Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 127 άτομα (12 μέλη και 115 επισκέπτες)

FAT BASTARD

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2017
Μηνύματα
433
Like
813
Πόντοι
81

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.920
Πόντοι
9.846
Σήμερα έκανα μια μινι τσάρκα. Σκοτωμα ώρας. Μου έκανε εντύπωση η παρτενέρ της Νταριας Αγκύρας 9. Ξανθιά μιλφ καρέ μαλλιά. Ωραίο κορμι, κωλος απροσδόκητα καλός για την ηλικία της περί τα 40. Ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό αλλά οχι τελειωτικο στο στόμα, τελειωτικο στο σωμα. Δεν την είχα ξαναδεί. Αρκετά όμορφη, κορμάρα, δονταρες, ματαρες. Μου χαμογέλασε και πήρε ακόμα πιο πολλούς πόντους συν γιατί τα δόντια της ήταν αψογα! Ας μας πει ο @n.smirni76 ή οποιοσδήποτε άλλος συναγωνιστης αν πήγε σήμερα και την είδε ή αν γνωρίζει την κοπελαρα. Ξαναλέω δεν την είχα ξαναδεί. Η τσατσά ανακοίνωσε για την ξανθομαλλουσα απλό πρόγραμμα αλλά όταν με είδε την διόρθωσε και είπε "όχι όχι κάνω ελεύθερο στοματικό!" . Λογικά δεν το έκανε για εμένα γιατί δεν είμαι και ο Σπαλιαρας, ούτε ο Αργυρός. Απλά η κοπέλα είναι καινούργια και τώρα διαμορφώνει το πρόγραμμα της θεωρώ με το μικρό μου πλην διανοούμενο μυαλό.
 
Τελευταία τροποποίηση:

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.787
Κριτικές
9
Like
1.556
Πόντοι
266
Καλησπέρα!Μια σονια σκιννυ που δουλευε Ιασωνος 37 δουλευει ακόμα???
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.433
Κριτικές
514
Like
70.022
Πόντοι
41.129
-Φ 86 ισογ: ΤΖΕΣΙΚΑ η Ελληνιδα (sic).Απορώ με τους κρετίνους παπαρολόγους που γραφουν για "πιπάρες". Ρε νούμερα, σας εχει κανει κοπελα ποτέ θεσπέσια πίπα; ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΧΙ, αφού σας τυφλωσε η αγαμία και ετσι εκθειαζετε ή προμοταρετε την ανεκδιηγητη Αλβανίδα. Δεν υπάρχει αλλη ερμηνεια. Πιπα που αντι να προκαλεσει στυση στο μοριο, φερνει μαρασμό. Ουτε χερι εβαλε, ουτε ισπανικο εκανε.

Τυπε καθε πότε κάμεις μπάνιο?
 

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
258
Κριτικές
16
Like
1.670
Πόντοι
6.240
Πιθανόν,ευτυχώς που το γιουβαρλακι αργούσε στο δωμάτιο και η σπαστική τσατσά τη φώναζε με το όνομα της και μάθαμε πώς τη λένε γιατί αλλιώς δεν έλεγε πώς τη λένε
Εαν ησουν στο σαλονι στην στιχομυθία ... που της ειπα ασε το κοριτσι καλα κανει και δεν βιαζεται ... τοτε σιγουρα συναντηθηκαμε....
 

Henry Jekyll

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2023
Μηνύματα
34
Κριτικές
6
Like
505
Πόντοι
300
Σήμερα έκανα μια μινι τσάρκα. Σκοτωμα ώρας. Μου έκανε εντύπωση η παρτενέρ της Νταριας Αγκύρας 9. Ξανθιά μιλφ καρέ μαλλιά. Ωραίο κορμι, κωλος απροσδόκητα καλός για την ηλικία της περί τα 40. Ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό αλλά οχι τελειωτικο στο στόμα, τελειωτικο στο σωμα. Δεν την είχα ξαναδεί. Αρκετά όμορφη, κορμάρα, δονταρες, ματαρες. Μου χαμογέλασε και πήρε ακόμα πιο πολλούς πόντους συν γιατί τα δόντια της ήταν αψογα! Ας μας πει ο @n.smirni76 ή οποιοσδήποτε άλλος συναγωνιστης αν πήγε σήμερα και την είδε ή αν γνωρίζει την κοπελαρα. Ξαναλέω δεν την είχα ξαναδεί. Η τσατσά ανακοίνωσε για την ξανθομαλλουσα απλό πρόγραμμα αλλά όταν με είδε την διόρθωσε και είπε "όχι όχι κάνω ελεύθερο στοματικό!" . Λογικά δεν το έκανε για εμένα γιατί δεν είμαι και ο Σπαλιαρας, ούτε ο Αργυρός. Απλά η κοπέλα είναι καινούργια και τώρα διαμορφώνει το πρόγραμμα της θεωρώ με το μικρό μου πλην διανοούμενο μυαλό.
Νάνσυ, ελληνίδα, είχε εμφανιστεί πριν ένα μήνα στα Αγκύρας για λίγες ημέρες, και τώρα ξανά. Πολύ ευχάριστη, πεντακάθαρη, απόλαυση στο 69, στοματικό με προσπάθεια για βαθειά μπασίματα, δεν κλέβει καθόλου στα στησίματά της, όπως επίσης πολύ καλή στην ποδολαγνεία με πανέμορφα πελματάκια.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.920
Πόντοι
9.846
Νάνσυ, ελληνίδα, είχε εμφανιστεί πριν ένα μήνα στα Αγκύρας για λίγες ημέρες, και τώρα ξανά. Πολύ ευχάριστη, πεντακάθαρη, απόλαυση στο 69, στοματικό με προσπάθεια για βαθειά μπασίματα, δεν κλέβει καθόλου στα στησίματά της, όπως επίσης πολύ καλή στην ποδολαγνεία με πανέμορφα πελματάκια.
Είσαι ωραίος.
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
612
Κριτικές
19
Like
6.159
Πόντοι
2.036

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.274
Πόντοι
46.232
Εαν ησουν στο σαλονι στην στιχομυθία ... που της ειπα ασε το κοριτσι καλα κανει και δεν βιαζεται ... τοτε σιγουρα συναντηθηκαμε....
:rockon:
και φώναζε τη κοπέλα πρώτα Αντρεα και ύστερα Αντρια
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.274
Πόντοι
46.232
Σήμερα έκανα μια μινι τσάρκα. Σκοτωμα ώρας. Μου έκανε εντύπωση η παρτενέρ της Νταριας Αγκύρας 9. Ξανθιά μιλφ καρέ μαλλιά. Ωραίο κορμι, κωλος απροσδόκητα καλός για την ηλικία της περί τα 40. Ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό αλλά οχι τελειωτικο στο στόμα, τελειωτικο στο σωμα. Δεν την είχα ξαναδεί. Αρκετά όμορφη, κορμάρα, δονταρες, ματαρες. Μου χαμογέλασε και πήρε ακόμα πιο πολλούς πόντους συν γιατί τα δόντια της ήταν αψογα! Ας μας πει ο @n.smirni76 ή οποιοσδήποτε άλλος συναγωνιστης αν πήγε σήμερα και την είδε ή αν γνωρίζει την κοπελαρα. Ξαναλέω δεν την είχα ξαναδεί. Η τσατσά ανακοίνωσε για την ξανθομαλλουσα απλό πρόγραμμα αλλά όταν με είδε την διόρθωσε και είπε "όχι όχι κάνω ελεύθερο στοματικό!" . Λογικά δεν το έκανε για εμένα γιατί δεν είμαι και ο Σπαλιαρας, ούτε ο Αργυρός. Απλά η κοπέλα είναι καινούργια και τώρα διαμορφώνει το πρόγραμμα της θεωρώ με το μικρό μου πλην διανοούμενο μυαλό.
Δημοσίευση στο thread ''Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!'' Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα! Πάνω από 148k αναρτήσεις, ζωντανή ανταπόκριση.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.920
Πόντοι
9.846
Πολύ ωραίο γυναικακι φίλε. Θα τιμηθεί δεόντως. Θα κάνω την καρδιά μου πέτρα και θα ενδώσω τον οβολό μου μετά από πολύ καιρό σε οικο. Και θα γράψω και μια καλή κριτική μετ' έπειτα. Προσεχώς το Σαββατοκύριακο. Αν θα εργασθεί.
 

dourosladers

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
107
Κριτικές
147
Like
2.305
Πόντοι
2.631
IMG_20240606_150734.jpg
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.196
Κριτικές
16
Like
14.644
Πόντοι
3.246
βρε παπούδια μην πηγαίνετε καλοκαιριάτικα κι εσείς
με τον καύσωνα
 

NanayaShiki1234

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
115
Κριτικές
2
Like
782
Πόντοι
361
Καλησπέρα ομάδα! Εχω γυρίσει εδώ και 2 μερες και ακολουθούν οι εμπιρείες μου.

1) Κλάρα στο φωκαίας 19 (νομίζω). Μου ειπέ Ισπανίδα 28 χρονών. Είχα μπει σε 3-4 μπουρδέλα βιαζοόμουνα και επιδί ήταν ομορφούλα μπήκα. Ελεύθερο στοματικό μέχρι να σικοθεί και μετά κατευθείαν πέρασμα καποτας. Με άφησε να τις γλείψω και λίγο το μουνάκι αλλά όχι πολλά πολλά. Άντεξε σφιροκόπημα. Τίμιο 20ρικο αλλά τίποτα σπέσιαλ.

2) Νανσυ στο αγυρας 9. Ελλήνίδα συστήθηκε και μίλαγε τέλεια ελληνικά. Πέρασα στο δωμάτιο και όταν ήρθε μου έπιασε την κουβέντα. Οτι δούλεύε πιο παλλία αλλά σταμάτησε και τώρα ξανάρχησε και μαλακίες δεν θυμάμε όλη την ωρα "ναι ναι" της έλεγα. Μετά άρχησε να μου μιλάει σαν να έιμαι 5χρονο. Και τι γλυκο αγοράκη έισαι εσύ και έισαι γλικούλης και μου αρέσουν οι μικρούλιδες (ελπίζω να μην έλεγε για το πουλί μου ) και θέλω να σε φάω και τέτια. Τέσπα στα του αγώνα έδεινε γλωσσόφιλα βαθία με πολύ γλώσσα και ΠΟΛΥ καλό τσιμπούκι. Παραλίγο να με τελιώσει. Στο τσακ την σταματάω και την έγλυψα και εγώ λίγο αλλα μετά χτύπησε κουδούνι και σηκώθηκε κατευθείαν να φυγει ρε. ΕΠΙΤΟΠΟΥ δεν πέρασαν ουτε 3 δεύτερα. Την πίανω απο το χέρι και της λες να με τελιώσει και με κοιτάει για λίγο και μου λέει να τραβίξω μαλακία? Της λέω και πίπα. Δεν με άφησε να την χύσω στο στόμα παρόλα που η τσατσά το ανακοίνωσε.

3)Ευα απο λιωσίων 73. Καλά αυτήν θα την έχει πάρει το μισό και βάλε φορουμ οπώτε τα κλασικά. ΠΟΛΥ ωραίο τσιμπούκι, βυζάρες, το στουντέλο έχει ντουζιέρες που είναι μαστ με αυτή την ζέστη, ποτέ καμία ενόχληση για την ώρα και μπόνους η κοπέλα έχυσε τόσο πολύ που ήταν λες και άδειασε ποτήρι με νερό στο κρεβάτι.

4) Σήμερα με την Σοφία απο φιλλιπίδου 11α. Πέρασα απο όλη την φυλής και τα πέριξ αλλά μου άρεσαν μόνο 3 κοπέλες όλες οι άλλες για τον γρεμό. Μου έκανα εντύπωση 2 σιγκεκριμένα η Σύλβια και μία άλλη κοπέλα στο φυλής 84. Αλλά και οι 2 έκαναν απλό πρόγραμμα. Ναι μεν ήταν μικρες (την μια την εκανα για 19 την άλλη για μαξ 23) αλλα δεν βρέικα κριτικές στο κινητό και δεν το ρίσκαρα. Θα ψάξω και τώρα μόλις τελιώσω το ποστ αλλά αμα ξέρει κανείς τίποτα ασ μιλήσει. Έλεγά να περάσω περάσω με Αλεξάνδρα κολυμβιανή απο το δίπλα αλλά ο μαλάκας δεν έιχε πάρει λεφτά και έφυγα. Στο γυρισμό πέρασα απο το φιλιπιδου και μόλις έιδα τις κοπέλες ήθελα να φύγω. Η σοφία έιναι χντρή και στα 40 πάνω κάτω αλλά ήρθε δίπλα μου, μύρηζε ΤΕΛΕΙΑ, μου έγλυφε το αύτι και μου έπιανε τον πούτσο και ήξερα οτι θα περάσω καλά. Φοβερό τσιμπούκι, πολύ σάλιο , φιλία σε όλο το σώμα, πολύ σημετοχή και βαθία γλωσσόφιλα. Σε απόδοση και υπηρεσίες με τεράστια διαφορά η καλήτερη αλλά απο εμφάνιση ήταν επίσης η χειρότερη. Το ρίσκο δικά σας.

Μόλις μαζέψω εμπιρίες απο 4-5 ακόμα κορίτσια θα ξαναγράψω. Αν έχει κανείς εμπιρίες απο κοπέλες ΚΑΤΩ των 30 που είναι εμφανίσημες και τίμιες στο δομάτιο παρακαλώ να τις μοιραστεί!
 

dourosladers

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2008
Μηνύματα
107
Κριτικές
147
Like
2.305
Πόντοι
2.631
Φωτιά πήρε εγκαταλελειμμένο κτήριο στο μετάξι Χιλς από ναρκομανείς ...πυροσβεστική και αστυνομία στο φουλ με τα πιο πολλά μαγαζιά κλειστά .
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.196
Κριτικές
16
Like
14.644
Πόντοι
3.246

Henry Jekyll

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2023
Μηνύματα
34
Κριτικές
6
Like
505
Πόντοι
300
βρε παπούδια μην πηγαίνετε καλοκαιριάτικα κι εσείς
με τον καύσωνα
Τον περιμένει η Βαλχάλλα.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.920
Πόντοι
9.846
βρε παπούδια μην πηγαίνετε καλοκαιριάτικα κι εσείς
με τον καύσωνα
Ωραιος θάνατος. Μακάρι να πεθάνουμε κι εμείς στην εκτόνωση!
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.920
Πόντοι
9.846
Τζέσικα φυλής 86 ισόγειο 11:00-4:30
Άννα Κου φιλιππίδου 11 αριστερό συνήθως απόγευμα ή βράδυ
Άννα Κου Φιλιππίδου ισόγειο απόγευμα και Φιλιππίδου μεταμεσονύκτια βάρδια όροφος. Προτιμάτε το Φιλιππίδου όροφος γιατί έχει και ντουζ με ζεστό νερό. Πεντακάθαρη ιερόδουλη η Άννα Κου.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τον περιμένει η Βαλχάλλα.
Με τις Βαλκυρίες συναγωνιστή...!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom