Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 261 άτομα (24 μέλη και 237 επισκέπτες)

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.617
Κριτικές
21
Like
14.352
Πόντοι
4.646
συνέχεια σφηνάκι live επιγραμματικα

............................................

Διδύμου 20 Ελένη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

...........................................
Η γνωστή Ελένη η ΑΚΑΠΟΤΗ! :rockon:
Ας προσθέσουμε και το ΑΚΑ πρωκτικό στο πρόγραμμα (δηλαδή χύσιμο δέχεται στον κώλο της, στο τελείωμα, χωρίς καποτα φυσικά). :zfuck::rockon:
 

BIGMAN1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2023
Μηνύματα
126
Like
101
Πόντοι
1
Το Φωκαίας 17β με την Ειρήνη τι έγινε έκλεισε για διακοπές ; Επίσης ξέρει κανείς που βρίσκετε η Ντιάνα η μουναρα μελαχρινή που ήταν στο Φ65;
 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
695
Κριτικές
4
Like
369
Πόντοι
26
Η γνωστή Ελένη η ΑΚΑΠΟΤΗ! :rockon:
Ας προσθέσουμε και το ΑΚΑ πρωκτικό στο πρόγραμμα (δηλαδή χύσιμο δέχεται στον κώλο της, στο τελείωμα, χωρίς καποτα φυσικά). :zfuck::rockon:
Η ουρά αύριο θα είναι μέχρι την Γ' Σεπτεμβρίου...
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.966
Κριτικές
67
Like
29.243
Πόντοι
10.336
εγω: "Δεν ανεφερα ποτε το ονομα Αντετοκουμπο, γιατι φανταζομαι ο καθε μαλακας θα της λεει το ιδιο, δεν μπορουσα να μην τον βαλω τιτλο στην κριτικη παρολα αυτα"

@DmtrsxXx στην κριτικη του που ανεβηκε ταυτοχρονα με την δικη μου
"την ρωτησα αμα ξερει το γιαννη αντετοκουμπο"

χαχαχαχαχχαχαχα μλκ παιζει να ακουει 20 φορες τη μερα το ονομα Γιαννης :tooth:
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
244
Like
315
Πόντοι
21
Καλημερα που θα βρουμε τη ναταλι στη φωκαιας τη ξανθια με το τατουάζ στο κωλο ψηλα ;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.918
Πόντοι
9.846
Καλημέρα στην ομαδαρα, ουτε σπαμαρω ουτε τιποτα. Βάζω αυτό εδώ προς ενημέρωση και τέλος. Απλά έχει κάτι καλές προσφορες για λίγο καιρό και είναι ευκαιρία για ένα τσεκ στα αγαπητα μέλη. Καλές οι ακα πιπες και τα μουνοζουμα αλλά πρεπει να κάνουμε κι ένα reset που και που.
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
612
Κριτικές
19
Like
6.158
Πόντοι
2.036
Πήγα Μετάξι! Είδα την περίφημη τικ τόκερ που λεγε ο Μήτσος! Μιλάμε σαλονάρισε και μετά μπήκε μέσα και μιλούσε live τικ τοκ και κινητό ότι χώρισε με τον χοντρό (τον γκόμενό της) και έχει χαλαστεί και έχει φάει κόλλημα και τα λεγε με άλλες και της έλεγαν να τον βάλει στον πάγο μπας κ αλλάξει ενώ ταυτόχρονα ζητούσε δώρα στο τικ τοκ! μιλάμε σουρεάλ φάση! Πήγα κολωνού 27 υπόγα που γάμησα άλλη μια φορά το τούμπανο Λατίνα Τζίνα! Αλογο κανονικό! Πίπα ΟΛΟ στο στόμα, χούφτωμα την ΚΩΛΑΡΑ της, γλύψιμο τις βυζάρες της και ιεραποστολικό ΒΑΘΥ γαμήσι μέχρι τέλους! Μακάρι να κανε και extra με παραπάνω χρήμα...Οπως τη γαμούσα κοιτούσα τη μουνάρα της....η γυναίκα γεννήθηκε για σκήσιμο λέμε :zfuck:
η Τζίνα έχει μπουτάρες, μουνάρα, μεγάλα βυζιά, γενικά λέει να την παίρνεις ιεραποστολικά! + ότι με βαθιές πουτσιές ζορίζεται, αυτό βγαίνει στο πρόσωπό της, και γενικά είναι καλή φάση με αυτήν

Στην αρχή της πορνοκαριέρας μου τον Οκτώβριο την είχα σαν στανταράκι, το είχα γράψει κιόλας, αλλά λίγο ο άθλιος οίκος που με ξενερώνει, λίγο η ΠΑΡΑ πολύ δουλειά που είχε μία περίοδο και την είχε κάψει, σταμάτησα.
Πάντως συμφωνώ, η κοπέλα ενώ δεν είναι "Ο" μούναρος αλλά ήταν "καλή" σε όλα, και όντως και εμένα μου άρεσε η μουνάρα της :cheesy: Επίσης για Λατίνα, έχει κάτσει πολύ καιρό, πάνω από 10 μήνες.
Έχουν A/C τα δωμάτια στην βρωμό-υπόγα ?

Αφού μου την θύμισε ο Κ.Evil λέω ας περάσω μία χθες, κατά τίς 19:κάτι , 2 δωμάτια κλειστά στο ένα σίγουρα γαμούσε Έλληνας, 2 μάλλον ημεδαποί +3 πάκια στο σαλονάκι, ρε λιγούρια, έλεος, μην γραφτεί καλός λόγος , σαν τις ακρίδες πάτε όλοι ντού!!!

Καλημέρα στην ομαδαρα, ουτε σπαμαρω ουτε τιποτα. Βάζω αυτό εδώ προς ενημέρωση και τέλος. Απλά έχει κάτι καλές προσφορες για λίγο καιρό και είναι ευκαιρία για ένα τσεκ στα αγαπητα μέλη. Καλές οι ακα πιπες και τα μουνοζουμα αλλά πρεπει να κάνουμε κι ένα reset που και που
Πόσο κοστίζουν αυτές οι εξετάσεις κανονικά δηλαδή και είναι προσφορά; Ρωτάω για να έχω ένα μέτρο σύγκρισης.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.918
Πόντοι
9.846
Πόσο κοστίζουν αυτές οι εξετάσεις κανονικά δηλαδή και είναι προσφορά; Ρωτάω για να έχω ένα μέτρο σύγκρισης.
+30% τουλάχιστον. Καθώς επίσης το συγκεκριμένο κέντρο κάνει μοριακη εξέταση, πολλά δεν έχουν μοριακη.
Η μοριακη είναι πολυ πιο σίγουρη και δείχνει αμέσως την προσβολη στο μικρόβιο. Δεν πρεπει να υπαρχουν μέρες ή μήνες επώασης.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.098
Πόντοι
46.232
τώρα live

Κολωνού 53 κλειστό.

Κολωνού 48 νέο Εύα ξανθό γκρανι χοντρο με 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 48 κλειστό.

Κολωνού 47 ισόγειο Όλγα καστανοξανθη κοπέλα με κανονικό σώμα, 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και Άννα μελαχρινή μιλφ χοντρή με 2.5αρι βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
φώτο από το σαλόνι του οίκου
IMG_20230802_121247.jpg


Κολωνού 47 όροφος, 45 δεξια κλειστό & 45 αριστερά 2η πόρτα δεξιά κλειστά.

Κολωνου 45 διάδρομος ευθεία Χριστίνα ξανθιά κοντή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, απλο πρόγραμμα.

Κολωνού 32α κλειστό.

Κολωνού 32γ Άννα μελαχρινή λεπτή με 2αρι συν βυζι, σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 32β Ήρα με κάστανο σκούρο μαλλί, ψηλή νταρντανοπαχουλη με 3αρι συν βυζι, μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι και κωλομερι, απλό πρόγραμμα στα 15 ευρώ.

Κολωνού 30β πρώτος όροφος Άννα ξανθιά ψηλή μιλφ με κοντό μαλλί, νταρντανα με 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώνεται.

Κολωνού 30α κλειστό.

Κολωνού 27α Μπέλα η Ρουμάνα, μελαχρινή με γυαλάκια, το μαλλί πιασμένο σε μακριά αλογοουρά, κανονικό πολύ ωραίο σώμα, 2αρι υπέροχο στητο βυζι, σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27γ Ντανιελα μελαχρινή λατινα, νταρντανοπαχουλη με 2αρι συν βυζι, μεγάλο πεταχτώ κωλο,απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27β Ιρμα ξανθιά χοντρουλα με 2αρι βυζι, σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 23αρια, 15αρια & 11β κλειστά.

Κολωνού 11α ισόγειο Ζαννα μελαχρινή ψηλή πολύ χοντρή με 3.5αρι βυζι και Μαρίνα ξανθιά, σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α όροφος κλειστό.
 

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
258
Κριτικές
16
Like
1.670
Πόντοι
6.240
To Κολωνου 53 και το Μ.Αλεξανδρου 15 εχουν βαλει ενοικιαστηριο πλεον...
 

alfabitagama

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2011
Μηνύματα
63
Κριτικές
8
Like
629
Πόντοι
300
Καλημέρα στην ομαδαρα, ουτε σπαμαρω ουτε τιποτα. Βάζω αυτό εδώ προς ενημέρωση και τέλος. Απλά έχει κάτι καλές προσφορες για λίγο καιρό και είναι ευκαιρία για ένα τσεκ στα αγαπητα μέλη. Καλές οι ακα πιπες και τα μουνοζουμα αλλά πρεπει να κάνουμε κι ένα reset που και που.
Είσαι αρχηγός!
Ξέρουμε αν δίνουν και Fanta δώρο;;;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.098
Πόντοι
46.232

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
258
Κριτικές
16
Like
1.670
Πόντοι
6.240
καιρό τώρα μέρα τα όσα έγιναν
Τι εγιναν ? Χαμπαρι δεν πηρα...
Τελευταια φορα που πηγα στο ΜΑ15 ηταν η Βικυ η γουρλωματα με τα κοντα μαλλια.
Ειχαν κανει και μικρη ανακαινιση με κατι σαν μπαρ στο σαλονι...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.634
Πόντοι
10.686
Αφού ο τιτανοτεράστιος @smyrnis δεν έγραψε αυτά που είδα,ας συμπληρώσω μερικά δειγματοληπτικά που είχα καιρό να μπω:
Στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 κουρτίνα η Μαρία, νεαρή ομορφούλα με κιλάκια, ελεύθερο στοματικό και 69,τα πάκια στριμώχνονταν να περάσουν!
Μεγάλου Αλεξάνδρου 21 η Λώρη,μια λατίνα σχιστομάτα τούμπανο που σε προδιαθέτει να την ξεσκίσεις άγρια!
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.617
Κριτικές
21
Like
14.352
Πόντοι
4.646
Καλημέρα στην ομαδαρα, ουτε σπαμαρω ουτε τιποτα. Βάζω αυτό εδώ προς ενημέρωση και τέλος. Απλά έχει κάτι καλές προσφορες για λίγο καιρό και είναι ευκαιρία για ένα τσεκ στα αγαπητα μέλη. Καλές οι ακα πιπες και τα μουνοζουμα αλλά πρεπει να κάνουμε κι ένα reset που και που.
Κατ' αρχάς, ένα RESPECT στον Διανοούμενο για την ευγενική υπενθύμιση του ετήσιου τσεκάπ για Σ.Μ.Ν. :hi:
Να προσθέσω (επειδή είμαι τσίπης και τα κάνω μασούρι:rockon:) ότι μπορείτε να πάτε στο νοσοκομείο
του Συγγρού (κοντά στο Χίλτον) και να κάνετε εισαγωγή σαν επείγον περιστατικό.
Ότι δήθεν γαμήσατε π.χ. πουτάνα πρεζού από κώλο :zfuck:και έσπασε η καπότα. :2funny:
Θα σας κάνουν όλο το πακέτο των εξετάσεων ΤΣΑΜΠΑ, αλλά θα φάτε και την κατσάδα
από τον γιατρό. :woldman:
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
612
Κριτικές
19
Like
6.158
Πόντοι
2.036
Κατ' αρχάς, ένα RESPECT στον Διανοούμενο για την ευγενική υπενθύμιση του ετήσιου τσεκάπ για Σ.Μ.Ν. :hi:
Να προσθέσω (επειδή είμαι τσίπης και τα κάνω μασούρι:rockon:) ότι μπορείτε να πάτε στο νοσοκομείο
του Συγγρού (κοντά στο Χίλτον) και να κάνετε εισαγωγή σαν επείγον περιστατικό.
Ότι δήθεν γαμήσατε π.χ. πουτάνα πρεζού από κώλο :zfuck:και έσπασε η καπότα. :2funny:
Θα σας κάνουν όλο το πακέτο των εξετάσεων ΤΣΑΜΠΑ, αλλά θα φάτε και την κατσάδα
από τον γιατρό. :woldman:
Καλά, το παράκανες, άσε που με κάθε γιατρό σε κοιτάνε και 4-5 ειδικευόμενοι/ες μαζί λές και είσαι κάνα τέρας, 3εκ. μου είχε γίνει από το άγχος την μία φορά που πήγα, στην επαναληπτική τον έτριβα να σηκωθεί λίγο πριν την εξέταση να μην γίνω πάλι ρόμπα !!!
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.966
Κριτικές
67
Like
29.243
Πόντοι
10.336
Καλά, το παράκανες, άσε που με κάθε γιατρό σε κοιτάνε και 4-5 ειδικευόμενοι/ες μαζί λές και είσαι κάνα τέρας, 3εκ. μου είχε γίνει από το άγχος την μία φορά που πήγα, στην επαναληπτική τον έτριβα να σηκωθεί λίγο πριν την εξέταση να μην γίνω πάλι ρόμπα !!!
εγω για αυτο πηγαινω αποκλειστικα εκει.
και ουρολογικα αν εχω, παω πρωτα εκει και μετα στον ουρολογο :rockon:
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
864
Κριτικές
66
Like
12.319
Πόντοι
4.706
Γεια σας αλάνια
Εκεί στο Φώκαιας 7 τι παιζει; Προχθές βράδυ μπήκα μέσα και ήρθε πρώτα ενα μιλφ ψηλό με βυζαρες και από πίσω μια ψιλολιγνη ξανθιά μιλφ και καλα τσατσά η οποία μου την έπεσε χοντρά βάζοντας το χερι της μέσα από το παντελόνι μου και μου έπιανε πουτσο και αρχιδια και μετά μου πήρε πιπα μέσα στο σαλόνι και έχυσα.Που να κρατηθώ !!! Ολα τσάμπα, μετά πήγανε σε έναν άλλον αλλά εγώ την έκανα μπουσουλοντας. Δεν έχουν πελατεία και τη πέφτουν στο τσάμπα;;;;; καλή φάση
Φίλε μου, μπερδεύτηκες και πήγες στην Φιλιππίδου. Η τσατσά είναι γνωστό τραβέλι, το οποίο πιπώνει πελάτες στο σαλόνι. Κάνε μας περιγραφή, την εμφάνισή της και γράψε μας, εάν την έχυσες στο στόμα.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.671
Κριτικές
41
Like
3.707
Πόντοι
4.587
Φίλε μου, μπερδεύτηκες και πήγες στην Φιλιππίδου. Η τσατσά είναι γνωστό τραβέλι, το οποίο πιπώνει πελάτες στο σαλόνι. Κάνε μας περιγραφή, την εμφάνισή της και γράψε μας, εάν την έχυσες στο στόμα.
Ψηλολογνη ξανθιά καμία 40ρια χρόνων με στενο παντελόνι. Μια χαρά πιπα με χύσιμο στο στόμα και τσαμπαρια. Μια φορά δεν πειράζει. Φυσικά δεν ξαναπατάω εκεί.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom