Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 275 άτομα (29 μέλη και 246 επισκέπτες)

LYKMAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
350
Κριτικές
10
Like
752
Πόντοι
681

PsoLeeSin1992

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2023
Μηνύματα
123
Κριτικές
4
Like
983
Πόντοι
361
Περασμα με Κιρα απο Λιοσιων 73...με το που μπαινει μουρη μεχρι το πατωμα...λεω απο μεσα μου "νταξει εφαγες φολα", το ματι γαριδα απο κοκα σιγουρα by the way. Σε προσταγη μου για 69 τσινισε. Την γυρισα στα 4 και δεν καταλαβαινα τιποτα. Την εδιωξα πολυ ευγενικα(δεν θα πρεπε).

Ευτυχως διπλα δουλευε η Εμμυ που δεν απογοητευει ποτε. Αυτο το κοριτσι θελει αγαλμα του. Οτι και να λετε για τα κιλακια που ανα διαστηματα παιρνει και χανει, απο αυτην αχυστος δεν εχω φυγει ποτε. Επισης ειδα το κολι της δουλεμενο και της λεω "βαζω δαχτυλο", μου λει "ναι ναι". Επρεπε να της πω βαζω πουτσο.

Στο τελος της συνεδριας της λεω "κολο με extra κανεις"? Μου λει "με extra, αν εισαι το αγορι μου"....Καλα λεω καταλαβα.
 

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
106
Κριτικές
29
Like
2.781
Πόντοι
2.591
Σημερινή συνεδρίαση μετά από μια κουραστική βδομάδα με Κάτια στο Φυλής 71 όροφος. Λατίνα με καστανόξανθο μαλλί, όμορφο χαμόγελο, πιασιματάκια. Πρόγραμμα ελ. στοματικό, τελείωμα βυζάρες. Θετικό πρόσημο
Συνέχεια στην κριτική που ανεβάζω...
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.159
Κριτικές
16
Like
14.226
Πόντοι
3.246
Φόλα alert!!!
Σοφία από φυλής 59 ισόγειο μεταμεσονύχτια ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΥΠΑΡΧΕΙ μην ξεγελιέστε από την
εμφάνιση! Μέσα σου τρώει φουλ χρόνο με μπλα
μπλα και ζητάει εξτραδάκια σχεδόν για τα πάντα, ακόμη και για το ελεύθερο στοματικό που ανακοινώνεται από την τσατσά! Αν παρατηρήσετε φοράει ψηλές μπότες -καλοκαιριάτικα έλεος- για να χώνει μέσα τα δεκάρικα και να μην την παίρνει πρέφα η υπηρεσία.
 

kolofatseas

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
135
Like
638
Πόντοι
81

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
6:45 στην Αχαρνών κοντά στο ύψος Αγ Μελετίου....Γυρνούσα από τη δουλειά και πετυχαίνω Εστεφανυ από Λιοσίων να γυρνάει και αυτή από δουλειά...κοιτάζει κοιτάζω..περιμένει λογικά να πω κάτι...σκάω χαμόγελο μέχρι το αφτιά λέω καλημέρα και αυτή ανταποδίδει...μου φτιάξε τη μερα
 

Trifilakiaaas

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2024
Μηνύματα
54
Like
125
Πόντοι
0
Θα πας, θα μάθεις και θα μας ενημερώσεις! :2funny::hi:
Απουσιάζω από Αθήνα αυτόν τον καιρό...για μια μέρα που γύρισα πριν 1 εβδομάδα δεν πέτυχα αυτήν που ήθελα...για αυτό σας ρωτάω εσείς που είστε Αθήνα αν έχετε κάποια ενημέρωση για την Τζούλια
 
  • Θυμός
Αντιδράσεις: Junax

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.603
Κριτικές
20
Like
14.123
Πόντοι
3.246
Περασμα με Κιρα απο Λιοσιων 73...με το που μπαινει μουρη μεχρι το πατωμα...λεω απο μεσα μου "νταξει εφαγες φολα", το ματι γαριδα απο κοκα σιγουρα by the way. Σε προσταγη μου για 69 τσινισε. Την γυρισα στα 4 και δεν καταλαβαινα τιποτα. Την εδιωξα πολυ ευγενικα(δεν θα πρεπε).

Ευτυχως διπλα δουλευε η Εμμυ που δεν απογοητευει ποτε. Αυτο το κοριτσι θελει αγαλμα του. Οτι και να λετε για τα κιλακια που ανα διαστηματα παιρνει και χανει, απο αυτην αχυστος δεν εχω φυγει ποτε. Επισης ειδα το κολι της δουλεμενο και της λεω "βαζω δαχτυλο", μου λει "ναι ναι". Επρεπε να της πω βαζω πουτσο.

Στο τελος της συνεδριας της λεω "κολο με extra κανεις"? Μου λει "με extra, αν εισαι το αγορι μου"....Καλα λεω καταλαβα.
Ρε τυπε, εκεί της πετάς το κοσαρικο στη μούρη και ζητάς κώλο! :zfuck: Σίγουρα δεν θα σου έλεγε τίποτα και θα τον έπαιρνε βούτυρο, μιας και είναι δουλεμενη η κωλοτρυπίδα! :rockon:
 

PsoLeeSin1992

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2023
Μηνύματα
123
Κριτικές
4
Like
983
Πόντοι
361
Ρε τυπε, εκεί της πετάς το κοσαρικο στη μούρη και ζητάς κώλο! :zfuck: Σίγουρα δεν θα σου έλεγε τίποτα και θα τον έπαιρνε βούτυρο, μιας και είναι δουλεμενη η κωλοτρυπίδα! :rockon:
Ναι μαλακια μου που ρωταω...κανονικα απλα ενημερωνεις και πραττεις. Θα αρχισω να το εφαρμοζω απο δω και περας. Θρασος μονο και τιποτα αλλο.
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Junax

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.112
Κριτικές
49
Like
5.440
Πόντοι
2.846
Περασμα με Κιρα απο Λιοσιων 73...με το που μπαινει μουρη μεχρι το πατωμα...λεω απο μεσα μου "νταξει εφαγες φολα", το ματι γαριδα απο κοκα σιγουρα by the way. Σε προσταγη μου για 69 τσινισε. Την γυρισα στα 4 και δεν καταλαβαινα τιποτα. Την εδιωξα πολυ ευγενικα(δεν θα πρεπε).

Ευτυχως διπλα δουλευε η Εμμυ που δεν απογοητευει ποτε. Αυτο το κοριτσι θελει αγαλμα του. Οτι και να λετε για τα κιλακια που ανα διαστηματα παιρνει και χανει, απο αυτην αχυστος δεν εχω φυγει ποτε. Επισης ειδα το κολι της δουλεμενο και της λεω "βαζω δαχτυλο", μου λει "ναι ναι". Επρεπε να της πω βαζω πουτσο.

Στο τελος της συνεδριας της λεω "κολο με extra κανεις"? Μου λει "με extra, αν εισαι το αγορι μου"....Καλα λεω καταλαβα.
αυτό με την αερογαμία στα τέσσερα το έχω πάθει κι εγώ με την Κίρα. Συν τα υπόλοιπα, ξινισμένη φάτσα κ.λπ. Πάλι καλά που δουλεύει στο εικοσάρικο.
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.603
Κριτικές
20
Like
14.123
Πόντοι
3.246
Απουσιάζω από Αθήνα αυτόν τον καιρό...για μια μέρα που γύρισα πριν 1 εβδομάδα δεν πέτυχα αυτήν που ήθελα...για αυτό σας ρωτάω εσείς που είστε Αθήνα αν έχετε κάποια ενημέρωση για την Τζούλια
Αυτή την ημέρα που υποτίθεται ότι γύρισες, γιατί ΔΕΝ έκανες ενημέρωση!? :angry:
Και γιατί ΔΕΝ έγραψες ούτε μια κριτική μέχρι σήμερα!? :bottom:

Καλά τα έλεγα τις προάλλες, βρωμοκλωνοι! Το παξιμάδι το θέλετε ΚΑΙ βρεγμένο, ΚΑΙ μασημένο ΚΑΙ χωνεμένο! :jerking::2funny:
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.004
Κριτικές
58
Like
19.112
Πόντοι
13.636
αυτό με την αερογαμία στα τέσσερα το έχω πάθει κι εγώ με την Κίρα. Συν τα υπόλοιπα, ξινισμένη φάτσα κ.λπ. Πάλι καλά που δουλεύει στο εικοσάρικο.
Η πίπα της ήταν καλή? Σου άρεσε?
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.603
Κριτικές
20
Like
14.123
Πόντοι
3.246
Ναι μαλακια μου που ρωταω...κανονικα απλα ενημερωνεις και πραττεις. Θα αρχισω να το εφαρμοζω απο δω και περας. Θρασος μονο και τιποτα αλλο.
Έτσι, τυπε! Σαν τον γνωστό Johnny Sin! :rockon::hi:
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
875
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
86
Τελειωσαν τα σχολεια και εχουν ξεχυθει στους δρομους με κολλητα σορτσακια-μπουστακια κατι κοντουλικα, ομορφουλικα μαυρισμενα 17χρονα γιουβαρλακια με μεγαλους στρογγυλους κωλους και νεανικα βυζακια-πεπονακια και τα βλεπω και μου τρεχουν τα σαλια, αλλα δυστυχως απαγορευεται..
Υπαρχει σε καναν οικονομικον οικο κανα τετοιο να μου φυγει το απωθημένο?

Κανα τετοιο asume?
πουτανακι.jpg
αχαχαχαχχα πρωτον απαγορευεται να πας με ανηλικα δευτερον εγω που ειμαι 25 δε τα γουσταρω καθολου οπως εσυ γιατι ειναι τερμα καθυστερημενα και τα βλεπω τερμα αγουρα και μικρα και τοσο αγουρα και μικρα για μενα καταντα αντιερωτικο.Υπαρχουν και οι 25 αρες αν θες κατι φρεσκο και νεανικο δε χρειαζεται να σου τρεχουν τα σαλια με καθυστερημενα παιδακια.Τεσπα στο σωμα που αναφερεσαι τρεξε μια λιοσιων εχει κατι ωραιες σεξυ 25αρες λατινες ζουμπουρλουδες.
 

iron addict

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
579
Κριτικές
2
Like
806
Πόντοι
86
Ξερει κανεις ποτε ξαναγυρναει η αν δουλευει αλλου η Αννα η ξανθια που ηταν ενα φεγγαρι στο φωκαιας 17α οροφο; Που εδινε και κωλαρακι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom