Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 74 άτομα (1 μέλη και 73 επισκέπτες)

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.913
Κριτικές
39
Like
5.049
Πόντοι
2.696
Διάβασα για τις σφαλιάρες που έριξε ο άλλος στην πουτάνα,και θυμήθηκα μια φάση στον όροφο του 65 καμιά 20αρια χρόνια πριν!Πληρώνω,μπαίνω στο δωμάτιο,απέναντι αριστερά από την είσοδο,έρχεται η γκόμενα,τυπικές χαιρετούρες πάω να πιάσω τα βυζιά της,τα χέρια μου ήταν παγωμένα μιας και ήταν χειμώνας κι έξω έκανε πολύ κρύο.Τινάχτηκε λες και τη χτύπησε ρεύμα!Μου λέει:
- "τα χέρια σου κρύα".
-"Να τα βάλω στο μουνάκι σου να ζεσταθούν;"
-"Όχι μουνί".
-"Καλά γύρνα στα 4 να σε γαμήσω"
-"Ναι,να με γαμήσεις,ά στο διάολο"
και σηκώνεται και φεύγει βρίζοντας!!!! :cheesy::cheesy:
Ντύνομαι γρήγορα βγαίνω έξω και ζητάω τα λεφτά από την τσατσά,και ακούω μέσα από το δωμάτιο
"Φύγε μαλάκααααα" :2funny::2funny::2funny:
 

VasilhsCm

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2021
Μηνύματα
223
Like
340
Πόντοι
21
αν και υπαρχει σαν*θεμα* ενα BBW κοριτσι που θα βρουμε Αθηνα;
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.913
Κριτικές
39
Like
5.049
Πόντοι
2.696

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
798
Κριτικές
34
Like
5.301
Πόντοι
2.836
Διάβασα για τις σφαλιάρες που έριξε ο άλλος στην πουτάνα,και θυμήθηκα μια φάση στον όροφο του 65 καμιά 20αρια χρόνια πριν!Πληρώνω,μπαίνω στο δωμάτιο,απέναντι αριστερά από την είσοδο,έρχεται η γκόμενα,τυπικές χαιρετούρες πάω να πιάσω τα βυζιά της,τα χέρια μου ήταν παγωμένα μιας και ήταν χειμώνας κι έξω έκανε πολύ κρύο.Τινάχτηκε λες και τη χτύπησε ρεύμα!Μου λέει:
- "τα χέρια σου κρύα".
-"Να τα βάλω στο μουνάκι σου να ζεσταθούν;"
-"Όχι μουνί".
-"Καλά γύρνα στα 4 να σε γαμήσω"
-"Ναι,να με γαμήσεις,ά στο διάολο"
και σηκώνεται και φεύγει βρίζοντας!!!! :cheesy::cheesy:
Ντύνομαι γρήγορα βγαίνω έξω και ζητάω τα λεφτά από την τσατσά,και ακούω μέσα από το δωμάτιο
"Φύγε μαλάκααααα" :2funny::2funny::2funny:
20 χρόνια πριν ?? Ελληνίδα ήταν η ιερόδουλη??? Θυμασαι?με τέτοια συμπεριφορά προς τον πελάτη τι άλλο θα ήταν.....
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Ξαναλέω, έχει χαλάσει η φάση. Δεν έχει νόημα να το παίζουμε γκόμενοι. Έτσι κι αλλιώς, άμα ήμασταν, δε θα είχαμε ανάγκη τα μπουρδέλα.
Ξεκόλλα λίγο με τη μίρλα ρε μλκ. Όλοι τα ίδια σκατά και την ίδια ξενέρα τρώμε μ’ αυτές τις σαβούρες και τη γενικότερη κατάσταση, αλλά τσίλλαρε λίγο να πούμε...:wink:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Ξεκόλλα λίγο με τη μίρλα ρε μλκ. Όλοι τα ίδια σκατά και την ίδια ξενέρα τρώμε μ’ αυτές τις σαβούρες και τη γενικότερη κατάσταση, αλλά τσίλλαρε λίγο να πούμε...:wink:
Καλά, δε νομίζω να έχω γκρινιάξει και τόσο πολύ.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Καλά, δε νομίζω να έχω γκρινιάξει και τόσο πολύ.
Ε δεν θα στό’ λεγα ειδάλλως...
Άσε που όση διαμαρτυρία και να ρίξουμε εμείς εδώ δεν αναμένεται καμμία αλλαγή.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Ναι ρε @Atridis καλά σου λέει ο λαός του bou. Εξάλλου όταν παντρεύεται ένας δικός μας μπουρδελαίος, η γυναίκα του είναι 2 φορές δική μας. Παντρέψου λοιπόν να γαμήσουμε...:grin::wink:
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.028
Κριτικές
62
Like
19.771
Πόντοι
13.636
Πριν λίγο...

Διδυμου 27
Μιλενα σε ελεύθερο τελειωτικό και 69.
Μάλλον πήγα νωρίς και δεν είχε δωμάτιο. Ψυχή στον οίκο!
Δεν έχασα βέβαια την ευκαιρία!!!
Κοντή χοντρή και άσχημη.
Ούτε απέξω!

Μετάξι....

Ιάσωνος 37 Ισόγειο
ΑΛΙΝΑ απλό και 69 να προσπαθεί να συνεννοηθεί σε όλες τις γλώσσες...
(που είσαι Νάσο)

Ιάσωνος 37 πάνω
Ζεφη από Ρωσία
Ψηλό χαριτωμένο γλυκό! Απλό και 69!!! Μμμμμμμ

Η Τρανς Απουσα.
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.913
Κριτικές
39
Like
5.049
Πόντοι
2.696
20 χρόνια πριν ?? Ελληνίδα ήταν η ιερόδουλη??? Θυμασαι?με τέτοια συμπεριφορά προς τον πελάτη τι άλλο θα ήταν.....
Φυσικά θυμάμαι,Μολδαβή ήταν όχι Ελληνίδα.Θυμάμαι και άλλες "φάσεις" πιο παλιές!
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.638
Πόντοι
10.686
Περάσαμε με τον Paluki Luk με το πριόνι ανά χείρας και σκορπώντας τον τρόμο, να τσεκάρω δυο- τρεις επιλογές του. Στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 παλιό η Αλίνα, χαμογελαστή και ευγενική.
Ιάσονος 37 πάνω η Ζέφη, ξανθιά πιπίνα "only english", με απώθησε η μυρωδιά του χώρου.
Κατέληξα στην ξανθιά milf Ρωσίδα Ναταλί στο Ιάσονος 44 το μεσαίο με τα σκαλιά,σωματοτυπικά είναι πανομοιότυπη με τη Φωτεινή του Φυλής 109 ισόγειο. Όπως ακριβώς το θέλω, ήρεμη και δοτική, συζυγικό σεξ. Υπηρεσία η παλιά εργαζόμενη Λυδία του Κολωνού 27 όροφος, προ πενταετίας.
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Καλησπέρα μύστες πέρασε κανένας από Ιάσωνος 20 να μας πει εάν δουλεύει η Βανέσα το κοντοπουτανο?
 

kwstasp7222164

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2022
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Περάσαμε με τον Paluki Luk με το πριόνι ανά χείρας και σκορπώντας τον τρόμο, να τσεκάρω δυο- τρεις επιλογές του. Στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 παλιό η Αλίνα, χαμογελαστή και ευγενική.
Ιάσονος 37 πάνω η Ζέφη, ξανθιά πιπίνα "only english", με απώθησε η μυρωδιά του χώρου.
Κατέληξα στην ξανθιά milf Ρωσίδα Ναταλί στο Ιάσονος 44 το μεσαίο με τα σκαλιά,σωματοτυπικά είναι πανομοιότυπη με τη Φωτεινή του Φυλής 109 ισόγειο. Όπως ακριβώς το θέλω, ήρεμη και δοτική, συζυγικό σεξ. Υπηρεσία η παλιά εργαζόμενη Λυδία του Κολωνού 27 όροφος, προ πενταετίας.
Μέχρι τι ώρα είναι εκεί η Νάταλι και αν είναι μαζί της η σοφία ;
 

TER RIS

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2021
Μηνύματα
31
Like
38
Πόντοι
0
παιδια καλησπερα σε ολους ( καινουργιος εδω ) αξιζει αραγε να πας σε 20αρικο μπουρδελο η καλυτερα σε στουντιο ? γιατι call girl ειναι λιγο τσιμπιμενα, ειμαι απο επαρχιακη πολη και θα κατεβω σ/κ αθηνα για αραγμα, σας ευχαριστω ολους και να ξερετε ειστε και γαμω τις παρεες
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.638
Πόντοι
10.686
Περάσαμε με τον Paluki Luk με το πριόνι ανά χείρας και σκορπώντας τον τρόμο, να τσεκάρω δυο- τρεις επιλογές του. Στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 παλιό η Αλίνα, χαμογελαστή και ευγενική.
Ιάσονος 37 πάνω η Ζέφη, ξανθιά πιπίνα "only english", με απώθησε η μυρωδιά του χώρου.
Κατέληξα στην ξανθιά milf Ρωσίδα Ναταλί, σωματοτυπικά είναι πανομοιότυπη με τη Φωτεινή του Φυλής 109 ισόγειο. Όπως ακριβώς το θέλω, ήρεμη και δοτική, συζιγικό σεξ. Υπηρεσία ή παλιά εργαζόμενη Λυδία του Κολωνού 27 όροφος, προ πενταετίας.

Μέχρι τι ώρα είναι εκεί η Νάταλι και αν είναι μαζί της η σοφία ;
Λογικά σχόλασε στις 18:00. Ναι, ήτανε με τη Σοφία.
 

George_Fanta

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
43
Like
253
Πόντοι
20
παιδια καλησπερα σε ολους ( καινουργιος εδω ) αξιζει αραγε να πας σε 20αρικο μπουρδελο η καλυτερα σε στουντιο ? γιατι call girl ειναι λιγο τσιμπιμενα, ειμαι απο επαρχιακη πολη και θα κατεβω σ/κ αθηνα για αραγμα, σας ευχαριστω ολους και να ξερετε ειστε και γαμω τις παρεες
Καλησπέρα.. ας πούμε ότι η καλύτερη σχέση απόδοσης τιμής εγώ θα έλεγα ότι είναι στα μπουρδέλα με 20€. Στα studio μπορεί να περάσεις καλά μπορεί και όχι σε σχέση με τα χρήματα που θα δώσεις.
Επίσης αν έχεις πολλές καβλες δεν πρέπει να πάρεις ακριβό πρόγραμμα γιατί θα τελειώσεις γρήγορα και θα πάνε χαμένα.
Το καλύτερο λοιπόν πληρώνεις 20 κάνεις δουλειά σου αν ξανά θες ξανά 20 κλπ και αν θες κάποια στιγμή δικιμαζεις και στούντιο.
Φυλής και γύρω περιοχές έχει πολλές επιλογές, διαβάσε κριτικές και αποφάσιζεις. Για μένα απέφυγε Μεταξουργείο.
 

TER RIS

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2021
Μηνύματα
31
Like
38
Πόντοι
0
Καλησπέρα.. ας πούμε ότι η καλύτερη σχέση απόδοσης τιμής εγώ θα έλεγα ότι είναι στα μπουρδέλα με 20€. Στα studio μπορεί να περάσεις καλά μπορεί και όχι σε σχέση με τα χρήματα που θα δώσεις.
Επίσης αν έχεις πολλές καβλες δεν πρέπει να πάρεις ακριβό πρόγραμμα γιατί θα τελειώσεις γρήγορα και θα πάνε χαμένα.
Το καλύτερο λοιπόν πληρώνεις 20 κάνεις δουλειά σου αν ξανά θες ξανά 20 κλπ και αν θες κάποια στιγμή δικιμαζεις και στούντιο.
Φυλής και γύρω περιοχές έχει πολλές επιλογές, διαβάσε κριτικές και αποφάσιζεις. Για μένα απέφυγε Μεταξουργείο.
σε ευχαριστω πολυ για την βοηθεια, οταν ειχα ξανα ερθει αθηνα παιδια ειχα παει σε μια περιοχη κασανδρας νομιζω? καπως ετσι θα σας γελασω δεν τα ξερω και καλα, και ειχα μπει σε μια πιτσιρικα ( 20αρα πρεπει να ηταν σε ηλικια) στηθος απιστευτο και φαινοταν φυσικο και σωματακι πολυ καυλωτικο ( κοντοπουτανο) αλλα διαθεση 0, μου ειχε πει οτι ηταν ποντια,και ηταν τερμα ξενερωμενη γιατι πιο πριν πρεπει να ειχε μπει ενα παλικαρι που δεν ξερω και εγω ποσο την ειχε και τον εδιωξε, και μου λεει φιλε μην πας ειναι τρελη, αλλα σαν παπαρας πηγα ( ωραια ηταν αλλα αμα ειναι ξενερωμενη η αλλη ξερετε)
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
παιδια καλησπερα σε ολους ( καινουργιος εδω ) αξιζει αραγε να πας σε 20αρικο μπουρδελο η καλυτερα σε στουντιο ? γιατι call girl ειναι λιγο τσιμπιμενα, ειμαι απο επαρχιακη πολη και θα κατεβω σ/κ αθηνα για αραγμα, σας ευχαριστω ολους και να ξερετε ειστε και γαμω τις παρεες
Πήγαινε 20αρικο αφού είσαι από επαρχία,θα είναι όλα κοντά με τα πόδια θα δεις καμιά 20αρια μούνια,θα κάνεις και μια έρευνα εδώ από τις κριτικές και θα είσαι σούπερ.Μια χαρά κοπέλες έχει η φυλής,ειδικά για εσένα που δεν τις έχεις ξανά δει,μην ακούς την γκρίνια ορισμένων.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
ηταν τερμα ξενερωμενη γιατι πιο πριν πρεπει να ειχε μπει ενα παλικαρι που δεν ξερω και εγω ποσο την ειχε και τον εδιωξε
Και είναι τώρα λόγος αυτός για να ξενερώσει; Από μόνη της είναι ξενερωτη τότε.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom