Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 312 άτομα (33 μέλη και 279 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
1.806
Κριτικές
16
Like
11.160
Πόντοι
3.246
ρε παιδες αυτη η περιβοητη βανεσα στο φυλης 69 τοσο εργαλειο ειναι?αν ειναι να της ριξω ενα γλυψιμο πριν το γαμησι,ξερουμε ωραριο να την πετυχω?
μετά τις 17:00… απλά είναι πολύ πάνω από τον μέσο όρο της περιοχής αυτή την περίοδο, βέβαια μέσα τίποτα το ιδιαίτερο ψιλοκομοδίνο θα έλεγα
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
316
Κριτικές
11
Like
2.657
Πόντοι
731
τώρα live


Ιάσωνος 2α & 2β κλειστά.

Ιάσωνος 1α Μαρίνα, καστανή μιλφογκιλφ με κανονικό σώμα, 1.5αρι βυζι και Ντασα, γκιλφ με άσπρα μαλλιά σώμα με πιασίματα2- 2.5αρι βυζι , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 1β αριστερά Βερονικα ξανθιά μιλφ με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 1β δεξιά κλειστο.

Ιάσωνος 1γ Λαρα ξανθιά μιλφογκιλφ παχουλη με 2.5αρι βυζι,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 10 άρια & 16αρια κλειστά.

Ιάσωνος 20α Λουνα καστανή λατινα , παχουλη, με μεγάλο κωλο με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 20β Λίζα μελαχρινή λατινα νταρντανα με 3-3.5αρι σιλικονατο βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 20γ Άννα ξανθοκαστανη λατινα νταρντανοπαχουλη με 2αρι συν βυζι, τατουάζ στη δεξιά ωμοπλάτη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 19αρια κλειστά.

Λεωνιδου 28 όροφος κλειστό.

Λεωνιδου 28 ισόγειο Βαλεντινα καστανή κατσαρομαλλα νταρντανοχοντρή με 2.5αρι συν βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 27 μετά από 7-8μηνες γύρισε η γυρολόγος Τζοαννα (αδτνατησμενη) ξανθοκαστανη μιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, σώμα με πιασίματα 2αρι συν βυζι, τατουάζ στο δεξί μπούτι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 30α ανοιχτό το φως και η κάτω πόρτα, κλειστή πάνω ή κόκκινη πόρτα.

Ιάσωνος 30β Έλενα(Λόλα) ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 31α διάδρομος δεξιά Άντζελα(από το υπόγειο) ξανθιά μιλφογκιλφ νταρντανοχοντρη με τεράστια μπούτια 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 31α ευθεία κλειστό.

Ιάσωνος 31β κλειστό.

Ιάσωνος 32 όροφος κλειστά.

Ιάσωνος 32 διαδριμος δεξιά Μαρία μελαχρινή κοντή με κατσαρο μαλλί πιασμένο αλογοουρά, κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, τατουάζ που πιάνει όλη τη πλάτη της, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 32 διάδρομος Σαντρα ξανθιά μιλφογκιλφ πολύ λεπτή με 2 5αρι σχεδόν βυζι, τατουάζ στο δεξί μπράτσο, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 36 Χριστίνα ξανθοκαστανη παχουλη με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 37 κλειστό.

Ιάσωνος 37α Άννα μιλφ από Μολδαβία είπε η υπηρεσία, καστανοξανθη σώμα με πιασιματακια 2αρι συν βυζι, τατουάζ μανίκι στο δεξί χέρι και 2-3 μικρά στο αριστερό, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσονος 39(1) Γιάννα/Άννα μιλφ με καστανο μαλλί νταρντανοπαχουλη με 2αρι συν βυζι, αρκετά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Ιάσονος 39(2) ανοιχτό το φως κλειδωμένη η πόρτα.

Ιάσονος 39(3) & 39(4)

Ιάσονος 39 (5) Χριστίνα , με καστανοξανθο μαλλί, κανονικό σώμα 2αρι βυζι, τατουάζ στο πήχη του δεξιού χεριου κυρίως , απλό πρόγραμμα.

Ιάσονος 39(6) κλειστό.

Ιάσωνος 44 Μιλένα μελαχρινή κατσαρομαλλα μιλφ, ψιλοκανονικο σώμα σχεδόν 3αρι συν βυζι απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 44 νέο κλειστό.

Ιάσωνος 44β ισόγειο δεξιά επέστρεψε πάλι εδώ (το Μεγαλου Αλεξάνδρου και Περδικκα 1 όροφος κλειστό) η Νίκη/Νικόλ, καστανοξανθη ψηλή με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι και δύο μικρότερα, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 44β μεσαίο όροφος Σοφία , ξανθιά μιλφογκιλφ σώμα με πιασιματακια 2.5αρι συν βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιάσωνος 44β νέο αριστερά όροφος κλειστό.

Ιάσωνος 46 Κατερίνα ξανθοκαστανη μιλφ με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιάσωνος 46β Μαρία μελαχρινή κοπέλα με κανονικό σώμα 2-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Ιάσωνος 46α κλειστό.

Ιάσωνος 43 Σανέλ(από Ιάσωνος 44β ισόγειο δεξιά) ξανθιά ψηλή μιλφ, με κανονικό πολύ ωραίο σώμα, 2αρι συν σιλικονατο βυζι, τατουάζ ανάμεσα στα βυζια, απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα στα 15 ευρώ.
Κολωνού 30α Νικόλ μελαχρινή κοντή με μακρύ ίσιο μαλλί, κανονικό σώμα, 1.5αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στο αριστερό μπούτι και στη δεξιά γάμπα και Ελένη ξανθιά νταρντανοπαχουλη με 2αρι βυζι , αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.
Δοκιμαστηκε η Νικολ με πολυ καλες εντυπώσεις. Γλειφει αρχιδια και πιπα χωρις καποτα (βεβαια με λιγο δοντι) ασχετα αν ανακοινωνεται απλο. Καλα στησιματα δεν κλεβει. Για 10 ευρω αξιζει
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.216
Κριτικές
1.254
Like
197.882
Πόντοι
45.465
ρε παιδες αυτη η περιβοητη βανεσα στο φυλης 69 τοσο εργαλειο ειναι?αν ειναι να της ριξω ενα γλυψιμο πριν το γαμησι,ξερουμε ωραριο να την πετυχω?
17-23 εκτός αν έχει ρεπό η Εμμι οπότε πάει 2000-0500
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
34
Like
3.797
Πόντοι
2.846
Χαιρετώ τους συναγωνιστές, μετά από πολύ καιρό, λόγω απουσίας μου στο εξωτερικό. Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω. Ξέρετε αν δουλεύει η petit Ναταλίτσα στο Ιάσωνος 27 υπόγειο, και σε ποιά βάρδια ?? Το ρωτάω γιατί είδα στην ενημέρωση ότι την έψαχνε και άλλος συναγωνιστής την προηγούμενη εβδομάδα, αλλά δεν την έβρισκε :undecided-old::undecided-old::undecided-old:
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.962
Κριτικές
76
Like
9.531
Πόντοι
8.826

Bile

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
244
Πόντοι
0
Χαιρετώ τους συναγωνιστές, μετά από πολύ καιρό, λόγω απουσίας μου στο εξωτερικό. Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω. Ξέρετε αν δουλεύει η petit Ναταλίτσα στο Ιάσωνος 27 υπόγειο, και σε ποιά βάρδια ?? Το ρωτάω γιατί είδα στην ενημέρωση ότι την έψαχνε και άλλος συναγωνιστής την προηγούμενη εβδομάδα, αλλά δεν την έβρισκε :undecided-old::undecided-old::undecided-old:
Εννοείται πως είναι εκεί γιατί και εγώ εχθές βράδυ της τον έριξα.απο της 17:00 έως 23:45.
 

Papasfakis

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα,
Η μπιουτι δουλεύει σε κάποιο σπιτάκι?
 

PsoLeeSin1992

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2023
Μηνύματα
120
Κριτικές
4
Like
967
Πόντοι
361
Παιδια η Ιβανα απο Δ27 δουλευει το απογευμα ή μπα? Εχω παει 2 φορες προσφατα κ ηταν μονο η Αμιρα εκει.
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
207
Like
1.347
Πόντοι
201

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.423
Κριτικές
15
Like
12.199
Πόντοι
3.246
Δεσμεύτηκε ο @Junax να σου απαντήσει.
Μια πρωινή Ενημέρωση από φυλής δεν μας κάνει...έχω ρωτήσει τόσες φορές για την Τζούλια και ένας συναγωνιστής δεν έχει φιλοτιμηθει να απαντήσει
Θα πας, θα μάθεις και θα μας ενημερώσεις! :2funny::hi:
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.962
Κριτικές
76
Like
9.531
Πόντοι
8.826
Για την ηλικια τις....τουμπανο. Σ-Κ δουλευει το βραδυ.......δεν την εχω τιμησει......να υποθεσω καλες υπηρεσιες ????

Για απλό είναι πολύ καυλιάρα....συν ότι είναι μιλφάρα...εγώ μόνο που την βλέπω με καυλώνει...που δεν είμαι του απλού.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.944
Like
5.857
Πόντοι
1.056
Ετοιμάζεται και η Βίκυ να παντρευτεί ή κάνει τις διακοπές της πριν επιστρέψει ανανεωμένη στην εργασία της;
Να μην την εχω παρει ακομα αυτην την Βικυ..

Παντα κατι γινεται η αλλαζω γνωμη και γαμαω αλλη..:2funny:
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
196
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281
Έχει κανείς ενημέρωση από Φυλής 69β? Βρίσκεται εκεί η Έμιλυ;
Θα το εκτιμούσα
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
271
Κριτικές
1
Like
1.553
Πόντοι
201
Τελειωσαν τα σχολεια και εχουν ξεχυθει στους δρομους με κολλητα σορτσακια-μπουστακια κατι κοντουλικα, ομορφουλικα μαυρισμενα 17χρονα γιουβαρλακια με μεγαλους στρογγυλους κωλους και νεανικα βυζακια-πεπονακια και τα βλεπω και μου τρεχουν τα σαλια, αλλα δυστυχως απαγορευεται..
Υπαρχει σε καναν οικονομικον οικο κανα τετοιο να μου φυγει το απωθημένο?

Κανα τετοιο asume?
πουτανακι.jpg
Πήγαινε στην Εύα στην Λιοσίων
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Κριτικές
84
Like
950
Πόντοι
2.687
Μύστες η Μπαρμπορα δεν δουλευει βεργας? Περασα πριν λιγες μερες και ηταν κλειστό. Ξερει κανεις?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.216
Κριτικές
1.254
Like
197.882
Πόντοι
45.465

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
404
Like
1.513
Πόντοι
201
Να μην την εχω παρει ακομα αυτην την Βικυ..

Παντα κατι γινεται η αλλαζω γνωμη και γαμαω αλλη..:2funny:

Σε καταλαβαίνω! Με τόσες ωραίες πουτάνες στην πιάτσα του έρωτα στο τέλος δεν ξέρεις ποιά να επιλέξεις!
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Gxamos
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom