Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 124 άτομα (13 μέλη και 111 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.274
Πόντοι
46.232
Το είδα μετά, επίσης έγραψες και εσύ και άλλοι ότι έγινε παρεξήγηση και αφέθηκε να εννοηθεί ότι και οι δύο κάνουν. Ύποπτα επαναλαμβανόμενη σύμπτωση.
Από εκείνη τη φορά και μετά όσες φορές την έχω πετύχει σε τσάρκα μου είτε μόνη της είτε με άλλη δεν έχουν ξανααναφερει ελεύθερο στοματικό, πάντως η Λυδία είναι καυλιάρα και χωρίς ελεύθερο στοματικό, σε ποιο δωμάτιο τη πήρες, στον όροφο η στο σαλόνι αριστερά?τα έχουν διατηρήσει ωραία όπως ήταν παλιά?
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
907
Κριτικές
35
Like
7.243
Πόντοι
3.436
Και να ψάχνεται να ξενοπηδήξει στα μπουρδέλα όπως όλοι οι παντρεμένοι της ηλικίας του. :P
Αυτο εννοείται ότι θα ψάχνεται στα μπουρδελα κ μετά το στεφάνι.
Οπως κ εγώ οπως όλοι μας, όταν κάποιος είναι μπουρδελιαρης-πορνομουτρο είναι για πάντα μέχρι τα βαθιά γεράματα, πρέπει να το πάρουμε απόφαση.
Πρώτα βγαίνει η ψυχή κ μετά το χούι.
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.028
Κριτικές
62
Like
19.771
Πόντοι
13.636
Από εκείνη τη φορά και μετά όσες φορές την έχω πετύχει σε τσάρκα μου είτε μόνη της είτε με άλλη δεν έχουν ξανααναφερει ελεύθερο στοματικό, πάντως η Λυδία είναι καυλιάρα και χωρίς ελεύθερο στοματικό, σε ποιο δωμάτιο τη πήρες, στον όροφο η στο σαλόνι αριστερά?τα έχουν διατηρήσει ωραία όπως ήταν παλιά?
Μακράν το καλύτερο πορδελο που έχει υπάρξει ποτέ!
 
  • Like
Αντιδράσεις: kopsos

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Από εκείνη τη φορά και μετά όσες φορές την έχω πετύχει σε τσάρκα μου είτε μόνη της είτε με άλλη δεν έχουν ξανααναφερει ελεύθερο στοματικό, πάντως η Λυδία είναι καυλιάρα και χωρίς ελεύθερο στοματικό, σε ποιο δωμάτιο τη πήρες, στον όροφο η στο σαλόνι αριστερά?τα έχουν διατηρήσει ωραία όπως ήταν παλιά?
Στο διπλανό δωμάτιο από το σαλόνι την πήρα, είχε ένα τεράστιο στρογγυλό κρεβάτι και τζακούζι, πραγματικό κουκλί.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εν τω μεταξύ περιμένω περιμένω...
και κανείς δεν μιλάει για το καινούριο Λατινοσπιτο
Φυλής 134...
Ωρε μπράβο!
Για κοίτα καλύτερα στα προηγούμενα ποστ μου.
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.028
Κριτικές
62
Like
19.771
Πόντοι
13.636
Στο διπλανό δωμάτιο από το σαλόνι την πήρα, είχε ένα τεράστιο στρογγυλό κρεβάτι και τζακούζι, πραγματικό κουκλί.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Για κοίτα καλύτερα στα προηγούμενα ποστ μου.
Μπράβο Αλανι μου!
Σου είχα κάνει και Like αν είδες αλλά ήμουν υπό την επηρεια του σκισιματος της
Καρολίνας!
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
907
Κριτικές
35
Like
7.243
Πόντοι
3.436
παιδια καλησπερα σε ολους ( καινουργιος εδω ) αξιζει αραγε να πας σε 20αρικο μπουρδελο η καλυτερα σε στουντιο ? γιατι call girl ειναι λιγο τσιμπιμενα, ειμαι απο επαρχιακη πολη και θα κατεβω σ/κ αθηνα για αραγμα, σας ευχαριστω ολους και να ξερετε ειστε και γαμω τις παρεες
Χωρίς δεύτερη σκέψη στο μπλε εισητηριο κ όχι στούντιο.
Κανε μια τσάρκα δες κοπελιές, σκέψου ποιες σου αρέσουν, σημειωσε σε φυλλάδα ονόματα κ σπίτια κ τσέκαρε επιτόπου κριτικες.
Θα πρότεινα Φωκαιας 17 κ 19 Ρίτα κ ειρήνη τσέκαρε Αγκυρας 12 τις κορασιδες κ το απόλυτο μπαρμπορα βέργας υπογα.
Επειδή είναι τύπισσα καντης εξηγα ότι είσαι πρωτάρης αν υπάρχει η δυνατότητα να σε προσέξει...ειναι λίγο τσαμπουκαλου αλλά μη μασάς έχει καλή καρδια....το βλέμμα της είναι καθαρό.
Το σημαντικότερο να θυμάσαι, εδώ Αθηνα πρέπει να είσαι ιδιαίτερα προσεκτικός στους δρόμους. Το κέντρο είναι η φωλια τού λύκου, όλα τα ζόμπι έχουν την ικανότητα κ μυρίζουν όταν καποιος δεν είναι περπατιαρης....οχι από στενά κ να κοιτάς πάντα πίσω.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
808
Κριτικές
5
Like
3.346
Πόντοι
726
Στο διπλανό δωμάτιο από το σαλόνι την πήρα, είχε ένα τεράστιο στρογγυλό κρεβάτι και τζακούζι, πραγματικό κουκλί.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Για κοίτα καλύτερα στα προηγούμενα ποστ μου.
1) αυτή η Λύδια βλέπετε; Αξίζει από πρόγραμμα; Ξέρουμε το τζακούζι αν μπορούμε να το πάρουμε σε πρόγραμμα;
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
953
Κριτικές
34
Like
10.430
Πόντοι
3.436
Εν τω μεταξύ περιμένω περιμένω...
και κανείς δεν μιλάει για το καινούριο Λατινοσπιτο
Φυλής 134...
Ωρε μπράβο!
Φ134 οσες φορες περασα προσφατα αργα βραδυ ηταν κλειστο...Ξαναλειτουργει λοιπον...για να δουμε...
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
1) αυτή η Λύδια βλέπετε; Αξίζει από πρόγραμμα; Ξέρουμε το τζακούζι αν μπορούμε να το πάρουμε σε πρόγραμμα;
Είναι ένα ξανθό καλοστεκούμενο μιλφ, μόνο από κοντά θα προσέξεις τις ρυτίδες και την ηλικία της. Το τζακούζι χρεώνεται έξτρα, δε θυμάμαι πόσο.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
49
Like
5.582
Πόντοι
2.846

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
49
Like
5.582
Πόντοι
2.846
Φ134 οσες φορες περασα προσφατα αργα βραδυ ηταν κλειστο...Ξαναλειτουργει λοιπον...για να δουμε...
Σήμερα Τρίτη πέρασα λίγο μετά τις 4 μ.μ. κι ήταν θεόκλειστο. Μήπως λειτουργήσει προσεχώς;
 

kopsos

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
207
Κριτικές
20
Like
2.083
Πόντοι
1.191
Χωρίς δεύτερη σκέψη στο μπλε εισητηριο κ όχι στούντιο.
Κανε μια τσάρκα δες κοπελιές, σκέψου ποιες σου αρέσουν, σημειωσε σε φυλλάδα ονόματα κ σπίτια κ τσέκαρε επιτόπου κριτικες.
Θα πρότεινα Φωκαιας 17 κ 19 Ρίτα κ ειρήνη τσέκαρε Αγκυρας 12 τις κορασιδες κ το απόλυτο μπαρμπορα βέργας υπογα.
Επειδή είναι τύπισσα καντης εξηγα ότι είσαι πρωτάρης αν υπάρχει η δυνατότητα να σε προσέξει...ειναι λίγο τσαμπουκαλου αλλά μη μασάς έχει καλή καρδια....το βλέμμα της είναι καθαρό.
Το σημαντικότερο να θυμάσαι, εδώ Αθηνα πρέπει να είσαι ιδιαίτερα προσεκτικός στους δρόμους. Το κέντρο είναι η φωλια τού λύκου, όλα τα ζόμπι έχουν την ικανότητα κ μυρίζουν όταν καποιος δεν είναι περπατιαρης....οχι από στενά κ να κοιτάς πάντα πίσω.
Σωστός αγαπητέ σε όλες τις παρατηρήσεις και μπράβο σου, συμφωνώ και επαυξάνω επίσης καλό θα ήταν μέχρι να δεις λίγο τα σημεία μετά την δύση του ήλιου άστο καλύτερα τότε βγαίνουν τα βαμπίρ και τα zombies που αναφέρει ο αγαπητός Hμεδαπός. Το πρωί -μεσημέρι χαλαρά, επίσης 17.00 - 19.00 στις αρχές της 2ης βάρδιας κινείται πολύς κόσμος παντού και μπαινοβγαίνει στους οίκους οπότε δεν γίνονται εύκολα επεισόδια.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.944
Πόντοι
1.056
Χωρίς δεύτερη σκέψη στο μπλε εισητηριο κ όχι στούντιο.
Κανε μια τσάρκα δες κοπελιές, σκέψου ποιες σου αρέσουν, σημειωσε σε φυλλάδα ονόματα κ σπίτια κ τσέκαρε επιτόπου κριτικες.
Θα πρότεινα Φωκαιας 17 κ 19 Ρίτα κ ειρήνη τσέκαρε Αγκυρας 12 τις κορασιδες κ το απόλυτο μπαρμπορα βέργας υπογα.
Επειδή είναι τύπισσα καντης εξηγα ότι είσαι πρωτάρης αν υπάρχει η δυνατότητα να σε προσέξει...ειναι λίγο τσαμπουκαλου αλλά μη μασάς έχει καλή καρδια....το βλέμμα της είναι καθαρό.
Το σημαντικότερο να θυμάσαι, εδώ Αθηνα πρέπει να είσαι ιδιαίτερα προσεκτικός στους δρόμους. Το κέντρο είναι η φωλια τού λύκου, όλα τα ζόμπι έχουν την ικανότητα κ μυρίζουν όταν καποιος δεν είναι περπατιαρης....οχι από στενά κ να κοιτάς πάντα πίσω.
Καλησπερα Φιλε Ημεδαπ...ενταξει βρε αδελφε...δεν ειναι και Harlem η Bronx....εχει καποια παραβατικοτητα δεν αντιλεγω και θελει λιγο προσοχη αλλα και το πρωι???κυκλοφορουν κατι Μαλακες ο Θεος να σε φυλαει.....και δεν ειναι απαραιτητα πρεζακια...anyway....στον Φιλο που θα κατεβει Αθηνα προτεινω το εξης.....υποθετω οτι εχει κινητο καινουργιας γενιας....βαζει το τραγουδι The eye of tiger δυνατα.....μισοκλεινει και τα ματια να δειξει αιμοβορος...και κυτταει δεξια-αριστερα αργα ομως...με σταθερο βλεμμα.....αν τον πλησιασει κανενας σφυρα μου....
Υσ.Υπαρχει καποιο ενδεχωμενο με αυτη την εικονα να τον πλησιασει κανενας πουστης αλλα δεν μπορει να τα εχεις ολα σε αυτη την ζωη......καλα να περνας.....για τον Φιλο επαρχιωτη δεν ξερω....
 

Συνημμένα

  • 620a9a5e3600008e4624ed67.jpeg
    620a9a5e3600008e4624ed67.jpeg
    79,2 KB · Εμφανίσεις: 25

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
907
Κριτικές
35
Like
7.243
Πόντοι
3.436
Καλησπερα Φιλε Ημεδαπ...ενταξει βρε αδελφε...δεν ειναι και Harlem η Bronx....εχει καποια παραβατικοτητα δεν αντιλεγω και θελει λιγο προσοχη αλλα και το πρωι???κυκλοφορουν κατι Μαλακες ο Θεος να σε φυλαει.....και δεν ειναι απαραιτητα πρεζακια...anyway....στον Φιλο που θα κατεβει Αθηνα προτεινω το εξης.....υποθετω οτι εχει κινητο καινουργιας γενιας....βαζει το τραγουδι The eye of tiger δυνατα.....μισοκλεινει και τα ματια να δειξει αιμοβορος...και κυτταει δεξια-αριστερα αργα ομως...με σταθερο βλεμμα.....αν τον πλησιασει κανενας σφυρα μου....
Υσ.Υπαρχει καποιο ενδεχωμενο με αυτη την εικονα να τον πλησιασει κανενας πουστης αλλα δεν μπορει να τα εχεις ολα σε αυτη την ζωη......καλα να περνας.....για τον Φιλο επαρχιωτη δεν ξερω....
Σίγουρα την ημέρα είναι ποιο ασφαλείς αλλα πρέπει να είμαστε προσεκτικοί κ ας μην γίνει ποτέ τίποτα.
Τα παπούτσια τα φοράμε κ ας μην πατήσουμε ποτέ αγκάθι.
Εκεί μέσα το κέντρο είναι το απολυτο κ όπως είπε ο φίλος πριν δεν είναι μόνο τα πρεζάκια , σε άλλες περιοχές της Αθήνας θέλω να πειστευω κυκλοφορεί κάποιος νύχτα ποιο άνετα αλλά την νύχτα μετα τις 1 ειδικά εκεί ακομινατου δεληγιωργη από πανό στα στενά γύρω από τον Άγιο Κωνσταντίνο αν μπει καποιος δεν βγαίνει σωος, ούτε με τανκς δεν περνάει.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.944
Πόντοι
1.056
Σίγουρα την ημέρα είναι ποιο ασφαλείς αλλα πρέπει να είμαστε προσεκτικοί κ ας μην γίνει ποτέ τίποτα.
Τα παπούτσια τα φοράμε κ ας μην πατήσουμε ποτέ αγκάθι.
Εκεί μέσα το κέντρο είναι το απολυτο κ όπως είπε ο φίλος πριν δεν είναι μόνο τα πρεζάκια , σε άλλες περιοχές της Αθήνας θέλω να πειστευω κυκλοφορεί κάποιος νύχτα ποιο άνετα αλλά την νύχτα μετα τις 1 ειδικά εκεί ακομινατου δεληγιωργη από πανό στα στενά γύρω από τον Άγιο Κωνσταντίνο αν μπει καποιος δεν βγαίνει σωος, ούτε με τανκς δεν περνάει.
εχω καιρο να κυκλοφορησω μετα τις 1....δεν γνωριζω....Ακομινατου??Δεληγιωργη??τοσο πολυ εχουν αλλαξει????αυτα ειναι και κεντρικα...τιποτα στενα στην Αγ,Κωσταντινου ηταν και πριν ψιλοπεριεργα.....προς τον Οσε για να βγεις Μαρνης...
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.864
Like
4.467
Πόντοι
456
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom