Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 370 άτομα (39 μέλη και 331 επισκέπτες)

Trifilakiaaas

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2024
Μηνύματα
27
Like
18
Πόντοι
0
Αυτή την ημέρα που υποτίθεται ότι γύρισες, γιατί ΔΕΝ έκανες ενημέρωση!? :angry:
Και γιατί ΔΕΝ έγραψες ούτε μια κριτική μέχρι σήμερα!? :bottom:

Καλά τα έλεγα τις προάλλες, βρωμοκλωνοι! Το παξιμάδι το θέλετε ΚΑΙ βρεγμένο, ΚΑΙ μασημένο ΚΑΙ χωνεμένο! :jerking::2funny:
Χαχαχαχαχ έχεις δίκιο...πέρασα με μια ξανθιά αλβανίδα πρωινή βάρδια από Φώκαιας ψηλά και ήταν ότι χειρότερο σαν εμπειρία με το ζόρι έχυσα...Δευτέρα ήταν και οι επιλογές ήταν λίγες το σκέφτηκα για Κάτια που έχει κορμάρα αλλά και αυτή λίγα πράγματα μέσα
 
  • Θυμός
Αντιδράσεις: Junax
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.821
Κριτικές
16
Like
11.264
Πόντοι
3.246
αχαχαχαχχα πρωτον απαγορευεται να πας με ανηλικα δευτερον εγω που ειμαι 25 δε τα γουσταρω καθολου οπως εσυ γιατι ειναι τερμα καθυστερημενα και τα βλεπω τερμα αγουρα και μικρα και τοσο αγουρα και μικρα για μενα καταντα αντιερωτικο.Υπαρχουν και οι 25 αρες αν θες κατι φρεσκο και νεανικο δε χρειαζεται να σου τρεχουν τα σαλια με καθυστερημενα παιδακια.Τεσπα στο σωμα που αναφερεσαι τρεξε μια λιοσιων εχει κατι ωραιες σεξυ 25αρες λατινες ζουμπουρλουδες.
αυτή στη φωτό
ψωνίζεται πάντως αν σε ενδιαφέρει με 140 ευρουλάκια
 

Αθηναίος Εξερευνητής

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2023
Μηνύματα
13
Κριτικές
3
Like
281
Πόντοι
280
Κατάθεση Φυλής 72 στην Κατερίνα την Πολωνέζα μετά από πολύ δισταγμο από τις κριτικές και ότι είχα ακούσει . Πιπα φοβερη ακαπ με ρουφηγματα υγρη και πέρασε και από μπαλες με μόνο μείον ότι έβαζε λίγο δοντι. Την πήρα στα τεσσερα χωρίς να ζητήσω πίσω πόρτα και ιεραποστολικά όπου το μουνι της ήταν υγρο και είχε φοβερή αίσθηση . Της ζήτησα να την χύσω στα βυζιά και καταλάθος ένα πεταγμα από τα μελλοντικά χαμένα παιδιά μου να πηγαίνει στο μάγουλο της με αυτήν να χαμογελάει μέχρι να βγει από το δωμάτιο και εγώ να έχω σκαλωσει που γελαγε σαν κλοουν
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
880
Κριτικές
1
Like
751
Πόντοι
86

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
875
Κριτικές
26
Like
8.645
Πόντοι
2.036
6:45 στην Αχαρνών κοντά στο ύψος Αγ Μελετίου....Γυρνούσα από τη δουλειά και πετυχαίνω Εστεφανυ από Λιοσίων να γυρνάει και αυτή από δουλειά...κοιτάζει κοιτάζω..περιμένει λογικά να πω κάτι...σκάω χαμόγελο μέχρι το αφτιά λέω καλημέρα και αυτή ανταποδίδει...μου φτιάξε τη μερα
Ναι οντως ειναι ωραιο συναισθημα να συναντας τυχαια στον δρομο μερικες απο τις κοπελες που δουλευουν στα μπουρδελα να λετε απλα ενα γεια και να ανταλλασετε ενα χαμογελο....ειδικα αμα σε αναγνωριζουν απο την αρχη κιολας σου αυτο σου φτιαχνει οντως την διαθεση.....εγω προσωπικα χαιρεταω ακομα και οσες με εχουν καραφολιασει χαχαχα....δεν γαμιεται καλη καρδια να εχουμε....
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.259
Κριτικές
502
Like
64.428
Πόντοι
40.362
Στο Ιασωνος 36 ισόγειο κοτέτσι τωρα η πιο σεξυ τσατσα που εχετε δει ποτέ σάς ... Πιτσιρικα με φουσκωτά χειλη θανατηφόρο κορμί και τέρμα καύλα πρόσωπο.. της εκανα πρόταση να μπει δωμάτιο και εριξε χυλοπίτα. Αξιζει μονο να πάτε να την χαζεψετε.
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
875
Κριτικές
26
Like
8.645
Πόντοι
2.036
Στο Ιασωνος 36 ισόγειο κοτέτσι τωρα η πιο σεξυ τσατσα που εχετε δει ποτέ σάς ... Πιτσιρικα με φουσκωτά χειλη θανατηφόρο κορμί και τέρμα καύλα πρόσωπο.. της εκανα πρόταση να μπει δωμάτιο και εριξε χυλοπίτα. Αξιζει μονο να πάτε να την χαζεψετε.
Ω ναι την ξερω αυτη, ειναι φιλεναδα της Ελενας της Ρωσιδας που εχει βαρδια αυτην την ωρα... Οταν την ειδα πρωτη φορα νομιζα οτι ειναι εκεινη η κοπελα που δουλευει...μετα μεσα στο δωματιο που ηρθε η Ελενη την ρωτησα σχετικα με την νεαρη τσατσα...μου ειπε οτι η γρια τσατσα με την οποια κανονικα δουλευει βρισκεται στην Μαριουπολη οποτε για μερικες μερες εφερε την νεαρη φιλεναδα της σαν υπηρεσεια για να βγαλει και κανα φραγκο...αφου τελειωσα με την Ελενα μολις βγηκα πηγα να χαιρετησω την νεαρη τσατσα λεγοντας της "αντε με το καλο να πιασεις και συ δουλεια εδω περα κουκλα μου"....και μου απαντησε "ααα οχι οχι δεν κανω εγω τετοια" χαχαχα...
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
880
Κριτικές
1
Like
751
Πόντοι
86
Στο Ιασωνος 36 ισόγειο κοτέτσι τωρα η πιο σεξυ τσατσα που εχετε δει ποτέ σάς ... Πιτσιρικα με φουσκωτά χειλη θανατηφόρο κορμί και τέρμα καύλα πρόσωπο.. της εκανα πρόταση να μπει δωμάτιο και εριξε χυλοπίτα. Αξιζει μονο να πάτε να την χαζεψετε.
ποσο χρονων ειναι φιλε δημητρη η τσατσα αυτη?
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.259
Κριτικές
502
Like
64.428
Πόντοι
40.362
Ω ναι την ξερω αυτη, ειναι φιλεναδα της Ελενας της Ρωσιδας που εχει βαρδια αυτην την ωρα... Οταν την ειδα πρωτη φορα νομιζα οτι ειναι εκεινη η κοπελα που δουλευει...μετα μεσα στο δωματιο που ηρθε η Ελενη την ρωτησα σχετικα με την νεαρη τσατσα...μου ειπε οτι η γρια τσατσα με την οποια κανονικα δουλευει βρισκεται στην Μαριουπολη οποτε για μερικες μερες εφερε την νεαρη φιλεναδα της σαν υπηρεσεια για να βγαλει και κανα φραγκο...αφου τελειωσα με την Ελενα μολις βγηκα πηγα να χαιρετησω την νεαρη τσατσα λεγοντας της "αντε με το καλο να πιασεις και συ δουλεια εδω περα κουκλα μου"....και μου απαντησε "ααα οχι οχι δεν κανω εγω τετοια" χαχαχα...
Ναι αυτή είναι που λες γεματη τατουάζ μαζι με την ελενη τη Ρωσίδα. Της έβγαλα 50ρικο και της είπα έλα εσυ δωμάτιο, οχι ευχαριστώ μου είπε. Απίστευτο μωρό....
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
880
Κριτικές
1
Like
751
Πόντοι
86
Ναι οντως ειναι ωραιο συναισθημα να συναντας τυχαια στον δρομο μερικες απο τις κοπελες που δουλευουν στα μπουρδελα να λετε απλα ενα γεια και να ανταλλασετε ενα χαμογελο....ειδικα αμα σε αναγνωριζουν απο την αρχη κιολας σου αυτο σου φτιαχνει οντως την διαθεση.....εγω προσωπικα χαιρεταω ακομα και οσες με εχουν καραφολιασει χαχαχα....δεν γαμιεται καλη καρδια να εχουμε....
επαγγελματια που εχω γαμησει δε μου εχει τυχει να τη δω στο δρομο με πολιτικα,μια φορα μονο ειχα δει μια με τον γκομενο της στη φυλης αλλα δε με χαιρετησε εκανε πως δε με ηξερε,μιλαμε ο αντρας της γομαρι ενα σωμα τερας συγουρα 110 κιλα και υψος 1.85 και φατσα σα φυλακοβιος.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εγω παντως την εκανα καπου 22-27
πολυ νεα για τσατσα οι περισσοτερες τσατσαδες ειναι ηλικια 50-65.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
880
Κριτικές
1
Like
751
Πόντοι
86

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.250
Κριτικές
92
Like
10.469
Πόντοι
17.885
Πριν από καμιά ώρα ήμουν και εγώ Φυλής 54 με την Αντρέα την οποία και πάω πολύ και την έχω τιμήσει πολλές φορές από όταν ήταν μετάξι ακόμα...δεν χρειάζεται να ανεβάσω κριτική, τελευταία είναι στα πολύ πάνω της, αν σ αρέσουν οι Λατινες και δεν έχεις πάει μαζί της απλά χάνεις.
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
407
Like
1.531
Πόντοι
201
επαγγελματια που εχω γαμησει δε μου εχει τυχει να τη δω στο δρομο με πολιτικα,μια φορα μονο ειχα δει μια με τον γκομενο της στη φυλης αλλα δε με χαιρετησε εκανε πως δε με ηξερε,μιλαμε ο αντρας της γομαρι ενα σωμα τερας συγουρα 110 κιλα και υψος 1.85 και φατσα σα φυλακοβιος.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Οι περισσότερες ωραίες γυναίκες και ειδικά οι πουτάνες γουστάρουν ιδιαίτερα το κρέας και αγαπούν τα ζώα.

Πέρυσι το καλοκαίρι κάποιο βράδυ συνάντησα την Ροντίκα να διασχίζει γρήγορα την Αριστοτέλους κρατώντας από το λουρί δύο σκυλιά ενώ την ακολουθούσαν δύο παιδιά.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
880
Κριτικές
1
Like
751
Πόντοι
86
Οι περισσότερες ωραίες γυναίκες και ειδικά οι πουτάνες γουστάρουν ιδιαίτερα το κρέας και αγαπούν τα ζώα.

Πέρυσι το καλοκαίρι κάποιο βράδυ συνάντησα την Ροντίκα να διασχίζει γρήγορα την Αριστοτέλους κρατώντας από το λουρί δύο σκυλιά ενώ την ακολουθούσαν δύο παιδιά.
Που κολλάει το κρέας με το περιστατικό που λέω?
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.430
Κριτικές
15
Like
12.228
Πόντοι
3.246
αχαχαχαχχα πρωτον απαγορευεται να πας με ανηλικα δευτερον εγω που ειμαι 25 δε τα γουσταρω καθολου οπως εσυ γιατι ειναι τερμα καθυστερημενα και τα βλεπω τερμα αγουρα και μικρα και τοσο αγουρα και μικρα για μενα καταντα αντιερωτικο.Υπαρχουν και οι 25 αρες αν θες κατι φρεσκο και νεανικο δε χρειαζεται να σου τρεχουν τα σαλια με καθυστερημενα παιδακια.Τεσπα στο σωμα που αναφερεσαι τρεξε μια λιοσιων εχει κατι ωραιες σεξυ 25αρες λατινες ζουμπουρλουδες.
Επιτρέπεται να καμακωσεις από 15 και άνω, βάση νόμου! Τέλος! :woldman:
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.430
Κριτικές
15
Like
12.228
Πόντοι
3.246
Κατάθεση Φυλής 72 στην Κατερίνα την Πολωνέζα μετά από πολύ δισταγμο από τις κριτικές και ότι είχα ακούσει . Πιπα φοβερη ακαπ με ρουφηγματα υγρη και πέρασε και από μπαλες με μόνο μείον ότι έβαζε λίγο δοντι. Την πήρα στα τεσσερα χωρίς να ζητήσω πίσω πόρτα και ιεραποστολικά όπου το μουνι της ήταν υγρο και είχε φοβερή αίσθηση . Της ζήτησα να την χύσω στα βυζιά και καταλάθος ένα πεταγμα από τα μελλοντικά χαμένα παιδιά μου να πηγαίνει στο μάγουλο της με αυτήν να χαμογελάει μέχρι να βγει από το δωμάτιο και εγώ να έχω σκαλωσει που γελαγε σαν κλοουν
Η Κατερίνα είναι έντιμη και τα δίνει σχεδόν όλα στο δωμάτιο! Σίγουρη επιλογή, ειδικά για γκροβερ! :zfuck:
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
880
Κριτικές
1
Like
751
Πόντοι
86
Επιτρέπεται να καμακωσεις από 15 και άνω, βάση νόμου! Τέλος! :woldman:
Εντάξει οποιος θελει να το κάνει εμένα δε με διεγείρουν οι ανήλικες καθόλου ειναι τέρμα άγουρες και αυτό είναι ντεκαυλε,εγώ θέλω 20 χρονών κοπέλες και άνω πιο κάτω τις θεωρώ μωρά ακόμα και 18-19 πολύ άγουρες καλά ανήλικες δε το συζητώ καν.
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
407
Like
1.531
Πόντοι
201
επαγγελματια που εχω γαμησει δε μου εχει τυχει να τη δω στο δρομο με πολιτικα,μια φορα μονο ειχα δει μια με τον γκομενο της στη φυλης αλλα δε με χαιρετησε εκανε πως δε με ηξερε,μιλαμε ο αντρας της γομαρι ενα σωμα τερας συγουρα 110 κιλα και υψος 1.85 και φατσα σα φυλακοβιος.
Που κολλάει το κρέας με το περιστατικό που λέω?

επαγγελματια με πολιτικα μια φορα μονο ειχα δει μια με τον γκομενο της στη φυλης, μιλαμε ο αντρας της γομαρι ενα σωμα τερας συγουρα 110 κιλα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom