Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 199 άτομα (16 μέλη και 183 επισκέπτες)

kavlodrapanos35

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2022
Μηνύματα
43
Like
118
Πόντοι
0
Έχει μόλις ανέβει μια πολύ θετική κριτική. Τελικά τι ισχύει;
Κοίτα να δεις πως έχει η φάση, σκάω στο δελο και με διπλαρωνει η τσατσά ότι το κορίτσι είναι πολύ καλό τα κάνει όλα εκτός πρωκτικο και θα περάσω καλά. Λέω ας δοκιμάσω, μπαίνω μέσα έρχεται και ξεκινάμε με δύο φιλιά και λίγα προκαταρτικα. Μου ξεκινάει μια πιπα με δόντι, δεν με αφήνει να χαϊδέψω κεφάλι, δεν με αφήνει να πιάσω βυζια λέγοντας μου ότι έχει δύο μόνο. Εχουν τα βυζια της ρώγες μεγάλες που μου αρέσουν και γι αυτές μπήκα. Ανεβαίνει από πάνω και ενώ τις λέω να έρθει κοντά μου για γλύψιμο στα βυζια αυτή απομακρύνετε. Με ξενερώνει αφάνταστα γιατί δεν με αφήνει καν να τα χουφτώσω, όλο μα και μου. Την γυρνάω στα 4 μια από τα ίδια, όπου τσατιζομαι και την στέλνω. Βγαίνω έξω και κράζω την τσατσά ότι είναι φολα. Ζητάω τα χρήματα μου και μου δίνει με το ζόρι 10€. Μαύρο στο μαγαζί αυτό γιατί και παλιότερα είχα τέτοια αντιμετώπιση. Προσοχή στις ΦΟΛΕΣ.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060

vinnie

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2018
Μηνύματα
56
Κριτικές
2
Like
301
Πόντοι
20
Καλημέρα και καλό μήνα!Εχει περάσει κάποιος απο εσάς με Τζούλια ( λατίνα) απο Φυλής 134 Α????Αξιζει?
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
612
Κριτικές
19
Like
6.159
Πόντοι
2.036
Πέρασμα χθές απο Ι44 με τα σκαλάκια και την ξανθιά τσατσά που δεν σ'αφήνει να φύγεις, μου παρουσίασε 2 κοπέλες, Μπέλλα και Ντανιέλα, διάλεξα Ντανιέλα που είναι πολύ αδύνατη με σχεδόν ανύπαρκτο βυζάκι κοντό ξανθό μαλλί και όμορφο πρόσωπο.
Η τσατσά φάνηκε σκεπτική για λίγο και της λέω αν τελειώνει βάρδια ή δεν γουστάρει πέσ'το , όχι μου λέει απλά έχει ένα δωμάτιο πριν απο εσένα. Πληρώνω περνάω στο δεύτερο δωμάτιο δεξιά και περιμένω, περίμενα ελάχιστα καθώς μέχρι να γδυθώ και να πλύνω χέρια η κοπέλα είχε βγεί απο το δωμάτιο, σαλόναρε και ήρθε.
Βαριεστημένη εντελώς μπαίνει, λέει ένα γειά σου μωρό με ύφος υπάλληλου ΙΚΑ στις 13:15 και αράζει οκλαδόν στο κρεβάτι σκίζοντας το περιτύλιγμα απο την καπότα και πετώντας το στο πάτωμα.
Πίπα μέτρια ρηχή 1 λεπτό με φουλ αμυντική στάση να μην μπορώ να πιάσω τίποτα εκτός απο το αριστερό κωλομέρι, δεν καταλαβαίνει (μάλλον κάνει πως δεν) Ελληνικά οπότε την άφησα να κάνει παιχνίδι από πάνω αυτή, σημειώστε ότι δεν έβγαλε κάν το τοπάκι της που το ανέβασα εγώ να παίξω με τις ρώγες λίγο. Μετά από ~1 λεπτό καβάλημα με μέτριο ρυθμό όπου κοίταγε δεξιά με ξενέρα, πήγα να δώσω εγώ λίγο πίεση και σαν να νευρίασε σε φάση "δεν σου φτάνει αυτό που κάνω?" και άρχισε να χοροπηδάει σαν πορνοστάρ για 15 πιστονιές μετρημένες, σταματάει, ξεκαβαλάει και λέει έλα μωρό στα 4 καθώς κατάλαβε ότι δεν θα έχυνα τόσο γρήγορα, στα 4 λοιπόν στήθηκε αρχικά με καμπούρα (λες και τον έχω 35 εκατοστά) την διόρθωσα και μπήκα, δεν έβαζε καθόλου κόντρα και ψιλοτραβιόταν μπροστά οπότε τσούκου-τσούκου φτάσαμε προσκέφαλο οπού δεν έβαλε ούτε εκεί καθόλου κόντρα, κοπάνησε και το κεφάλι 2 φορές (όχι δυνατά) στο ξύλο όπου την λυπήθηκα και τέλειωσα ψυχαναγκαστικά να φύγω.
Διαβάζοντας κριτικές εκ των υστέρων συμπεραίνω ότι μάλλον απλά την πέτυχα σε ψώφια φάση, παίζει να ήταν και άρρωστη γιατί έβηχε μετά σαν νταλικιέρης.
Δεν πέρασα προχθές με το πολύ δυνατό μωρό "Κατερίνα" στον δίπλα οίκο στον όροφο γιατί φοβήθηκα τέτοια φόλα και την έφαγα τελικά εδώ :cheesy:
Το δωμάτιο μικρό και ψιλοχάλια με το AC να τρίζει έντονα και να είναι φούλ στην μάυρη-καφέ μπίχλα.
 

Kavliego

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2019
Μηνύματα
32
Like
73
Πόντοι
0
Καλημέρα και καλό μήνα!Εχει περάσει κάποιος απο εσάς με Τζούλια ( λατίνα) απο Φυλής 134 Α????Αξιζει?
Συγνωμη αλλα νομιζω εγραψαν τα παιδια οτι σταματησε αν δεν κανω λαθος. Μου εχει κολλησει στο μυαλο απο την ωρα που διαβασα τον σμυρνη που εγραψε για μια τζουλια με διαστημικη κωλαρα και ηθελα να παω
 
  • Like
Αντιδράσεις: vinnie

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
612
Κριτικές
19
Like
6.159
Πόντοι
2.036
Επίσης πριν καταλήξω στην Ντανιέλα, πήγα να περάσω στην Ναταλία I27(A) , όπου ενημερώθηκα μετα λύπης ότι έχει πάει στην χώρα της άγνωστο για πόσο.
 

TER RIS

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2021
Μηνύματα
31
Like
38
Πόντοι
0
Χωρίς δεύτερη σκέψη στο μπλε εισητηριο κ όχι στούντιο.
Κανε μια τσάρκα δες κοπελιές, σκέψου ποιες σου αρέσουν, σημειωσε σε φυλλάδα ονόματα κ σπίτια κ τσέκαρε επιτόπου κριτικες.
Θα πρότεινα Φωκαιας 17 κ 19 Ρίτα κ ειρήνη τσέκαρε Αγκυρας 12 τις κορασιδες κ το απόλυτο μπαρμπορα βέργας υπογα.
Επειδή είναι τύπισσα καντης εξηγα ότι είσαι πρωτάρης αν υπάρχει η δυνατότητα να σε προσέξει...ειναι λίγο τσαμπουκαλου αλλά μη μασάς έχει καλή καρδια....το βλέμμα της είναι καθαρό.
Το σημαντικότερο να θυμάσαι, εδώ Αθηνα πρέπει να είσαι ιδιαίτερα προσεκτικός στους δρόμους. Το κέντρο είναι η φωλια τού λύκου, όλα τα ζόμπι έχουν την ικανότητα κ μυρίζουν όταν καποιος δεν είναι περπατιαρης....οχι από στενά κ να κοιτάς πάντα πίσω.
Σε ευχαριστω παρα πολυ, καλα την παρασκευη θα ρωτησω παλι να μου δωσετε ακριβως τα φωτα σας που να παω το σ/κ εσεις σαν εμπειροι, ειστε οι καλυτετοι ολοι
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060

Milfomaniac

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.203
Κριτικές
150
Like
19.444
Πόντοι
32.478
Έχει μόλις ανέβει μια πολύ θετική κριτική. Τελικά τι ισχύει;
Θετική δεν ήταν αλλά δεν έκλαψα και τα λεφτά μου. Είπα ότι περίμενα περισσοτερα από αυτήν και τι ακριβώς δεν μου άρεσε. Τον τύπο μπορεί να τον φόλιασε γιατί κάποιοι ξενερώνουν και εύκολα. Ας γράψει κι αυτός κριτική να σχηματίσουν γνώμη και οι υπόλοιποι.
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.028
Κριτικές
62
Like
19.771
Πόντοι
13.636
Την βλέπω να πηγαίνει αλλού με άλλο όνομα πάλι
Η Αγγελα είναι από τα καλύτερα κορίτσια του χώρου.
Μην ξεχνάμε ότι την έχουν ακούσει και αυτές από το χάλι που επικρατεί και δεν υπάρχει καθόλου δουλειά και δεν μπορούμε να σκεφτούμε και πως αντιδρούν.
Εδώ οι άλλες από τα γραφεία πάνε στα μπουρδελα και σύντομα τις βλέπω και στο δεκαρικο...
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.028
Κριτικές
62
Like
19.771
Πόντοι
13.636
Συγνωμη αλλα νομιζω εγραψαν τα παιδια οτι σταματησε αν δεν κανω λαθος. Μου εχει κολλησει στο μυαλο απο την ωρα που διαβασα τον σμυρνη που εγραψε για μια τζουλια με διαστημικη κωλαρα και ηθελα να παω
Ναι αυτή είναι πήγαινε εκεί και σφυριξετον της!!!!

Καλός χαρακτήρας διαστημική κωλαρα και βυζαρα πλαστικά όλα νομίζω.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
808
Κριτικές
5
Like
3.346
Πόντοι
726
Ναι αυτή είναι πήγαινε εκεί και σφυριξετον της!!!!

Καλός χαρακτήρας διαστημική κωλαρα και βυζαρα πλαστικά όλα νομίζω.
Από πρόσωπο βλέπετε ; Ξέρεις τι ώρες δουλεύει περίπου ;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom