Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 68 άτομα (1 μέλη και 67 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.282
Πόντοι
46.232
συνέχεια πάντα live

Κολωνού 53 κλειστό.

Κολωνού 48 νέο Εύα ξανθό γκρανι χοντρο με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Κολωνού 48 ανοιχτό το φως κλειδωμένη η πόρτα, ίσως να ήταν η Παολα σε ένα από τα συνηθισμένα προγράμματα μιας ώρας.
IMG_20240605_132823.jpg


Κολωνού 47 ισόγειο Όλγα καστανή κοπέλα με λεπτό σώμα 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 47 όροφος Άννα ξανθιά παχουλη μιλφ με πάρα πολύ μακρύ μαλλί πιασμένο αλογοουρά, 2αρι συν βυζι, ανακοινώθηκε τα πάντα με προφυλακτικό.

Κολωνού 45 δεξια Νάταλι καστανοξανθη γκιλφ παχουλη με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 45 αριστερά 2η πόρτα κλειστό.

Κολωνου 45 διάδρομος ευθεία Νατάσα η λατίνα τούμπανο που είχα δει εδώ στη 2η πόρτα δεξιά και μετά Φωκαιας 25α, Φυλής 86α, Φυλής 66α κλπ, μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι πολλά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32α Αντζελινα χοντρουλα με κάστανο κατσαρο μαλλί, 4αρι συν βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση και Μαρίνα ξανθιά μιλφ με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32γ Τίνα λατινα ξανθοκαστανη χοντρουλα με γυαλάκια, 1.5αρι βυζι, σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32β Ήρα ξανθοκαστανη ψηλή νταρντανοπαχουλη με 3αρι συν βυζι, μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι και στο δεξί κωλομερι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30β 1ος όροφος Άννα ξανθιά ψηλή μιλφ με κοντό μαλλί, νταρντανα και βάλε με 2αρι βυζι,διάφορα τατουάζ, απλό πρόγραμμα ανακοινώνεται.

Κολωνού 30β 2ος όροφος κλειστό.

Κολωνού 30α Νικόλ μελαχρινή κοντή με μακρύ ίσιο μαλλί, κα σώμα ωραίο κωλο 1.5αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27αρια, 23αρια & 15αρια κλειστά.

Κολωνού 11β Μαργαρίτα μελαχρινή χοντρή, με 2.5αρι συν βυζι , απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α ισόγειο Ζαννα καστανοξανθη ψηλή χοντρή, με 3-3.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α όροφος κλειστό.
 

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
258
Κριτικές
16
Like
1.670
Πόντοι
6.240
Μπορει και να συναντηθηκαμε στην τσαρκα περιπου στα ιδια ημουν πριν 1-1,5 ωρα.
Τιμηθηκε το γουβαρλακι Αντρεα στο πορνομολ νο2 υπογειο δεξια. Θα ακολουθησει κριτικη!!
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
612
Κριτικές
19
Like
6.159
Πόντοι
2.036
προκειται για την κλαουντια που δουλευε φωκαιας 27υπογειο??
Πολύ πιθάνο, οι κοπέλες από την υπόγα πάνε και στο 71 ισόγειο.

Γαμώτο, δεν βλέπω να επιστρέφει η Λίνα στο Ι19, θα μάζεψε αρκετά να πάει σε άλλη χώρα :cheesy:
 

Ahortagos141

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2018
Μηνύματα
260
Like
168
Πόντοι
1
τώρα live επιγραμματικα


Φυλής 54α Αντρέα (η ψηλή με τις βυζαρες) λατινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 54β Ορορα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 56 Εμμα λατινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 66α Λίντα λατινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 66δ Νίκη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 72 δεξιά & 72 αριστερά κλειστά.

Φυλής 74 δεξιά κλειστο.

Φυλής 74 αριστερά Μάγια και Γιάννα, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 κατω 2 λατινες, Μπάρμπα μελαχρινή με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι και Παολα μελαχρινή μελαμψη με ασιατικά χαρακτηριστικά κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 όροφος Νικόλ λατινα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 61 2 λατινες Κρυσταλ και Σαντρα , αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Φιλιππιδου 11β Καριλινα, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Λαρα μελαχρινή λατινα σώμα με πιασίματα 2αρι συν βυζι διαφορά τατουάζ με πιο χαρακτηριστικό αυτό που έχει στο αριστερό χέρι, απλό πρόγραμμα.

Φιλιππιδου 11α Ναταλί σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και Άννα Κου, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 65α κλειστό.

Φυλής 65β Τζούλια και Συλβια, σήμερα για αμφότερες ανακοινώθηκε απλό πρόγραμμα.

Φυλης 84α κλειστό.

Φυλής 84β Σονια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Φυλής 86α 2 Βαλέρια λατινα, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και μπήκε για να πιάσει δουλειά ακόμη μια κοπέλα.

Φυλής 86β Εβελινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 67 Έλλη , απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69α Μαρία η "Τσεχα", με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 69β Ελένη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 71 3 λατινες Λουσια, Σοφία και Κατρίν (όχι η παλιά χοντρουλα) πρώτη μέρα στον οίκο, κοντοπούτανο με κάστανο ίσιο μαλλί, κανονικό κορμάκι μικρό βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 71α Κλαούντια λατινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
Καλησπέρα smirnis
Είσαι σίγουρος για Μαρία Τσέχο από 69α κάνει ελεύθερο στοματικό;
Γιατί έχω ρωτήσει 3-4 φορές και μου είπε όχι η τσατσά/ος
Επίσης γνωρίζεις αν η Άννα Ται;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.282
Πόντοι
46.232
Καλησπέρα smirnis
Είσαι σίγουρος για Μαρία Τσέχο από 69α κάνει ελεύθερο στοματικό;
Γιατί έχω ρωτήσει 3-4 φορές και μου είπε όχι η τσατσά/ος
Επίσης γνωρίζεις αν η Άννα Ται;
Σίγουρος είμαι μόνο με όποια περάσω,γράφω ότι ανακοινώνεται όπως έχω χιλιογραψει,αν σε βοηθάει πρίν ένα χρόνο που την είχα πάρει έκανε ενώ και χθες η τσατσά το ανακοίνωσε κανονικότατα όπως και 69
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.282
Πόντοι
46.232
Τελευταία τροποποίηση:

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.282
Πόντοι
46.232
Μπορει και να συναντηθηκαμε στην τσαρκα περιπου στα ιδια ημουν πριν 1-1,5 ωρα.
Τιμηθηκε το γουβαρλακι Αντρεα στο πορνομολ νο2 υπογειο δεξια. Θα ακολουθησει κριτικη!!
Πιθανόν,ευτυχώς που το γιουβαρλακι αργούσε στο δωμάτιο και η σπαστική τσατσά τη φώναζε με το όνομα της και μάθαμε πώς τη λένε γιατί αλλιώς δεν έλεγε πώς τη λένε
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
294
Like
1.677
Πόντοι
201
καλησπερα ,χτες εκανα μια τσαρκα 2η βαρδια κ ειδα 2 κοπελες π μ καναν κλικ,η μια ηταν στο φυλης 71β,μια κοντουλα οπου δουλευε με αλλες 2,κ η αλλη ηταν στο φυλης 86α,την οποια πηρα κ ηταν αρκετα καλη,ξερει κανεις αν σημερα 8α ειναι εκει η κοπελα στο φυλης 71β?ονοματα δεν 8υμαμαι,ευχαριστω
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.637
Like
7.586
Πόντοι
1.056
συνέχεια live επιγραμματικα

Φωκαιας 7 υπόγειο κλειστό.

Φωκαιας 7 ισόγειο Ηλέκτρα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 9 κλειστό.

Φωκαιας 13 υπόγειο Αννα η αλβανιδα που παίζει τις τελευταίες μέρες, μελαχρινή κοντή σώμα μέ πιασίματα μπουτου 2αρι βυζι, τατουάζ στο δεξί μπούτι και πάνω από το αριστερό στήθος, ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, πρωκτικο μασαζ και αυταρχικό και πρόγραμμα μισής ώρας και μιας ώρας, τη μισή ώρα είπε 40 ευρώ

Φωκαιας 13 ισόγειο Ρουσλανα, απλό πρόγραμμα.

Φωκαιας 17α Μικαελα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 17β Μαρίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 19 Κάρλα(σήμερα η τσατσά την παρουσιασε σα Ρουμάνα που ζούσε 10 χρόνια στην Ισπανία, τη προηγούμενη φορά είπε από Βενεζουέλα) , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 25α περίμεναν κοπέλα.

Φωκαιας 25β Σάρα σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαιας 27α κλειστό.

Φωκαίας 27Β κάτω Ναταλί , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φωκαίας 27Β πάνω Αμάντα, μελαχρινή Ρουμάνα με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι και Ρακελ λατινα με κάστανο μαλλί κανονικό σώμα ωραίο κωλο 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ στο δεξί μπούτι και κάθετα στη σπονδυλική στήλη, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.
Φωκ27Β.Ανω το παλιο καλο Ρακελ???:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:Απο Λ73,Ρεμ21,Φυλ+Πιπ?

:helpplea::helpplea::helpplea:
 

Morty love Jessica

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Σεπ 2020
Μηνύματα
155
Κριτικές
29
Like
1.251
Πόντοι
1.011
Εχει πάει κανείς με Νικόλ από Φ 59 όροφο;; Δεν έχει κριτικές προσφατες (εκτος από μια)
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
865
Κριτικές
66
Like
12.323
Πόντοι
4.706
Έχει κανείς φωτο νταρια από άγκυρας και αν τα καταπίνει ευχαριστώ ;
Όχι, συναγωνιστή, δεν τα καταπίνει. Κάνει τίμιο ελεύθερο στοματικό και γλύφει και αρχίδια. Όμως, όταν ξεκινάς να χύνεις, μέσα στο στόμα της, αυτή μετά από λίγο τραβιέται, με αποτέλεσμα να μην το ευχαριστιέσαι, το τελειωτικό και να γίνεσαι και χάλια, από το σπέρμα που πέφτει πάνω σου.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.063
Like
6.734
Πόντοι
1.056
Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 όροφος Λουνα
Προεδρε το Σαββατο απογευμα που γαμησα την Λουνα ηταν και μια αλλη λατινα, (δεν θυμαμαι ονομα) μηπως ξερεις ποτε δουλευουνε μαζι η αν δουλευει καπου αλλου?

Την εχω βαλει στο ματι πρεπει να την γαμησω!:ak:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Junax

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.618
Κριτικές
21
Like
14.355
Πόντοι
4.646
Όχι, συναγωνιστή, δεν τα καταπίνει. Κάνει τίμιο ελεύθερο στοματικό και γλύφει και αρχίδια. Όμως, όταν ξεκινάς να χύνεις, μέσα στο στόμα της, αυτή μετά από λίγο τραβιέται, με αποτέλεσμα να μην το ευχαριστιέσαι, το τελειωτικό και να γίνεσαι και χάλια, από το σπέρμα που πέφτει πάνω σου.
Το ίδιο έκανε και στο Συγγρού 40-42! :headbang:
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.618
Κριτικές
21
Like
14.355
Πόντοι
4.646
Προεδρε το Σαββατο απογευμα που γαμησα την Λουνα ηταν και μια αλλη λατινα, (δεν θυμαμαι ονομα) μηπως ξερεις ποτε δουλευουνε μαζι η αν δουλευει καπου αλλου?

Την εχω βαλει στο ματι πρεπει να την γαμησω!:ak:
Λογικά μιλάς για την Ιβανα. Αυτή είναι τώρα στο πόστο (λάιβ σφηνάκι)... :pipa2:
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Προεδρε το Σαββατο απογευμα που γαμησα την Λουνα ηταν και μια αλλη λατινα, (δεν θυμαμαι ονομα) μηπως ξερεις ποτε δουλευουνε μαζι η αν δουλευει καπου αλλου?

Την εχω βαλει στο ματι πρεπει να την γαμησω!:ak:
Η άλλη λατινα αν ήταν βράδυ αργά είναι η βαννα με δυνατό πίσω σύστημα μαύρα μακριά μαλλιά και πολύ ωραίο στήθος,ύψος 1,70 με τακούνια.την πήρα πρόσφατα...μέτρια φάση.Η Λουνα τι λέει στο δωμάτιο ειναι καλή? Σε ξεπεταει η τιμάει το παράβολο?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.282
Πόντοι
46.232
Προεδρε το Σαββατο απογευμα που γαμησα την Λουνα ηταν και μια αλλη λατινα, (δεν θυμαμαι ονομα) μηπως ξερεις ποτε δουλευουνε μαζι η αν δουλευει καπου αλλου?

Την εχω βαλει στο ματι πρεπει να την γαμησω!:ak:
δε ξέρω με ποία δούλευε, δεν ήμουν Ελλάδα το Σάββατο,πάντως οι Λατίνες από Μεγάλου Αλεξάνδρου 21 δουλεύουν και στα Ιάσωνος 20α 20β και 20γ
 

Bambaataa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2021
Μηνύματα
247
Like
1.660
Πόντοι
201
Μια γρηγορη βολτα εχθες βραδυ και μου εκαναν εντυπωση οι δυο Μαρινες, η πρωτη στο Φωκαιας 17 πανω, τρικαπακο μουνι λεμε, μου επεσε το σαγονι, αλλα χωρις εξτρα στο service.......και η αλλη στο αγκυρας 12.....ρε πως εχεις γινει ετσι ??? Πανω απο 3 μποφορ αερα, την εχει παρει λεμε......περναει και απο χαραμαδρα.

Για να μην φολιαστω, μιας και δεν μου εκανε κλικ κατι, μπηκα στην Ναταλια (αυτη ηταν η δευτερη φορα) στο Φ 27, και ηταν καλητερα απο την πρωτη φορα που την πηρα. Το κοριτσι ειναι πολυ αγαπησιαρικο, συνίσταται για αγαπουληδες.

Επεισης παντρευτηκε και η Γιουσεφ του μεταξουργιου (Ανναμπελ) ενα καλο παιδι απο την Αλβανια, και ζουνε ευτυχισμένοι στην χωρα μας. ( Κουτσομπολιο αυτο)
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
798
Κριτικές
34
Like
5.301
Πόντοι
2.836
Επεισης παντρευτηκε και η Γιουσεφ του μεταξουργιου (Ανναμπελ) ενα καλο παιδι απο την Αλβανια, και ζουνε ευτυχισμένοι στην χωρα μας. ( Κουτσομπολιο αυτο)
Η Βουλγάρα πήρε τον Αλβανό?
Καλά θα πάει αυτό.....αν έχει σταματήσει θα έχουμε επιστροφή στην εργασία πάλι....
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.565
Κριτικές
43
Like
8.867
Πόντοι
1.936
Αυτή η Ιβάννα είναι η Ιβάν(κ)α που ήταν στον ίδιο οίκο μέχρι Γενάρη/Φλεβάρη; ή άλλη; αν είναι άλλη, ξέρουμε πότε θα έρθει η Ιβάνκα; ευχαριστώ
Ιδια.
Αν την πετυχεις στα καλα της θα περασεις ζαχαρη.Αν οχι,χεσε μεσα.Η γυναικα ειναι ψυχικα ασταθης.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom