Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 234 άτομα (20 μέλη και 214 επισκέπτες)

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.671
Κριτικές
41
Like
3.707
Πόντοι
4.587
Φίλε μου, μπερδεύτηκες και πήγες στην Φιλιππίδου. Η τσατσά είναι γνωστό τραβέλι, το οποίο πιπώνει πελάτες στο σαλόνι. Κάνε μας περιγραφή, την εμφάνισή της και γράψε μας, εάν την έχυσες στο στόμα.
Φιλε Φώκαιας ήταν στο ισόγειο και αν δεν κάνω λάθος το νρ. 7
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.432
Κριτικές
514
Like
70.012
Πόντοι
41.129
Κατ' αρχάς, ένα RESPECT στον Διανοούμενο για την ευγενική υπενθύμιση του ετήσιου τσεκάπ για Σ.Μ.Ν. :hi:
Να προσθέσω (επειδή είμαι τσίπης και τα κάνω μασούρι:rockon:) ότι μπορείτε να πάτε στο νοσοκομείο
του Συγγρού (κοντά στο Χίλτον) και να κάνετε εισαγωγή σαν επείγον περιστατικό.
Ότι δήθεν γαμήσατε π.χ. πουτάνα πρεζού από κώλο :zfuck:και έσπασε η καπότα. :2funny:
Θα σας κάνουν όλο το πακέτο των εξετάσεων ΤΣΑΜΠΑ, αλλά θα φάτε και την κατσάδα
από τον γιατρό. :woldman:
Εγω αυτό κανω, μια φορα καθε 3 μήνες... ο γιατρός εχει απηυδήσει μαζι μου. Δεν τις φτιάχνουν τις καποτες οπως παλια του λεω...σπανε με το παραμικρό.
Τελευταία φορά που πήγα του ειπα οτι μια κορασιδα της δουλειάς με εβαλε κατω και με κατουρήσε με το ζόρι μεσα στο στομα και εγω τα ηπια ολα για να μην πνιγώ. Γουρλωσε τα μάτια και δεν ειπε τίποτα.
Σορρυ για το σπαμ..
 

Titser

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2023
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
551
Πόντοι
300
Εγω αυτό κανω, μια φορα καθε 3 μήνες... ο γιατρός εχει απηυδήσει μαζι μου. Δεν τις φτιάχνουν τις καποτες οπως παλια του λεω...σπανε με το παραμικρό.
Τελευταία φορά που πήγα του ειπα οτι μια κορασιδα της δουλειάς με εβαλε κατω και με κατουρήσε με το ζόρι μεσα στο στομα και εγω τα ηπια ολα για να μην πνιγώ. Γουρλωσε τα μάτια και δεν ειπε τίποτα.
Σορρυ για το σπαμ..
Πρέπει να του φύγαν και εκείνου λιγα κατουρακια με αυτά που άκουσε …. Μητσαρα τρέλανε και τους γιατρούς !!
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.063
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Να προσθέσω (επειδή είμαι τσίπης και τα κάνω μασούρι:rockon:) ότι μπορείτε να πάτε στο νοσοκομείο
του Συγγρού (κοντά στο Χίλτον) και να κάνετε εισαγωγή σαν επείγον περιστατικό.
Ότι δήθεν γαμήσατε π.χ. πουτάνα πρεζού από κώλο :zfuck:και έσπασε η καπότα. :2funny:
Θα σας κάνουν όλο το πακέτο των εξετάσεων ΤΣΑΜΠΑ, αλλά θα φάτε και την κατσάδα
από τον γιατρό. :woldman:
Τι μου θυμισες τωρα..

Φιλε εγω οταν ειχα παει (ειχε σπασει η καποτα μετα απο πουτανα στο μεταξι, προς το τελος οταν εχυνα) πηγα στα επειγοντα και μου εδωσαν κατι χαπια για το προ hiv και καλα που σου δινουν για παν ενδεχομενο..

Την επομενη που πηγα να με δει η γιατρος και να της εξηγησω το συμβαν (αφου ειχα το χαρτι απο τα επειγοντα - μια καυλα μιλφ - ηθελα να την σκισω στο γραφειο τεσπα..) μου ειπε δεν χρειαζεται να ανυσηχω και κατι αλλα διαφορα.., απλα με εστειλε να κανω μια εξεταση αιματος δεν θυμαμαι πως λεγοταν και τπτ αλλο..δλδ δεν εκανα καμια εξεταση απο αυτες..

Νομιζω μπορεις να τις κανεις και τσαμπα σε κεελπνο, νοσοκομειο συγγρος οπως λες και σε αλλα δημοσια νοσοκομεια..
 
Τελευταία τροποποίηση:

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.063
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Πριν 30 χρονια περιπου,ειμαι στρατό,πηγα με μια απο γραφειο ακαπέλα και κολλησα EXPRESS ΣΜΝ..1 η ωρα την γαμησα 4 η ωρα ειχα εκκριμα απο ουρηθρα..Ποτε προλαβε ρε γαμωτο!?
Καλα ρε φιλε πηγες και γαμησες πουτανα ακα? Εισαι μαλακας;
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.864
Like
4.467
Πόντοι
456
Καλημέρα στην ομαδαρα, ουτε σπαμαρω ουτε τιποτα. Βάζω αυτό εδώ προς ενημέρωση και τέλος. Απλά έχει κάτι καλές προσφορες για λίγο καιρό και είναι ευκαιρία για ένα τσεκ στα αγαπητα μέλη. Καλές οι ακα πιπες και τα μουνοζουμα αλλά πρεπει να κάνουμε κι ένα reset που και που.
Φιλε μου καλε μακαρι να ηταν και αλλοι πολλοι σαν εσενα ,δεν εχω να σου πω τιποτα αλλο απο ενα τεραστιο ΜΠΡΑΒΟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.063
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Κανονικα εμεις που γαμαμε οτι κινείτε πρεπει να κανουμε καθε 3 μηνες..
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
197
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.027
Κριτικές
62
Like
19.765
Πόντοι
13.636
Μεγάλου Αλεξάνδρου 21 η Λώρη,μια λατίνα σχιστομάτα τούμπανο που σε προδιαθέτει να την ξεσκίσεις άγρια!

Φίλε μου, μπερδεύτηκες και πήγες στην Φιλιππίδου. Η τσατσά είναι γνωστό τραβέλι, το οποίο πιπώνει πελάτες στο σαλόνι. Κάνε μας περιγραφή, την εμφάνισή της και γράψε μας, εάν την έχυσες στο στόμα.
Ναι και την έσκισες τι έγινε???
Ή τσιγγουνευτικες το δεκαρικο????


Σε πολλά είναι μπερδεμένος...
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.063
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Έχω την απορια εσάς π σας βλέπω κάθε μέρα να γράφετε για αυτήν κ για αυτήν τι δουλειά κάνετε
Ειμαστε επιχειρηματιες και εχουμε λεφτα για πεταμα και συλλεγουμε μουνια πασης φυσεως (μεχρι ενα οριο) εξελισσωντας το παλμαρε μας..

Για εμας το μουνι ειναι οξυγονο και ξυπναμε και κοιμομαστε με μουνια!

Καθε μερα γαμαμε και διαφορετικη γυναικα (πουτανες και μη) γιατι εχουμε εθισμο!
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.027
Κριτικές
62
Like
19.765
Πόντοι
13.636
Έχω την απορια εσάς π σας βλέπω κάθε μέρα να γράφετε για αυτήν κ για αυτήν τι δουλειά κάνετε
Εγώ προσωπικά ζητιανευω στα φανάρια Πέτρου Ράλλη καλλιτέχνη...
 

man1985

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2020
Μηνύματα
21
Like
91
Πόντοι
0
Έχω την απορια εσάς π σας βλέπω κάθε μέρα να γράφετε για αυτήν κ για αυτήν τι δουλειά κάνετε
εσύ που μπαίνεις κάθε μέρα και τους βλέπεις τι γράφουν κάθε μέρα τι δουλειά κάνεις δηλαδή ?

στο τέλος θα μας πεις να πηγαίνουμε εκκλησία (καλά θα ειχες και δίκαιο σε αυτό )
 
Τελευταία τροποποίηση:

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Πριν λίγο πέρασα να δω τη Μοίρα.
Αρχοντική μούνα τσολιας και νεαρή.
Δυστυχώς δεν πέρασα γιατί είχε γεμάτα δωμάτια και δύο αναμονής,αλλά μπαίνει στη λίστα.
ΥΓ Για τους νεότερους από 92 μέχρι 2000 περίπου τέτοια μούμια είχε ΟΛΗ η Φυλής,δεν ήξερες ποια να πρωτογαμησεις.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.966
Κριτικές
67
Like
29.243
Πόντοι
10.336
Έχω την απορια εσάς π σας βλέπω κάθε μέρα να γράφετε για αυτήν κ για αυτήν τι δουλειά κάνετε
εγω τυπε μου ειμαι επιτηρητης διανοιξης και επιβλεψης αιδοιου (msc) με δευτερευοντα καθηκοντα σε μαρκετινγκ (mba) και ελεγχο ποιοτητας (bsc). Απλα συχναζω μεταξουργειο γιατι κολλαω βαρεα και ανθυγιεινα :coffee:

σορρυ δε σπαμαρω αλλο
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.973
Κριτικές
34
Like
7.766
Πόντοι
3.886
Τριχωτό μουνάκι μόνο διδύμου βρίσκουμε;
 

Xasths

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2023
Μηνύματα
87
Like
149
Πόντοι
0
Πριν λίγο πέρασα να δω τη Μοίρα.
Αρχοντική μούνα τσολιας και νεαρή.
Δυστυχώς δεν πέρασα γιατί είχε γεμάτα δωμάτια και δύο αναμονής,αλλά μπαίνει στη λίστα.
ΥΓ Για τους νεότερους από 92 μέχρι 2000 περίπου τέτοια μούμια είχε ΟΛΗ η Φυλής,δεν ήξερες ποια να πρωτογαμησεις.
Φίλε μου σε ποιο δουλεύε στην Λιοσίων η στο Φώκαιας?
 

BIGMAN1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2023
Μηνύματα
126
Like
101
Πόντοι
1
Πριν λίγο πέρασα να δω τη Μοίρα.
Αρχοντική μούνα τσολιας και νεαρή.
Δυστυχώς δεν πέρασα γιατί είχε γεμάτα δωμάτια και δύο αναμονής,αλλά μπαίνει στη λίστα.
ΥΓ Για τους νεότερους από 92 μέχρι 2000 περίπου τέτοια μούμια είχε ΟΛΗ η Φυλής,δεν ήξερες ποια να πρωτογαμησεις.
Τι εννοείς ;
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
  • Like
Αντιδράσεις: Xasths
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom