Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 212 άτομα (19 μέλη και 193 επισκέπτες)

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.321
Κριτικές
35
Like
29.694
Πόντοι
9.846
Τι ωρες την βρισκουμε;
2η βάρδια Φιλιππίδου κάτωθεν, 3η βάρδια Φιλιππίδου άνωθεν.
Αλλά παίρνει συχνά άδειες και πάει στη χώρα του Βλαντ Τσέπες. Πιθανόν να πηγαίνει στο κάστρο του στα Καρπάθια Όρη μεταξύ Τρανσυλβανίας και Βλαχίας για 3η βάρδια και να πίνει το αίμα Ρουμάνων συναγωνιστων για να επιβιώσει! Όταν κοιμάται δε στις από την ανατολή έως τη δύση του ηλίου την έχουν δει να κοιμάται σε φέρετρο. Που και που γίνεται και νυχτερίδα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.530
Κριτικές
1.275
Like
229.124
Πόντοι
46.232
συνέχεια live επιγραμματικα

Φυλής 54α, 54β, & 56 κλειστά.

Φυλής 66α Τατιάνα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 66δ Μαίρη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 72 δεξιά Κατερίνα η Πολωνέζα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και πρωκτικο.

Φυλής 72 αριστερά κλειστό.

Φυλής 74 δεξιά Άννα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 αριστερά Μάγια, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 ανοιχτό το φως κλειδωμένη η πόρτα.

Φυλής 61 Σολ και Ρακελ, λατινες, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φιλιππιδου 11β Καρολίνα και Τανια, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11α Βαλέρια, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Σοφία, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 65α κλειστό.

Φυλής 65β Χριστίνα η Ρουμάνα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84α Χριστίνα "Τσεχα" απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84β Σονια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φυλής 86αρια, 67 & 69α κλειστά.

Φυλής 69β Λανα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 71 2 λατινες, η αλογα Λουσια και η Αντρέα μελαχρινή κατσαρομαλλα με γυαλάκια, σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Φυλής 71α 2 λατινες Βαλεντινα μελαχρινή νταρντανα με σχεδόν 3αρι βυζι και Σάρα μελαχρινό γυμνασμένο(σχηματισμενοι κοιλιακοί) κοντοπουτανο με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
 

Trifilakiaaas

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2024
Μηνύματα
55
Like
137
Πόντοι
0
συνέχεια live επιγραμματικα

Φυλής 54α, 54β, & 56 κλειστά.

Φυλής 66α Τατιάνα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 66δ Μαίρη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 72 δεξιά Κατερίνα η Πολωνέζα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και πρωκτικο.

Φυλής 72 αριστερά κλειστό.

Φυλής 74 δεξιά Άννα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 αριστερά Μάγια, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 ανοιχτό το φως κλειδωμένη η πόρτα.

Φυλής 61 Σολ και Ρακελ, λατινες, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φιλιππιδου 11β Καρολίνα και Τανια, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φιλιππιδου 11α Βαλέρια, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Σοφία, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 65α κλειστό.

Φυλής 65β Χριστίνα η Ρουμάνα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84α Χριστίνα "Τσεχα" απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84β Σονια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φυλής 86αρια, 67 & 69α κλειστά.

Φυλής 69β Λανα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 71 2 λατινες, η αλογα Λουσια και η Αντρέα μελαχρινή κατσαρομαλλα με γυαλάκια, σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Φυλής 71α 2 λατινες Βαλεντινα μελαχρινή νταρντανα με σχεδόν 3αρι βυζι και Σάρα μελαχρινό γυμνασμένο(σχηματισμενοι κοιλιακοί) κοντοπουτανο με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
Να σε ρωτήσω μήπως έχεις καμία πληροφορία για την Τζούλια την πετιτ Ρουμάνα ??
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.530
Κριτικές
1.275
Like
229.124
Πόντοι
46.232
συνέχεια πάντα live επιγραμματικα

Φωκαιας 7 υπόγειο κλειστό.

Φωκαιας 7 ισόγειο Στέλλα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 9 Κατερίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 13 υπόγειο Έλενα, ξανθιά κοπέλα με το μαλλί πιασμένο σε κοντή αλογοουρά, σώμα προς το νταρντανε, 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 13 ισόγειο Συλβια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 17α Αλεξάνδρα,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 17β Ρίτα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα

Φωκαιας 19, 25αρια και 27α κλειστά.

Φωκαίας 27Β κάτω κλειστό, ίσως ανοίξει σε λίγο
IMG_20240623_122704_edit_3698119098913.jpg

Φωκαίας 27Β πάνω κλειστο.
 

sweeper

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2017
Μηνύματα
25
Κριτικές
2
Like
141
Πόντοι
0
Θα κατέβω σε λίγο Φυλής θέλω κάποια να μου κάνει ελεύθερο στοματικό ξέρει κάποιος αμα θα κολλήσω κάτι ;;;;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.530
Κριτικές
1.275
Like
229.124
Πόντοι
46.232
συνέχεια σφηνάκι live επιγραμματικα

Αγκυρας 9 Ρωξαννα και Ήρα(από Φυλής 109β, Ιασωνος 46 κλπ), αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Αγκυρας 12α Αναστασία και Μαρία, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Αγκυρας 12β Αντριαννα, μέ ελεύθερο στοματικό τελειωτι κό.
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
59
Like
19.457
Πόντοι
13.636
Αγκυρας 9 Ρωξαννα και Ήρα(από Φυλής 109β, Ιασωνος 46 κλπ), αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.
Προσοχή με την Ήρα!!!

Στο δωμάτιο με κάτι αστείες δικαιολογίες προσπαθεί να αποφύγει το ελεύθερο στοματικό.
Βγαίνουμε και ζητάμε χρήματα πίσω.
Μην πείτε μετά ότι Δεν Ξέρατε.

Καλησπέρα κύριε Πρόεδρε.
:hi:
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
59
Like
19.457
Πόντοι
13.636
Θα κατέβω σε λίγο Φυλής θέλω κάποια να μου κάνει ελεύθερο στοματικό ξέρει κάποιος αμα θα κολλήσω κάτι ;;;;
Εγώ φίλε οκτώ χρόνια τρέχω με κάτι παλιό αρρώστιες.
Μακριά.
 

Henry Jekyll

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2023
Μηνύματα
30
Κριτικές
6
Like
478
Πόντοι
280

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.816
Like
255
Πόντοι
36
συνέχεια πάντα live επιγραμματικα

Φωκαιας 7 υπόγειο κλειστό.

Φωκαιας 7 ισόγειο Στέλλα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Φωκαιας 9 Κατερίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φωκαιας 13 υπόγειο Έλενα, ξανθιά κοπέλα με το μαλλί πιασμένο σε κοντή αλογοουρά, σώμα προς το νταρντανε, 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 13 ισόγειο Συλβια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 17α Αλεξάνδρα,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φωκαιας 17β Ρίτα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα

Φωκαιας 19, 25αρια και 27α κλειστά.

Φωκαίας 27Β κάτω κλειστό, ίσως ανοίξει σε λίγο
IMG_20240623_122704_edit_3698119098913.jpg

Φωκαίας 27Β πάνω κλειστο.
Έχει δει κανείς τελευταία την Σάσα στο φωκαίας 7 υπόγειο, πρωινή βάρδια; Έχω πάει πόσες φορές και δεν την πετυχαίνω.... Εσύ Σμύρνη μήπως την έχεις δει;
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.611
Κριτικές
21
Like
14.230
Πόντοι
4.646
Θα κατέβω σε λίγο Φυλής θέλω κάποια να μου κάνει ελεύθερο στοματικό ξέρει κάποιος αμα θα κολλήσω κάτι ;;;;
Πιο πιθανό είναι εσύ να μεταδώσεις κάτι, μιας και γράφεις στην υπογραφή σου ότι είσαι bi.
Άρα παίζει να σε γαμάνε ΑΚΑ :zfuck: τράβελοι στην Ομόνοια, άρα και να κουβαλάς ασθένειες! :woldman:
 

Henry Jekyll

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2023
Μηνύματα
30
Κριτικές
6
Like
478
Πόντοι
280
Προσοχή με την Ήρα!!!

Στο δωμάτιο με κάτι αστείες δικαιολογίες προσπαθεί να αποφύγει το ελεύθερο στοματικό.
Βγαίνουμε και ζητάμε χρήματα πίσω.
Μην πείτε μετά ότι Δεν Ξέρατε.

Καλησπέρα κύριε Πρόεδρε.
:hi:
Χτες αφού παρουσιάστηκε στο σαλόνι, η τσατσά ανακοίνωσε πως "τα κάνει όλα με προφυλακτικό". Λόγος να μην επιλεχθεί ίσως, οπότε θα το γύρισαν στις πονηριές με έξτρα που τελικά δεν παρέχονται.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.530
Κριτικές
1.275
Like
229.124
Πόντοι
46.232
Έχει, δηλαδή, κόψει το ελεύθερο στοματικό;
πραγματικά έχω βαρεθεί... πάμε άλλη μια φορά...γράφω ότι ανακοινώνεται από την υπηρεσία, εσύ φίλε μου που παρακολουθείς θα έπρεπε να το γνωρίζεις
 
Τελευταία τροποποίηση:

Trifilakiaaas

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2024
Μηνύματα
55
Like
137
Πόντοι
0
πραγματικά έχω βαρεθεί... πάμε άλλη μια φορά...γράφω ότι ανακοινώνεται από την υπηρεσία, εσύ φίλε μου που παρακολουθείς θα έπρεπε να το γνωρίζεις
Ρε φίλε δώσε μια απάντηση μια φορά...επειδή δεν είμαι εκεί και δεν γνωρίζω για αυτό σε ρωτάω
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
πραγματικά έχω βαρεθεί... πάμε άλλη μια φορά...γράφω ότι ανακοινώνεται από την υπηρεσία, εσύ φίλε μου που παρακολουθείς θα έπρεπε να το γνωρίζεις
Μην αρπάζεσαι, δε σου είπα ότι γράφεις κάτι διαφορετικό από αυτό που ανακοινώνεται. Απλά θυμάμαι εδώ και πολύ καιρό ότι έκανε ελεύθερο, οπότε μου κάνει εντύπωση.
 

GiorgosM145

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.551
Κριτικές
10
Like
6.250
Πόντοι
1.346
Παιδια χθες ειμουν Αττικη και η Σαμπινα μου χε στειλει στο whatsapp απο το απογευμα,δυο μερες ολο εστελνε αν αργουσα να τις απαντω.Τις ειπα χυμα και ξεκαθαρα οτι δνε πιστευω οτι τα γραφει η ιδια.Μου λεγε το αντιθετιο,τις εχω πει να μου στειλει με φωνη νατην ακουσω.,ετα ηταν 11.20 και λεω ρε πουστη θα κανω καταδρομικη και τσακ ερχεται το λεωφορειο που ευτυχως μπηκα γτ εφτασα οριακα 12 σπιτι.Θελω να πω εξαιτιας των ψεμματων μπορουμε να την πατησουμε γιατι αν πχ πηγαινα και ξενερωνα η δεν μαρεσε η το παιζε τρελιτσα πιο πολυ θα θυμωνα παρα θα καυλωνα.Σε αλλα μηνυματα υποψιαζομαι οτι ειναι αυτη κ σε αλλα καποιος αλλος.Μου πε τιμες 20 μια φορα κλασσικα 10λεπτο 70 μιση ωρα και εγω τις λεω παιρνεις 130 για ξενοδοχειο απ οσα ειδα.Στην ουσια κανει τα παντα και στον οικο.Αλλα η ψευτιλα με εκνευριζει.Οπως μια αλλη που προς τιμην της μου χε πει οτι την φερνει καποιος παντα για ασφαλεια ειδικα σε οσους δνε ξερει γτ ειχε δικαιο (μενει γλυφαδα κι εγω λιοσια).Τελος παντων δεν ρισκαρα αλλα θα παω κ θελω να δω τι πουτανια θα πει γτ αν πει μαλακια ουτε 20 θα παρει.Στην οψη της ξεχναμε τα ψεμματα αλλα καποια στιγμη πρεπει να θυμομαστε και εμας γιατι εμεις τα βγαζουμε σε 5 ωρες με ηλιο εξω και αυτη σε 10 λεπτα μεσα ανετα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.530
Κριτικές
1.275
Like
229.124
Πόντοι
46.232
Μην αρπάζεσαι, δε σου είπα ότι γράφεις κάτι διαφορετικό από αυτό που ανακοινώνεται. Απλά θυμάμαι εδώ και πολύ καιρό ότι έκανε ελεύθερο, οπότε μου κάνει εντύπωση.
Όχι πολύ καιρό, από τότε που εμφανίστηκε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom