Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 200 άτομα (17 μέλη και 183 επισκέπτες)

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
952
Κριτικές
34
Like
10.414
Πόντοι
3.436
Αλλη μια τουμπανο Λατινα απο την Βενεζουελα δοκιμαστικε χθες Κολωνου 27Α οροφος κατα τις 23:30...Yasmin το ονομα της 1,70-1,72 καστανοξανθη με γυαλια μυωπιας κωλαρα στρογγυλη, μπουταρες, βυζια οχι τοσο μεγαλα (3αρια) αναλογικα με το σωμα της σχεδον καθολου κοιλια...Καλη ηταν αλλα επειδη σχολαγε και ημουν ο τελευταιος πελατης, ηταν λιγο βιαστικια...μου ελεγε οτι περασαν τα 10 λεπτα χωρις να εχει χτυπησει πορτα ο τσατσος και αυτο μου την εσπασε....την κρατησα με τα πολλα αλλα 2-3 λεπτα και μολις εχυσα σηκωθηκε και εφυγε σφαιρα...τελος παντων....
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
49
Like
5.548
Πόντοι
2.846
Λαϊκό προσκύνημα πριν κάνα δίωρο στο Λ73Β για τη Μύρα η οποία δοκιμάστηκε με θετικές εντυπώσεις πριν 15 μέρες.
Δεν είμαι και κάνα παιδαρέλι να περιμένω οπότε Άλεμάο, τιγκανά και λακίσεβιτς.
Το σαμπινόσπιτο ηταν κλειστό οπότε έδεσα κάβο στο σκατένιο Μετάξι και συγκεκριμένα στο Κ32 για Ρίτα μουνάρα...
Μόνος στο σαλονάκι, γάμησα με το πάσο μου σα κύριος.
Έχει κι αλλού πορτοκαλιές...
εμ, γι' αυτό κάποιοι γκρινιάζουμε ότι δεν κάνει καλό η υπερβολική διαφήμιση των κοριτσιών και μας κράζουν οι υπόλοιποι.
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.259
Πόντοι
731
εμ, γι' αυτό κάποιοι γκρινιάζουμε ότι δεν κάνει καλό η υπερβολική διαφήμιση των κοριτσιών και μας κράζουν οι υπόλοιποι.
Δεν πειράζει.... μαζεύονται όλοι εκεί... και εμείς έχουμε ισχία στους υπόλοιπους οίκους,νά είμαστε η πρώτη που θα δοκιμάσουμε την καινούργια Μύρα..

Εντάξει σίγουρα την καις όταν γράφεις θετικά για μια κοπέλα..
Αλλά ποιος ο λόγος ύπαρξης τής ενημέρωσης;

Η ρεπόρτερ γράφουν για όλες και δεν κάνουν ζημιά...
Ενώ αυτός πού γράφει πως πέρασε σήμερα καρφώνεται...
Και στο κάτω κάτω ας δουλεύουν αυτές που αξίζουν.
Αν δεν έχουν δουλειά θά φύγουν... ξέρω γω.... δίκοπο μαχαίρι τί είναι καλύτερο για όλους..
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.063
Like
6.724
Πόντοι
1.056
και ιεραποστολικό ΒΑΘΥ γαμήσι μέχρι τέλους!
Γαμουσες λατινα σε ιεραποστολικο μεχρι τελους ρε τζιμανι?

Αυτες ειναι φτιαγμενες να τις γαμας μεχρι τελους στα 4! χαχα :zfuck::fuck1:

(αστειευομαι φιλε)
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.287
Κριτικές
95
Like
11.148
Πόντοι
17.885
Γαμουσες λατινα σε ιεραποστολικο μεχρι τελους ρε τζιμανι?

Αυτες ειναι φτιαγμενες να τις γαμας μεχρι τελους στα 4! χαχα :zfuck::fuck1:

(αστειευομαι φιλε)
η Τζίνα έχει μπουτάρες, μουνάρα, μεγάλα βυζιά, γενικά λέει να την παίρνεις ιεραποστολικά! + ότι με βαθιές πουτσιές ζορίζεται, αυτό βγαίνει στο πρόσωπό της, και γενικά είναι καλή φάση με αυτήν
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
612
Κριτικές
19
Like
6.158
Πόντοι
2.036
Πήγα Μετάξι! Είδα την περίφημη τικ τόκερ που λεγε ο Μήτσος! Μιλάμε σαλονάρισε και μετά μπήκε μέσα και μιλούσε live τικ τοκ και κινητό ότι χώρισε με τον χοντρό (τον γκόμενό της) και έχει χαλαστεί και έχει φάει κόλλημα και τα λεγε με άλλες και της έλεγαν να τον βάλει στον πάγο μπας κ αλλάξει ενώ ταυτόχρονα ζητούσε δώρα στο τικ τοκ! μιλάμε σουρεάλ φάση! Πήγα κολωνού 27 υπόγα που γάμησα άλλη μια φορά το τούμπανο Λατίνα Τζίνα! Αλογο κανονικό! Πίπα ΟΛΟ στο στόμα, χούφτωμα την ΚΩΛΑΡΑ της, γλύψιμο τις βυζάρες της και ιεραποστολικό ΒΑΘΥ γαμήσι μέχρι τέλους! Μακάρι να κανε και extra με παραπάνω χρήμα...Οπως τη γαμούσα κοιτούσα τη μουνάρα της....η γυναίκα γεννήθηκε για σκήσιμο λέμε :zfuck:

η Τζίνα έχει μπουτάρες, μουνάρα, μεγάλα βυζιά, γενικά λέει να την παίρνεις ιεραποστολικά! + ότι με βαθιές πουτσιές ζορίζεται, αυτό βγαίνει στο πρόσωπό της, και γενικά είναι καλή φάση με αυτήν
Στην αρχή της πορνοκαριέρας μου τον Οκτώβριο την είχα σαν στανταράκι, το είχα γράψει κιόλας, αλλά λίγο ο άθλιος οίκος που με ξενερώνει, λίγο η ΠΑΡΑ πολύ δουλειά που είχε μία περίοδο και την είχε κάψει, σταμάτησα.
Πάντως συμφωνώ, η κοπέλα ενώ δεν είναι "Ο" μούναρος αλλά ήταν "καλή" σε όλα, και όντως και εμένα μου άρεσε η μουνάρα της :cheesy: Επίσης για Λατίνα, έχει κάτσει πολύ καιρό, πάνω από 10 μήνες.
Έχουν A/C τα δωμάτια στην βρωμό-υπόγα ?

Αλλη μια τουμπανο Λατινα απο την Βενεζουελα δοκιμαστικε χθες Κολωνου 27Α οροφος κατα τις 23:30...Yasmin το ονομα της 1,70-1,72 καστανοξανθη με γυαλια μυωπιας κωλαρα στρογγυλη, μπουταρες, βυζια οχι τοσο μεγαλα (3αρια) αναλογικα με το σωμα της σχεδον καθολου κοιλια...Καλη ηταν αλλα επειδη σχολαγε και ημουν ο τελευταιος πελατης, ηταν λιγο βιαστικια...μου ελεγε οτι περασαν τα 10 λεπτα χωρις να εχει χτυπησει πορτα ο τσατσος και αυτο μου την εσπασε....την κρατησα με τα πολλα αλλα 2-3 λεπτα και μολις εχυσα σηκωθηκε και εφυγε σφαιρα...τελος παντων....
Έχω πάθει ακριβώς το ίδιο κάπου 19:30 που αλλάζουν στον οίκο, σκέψου αφού τελείωσα άρων-άρων είχαν κλειδώσει την εξώπορτα και περιμένα να μου ανοίξουν, επίσης κανείς από τους τσάτσους εκεί δεν καθαρίζει ενδιάμεσα...

Πήγα χθές σε στανταράκι μου για ένα γρήγορο, 3 άτομα αναμονή λέει, πρίτς, πήγα και πήρα μπακλαβά και καταίφι και σπίτι, αφού δεν τα έφαγε η πουτάνα τα έκανα γλυκά :rockon:
 
Τελευταία τροποποίηση:

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.432
Κριτικές
514
Like
70.012
Πόντοι
41.129
Τετραπλή πρωϊνή καταθεση στο Μεταξουργείο.... η μόνη καινούρια που δοκιμάστηκε ηταν η Μαρια απο Νιγηρία μια μαύρη αδύνατη στο πορνομολ.
Κριτικη με λεπτομερειες πιο μετά. Οσοι θελουν να πανε πάντως ας πανε δεν ειναι φόλα κάθεται και τον τρώει.
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
864
Κριτικές
66
Like
12.319
Πόντοι
4.706
Καλησπέρα στην ομάδα.
Καμιά κορασίδα με εντονα χειλη πειραγμένα(και μη) έχουμε?
Νομίζω είχα διαβάσει για Βίκη απο φυλής αλλα αν εχουμε και καμια αλλη.
Για δευτερη τριτη βαρδια.
Καλησπέρα, συναγωνιστή.
Η Βίκη έχει "πειράξει" τα χείλη της, αλλά δεν είναι αυτό που ψάχνεις. Ένα διακριτικό φουσκωματάκι έχει κάνει. Καμία σχέση με duck face ή στυλ ροφού. Κάτι τέτοιο ακραίο θα βρεις σε βίζιτα ή σε κάποιο στούντιο. Μία τέτοια κοπέλα, με έντονο φούσκωμα χειλιών, είναι η Λίλη, η οποία δουλεύει στο Θεσσαλίας 136.

ΥΓ: Σου επισυνάπτω και μία φωτογραφία της, για να έχεις πλήρη εικόνα.
 

Συνημμένα

  • 645f6e9da2d6d_1149_lily-3.jpeg
    645f6e9da2d6d_1149_lily-3.jpeg
    284,3 KB · Εμφανίσεις: 53

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
612
Κριτικές
19
Like
6.158
Πόντοι
2.036
Τετραπλή πρωϊνή καταθεση στο Μεταξουργείο.... η μόνη καινούρια που δοκιμάστηκε ηταν η Μαρια απο Νιγηρία μια μαύρη αδύνατη στο πορνομολ.
Κριτικη με λεπτομερειες πιο μετά. Οσοι θελουν να πανε πάντως ας πανε δεν ειναι φόλα κάθεται και τον τρώει.
Δουλεύει μόνο πρωί ? Έχω περάσει πάνω από 3 φορές τις τελευταίες μέρες δεν την έχω δει, σε πoιό είναι ;
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.966
Κριτικές
67
Like
29.243
Πόντοι
10.336
καλο μηνα χυστες

1690715431774.png


αυτη λεει τιποτα; Ειναι τοσο αδεια η αγορα των μπουρδελων απο μαυρες που απορω πως δεν την εχει αναφερει κανενας... Την βαζω στο προγραμμα ετσι κι αλλιως, για να δω.... χμμμ.... τριτη πρωι εχω ενα κενο

οπως ειπα, το προγραμμα εγραφε μαυρουλα, και μαυρουλα εγαμηθηκε.

Τετραπλή πρωϊνή καταθεση στο Μεταξουργείο.... η μόνη καινούρια που δοκιμάστηκε ηταν η Μαρια απο Νιγηρία μια μαύρη αδύνατη στο πορνομολ.
Κριτικη με λεπτομερειες πιο μετά. Οσοι θελουν να πανε πάντως ας πανε δεν ειναι φόλα κάθεται και τον τρώει.

ειναι οντως κομπλε, και η κοπελα και ο τσατσος. Οχι κατι απιθανο αλλα με την ελλειψη που υπαρχει στους οικους απο μαυρουλες, η ξαδερφη του αντετοκουμπο επρεπε να τιμηθει. Θα κατσω και εγω να γραψω πιο μετα

Δουλεύει μόνο πρωί ? Έχω περάσει πάνω από 3 φορές τις τελευταίες μέρες δεν την έχω δει, σε πoιό είναι ;

αρχες μεσημεριου (12.00+) ειναι σιγουρα εκει, ι39 πορνομολ στο νουμερο (6), το πρωτο αριστερα.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.671
Κριτικές
41
Like
3.707
Πόντοι
4.587
Γεια σας αλάνια
Εκεί στο Φώκαιας 7 τι παιζει; Προχθές βράδυ μπήκα μέσα και ήρθε πρώτα ενα μιλφ ψηλό με βυζαρες και από πίσω μια ψιλολιγνη ξανθιά μιλφ και καλα τσατσά η οποία μου την έπεσε χοντρά βάζοντας το χερι της μέσα από το παντελόνι μου και μου έπιανε πουτσο και αρχιδια και μετά μου πήρε πιπα μέσα στο σαλόνι και έχυσα.Που να κρατηθώ !!! Ολα τσάμπα, μετά πήγανε σε έναν άλλον αλλά εγώ την έκανα μπουσουλοντας. Δεν έχουν πελατεία και τη πέφτουν στο τσάμπα;;;;; καλή φάση
 

Piatsovios12

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2022
Μηνύματα
24
Like
63
Πόντοι
0
Γεια σας αλάνια
Εκεί στο Φώκαιας 7 τι παιζει; Προχθές βράδυ μπήκα μέσα και ήρθε πρώτα ενα μιλφ ψηλό με βυζαρες και από πίσω μια ψιλολιγνη ξανθιά μιλφ και καλα τσατσά η οποία μου την έπεσε χοντρά βάζοντας το χερι της μέσα από το παντελόνι μου και μου έπιανε πουτσο και αρχιδια και μετά μου πήρε πιπα μέσα στο σαλόνι και έχυσα.Που να κρατηθώ !!! Ολα τσάμπα, μετά πήγανε σε έναν άλλον αλλά εγώ την έκανα μπουσουλοντας. Δεν έχουν πελατεία και τη πέφτουν στο τσάμπα;;;;; καλή φάση
Στο υπόγειο?
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.671
Κριτικές
41
Like
3.707
Πόντοι
4.587

Piatsovios12

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2022
Μηνύματα
24
Like
63
Πόντοι
0

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.671
Κριτικές
41
Like
3.707
Πόντοι
4.587
Μάλλον το διπλανό το ισογειο θα είναι, δε θυμάμαι νούμερο
 

statusorama

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
258
Κριτικές
16
Like
1.670
Πόντοι
6.240
Aργα, καπου 12 με 1 το βράδυ. Μπορεί έτσι να τραβήξουν κόσμο. Υποπτεύομαι μήπως ήταν και κανένα τραβελι και δεν το πολυκσταλαβα εκείνη την στιγμή
Για αυτο δεν παμε τσαρκα πιωμενοι...
Με εχει παρει τηλεφωνο κολλητος να παω να τον μαζεψω απο μια γκαρσονιερα στα πατησια.
Δεν ηξερε πως πηγε εκει ..... τον ειχε βαλει ενα cross στο αμαξι της στο Μεταξουργειο και μετα τον ξεζουμισε....
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.671
Κριτικές
41
Like
3.707
Πόντοι
4.587
Για αυτο δεν παμε τσαρκα πιωμενοι...
Με εχει παρει τηλεφωνο κολλητος να παω να τον μαζεψω απο μια γκαρσονιερα στα πατησια.
Δεν ηξερε πως πηγε εκει ..... τον ειχε βαλει ενα cross στο αμαξι της στο Μεταξουργειο και μετα τον ξεζουμισε....
Καλά, πιομενος δεν ήμουνα. Δηλαδή τραβελι είναι;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom