Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 103 άτομα (13 μέλη και 90 επισκέπτες)

TER RIS

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2021
Μηνύματα
31
Like
38
Πόντοι
0
Πήγαινε 20αρικο αφού είσαι από επαρχία,θα είναι όλα κοντά με τα πόδια θα δεις καμιά 20αρια μούνια,θα κάνεις και μια έρευνα εδώ από τις κριτικές και θα είσαι σούπερ.Μια χαρά κοπέλες έχει η φυλής,ειδικά για εσένα που δεν τις έχεις ξανά δει,μην ακούς την γκρίνια ορισμένων.
χαχα αστα να πανε, κοιτα Σαββατο θα παω μια γυρα παντου, θα γυρισω οσα περισσοτερα μπορω, ενταξει αμα θελω το top ας δωσω 150-200 και ας παρω ενα τουμπανο, μην τα θελουμε και ολα δικα μας
 

TER RIS

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2021
Μηνύματα
31
Like
38
Πόντοι
0
Και είναι τώρα λόγος αυτός για να ξενερώσει; Από μόνη της είναι ξενερωτη τότε.
δεν ξερω στα αληθεια τι πεχτηκε, γιατι φωναζαν μεσα και λεω παναγια μου που ηρθα, ας παω παλι στο χωριο,χαχα:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: vril

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.913
Κριτικές
39
Like
5.049
Πόντοι
2.696
Σκηνές απείρου κάλλους στα πηδηχτηρια.
Πολλές έχουν ψυχολογικά,και δεν τις αδικώ διότι η δουλειά που κάνουν θέλει...αρχίδια!!!!
Είναι και πολλοί πελάτες τιγκα στη μαλακία και δημιουργούν προβλήματα.Εγώ έχω μανουριάσει στην "μπουρδελοκαριέρα" μου με 3-4 μόνο.Αλλά στις περισσότερες φερόμουν ανθρώπινα,διότι άνθρωποι είναι και αυτές.Μερικοί νομίζουν ότι είναι ζώα ή ακόμα χειρότερα άψυχα αντικείμενα.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060

TER RIS

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2021
Μηνύματα
31
Like
38
Πόντοι
0
Πολλές έχουν ψυχολογικά,και δεν τις αδικώ διότι η δουλειά που κάνουν θέλει...αρχίδια!!!!
Είναι και πολλοί πελάτες τιγκα στη μαλακία και δημιουργούν προβλήματα.Εγώ έχω μανουριάσει στην "μπουρδελοκαριέρα" μου με 3-4 μόνο.Αλλά στις περισσότερες φερόμουν ανθρώπινα,διότι άνθρωποι είναι και αυτές.Μερικοί νομίζουν ότι είναι ζώα ή ακόμα χειρότερα άψυχα αντικείμενα.
καλα ναι εννοειται αυτο, πιστευω τα βλεπουν ολα, αλλα ειναι και μερικες που τις βλεπεις απο την φατσα οτι δεν.....
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.913
Κριτικές
39
Like
5.049
Πόντοι
2.696
Το ίδιο κι αυτές νομίζουν για τους πελάτες τους, αλλά ας μην μπούμε πάλι σε αυτή τη συζήτηση.
Δεν αντιλέγω.Ισχύει σε πολλές αυτό.Αλλά να είσαι σίγουρος ότι αυτές ή είναι θύματα trafficing ή έχουν άσχημες εμπειρίες με πελάτες.Κάποιες κοπέλες που το κάνουν συνειδητά,αν είσαι σωστός δε σου δημιουργούν πρόβλημα.
 

Kaulis

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
72
Like
376
Πόντοι
20
Πολύ καλή εμπειρία ή Μιλενα, παθιαρικα φιλιά και δε μου χάλασε χατήρι. Την Προτείνω ανεπιφύλακτα συναγωνιστές. Καλά γαμησια.
 

Ntamari

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
164
Κριτικές
3
Like
365
Πόντοι
21
Αλεξάντρα φυλής 87 ΌΤΙ ΧΕΙΡΌΤΕΡΟ μουμαρα αλλα άμα γαμουσα κούκλα πλαστια θα ηταν πολύ καλύτερα τόσα χρόνια πρώτη φορά κλαίω 20ρικο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ψεματα εχω ξανα κλάψει αλλα οχι τόσο πολύ
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Εγκαινίασα το νέο παράρτημα στο Αγκύρας 9 με τη Λύντια. Αρκετά καλή μέσα με γλωσσόφιλα, 69 και παιχνίδι με το ντίλντο της. Ενώ όμως η τσατσά είχε ανακοινώσει ελεύθερο στοματικό και για τις δύο (ήταν μαζί και η Εύα), μου πέρασε προφυλακτικό λέγοντάς μου ότι κάνει μόνο η Εύα και δεν κατάλαβα εγώ καλά. Έξω φεύγοντας ρώτησα την τσατσά η οποία φώναξε και τη Λύντια να λύσουμε την παρεξήγηση. Εκεί η τσατσά μου είπε ότι συνήθως κάνει με εξαίρεση σήμερα και αυτή τη βδομάδα που έχει ένα θέμα στο στόμα της, ενώ προσφέρθηκε να μου επιστρέψει τα 10 ευρώ. Μετά η Λύντια είπε ότι ποτέ δεν κάνει, αλλά έγινε παρεξήγηση επειδή ήταν η πρώτη μέρα λειτουργίας. Από ό,τι βλέπω σε κριτικές γίνεται και σε άλλους η ίδια ακριβώς "παρεξήγηση". Εμένα δε με ενόχλησε καθόλου που δε μου έκανε, αλλά η κοροϊδία και το ψέμα. Αν εξαιρέσεις αυτή τη λεπτομέρεια, θετικό πρόσημο είχε η κατάθεση.
 

Ntamari

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
164
Κριτικές
3
Like
365
Πόντοι
21

Συνημμένα

  • Screenshot_2023-02-28-21-08-29-093_com.google.android.apps.maps.jpg
    Screenshot_2023-02-28-21-08-29-093_com.google.android.apps.maps.jpg
    1,1 MB · Εμφανίσεις: 35
  • Like
Αντιδράσεις: Φ45

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Για να κάνω και μια μικρή ενημέρωση από τα λίγα που είδα:

Φυλής 105: Ρωξάνα
Φωκαίας 19: Ναταλί η "Ιταλίδα", η οποία δεν καταλάβαινε το "Io sono Greko" :jerking:
Φωκαίας 13 αριστερά: Έμιλυ
Βέργας 3: Λάνα και Μόνικα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Aυτο με την μπεζ πόρτα καινούρια κοπέλα απο Κολομβία χυστες αλήθεια η απόλυτη ξενερα
Οκ, το 86 λες, γνωστή φολοφωλιά.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Αν καταλαβαίνω σωστά για την συγκεκριμένη Μουναρα που αναφέρει άλλα ήταν τα προβλήματα της...
Εισπνεομενα... Για τη γρίπη εννοώ βέβαια. Και όχι μόνο.
Έχει γραφτεί πολλές φορές.
Δεν ξέρω αν απευθύνεσαι σε μένα, αλλά μουνάρα τη Λύντια δεν τη λες και το πρόβλημά της είναι ότι είναι συνεννοημένη με την τσατσά να μας δουλεύουν ψιλό γαζί. Τέλος πάντων.
 

Nikolasgrt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
304
Like
1.205
Πόντοι
201
Καλησπέρα μύστες. Η μπαρμπορα κάνει τελειωτικό ή δεν τα παίρνει στο στόμα?
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.028
Κριτικές
62
Like
19.771
Πόντοι
13.636
Δεν ξέρω αν απευθύνεσαι σε μένα, αλλά μουνάρα τη Λύντια δεν τη λες και το πρόβλημά της είναι ότι είναι συνεννοημένη με την τσατσά να μας δουλεύουν ψιλό γαζί. Τέλος πάντων.

Πολλές έχουν ψυχολογικά,και δεν τις αδικώ διότι η δουλειά που κάνουν θέλει...αρχίδια!!!!
Είναι και πολλοί πελάτες τιγκα στη μαλακία και δημιουργούν προβλήματα.Εγώ έχω μανουριάσει στην "μπουρδελοκαριέρα" μου με 3-4 μόνο.Αλλά στις περισσότερες φερόμουν ανθρώπινα,διότι άνθρωποι είναι και αυτές.Μερικοί νομίζουν ότι είναι ζώα ή ακόμα χειρότερα άψυχα αντικείμενα.
Αν καταλαβαίνω σωστά για την συγκεκριμένη Μουναρα που αναφέρει άλλα ήταν τα προβλήματα της...
Εισπνεομενα... Για τη γρίπη εννοώ βέβαια. Και όχι μόνο.
Έχει γραφτεί πολλές φορές.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

λιωστης

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2019
Μηνύματα
40
Κριτικές
5
Like
147
Πόντοι
0
Καλησπέρα συνάδελφοι.
Μένω πλέον επαρχία οπότε δεν γνωρίζω προσωπικά τι ακριβώς κάνει η κάθε κοπέλα στο δωμάτιο.
Για αυτό ρωτάω εσάς, ποιες νέες και κατά προτίμηση λεπτές κάνουν ελευθερο στοματικό και γλειψαρχιδι στα μπουρδέλα
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.028
Κριτικές
62
Like
19.771
Πόντοι
13.636
Καλησπέρα συνάδελφοι.
Μένω πλέον επαρχία οπότε δεν γνωρίζω προσωπικά τι ακριβώς κάνει η κάθε κοπέλα στο δωμάτιο.
Για αυτό ρωτάω εσάς, ποιες νέες και κατά προτίμηση λεπτές κάνουν ελευθερο στοματικό και γλειψαρχιδι στα μπουρδέλα
Φυλής 69 Βίκυ.
Νομίζω θα σε καλύψει πλήρως!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.274
Πόντοι
46.232
Εγκαινίασα το νέο παράρτημα στο Αγκύρας 9 με τη Λύντια. Αρκετά καλή μέσα με γλωσσόφιλα, 69 και παιχνίδι με το ντίλντο της. Ενώ όμως η τσατσά είχε ανακοινώσει ελεύθερο στοματικό και για τις δύο (ήταν μαζί και η Εύα), μου πέρασε προφυλακτικό λέγοντάς μου ότι κάνει μόνο η Εύα και δεν κατάλαβα εγώ καλά. Έξω φεύγοντας ρώτησα την τσατσά η οποία φώναξε και τη Λύντια να λύσουμε την παρεξήγηση. Εκεί η τσατσά μου είπε ότι συνήθως κάνει με εξαίρεση σήμερα και αυτή τη βδομάδα που έχει ένα θέμα στο στόμα της, ενώ προσφέρθηκε να μου επιστρέψει τα 10 ευρώ. Μετά η Λύντια είπε ότι ποτέ δεν κάνει, αλλά έγινε παρεξήγηση επειδή ήταν η πρώτη μέρα λειτουργίας. Από ό,τι βλέπω σε κριτικές γίνεται και σε άλλους η ίδια ακριβώς "παρεξήγηση". Εμένα δε με ενόχλησε καθόλου που δε μου έκανε, αλλά η κοροϊδία και το ψέμα. Αν εξαιρέσεις αυτή τη λεπτομέρεια, θετικό πρόσημο είχε η κατάθεση.
Η Λυδία δε κάνει ελεύθερο στοματικό, το έχω γράψει και στη κριτική μου αλλά και στις ενημερώσεις
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Η Λυδία δε κάνει ελεύθερο στοματικό, το έχω γράψει και στη κριτική μου αλλά και στις ενημερώσεις
Το είδα μετά, επίσης έγραψες και εσύ και άλλοι ότι έγινε παρεξήγηση και αφέθηκε να εννοηθεί ότι και οι δύο κάνουν. Ύποπτα επαναλαμβανόμενη σύμπτωση.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom