απορία έχω και εγώ αλλα τέσπα. Τελικώς δεν είδα κάν την τάνα και έφυγα απο την αμήχανη σιγή που υπήρχε. Κρίμα το κορίτσι να χαραμίζεται μέσα στον οχετό του κέντρου της Αθήνας, της εύχομαι οτι καλύτερο και μακριά απο την πορνεία.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.869
Κριτικές
8
Like
1.483
Πόντοι
216
Ήρθε (3η Βάρδια) Φωκ17Β η μουνάρα Ρωσίδα big fat booty Άντζελα ή Άντζι απο Αγία Πετρούπολη . Έλειπε απο αρχές Γενάρη του '24 στη Ρωσία και μόλις ήρθε για 3 μήνες κλασσικά. Αντικειμενικά πολύ καλύ περίπτωση αυτόν το καίρο για κάποιον που δεν γουστάρει να πατά στην οδό Φυλής της Μπογκοτά.

Πέρασα μετά και απο Ιασ36 να δώ μια νέα τσατσά που γράφεται, εντάξει για δεδομένα Ελλάδας είναι ένα 9/10 για δεδομένα ΡώσοΟυκρανίας ένα 8/10, 24-29 ετών, κλασσική Σλαβική φάτσα μεταξύ cute face και καυλόφατσας με μπλέ μάτια μελαχρινή 1.60 περίπου, μοντελέ λεπτο σώμα pale skin και γνωρίζει καλά ελληνικά με έντονη Ρωσική προφορά, την ρωτόυσα διάφορα χώρις να θέλω να την καυλαντίσω μιας και φαίνεται καλό κορίτσι αλλα δεν ήθελε να μου μιλήσει πολύ παρόλο που με κόζαρε συνέχεια, προφανώς έπαθε κοκομπλόκο βλέπωντας έναν κούκλο σχεδόν 1.90 κάτω των 24 απορώντας μέσα της τι θέλει αυτός 01:00 ώρα το βράδυ στα μπουρδελα του Σκατουργείου, την ήδη απορία έχω και εγώ αλλα τέσπα. Τελικώς δεν είδα κάν την τάνα και έφυγα απο την αμήχανη σιγή που υπήρχε. Κρίμα το κορίτσι να χαραμίζεται μέσα στον οχετό του κέντρου της Αθήνας, της εύχομαι οτι καλύτερο και μακριά απο την πορνεία.
Ρε κλώνος είσαι του βλαμμένου πως τον λέγανε κάτι vlamenos24 ? Τα βράδια μέχρι το πρωί όλοι οι αγάμητοι πιτσιρικάδες πάνε στα μπουρδέλα. Βγαίνουν έξω τρώνε τις χυλόπιτες τους και πάνε να γαμήσουν στα μπουρδέλα με΄τα. Αυτό κάνεις και εσύ.
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
407
Like
1.531
Πόντοι
201
Αδερφέ είναι ότι καλύτερο εκεί , γλωσσόφιλα δίνει τη χυνεις πρόσωπο συομα , καμία φορά τα καταπίνει , ότι πιο αξιόλογο έχει εκεί .αυτή αξίζει παρτουζα και χυσιμο συο πρόσωπο από 2 3 Ατομα

Έχω πάει μαζί της 3 φορές αλλά ποτέ δεν έκανε ούτε τα μισά από όσα γράφεις.

Μήπως είσαι το "αγόρι" της;
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
880
Κριτικές
1
Like
755
Πόντοι
86
Έχω πάει μαζί της 3 φορές αλλά ποτέ δεν έκανε ούτε τα μισά από όσα γράφεις.

Μήπως είσαι το "αγόρι" της;
μου τα εχει κανει ολα οσα λεει γλωσοφιλα χυσιμο στο στομα δε τα καταπιε και ελευθερο στοματικο αληθεια λεει απλα δεχεται γυφτους πακιστανους δε υπαρχει ουτε φεις κοντρολ ουτε τιποτα,δε προσεχει η κοπελα παει ανετα και με γυφτους και με πακιστανους.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom