Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 464 άτομα (19 μέλη και 445 επισκέπτες)

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.565
Κριτικές
43
Like
8.867
Πόντοι
1.936
Γαμιουνται τωρα στη δουλεια Ευα και Λαουρα στο Αγκυρας 9.
Επιλεχθει Ευα αλλα δεν εμεινα ικανοποιημενος ιδιαιτερα.Ειχε μια βιασυνη η συνεδρια κατα την συνουσια τουλαχιστον.Τσιμπουκακι ακαποτο πολυ καλο και διαρκειας.Υγρο,αισθησιακο.Η συνουσια ομως ειχε μια εσανς βιασυνης και κατρουλιλας καθ'οτι οταν την πουτσιαζα στα 4 το ξυλαγκουρο δυνατα με αργες μακριες πουτσιες βγηκε μια κατρουλιλα μια μποχα απο το μουνι της.Την πληρωσε στο ξεμουνιασμα.Μου επιανε και το παπαρι να μην της το χωσω ολοκληρο αλλα δεν της εκανα την χαρη.Ανακουφιστηκε οταν εχυσα..Θα ξαναπαω αλλη μερα ως δευτερη συνεδρια.Θα της κανω το μουνι μπτιζολα.
Εν τω μεταξυ εχει στεγνωσει τελειως σαν γαυρος λιαστος η γρια.Μονο τα μαλλια και οι ρωγες της εχουν μεινει
 

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
876
Κριτικές
40
Like
4.616
Πόντοι
6.555

zataraq

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2014
Μηνύματα
57
Κριτικές
4
Like
126
Πόντοι
0
Καλησπέρα, αύριο θα πάω φυλής και τριγύρω με τον αδερφό μου τον μικρό που είναι πρωτάρης, θα του το κάνω δώρο. Έχετε να προτείνετε κάποια που θα τον μυήσει για τα καλά και δεν θα βγει φόλα;
 

alfabitagama

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2011
Μηνύματα
63
Κριτικές
8
Like
629
Πόντοι
300
Καλησπέρα, αύριο θα πάω φυλής και τριγύρω με τον αδερφό μου τον μικρό που είναι πρωτάρης, θα του το κάνω δώρο. Έχετε να προτείνετε κάποια που θα τον μυήσει για τα καλά και δεν θα βγει φόλα;
Τι ώρα θα πατε / σε ποια βάρδια;
 

Rokko28

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
334
Κριτικές
20
Like
1.408
Πόντοι
6.820
Πριν λίγο πέρασα να δω τη Μοίρα.
Αρχοντική μούνα τσολιας και νεαρή.
Δυστυχώς δεν πέρασα γιατί είχε γεμάτα δωμάτια και δύο αναμονής,αλλά μπαίνει στη λίστα.
ΥΓ Για τους νεότερους από 92 μέχρι 2000 περίπου τέτοια μούμια είχε ΟΛΗ η Φυλής,δεν ήξερες ποια να πρωτογαμησεις.
Άδεια η Αθήνα, γεμάτα τα δωμάτια της Myra, wtf δλδ. Την είχα δεί μια φορά που δούλευε μαζί με την Εμμυ, ήταν σε δωμάτιο και οι δυο, βγαίνει πρώτα η Myra και μετά η Emmy και λέω τι έγινε, δυο φορές η Emmy βγήκε? :think::think:
Μια φορά θέλω να το δοκιμάσω αυτό το ''χρυσό μουνί'' αλλά με την αναμονή δεν τα πάω και τόσο καλά.
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
667
Κριτικές
11
Like
6.034
Πόντοι
1.336
Καλησπέρα, αύριο θα πάω φυλής και τριγύρω με τον αδερφό μου τον μικρό που είναι πρωτάρης, θα του το κάνω δώρο. Έχετε να προτείνετε κάποια που θα τον μυήσει για τα καλά και δεν θα βγει φόλα;
Πιστεύω η Ορόρα στο φ54 είναι ιδανική για πρωτάρηδες
 

socratis969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2021
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
711
Πόντοι
301
Καλησπέρα, αύριο θα πάω φυλής και τριγύρω με τον αδερφό μου τον μικρό που είναι πρωτάρης, θα του το κάνω δώρο. Έχετε να προτείνετε κάποια που θα τον μυήσει για τα καλά και δεν θα βγει φόλα;
Ειρήνη φωκαίας 17 όροφος εγγύηση
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.287
Κριτικές
95
Like
11.146
Πόντοι
17.885
Πες μας 2 λόγια για το κορίτσι . Αξίζει να το επισκεφτούμε ;
είναι Ρουμάνα κοντοπούτανη, γλυκούλα στο πρόσωπο, με μεγάλο βυζί, μαυρισμένη από σολάριουμ, με μεγάλα βυζια. Μέσα στο δωμάτιο καλή εως ένα βαθμό, διαικπαιραιωτική θα την έλεγα.
 

assfucker7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2023
Μηνύματα
232
Κριτικές
3
Like
1.437
Πόντοι
201

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.432
Κριτικές
514
Like
70.011
Πόντοι
41.129
Έχουμε κανα νέο απο Σαμπίνα? Εχει εξαφανιστεί, υπάρχει κανας αρμόδιος να απαντήσει ?? Ποτε γυρίζει απο διακοπές? Θελουμε να γαμήσουμε τι θα γίνει...

Screenshot_2023-08-02-21-41-11-159_com.instagram.android-edit.jpg
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
197
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281
Έχουμε κανα νέο απο Σαμπίνα? Εχει εξαφανιστεί, υπάρχει κανας αρμόδιος να απαντήσει ?? Ποτε γυρίζει απο διακοπές? Θελουμε να γαμήσουμε τι θα γίνει...

Screenshot_2023-08-02-21-41-11-159_com.instagram.android-edit.jpg
Η Σαμπίνα είναι αυτή ;
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
197
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281
Ειμαστε επιχειρηματιες και εχουμε λεφτα για πεταμα και συλλεγουμε μουνια πασης φυσεως (μεχρι ενα οριο) εξελισσωντας το παλμαρε μας..

Για εμας το μουνι ειναι οξυγονο και ξυπναμε και κοιμομαστε με μουνια!

Καθε μερα γαμαμε και διαφορετικη γυναικα (πουτανες και μη) γιατι εχουμε εθισμο!
Α εντάξει ρε.. γιατί νόμιζα ότι είσασταν τίποτα deliverades κ είπα κ εγώ τέτοια τιπς έχει
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
321
Like
1.657
Πόντοι
201
Καλησπέρα, αύριο θα πάω φυλής και τριγύρω με τον αδερφό μου τον μικρό που είναι πρωτάρης, θα του το κάνω δώρο. Έχετε να προτείνετε κάποια που θα τον μυήσει για τα καλά και δεν θα βγει φόλα;
Καλησπέρα. Ωραίος για το δώρο.
Σχετικά με τις κοπέλες δεν μπορώ να είμαι 100% σίγουρος καθώς δεν έχω πάρει την πλειοψηφία. Εγώ πέρασα καλά πρόσφατα με την Βίκυ στο φυλής 69 ισόγειο. Είναι μοντελε στυλ, θα αρέσει στον πιτσιρικά.

Ωστόσο, εγώ θα σου πρότεινα πέραν της κοπέλας να σκεφτείς και τα "γύρω γύρω" πράγματα.
Δηλαδή να κάνει απλό πρόγραμμα για να μην βάλεις τον νέο κατευθείαν στα βαθιά και το κυριότερο να πας σε σπιτάκι που είναι καθαρό.

Πχ Φώκαιας 17 πάνω και φυλής 69 ισόγειο είναι οκ.
Επίσης στην Λιοσίων τα στουντελα (με 20ρικο όμως) είναι επίσης καλά.

Αν όντως υπολογίσεις το απλό πρόγραμμα όμως, η Βίκυ που πρότεινα είναι εκτός καθώς κάνει ελεύθερο στοματικό.

Να κάνεις "αναβάθμιση" και να τον πας σε στούντιο δεν παίζει;
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.287
Κριτικές
95
Like
11.146
Πόντοι
17.885
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom