Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 282 άτομα (26 μέλη και 256 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.554
Κριτικές
1.275
Like
230.098
Πόντοι
46.232
Το θυμομουν ότι το είχες γράψει για αυτό κατέβηκα σήμερα.
Τώρα είμαι φυλής θα περάσω και από το 59 αλλά δεν θα ενημερώσω.
Γιατί ρε συ, αν είναι η Τζέσικα με τις πιπαρες πρέπει να ενημερώσεις χαχαχα
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.287
Κριτικές
95
Like
11.148
Πόντοι
17.885
2η βάρδια ? Εγώ την Ντάλλια πήρα εκεί.
πρέπει πλέον να το δουλεύει μόνη της πλέον, την έχω δει από 10-11 το πρωί μέχτι 10 βράδυ, κόβει 2πλο βάρδια! Παλιά ήταν Κολωνού 27 υπόγα με την άλλη καύλα Λατίνα που δεν μου ρχεται τώρα όνομα, αλλά εκεί πολλές Λατίνες παραπονιούνται για διάφορα
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.966
Κριτικές
67
Like
29.243
Πόντοι
10.336
επεστρεψε οντως η Καρινα, αλλα πρεπει να γυρισε λιγο αρρωστη......:coffee:





ΑΡΡΩΣΤΗ ΓΙΑ ΠΟΥΤΣΑ :rockon:για καλωσορισμα επι 15 λεπτα πηδιοταν απο μονη της πανω στο πουτσο μου σαν σκυλα που τριβεται στο μαξιλαρι, εγω απλα αλλαζα στασεις. Να πατε να την χαλαρωσετε λιγο γιατι θα παθει τιποτα η γκαβλα
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
612
Κριτικές
19
Like
6.158
Πόντοι
2.036
Ρε πουσταράδες ! γράφετε και δεν μπορώ να φύγω, δεν μου αρέσει και η πρωινή βάρδια βέβαια αλλά με τόσες "αξιόλογες" κοπέλες, θα πάρω μια μέρα άδεια να πάω να γαμήσω 4 φορές και εγώ, 3 σόβρακα και 4 μπλούζες θα κουβαλάω να αλλάζω από την κωλόζεστη και μία πετσέτα ...
 

BIGMAN1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2023
Μηνύματα
126
Like
101
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Ωραίος για το δώρο.
Σχετικά με τις κοπέλες δεν μπορώ να είμαι 100% σίγουρος καθώς δεν έχω πάρει την πλειοψηφία. Εγώ πέρασα καλά πρόσφατα με την Βίκυ στο φυλής 69 ισόγειο. Είναι μοντελε στυλ, θα αρέσει στον πιτσιρικά.

Ωστόσο, εγώ θα σου πρότεινα πέραν της κοπέλας να σκεφτείς και τα "γύρω γύρω" πράγματα.
Δηλαδή να κάνει απλό πρόγραμμα για να μην βάλεις τον νέο κατευθείαν στα βαθιά και το κυριότερο να πας σε σπιτάκι που είναι καθαρό.

Πχ Φώκαιας 17 πάνω και φυλής 69 ισόγειο είναι οκ.
Επίσης στην Λιοσίων τα στουντελα (με 20ρικο όμως) είναι επίσης καλά.

Αν όντως υπολογίσεις το απλό πρόγραμμα όμως, η Βίκυ που πρότεινα είναι εκτός καθώς κάνει ελεύθερο στοματικό.

Να κάνεις "αναβάθμιση" και να τον πας σε στούντιο δεν παίζει;
Εγώ πάλι με την Βίκη δεν πέρασα καλά..
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
612
Κριτικές
19
Like
6.158
Πόντοι
2.036
Ξεκινησε κανονικα απο χτες το βραδυ οπου γινονταν λαικο προσκυνημα αναμομη πανο απο μιση ωρα στο δωματιο.καθημερινα 23.00 με 05.00 και Παρασκευει και Σαβατο απο της 19.00 εως της 05.00 τριτουλα ρεπουδακι οπως παντα.
Παρασκευεί,Τρίτει,Τετάρτει θα είναι εκεί ?
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Round 3 Τζέσικα Φυλής 59,σήμερα φόραγε ένα πράσινο φοσφοριζε δίχτυ,μέσα στη καβλα το μωρό.Σαν ενημέρωση έκοψε το 69,μπορεί γενικά μπορεί για σήμερα δεν ξέρω.
Την ταλαιπώρησα λίγο γιατί είχα ρίξει αλλά 2 πιο πριν αλλά χωρίς γκρίνια από τη μεριά της.
Στο Φώκαιας 19 είδα τη ξανθιά Ρίτα που δεν είχα ξανά δει,βάρκα ολόκληρη,πολύ ψηλή για τα γούστα μου,στο Φώκαιας 13 ήταν η πρώην Αγγέλα,είχα να τη δω 2 χρόνια,πιο ωραία μου φάνηκε σήμερα,αδυνατισμένη και το μαύρο μαλλί της πάει.
Στη φυλής πρέπει να ήμουν εγώ και αλλά 2-3 άτομα που κάναν βόλτα και μετάξι βέβαια λίγος κόσμος,όλες καβλωμενες από την αναδουλεια.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.432
Κριτικές
514
Like
70.012
Πόντοι
41.129
Τριπλή αιδοιακη εκτονωση
σήμερα πρώτη βάρδια στο...

IMG_20230731_165201.jpg


Ανεβηκα στο Ιασωνος 32 οροφος οπου ηταν ενα καινούριο λευκοσαρκο βλαχαδερο που δεν εχω ξαναδεί με απλο προγραμμα και μέτριας εμφάνισης.

Στον οικο υπαρχει ανακαίνιση μεσα στα δωμάτια ενω η μουσική στο σαλόνι παιζει απο ένα κινητό με κουμπιά. :confused::confused::confused:






Εγινε καταθεση στο πορνομολ στο οροφο δεξια οπου ηταν η Μαργκω μια τροφαντη ξανθια νεαρή με σωμα copy paste Αντριαννας απο Χωματιανου.

Στο προαύλιο του οίκου εμφανιστηκε ενας αρχιμανδρίτης που εκανε ευχελαιο στους οικους και στο τελος ευχοταν καλα γαμήσια!

Screenshot_2023-08-03-14-26-20-736_com.miui.gallery-edit.jpg


 

BIGMAN1

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2023
Μηνύματα
126
Like
101
Πόντοι
1
Το Φωκαίας 17β με την Ειρήνη είναι ανοιχτό ;
 

Charis90

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2022
Μηνύματα
47
Like
223
Πόντοι
20
Ρε πουσταράδες ! γράφετε και δεν μπορώ να φύγω, δεν μου αρέσει και η πρωινή βάρδια βέβαια αλλά με τόσες "αξιόλογες" κοπέλες, θα πάρω μια μέρα άδεια να πάω να γαμήσω 4 φορές και εγώ, 3 σόβρακα και 4 μπλούζες θα κουβαλάω να αλλάζω από την κωλόζεστη και μία πετσέτα ...
Νερό να μην ξεχάσεις
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.637
Like
7.586
Πόντοι
1.056

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Γαμιουνται τωρα στη δουλεια Ευα και Λαουρα στο Αγκυρας 9.
Επιλεχθει Ευα αλλα δεν εμεινα ικανοποιημενος ιδιαιτερα.Ειχε μια βιασυνη η συνεδρια κατα την συνουσια τουλαχιστον.Τσιμπουκακι ακαποτο πολυ καλο και διαρκειας.Υγρο,αισθησιακο.Η συνουσια ομως ειχε μια εσανς βιασυνης και κατρουλιλας καθ'οτι οταν την πουτσιαζα στα 4 το ξυλαγκουρο δυνατα με αργες μακριες πουτσιες βγηκε μια κατρουλιλα μια μποχα απο το μουνι της.Την πληρωσε στο ξεμουνιασμα.Μου επιανε και το παπαρι να μην της το χωσω ολοκληρο αλλα δεν της εκανα την χαρη.Ανακουφιστηκε οταν εχυσα..Θα ξαναπαω αλλη μερα ως δευτερη συνεδρια.Θα της κανω το μουνι μπτιζολα.
Εν τω μεταξυ εχει στεγνωσει τελειως σαν γαυρος λιαστος η γρια.Μονο τα μαλλια και οι ρωγες της εχουν μεινει
Την ίδια ώρα γαμήσαμε τύπε χθές .
Τη Λάουρα πήρα, στεγνό μοντελέ κορμάκι , στηθος μικρό με υπέροχες ρώγες, γλυκό σλάβικο προσωπακι.
Φοβισμένο λίγο το μολδαβάκι μπήκε στο δωμάτιο .
Της έκανα σχόλια για το σώμα της και το στηθάκι της που της άρεσαν. Πήρε πίπα άνευ αφού μου έδειξε να μη τελειώσω στο στόμα της , ωραία αίσθηση στην αρχή αλλά βιαστική και βίαιη όσο το συνέχιζε.
την πήρα κλασσικά με ψευτοαναστεναγμους από μέρους της που εξελίχθηκαν σε καυλωτικές (για μενα) κραυγουλες όσο μπιστόνιαζα βαθιά και δυνατά.
Δεν το έχει ακόμα το πιτσιρίκι και θέλει εκπαίδευση από την Εύα, φαίνεται ότι δεν το γουσταρει αυτο που κάνει.
έχυσα για να χύσω και να φύγω πριν βαρέσει πόρτα η τσατσά ....

Μονή Κατάθεση Δυστυχώς :cry:
αν είχα χρόνο θα έπαιρνα και την Ευα:cry:
 

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
236
Κριτικές
1
Like
315
Πόντοι
21
Σε πιο σπιτι δουλεύει η Σαμπινα;
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
612
Κριτικές
19
Like
6.158
Πόντοι
2.036
Τριπλή αιδοιακη εκτονωση
σήμερα πρώτη βάρδια στο...

IMG_20230731_165201.jpg


Ανεβηκα στο Ιασωνος 32 οροφος οπου ηταν ενα καινούριο λευκοσαρκο βλαχαδερο που δεν εχω ξαναδεί με απλο προγραμμα και μέτριας εμφάνισης.

Στον οικο υπαρχει ανακαίνιση μεσα στα δωμάτια ενω η μουσική στο σαλόνι παιζει απο ένα κινητό με κουμπιά. :confused::confused::confused:






Εγινε καταθεση στο πορνομολ στο οροφο δεξια οπου ηταν η Μαργκω μια τροφαντη ξανθια νεαρή με σωμα copy paste Αντριαννας απο Χωματιανου.

Στο προαύλιο του οίκου εμφανιστηκε ενας αρχιμανδρίτης που εκανε ευχελαιο στους οικους και στο τελος ευχοταν καλα γαμήσια!

Screenshot_2023-08-03-14-26-20-736_com.miui.gallery-edit.jpg



Σκύψε ευλογημένη.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.565
Κριτικές
43
Like
8.867
Πόντοι
1.936
Την ίδια ώρα γαμήσαμε τύπε χθές .
Τη Λάουρα πήρα, στεγνό μοντελέ κορμάκι , στηθος μικρό με υπέροχες ρώγες, γλυκό σλάβικο προσωπακι.
Φοβισμένο λίγο το μολδαβάκι μπήκε στο δωμάτιο .
Της έκανα σχόλια για το σώμα της και το στηθάκι της που της άρεσαν. Πήρε πίπα άνευ αφού μου έδειξε να μη τελειώσω στο στόμα της , ωραία αίσθηση στην αρχή αλλά βιαστική και βίαιη όσο το συνέχιζε.
την πήρα κλασσικά με ψευτοαναστεναγμους από μέρους της που εξελίχθηκαν σε καυλωτικές (για μενα) κραυγουλες όσο μπιστόνιαζα βαθιά και δυνατά.
Δεν το έχει ακόμα το πιτσιρίκι και θέλει εκπαίδευση από την Εύα, φαίνεται ότι δεν το γουσταρει αυτο που κάνει.
έχυσα για να χύσω και να φύγω πριν βαρέσει πόρτα η τσατσά ....

Μονή Κατάθεση Δυστυχώς :cry:
αν είχα χρόνο θα έπαιρνα και την Ευα:cry:
Παρε Μαρινα που κανει τα λυσσακα της και τα ρουφαει και ολα!!!
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.634
Πόντοι
10.686
'Η μου έχει ξεφύγει ή την ξέρω με άλλο όνομα ; ποιά/πού ακριβώς είναι ;

Σκέφτομαι να ανοίξω νήμα για κριτική σε τσατσάδες, πόσο ευγενική/ος είναι αν χτυπάει νωρί αν καθαρίζει κλπ. , θα είχε νόημα λέτε ;
Νομίζω ότι υπάρχει τέτοιο νήμα.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.191
Κριτικές
16
Like
14.596
Πόντοι
3.246
Τριπλή αιδοιακη εκτονωση
σήμερα πρώτη βάρδια στο...

IMG_20230731_165201.jpg


Ανεβηκα στο Ιασωνος 32 οροφος οπου ηταν ενα καινούριο λευκοσαρκο βλαχαδερο που δεν εχω ξαναδεί με απλο προγραμμα και μέτριας εμφάνισης.

Στον οικο υπαρχει ανακαίνιση μεσα στα δωμάτια ενω η μουσική στο σαλόνι παιζει απο ένα κινητό με κουμπιά. :confused::confused::confused:






Εγινε καταθεση στο πορνομολ στο οροφο δεξια οπου ηταν η Μαργκω μια τροφαντη ξανθια νεαρή με σωμα copy paste Αντριαννας απο Χωματιανου.

Στο προαύλιο του οίκου εμφανιστηκε ενας αρχιμανδρίτης που εκανε ευχελαιο στους οικους και στο τελος ευχοταν καλα γαμήσια!

Screenshot_2023-08-03-14-26-20-736_com.miui.gallery-edit.jpg


ξεροχύνουμε με καλτίλα Μεταξουργείου!
 

Zeton

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
197
Κριτικές
4
Like
291
Πόντοι
281
επεστρεψε οντως η Καρινα, αλλα πρεπει να γυρισε λιγο αρρωστη......:coffee:





ΑΡΡΩΣΤΗ ΓΙΑ ΠΟΥΤΣΑ :rockon:για καλωσορισμα επι 15 λεπτα πηδιοταν απο μονη της πανω στο πουτσο μου σαν σκυλα που τριβεται στο μαξιλαρι, εγω απλα αλλαζα στασεις. Να πατε να την χαλαρωσετε λιγο γιατι θα παθει τιποτα η γκαβλα
Πόσο είναι ;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom