Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 212 άτομα (22 μέλη και 190 επισκέπτες)

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.028
Κριτικές
62
Like
19.771
Πόντοι
13.636
Ρε συ φωκαιας γενιμα καλα. Ειναι. Εχει σε σχεση με τ αλλα. Κ μαλιστα δεν ειχα διαβασει οτι υοαρχει πουτανα να λεεθ στα 4 δεν κανω ειναι ΕΞΤΡΑ... επεσε στην περίπτωση... Τι εινσι αυτη? Αλβανιδα? Ρουμάνα???
Ιταλίδα από τα Τυρανα!!!

Αλλά πολύ καλό κορίτσι...

@@@ Αν δεν γουστάρεις πήγαινε για σκάλες κοπέλα μου. Εδώ θα πρέπει να τον φας.!!!
Και βγαίνει και με αυτό το γελοίο στυλακι στο σαλόνι...
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.028
Κριτικές
62
Like
19.771
Πόντοι
13.636
Πέρασα την πρώτη μέρα που ήταν εκεί,μαζί της και η Καρολίνα η οποία μου φάνηκε ξινομούρα και για αυτό δεν μπήκα σε αυτήν,αν και γενικώς αποφεύγω Κουβανές-Κολομβιανές γιατί 99,3% είναι φόλες και δεν διαψεύτηκα πάλι,τα ίδια και η Τζούλια,ναι μεν κωλάρα,χαρούμενη κοπέλα αλλά μέχρι εκεί,φιλιά,δάχτυλα,69,ελεύυερο στοματικό τα ξεχνάς,βέβαια αυτές έρχονται από γραφείο που έπερναν 150 ευρω,τώρα στα 20 ευρώ τι να κάνουν και δουλεύουν απότι φαίνεται κι εκεί συγχρόνος γιατί τις βλεπω στο πρόγραμμα τους,τώρα αν τις δώσεις εξτρα μπορεί να κάνει παπάδες αλλά αν ήταν έτσι πηγαίναμε και σε στούντιο,τέσπα το θέμα είναι ότι η συγκεκριμένη η Τζούλια εγώ δεν θα την ξαναδοκίμαζα,για μία φορά εντάξει δεν το κλαίς το 20αρι αλλά εγώ προσωπικά θέλω και να έχει και τα υπόλοιπα η κοπέλα για να θεωρώ ότι αξίζει,είναι πολλοί και σεβαστό βέβαια αυτό, που είναι ευχαριστημένοι που γαμάνε ένα ωραίο μουνί,έπιπλο ουσιαστικά,όπως την βρίσκει ο καθένας,τις άλλες Κουβανές δεν τις έχω δοκιμάσει και μάλλον δεν πρόκειται,για μια από τα ίδια τις βλέπω.
Εγώ Προσωπικά.
Δεν έχω να πω κάτι για τις δύο αυτές κυρίες.
Πέρασα πολύ πολύ καλά!!!
Και με πολλά plus στο πρόγραμμα από αυτά που αναφέρεις.
Μάλιστα η Καρολίνα είναι από Βενεζουέλα και μάλιστα βρήκα ότι είναι και από το Ελ Τιγρε και έριξε πολύ γέλιο. Καλά μου λέει τη γυάλινη σφαίρα διαβάζεις!..
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.693
Like
11.637
Πόντοι
2.406
Ιταλίδα από τα Τυρανα!!!

Αλλά πολύ καλό κορίτσι...

@@@ Αν δεν γουστάρεις πήγαινε για σκάλες κοπέλα μου. Εδώ θα πρέπει να τον φας.!!!
Και βγαίνει και με αυτό το γελοίο στυλακι στο σαλόνι...
Καταλαβα για να κανει τετοια αλβανιδα θαναι...
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Ιταλίδα από τα Τυρανα!!!

Αλλά πολύ καλό κορίτσι...

@@@ Αν δεν γουστάρεις πήγαινε για σκάλες κοπέλα μου. Εδώ θα πρέπει να τον φας.!!!
Και βγαίνει και με αυτό το γελοίο στυλακι στο σαλόνι...
Ίσως το μόνο που θα συμφωνήσω μαζί σου. Κανένα eye contact στο σαλόνι, κοίταζε μόνο τον ένα συναγωνιστή από τους 3 που ήμασταν. Αυτός σαν καλό κορόιδο ενέδωσε και πέρασε.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Επίσκεψη πριν από λίγο στο Φώκαιας 25 ισόγειο,Σάρα και Τζανινα στην βάρδια.
Τη Σάρα είχα να τη δω πριν βάλει βυζιά, ομολογουμένως πολύ καλό το νέο λουκ,τα καινούργια βυζιά ταιριάζουν απόλυτα με το υπόλοιπο σώμα,σώματαρα έχει το μωρό.Την είχα πάρει πιο παλιά με μέτριες εντυπώσεις,αν έχει βελτιωθεί προ τριμήνου δεν το ξέρω,αν ήταν πιο θερμή μέσα θα έκοβε πολύ χαρτί.
Πέρασα με Τζάνινα για επαναληπτικη,δυνατή καλά,πέρασα το ίδιο καλά με τη πρώτη φορά.
Ειδική μνεία στο Τσάτσο Σαμαρά που είναι ευγενικοτατος.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
808
Κριτικές
5
Like
3.346
Πόντοι
726
Φυλής 134 ηΤζούλια έχει περίοδο έλειπε .



Μπάτσοι έκαναν ντου εκεί χαμος ( Κάτι με γυφτους )

Είχαν μικρά παιδιά τώρα τι περίεργο έγινε δεν ξέρω

Πήγα Βίκυ 69 φυλής , ωραία γυναίκα απορώ γιατί είναι εκεί. Από σεξ κλπ δεν χάρηκα ένιωσα να φεύγω αχυστος
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Πήγα Βίκυ 69 φυλής , ωραία γυναίκα απορώ γιατί είναι εκεί. Από σεξ κλπ δεν χάρηκα ένιωσα να φεύγω αχυστος
Γούσταρες πολύ που τις προάλλες σου έλεγε γιατί πας, βλέπεις και δε γαμάς, λες και είσαι περίεργος; :P
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.028
Κριτικές
62
Like
19.771
Πόντοι
13.636
Ίσως το μόνο που θα συμφωνήσω μαζί σου. Κανένα eye contact στο σαλόνι, κοίταζε μόνο τον ένα συναγωνιστή από τους 3 που ήμασταν. Αυτός σαν καλό κορόιδο ενέδωσε και πέρασε.
Λίγα πράγματα να βελτιώσεις εσύ και θα γίνεις πολύ καλός!
Είσαι πάντως σε καλό δρόμο, το χεις!
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
808
Κριτικές
5
Like
3.346
Πόντοι
726
Γούσταρες πολύ που τις προάλλες σου έλεγε γιατί πας, βλέπεις και δε γαμάς, λες και είσαι περίεργος; :P
Είπα να δω μηπως εγώ είμαι περίεργος, μαπα τελικά είναι
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
808
Κριτικές
5
Like
3.346
Πόντοι
726
Δηλαδή είχε δίκιο ότι έβλεπες και δεν περνούσες; :P
Ότι είναι αδιαφορη μέσα. Ισως εγώ να είμαι περίεργος. Δεν αξίζει θεωρώ. Πέρα από ομορφιά. Φυσικά αν έχεις άλλη άποψη την ακούω ❤️
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Ότι είναι αδιαφορη μέσα. Ισως εγώ να είμαι περίεργος. Δεν αξίζει θεωρώ. Πέρα από ομορφιά. Φυσικά αν έχεις άλλη άποψη την ακούω ❤️
Συμφωνώ, την άποψή μου την έχω γράψει για τη Βίκυ. Από την πολλή την πούτσα της έχει καεί ο εγκέφαλος ή την πείραξε το εμβόλιο και έχει χαλάσει.
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
527
Like
2.241
Πόντοι
446
Συμφωνώ, την άποψή μου την έχω γράψει για τη Βίκυ. Από την πολλή την πούτσα της έχει καεί ο εγκέφαλος ή την πείραξε το εμβόλιο και έχει χαλάσει.

Μάλλον το δεύτερο συμβαίνει.
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
390
Like
272
Πόντοι
21
ξερει κανεις αν η Κωνσταντινα η αγριννιωτισα απο Βέργας 7 πρωι γλυφει αρχιδια και περνει πρωτοβουλιες και γλυφει παντου εννοω ποιο χαμηλα?
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
527
Like
2.241
Πόντοι
446
Πήγα Βίκυ 69 φυλής , ωραία γυναίκα απορώ γιατί είναι εκεί. Από σεξ κλπ δεν χάρηκα ένιωσα να φεύγω αχυστος

Η περιέργεια κοστίζει 20 ευρώ στα μπουρδέλα της Φυλής!

Τώρα που σου λύθηκε η απορία θα ξαναπάς πριν το Πάσχα στην ωραία αλλά ψυχρή Βίκυ ή θα περιμένεις να έρθουν οι κάψες του καλοκαιριού για να σε δροσίσει και πάλι;
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.693
Like
11.637
Πόντοι
2.406
Μια κι ειπατε βικυ. Υπάρχει κ μια βικυ στο λιοσιων 73α. Απο οδησο δηλωνει, ουκρανεζα. Ειχα πάει να βρω ιζαμπελα δεν ηταν κ πηρα αυτή. Άχρωμη άοσμη και αγευστη πουβλεν... Και πολυ κουρασμένη... γενικως.. Πεταμενα λεφτά.... Δεν ειναι φολα από πρόθεση ειναι φολα απο την φυση της. Συμπαθης αλλα δεν κανει για τίποτα....
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.819
Κριτικές
20
Like
12.678
Πόντοι
4.546
Λοιπόν και για να προλάβουμε κάποιον γκασμά.. τα μπουρδέλα θα λειτουργήσουν κανονικά παρά την ανακήρυξη τριήμερου εθνικού πένθους στην χώρα...
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.944
Πόντοι
1.056
Ίσως το μόνο που θα συμφωνήσω μαζί σου. Κανένα eye contact στο σαλόνι, κοίταζε μόνο τον ένα συναγωνιστή από τους 3 που ήμασταν. Αυτός σαν καλό κορόιδο ενέδωσε και πέρασε.
Καλημερα Φιλε Vril....συγγνωμη κιολας ....αν και δεν πολυπαω στην Φωκαιας.....για καμμια Καρολινα μονο....μηπως την συγκεκριμενη Δεσποινις την αδικουμε????μηπως εχει καποιο θεμα....σαν τον Σπανοβαγγελοδημητρη και αποφευγει το eye contact????μηπως ειναι σεμνη και ντροπαλη???
υσ.αν περιμενουμε κατι τετοιο να το ξεχασουμε????
 

Συνημμένα

  • vasilis-aulonitis.jpg
    vasilis-aulonitis.jpg
    37,2 KB · Εμφανίσεις: 49
  • 2019_1145_84_animatedgif01.gif
    2019_1145_84_animatedgif01.gif
    303,7 KB · Εμφανίσεις: 51
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom