Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 194 άτομα (17 μέλη και 177 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.693
Like
11.637
Πόντοι
2.406
Για όποιον θελει να χάσει τα λεφτα του. Τωρα ενημερωση από φίλο με μηδενικες απαιτήσεις κι εύκολο γενικα. Μπηκε στο ΦΩΚΑΙΑΣ 19 ΙΣΟΓΕΙΟ. Ειναι μια Ναταλί, νομιζσι το ονομα. Η Απολυτη κοροιδια. Πιπα ψευτικη αεροπορικη. Καινεπισης μην μου πιάνεις τον κωλο μην μου πιανεις το βυζί κλπ. Μετα απο 3 λεπτα αεροπιπα κ πολυ μπλα. Μπλα. Της λεει γυρνα στα 4. Οχι λεει ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΕΞΤΡΑ.Στα 4 ειναι ΕΞΤΡΑ τουβεθπε... μονο απο μπροστα. Παει απο μπροστά κατσε λεει βαζει δυο κιλα τζελ παίρνει κ σταση να μην μπαίνει ουτε 5 ποντοι μεσα. Ελα λεει καμε φινις. Φυσικα ρην σταματησε ο φιλος
Φωκαιας 19 τωρα. Προσοχη .Δεν ειναι ΦΟΛΑ. ειναι ΑΠΆΤΗ μου είπε ο συντροφος ασχετος περι τα ιντερνετικα. Ηθελε να κανει φασαρια ζητησε τα λεφτα, δεν του δωσαν τιποτα φοβηθηκε κι έφυγε.. Εν ολιγοιε 19 ΦΩΚΑΙΑΣ ΣΚΑΜ απο τα λιγα. Οχι ΦΟΛΑ.ΣΚΑΜ κανονικό
Το άτομο ειναι 100% φερεγγυο κ με απαιτησεις τίποτα, φανταστειτε τι είναι αυτο το φρούτο. Οππιος περασει ας μας επιβεβαιωσει η διαψεύσει
ΜΑΚΡΙΑ
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.693
Like
11.637
Πόντοι
2.406
Αλεξάντρα φυλής 87 ΌΤΙ ΧΕΙΡΌΤΕΡΟ μουμαρα αλλα άμα γαμουσα κούκλα πλαστια θα ηταν πολύ καλύτερα τόσα χρόνια πρώτη φορά κλαίω 20ρικο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ψεματα εχω ξανα κλάψει αλλα οχι τόσο πολύ
Υπαρχδι ΤΩΡΑ ΧΕΙΡΌΤΕΡΟ ΦΩΚΑΙΑΣ 19. ΣΚΑΜ κανονικό
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Εν τω μεταξύ περιμένω περιμένω...
και κανείς δεν μιλάει για το καινούριο Λατινοσπιτο
Φυλής 134...
Ωρε μπράβο!
σημερα μεσημερι που περασα απο φυλης 134 κλειστο και αυτο και τα διπλανα ,εχει δει καποιος αλλος καποια κινηση στο φυλης 134 ή ειναι μούφα η πληροφορια?
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Καλημέρα και καλό μήνα!Εχει περάσει κάποιος απο εσάς με Τζούλια ( λατίνα) απο Φυλής 134 Α????Αξιζει?
Πέρασα την πρώτη μέρα που ήταν εκεί,μαζί της και η Καρολίνα η οποία μου φάνηκε ξινομούρα και για αυτό δεν μπήκα σε αυτήν,αν και γενικώς αποφεύγω Κουβανές-Κολομβιανές γιατί 99,3% είναι φόλες και δεν διαψεύτηκα πάλι,τα ίδια και η Τζούλια,ναι μεν κωλάρα,χαρούμενη κοπέλα αλλά μέχρι εκεί,φιλιά,δάχτυλα,69,ελεύυερο στοματικό τα ξεχνάς,βέβαια αυτές έρχονται από γραφείο που έπερναν 150 ευρω,τώρα στα 20 ευρώ τι να κάνουν και δουλεύουν απότι φαίνεται κι εκεί συγχρόνος γιατί τις βλεπω στο πρόγραμμα τους,τώρα αν τις δώσεις εξτρα μπορεί να κάνει παπάδες αλλά αν ήταν έτσι πηγαίναμε και σε στούντιο,τέσπα το θέμα είναι ότι η συγκεκριμένη η Τζούλια εγώ δεν θα την ξαναδοκίμαζα,για μία φορά εντάξει δεν το κλαίς το 20αρι αλλά εγώ προσωπικά θέλω και να έχει και τα υπόλοιπα η κοπέλα για να θεωρώ ότι αξίζει,είναι πολλοί και σεβαστό βέβαια αυτό, που είναι ευχαριστημένοι που γαμάνε ένα ωραίο μουνί,έπιπλο ουσιαστικά,όπως την βρίσκει ο καθένας,τις άλλες Κουβανές δεν τις έχω δοκιμάσει και μάλλον δεν πρόκειται,για μια από τα ίδια τις βλέπω.
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.311
Πόντοι
206
Πέρασα την πρώτη μέρα που ήταν εκεί,μαζί της και η Καρολίνα η οποία μου φάνηκε ξινομούρα και για αυτό δεν μπήκα σε αυτήν,αν και γενικώς αποφεύγω Κουβανές-Κολομβιανές γιατί 99,3% είναι φόλες και δεν διαψεύτηκα πάλι,τα ίδια και η Τζούλια,ναι μεν κωλάρα,χαρούμενη κοπέλα αλλά μέχρι εκεί,φιλιά,δάχτυλα,69,ελεύυερο στοματικό τα ξεχνάς,βέβαια αυτές έρχονται από γραφείο που έπερναν 150 ευρω,τώρα στα 20 ευρώ τι να κάνουν και δουλεύουν απότι φαίνεται κι εκεί συγχρόνος γιατί τις βλεπω στο πρόγραμμα τους,τώρα αν τις δώσεις εξτρα μπορεί να κάνει παπάδες αλλά αν ήταν έτσι πηγαίναμε και σε στούντιο,τέσπα το θέμα είναι ότι η συγκεκριμένη η Τζούλια εγώ δεν θα την ξαναδοκίμαζα,για μία φορά εντάξει δεν το κλαίς το 20αρι αλλά εγώ προσωπικά θέλω και να έχει και τα υπόλοιπα η κοπέλα για να θεωρώ ότι αξίζει,είναι πολλοί και σεβαστό βέβαια αυτό, που είναι ευχαριστημένοι που γαμάνε ένα ωραίο μουνί,έπιπλο ουσιαστικά,όπως την βρίσκει ο καθένας,τις άλλες Κουβανές δεν τις έχω δοκιμάσει και μάλλον δεν πρόκειται,για μια από τα ίδια τις βλέπω.
Για κάνε μια ξηγα αν μπορείς, πως έρχονται από γραφείο στα μπουρδέλα; Βαράγανε τόση μύγα εκει;

Και συγχρόνως κιολας;:think:
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
Πέρασα την πρώτη μέρα που ήταν εκεί,μαζί της και η Καρολίνα η οποία μου φάνηκε ξινομούρα και για αυτό δεν μπήκα σε αυτήν,αν και γενικώς αποφεύγω Κουβανές-Κολομβιανές γιατί 99,3% είναι φόλες και δεν διαψεύτηκα πάλι,τα ίδια και η Τζούλια,ναι μεν κωλάρα,χαρούμενη κοπέλα αλλά μέχρι εκεί,φιλιά,δάχτυλα,69,ελεύυερο στοματικό τα ξεχνάς,βέβαια αυτές έρχονται από γραφείο που έπερναν 150 ευρω,τώρα στα 20 ευρώ τι να κάνουν και δουλεύουν απότι φαίνεται κι εκεί συγχρόνος γιατί τις βλεπω στο πρόγραμμα τους,τώρα αν τις δώσεις εξτρα μπορεί να κάνει παπάδες αλλά αν ήταν έτσι πηγαίναμε και σε στούντιο,τέσπα το θέμα είναι ότι η συγκεκριμένη η Τζούλια εγώ δεν θα την ξαναδοκίμαζα,για μία φορά εντάξει δεν το κλαίς το 20αρι αλλά εγώ προσωπικά θέλω και να έχει και τα υπόλοιπα η κοπέλα για να θεωρώ ότι αξίζει,είναι πολλοί και σεβαστό βέβαια αυτό, που είναι ευχαριστημένοι που γαμάνε ένα ωραίο μουνί,έπιπλο ουσιαστικά,όπως την βρίσκει ο καθένας,τις άλλες Κουβανές δεν τις έχω δοκιμάσει και μάλλον δεν πρόκειται,για μια από τα ίδια τις βλέπω.
αγαπητε αν γνωριζεις το γραφειο απο που ερχονται,πες μου γιατι εμενα μου αρεσε και θελω να την ξαναδω,σ ευχαριστω
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
808
Κριτικές
5
Like
3.346
Πόντοι
726
Καλησπέρα μυστες έχει κανείς να προτείνει κάποια που να κάνει καλή πίπα ; Λόγω καρδιάς δεν αντέχω φουλ προγραμμα
Μιας και έχεις καρδιά θέλει προσοχή , μην κολλήσεις κάτι.

Εγώ θα σου έλεγα εβελίνα ( δεν τρελάθηκα από την πιπα ) ομως σίγουρα είναι καθαρή και ευγενική. μιλφ ξανθιά όχι μοντέλο, ψεύτικο βυζι.

Μην πας όπου ναναι με θέμα στην καρδιά κρίμα είναι μην πάθεις καμία μόλυνση. Ο πατερας μου έχει καρδιά και ξέρω ότι φοβάται της μόλυνσης
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.693
Like
11.637
Πόντοι
2.406
Έχουν γραφτεί τόσες κριτικές γι' αυτήν, πώς την πάτησες;;
Δεν πηγα εγω. Εγω το φυλάω για το σκυλι μου. Ενας φιλος καλοπιστος. Μαλιστα μου είπε που να πάω κ λεω, πήγαινε φωκαιας ολα, οπου ναναι . Καλα ειναι. Ετσι νομιζ. Εξ ου κ ποσταρα γιαντην φολα αυτη... , εχω.. Τύψεις...
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Δεν πηγα εγω. Εγω το φυλάω για το σκυλι μου. Ενας φιλος καλοπιστος. Μαλιστα μου είπε που να πάω κ λεω, πήγαινε φωκαιας ολα, οπου ναναι . Καλα ειναι. Ετσι νομιζ. Εξ ου κ ποσταρα γιαντην φολα αυτη... , εχω.. Τύψεις...
Η χειρότερη συμβουλή μακράν.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.693
Like
11.637
Πόντοι
2.406
Η χειρότερη συμβουλή μακράν.
Ρε συ φωκαιας γενιμα καλα. Ειναι. Εχει σε σχεση με τ αλλα. Κ μαλιστα δεν ειχα διαβασει οτι υοαρχει πουτανα να λεεθ στα 4 δεν κανω ειναι ΕΞΤΡΑ... επεσε στην περίπτωση... Τι εινσι αυτη? Αλβανιδα? Ρουμάνα???
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Για κάνε μια ξηγα αν μπορείς, πως έρχονται από γραφείο στα μπουρδέλα; Βαράγανε τόση μύγα εκει;

Και συγχρόνως κιολας;:think:
Ηταν στο magic girl.tv την πρωτη μερα τις ειχε,τωρα βλεπω τις κατεβασανε και δεν τις εχουν στο προγραμμα κι εγω αναρωτιεμαι αν ηταν καλες θα εμεναν εκει,αρα βρωμαει η υποθεση Κουλουρακια,μαλλον δεν ειχαν δουλεια εκει.
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
αγαπητε αν γνωριζεις το γραφειο απο που ερχονται,πες μου γιατι εμενα μου αρεσε και θελω να την ξαναδω,σ ευχαριστω
ηταν στο magic girl.tv,ομως αποτι ειδα τις βγαλανε και τις τεσσερις κουβανες,θα εχουν πολυ δουλεια φαινεται στο φ137 γι αυτο:cheesy:
:cheesy::cheesy::cheesy:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom