Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (2 μέλη και 52 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Τωρα live
Φωλα ALERT

Φυλής 86, εμανουελα
19 ετων Κολομβία

Είσοδος σε 30 δευτερολεπτα
Στεναχωρη, αδιάφορη, ατεχνη
Βιαστική και άπειρη

Πιθανό θύμα trafficking

1/10
Πραγματικά δεν ξέρω τι παίζει με τη νέα φουρνιά Λατίνων, αλλά καμία σχέση με τις πρώτες που είχαν εμφανιστεί στο Αγίου Πέτρου, αν θυμάμαι καλά. Η φολοξεπέτα και το πρόγραμμα Κατακουζηνός πάνε σύννεφο.
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
527
Like
2.241
Πόντοι
446
Επιστροφή αύριο από Βερολίνο στον Αθήνα.
Μετά από τουρ που έκανα σε βόριο Γερμανία δεν είδα και τίποτα φοβερό και οι τιμές βαράμε κόκκινο απλισιαστες.
Μετά από οριμη σκέψη και μετά από 25 με30 χρόνια καριέρας στα μπουρδέλα θα εγκαταλείψω τον πληρωμένο έρωτα.
Μεγάλα λόγια θα μου πείτε.
Παντός έτσι νιώθω

Μάλλον έφτασε ο καιρός να πάρεις ένα ωραίο κορίτσι από σπίτι και να νοικοκυρευτείς όπως οι περισσότεροι Έλληνες της ηλικίας σου!
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Μάλλον έφτασε ο καιρός να πάρεις ένα ωραίο κορίτσι από σπίτι και να νοικοκυρευτείς όπως οι περισσότεροι Έλληνες της ηλικίας σου!
Και να ψάχνεται να ξενοπηδήξει στα μπουρδέλα όπως όλοι οι παντρεμένοι της ηλικίας του. :P
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
είναι όπως τα απορρυπαντικά: ίδια τιμή και μικρότερη ποσότητα στη συσκευασία :wink:
Η τιμή των 20 ευρώ έχει παγιωθεί εδώ και πολλά χρόνια και μια αύξηση στα 30, όπως στα Χωματιανού, θα είναι μια παταγωδης αποτυχία, γιατί θα χτυπάει άσχημα ψυχολογικά και δε θα πατάει κανένας.

Αντίθετα αν κρατήσουν ίδια την τιμή και μειώσουν το χρόνο αυστηρά στο 10λεπτο, ίσως και λιγότερο, όπου η κοπέλα θα σε παρατάει αμέσως χωρίς να περιμένει καν να τελειώσεις, και μέσα θα κάνει τα απολύτως απαραίτητα χωρίς φιλιά, 69, προκαταρκτικά κλπ αποστειρωμενα, τότε εσύ θα το αποδώσεις απλά στο ότι η κοπέλα ενδεχομένως δε σε γούσταρε ή την πέτυχες σε κακή μέρα ή έπεσες σε μαλακισμένη τσατσά και κοιμάσαι ήσυχος.
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Επιστροφή αύριο από Βερολίνο στον Αθήνα.
Μετά από τουρ που έκανα σε βόριο Γερμανία δεν είδα και τίποτα φοβερό και οι τιμές βαράμε κόκκινο απλισιαστες.
Μετά από οριμη σκέψη και μετά από 25 με30 χρόνια καριέρας στα μπουρδέλα θα εγκαταλείψω τον πληρωμένο έρωτα.
Μεγάλα λόγια θα μου πείτε.
Παντός έτσι νιώθω
Παντρεψου τύπε να γαμάς (τσαμπα) ή γύρισε το ....
 
Εγγρ.
4 Σεπ 2022
Μηνύματα
31
Like
78
Πόντοι
0
Φωκαιας 17 κάτω
Κουκλαρα Μιχαελα
Απλό πρόγραμμα

Φωκαιας 19
Νάταλι Υπερμουνο του κέρατα. Από το διπλανό μαγαζί στην πρωινή βάρδια
Πρόγραμμα Υπεραπλο...
Αυτή η Νάταλι τι ώρες δουλεύει ξέρεις?
 
Εγγρ.
4 Σεπ 2022
Μηνύματα
31
Like
78
Πόντοι
0
Φίλε μου δεν είναι αυτό το αρνητικό. Απλό πρόγραμμα Οκ.

Τέτοια μουνια δεν υπάρχουν ούτε σε Εσκορτ.
Και το σούπερ κακό και αρνητικό είναι ότι όσα και αν της εταξα ήταν κάθετη και απόλυτη. Απλό και αν σου αρέσει.
Πρέπει να λατρεύει τον αγαπητικο.!

Βέβαια για μια φορά για την εμπειρία πρέπει να την δοκιμάσουν όλοι!
Φίλε μου για ποια κοπέλα αναφέρεσαι και σε ποιο σπιτάκι δουλεύει?
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.638
Πόντοι
10.686
Παντρεψου τύπε να γαμάς (τσαμπα) ή γύρισε το ....
Τζάμπα; Κανένας δεν γάμησε τζάμπα,κι αν συνέβη ήταν προσφορά γνωριμίας,στην πορεία θα πληρώσει και με τόκο... :wink:
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.819
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.028
Κριτικές
62
Like
19.771
Πόντοι
13.636
Παικτη μου συμπαθα με αλλα νομιζω οτι ειχε λιγη κυτταριτιδα στο κωλαρακι της οταν την ειχα παρει στο βούρκο της μεγαλέκου το καλοκαιράκι.
Είσαι σίγουρος ότι μιλάμε για την ίδια Ναταλία???
Δεν θυμάμαι να έχει αναφερθεί κάπου για Μετάξι.
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
527
Like
2.241
Πόντοι
446
Η τιμή των 20 ευρώ έχει παγιωθεί εδώ και πολλά χρόνια και μια αύξηση στα 30, όπως στα Χωματιανού, θα είναι μια παταγωδης αποτυχία, γιατί θα χτυπάει άσχημα ψυχολογικά και δε θα πατάει κανένας.

Αντίθετα αν κρατήσουν ίδια την τιμή και μειώσουν το χρόνο αυστηρά στο 10λεπτο, ίσως και λιγότερο, όπου η κοπέλα θα σε παρατάει αμέσως χωρίς να περιμένει καν να τελειώσεις, και μέσα θα κάνει τα απολύτως απαραίτητα χωρίς φιλιά, 69, προκαταρκτικά κλπ αποστειρωμενα, τότε εσύ θα το αποδώσεις απλά στο ότι η κοπέλα ενδεχομένως δε σε γούσταρε ή την πέτυχες σε κακή μέρα ή έπεσες σε μαλακισμένη τσατσά και κοιμάσαι ήσυχος.

Αυτό ήδη συμβαίνει από πέρυσι το καλοκαίρι στα μπουρδέλα του 20ρικου.
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
575
Κριτικές
8
Like
1.249
Πόντοι
486

Kaulis

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
72
Like
376
Πόντοι
20
Καλημέρα συναγωνιστές, μήπως έχει πάρει το μάτι σας την Ντιανα, μελαχρινή κωλαρου από διδιμου και την Ολγα, γυρολόγος, ξανθιά μπαμπατσικη milf, τελευταία φορά εθεάθη Αλκαμενους...
 

Kaulis

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
72
Like
376
Πόντοι
20
Αφού δε βρίσκω στανταρακια προετοιμαζομαι για πρωινό μεσημεριανή κατάθεση στη Μιλενα που έχει ξαναδοκιμαστει με ευχάριστες κριτικές. Έχετε να προτείνετε κάτι παρομοιο/καλύτερο? Καλό άδειασμα στους υπόλοιπους!
 

giteytis

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2008
Μηνύματα
33
Like
134
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλα τα μέλη, δεν συνηθίζω να γράφω αλλά θα ήθελα να σας πω, ότι πλέων δεν υπάρχει καμία πουτανα αξιόλογη

Game over η όλη φάση με τα μπουρδέλα πάρτε το χαμπάρι.
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
612
Κριτικές
19
Like
6.159
Πόντοι
2.036
Καλησπέρα και από εμένα, σύνοψη προηγουμένης εβδομάδας, 4 επισκέψεις, 1η στην Αουρόρα που είναι γνωστή, κλασική συμπεριφορά με μία έξτρα εσάνς ξεπέτας αλλά δεν με άφησε και άχυστο Τρίτη βράδυ νομίζω, θέλω να βρώ κάποια παρόμοια λίγο ποιο καλή στο δωμάτιο, αν έχετε προτάσεις ακούω.

Μετάξι τώρα Λίλυ λατίνα Μ.Α. 21 ,έχει following από πάκια κλπ. αλλοδαπά, σερί δωμάτια, προφανώς η πολύ δουλειά την έχει κάψει, απλό πρόγραμμα τυπική θα έλεγα, όχι φόλα αλλά εμφανώς πεσμένη, Πέμπτη απόγευμα.

Βαλέρια, Ι 20Γ , έχουν γραφτεί αρκετά, αξιοπρεπές χύσιμο για 10.

New Entry για εμένα αν και προφανώς η κοπέλα είναι παλιά καραβάνα, Κ 15 (ίσως μίνι-πορνοmall ? :cheesy:), πρώτο δεξιά όπως μπαίνεις, Άντζελα Αλβανίδα, αδύνατη - κοντούλα προς το πετίτ με μικρό βυζάκι χαλαρό, μικρό αλλά καλό κώλο/σώμα, ξανθοκάστανη στα 30+ θα έλεγα, απλό πρόγραμμα, οκ πίπα, καλό καβάλημα, θέλει και λίγο κουβεντούλα/κάνει χαβαλέ, σχετικά δεκτική-δεν φιλάει, αρκετά καθαρό δωμάτιο αλλά ο τσάτσος φώναξε στο 10λεπτο μπάμ και με έκανε να βιαστώ να τελειώσω (πήγα και εγώ μια φορά ξεκούραστος - όχι βιαστικός και μου την χάλασε).

Έκανα και μία βόλτα Κυριακή βράδυ ~ 21:00 και στο Ι44 ή Ι46 (μπερδεύομαι) όροφο που συνήθως έχει κάτι χοντρούλες πρώην ανατολικού μπλόκ, που παρουσιάσε η τσατσά ένα αδύνατο-μοντελέ πολύ όμορφο μελαχρινό με ~1,5-2 βυζάκι ονόματι Κατερίνα, ύψος με τακούνι ~1,75?, ζήταγε 15 για απλό αλλά ενώ με έψηνε εμφανισιακά , η έλλειψη κόσμου στα δωμάτια/αναμονή(για τόσο ωραίο μωρό) σε συνδιασμό με την ξινίλα στην φάτσα της με απέτρεψαν, η τσατσά προσπάθησε λέγοντας "δεν την βλέπεις μοντέλο είναι" και για πρώτη φορά συμφωνούσα αλλά δεν ξέρω το φοβήθηκα, πέρασε κανείς ? Είχε και ένα μεγάλο tatoo σχεδόν σε όλο το αριστερό μπράτσο και διάφορα άλλα διάσπαρτα.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom