Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 281 άτομα (43 μέλη και 238 επισκέπτες)

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.023
Πόντοι
6.495
Μάγκες, δεν ξέρω αν έχει γραφτεί πιο πριν αλλά επέστρεψε το κοντοπούτανο η Τζούλια, με το μυτερό βυζάκι, από Φ. 84 & Φ. 65. Ήταν διακοπές είπε το μωρό, της σπατουλάρισα καλά τα ποδαράκια, οι επόμενοι θα τα βρήκανε λαμπίκο :confused:
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
808
Κριτικές
5
Like
3.346
Πόντοι
726
Μην κάνει το κόπο κάνεις και κατέβει φυλής,το 90% κλειστά τώρα live.
Ρε αλεπουδιαρη τις θέλεις όλες δικές σου; Και λες ψέμματα; ( κάνω χιούμορ)
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

καλησπερα,παρα την κωλοβροχη π εχει λεω να κατεβω,αυτη η Τζουλια στο φυλησ 134 νομιζω ,λεει?δεν την εχω δει απο κοντα,μονο απο φωτο,μην περασω κ φαω φολα
Μουναρα είναι από ότι ξέρω. Αν πας πες μου αν είναι για να έρθω
 

Dimp107

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
361
Κριτικές
6
Like
672
Πόντοι
361
Καλησπερα μυστες!!....καμια καλη κυρια-κορασιδα με τριχωτο μουνακι?Παιζει τιποτα καλο?
Βικτωρια Διδυμου 27 μεχρι κ πριν κανα 2μηνο, εκτοτε δεν την εχω ξαναπετυχει..
Μπαρμπορα Βεργας 6, και οι 2 τριμμαρισμενες, οχι οτι παρατησαν το ξυραφι δηλαδη, μαλιστα τυγχανουν απο τις καλυτερες του 20ευρου κατα τη γνωμη μου...
 

Jason Lee Son

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
197
Κριτικές
5
Like
558
Πόντοι
301
Μάγκες, δεν ξέρω αν έχει γραφτεί πιο πριν αλλά επέστρεψε το κοντοπούτανο η Τζούλια, με το μυτερό βυζάκι, από Φ. 84 & Φ. 65. Ήταν διακοπές είπε το μωρό, της σπατουλάρισα καλά τα ποδαράκια, οι επόμενοι θα τα βρήκανε λαμπίκο :confused:
Η Λατινα είναι αυτή;
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Ρε αλεπουδιαρη τις θέλεις όλες δικές σου; Και λες ψέμματα; ( κάνω χιούμορ)
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
Την ώρα που το έγραψα ηταν ανοιχτά μόνο Φώκαιας 13,25,27 και από Φυλής τα 65,71 και κάνα δυο αλλά.Φιλιπιδου και τα δύο ανοιχτά.
Μετά άμα άνοιξαν και αλλά δεν ξέρω, Μεταξουργείο ανοιχτά κανονικά.
 

Ψωλεκτωρ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2017
Μηνύματα
914
Κριτικές
13
Like
2.438
Πόντοι
736
Ξέρουμε αν το άγκυρας 12 είναι ανοιχτό τώρα; Πήρα τηλ αλλά δεν το σήκωναν! Θενξ μάγκες!
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
16
Like
14.630
Πόντοι
3.246
οι περισσότερες
κοπέλες
μένουν κέντρο εκεί
δηλαδή
που έχουν αρχίσει ήδη χοντρά
επεισόδια
με τα
ΜΑΤ... πού
να κουνηθούν απ το σπίτι τους;
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
ξερει κανεις αν η Κωνσταντινα η αγριννιωτισα απο Βέργας 7 πρωι γλυφει αρχιδια και περνει πρωτοβουλιες και γλυφει παντου εννοω ποιο χαμηλα?
Πό
Ξέρουμε αν το άγκυρας 12 είναι ανοιχτό τώρα; Πήρα τηλ αλλά δεν το σήκωναν! Θενξ μάγκες!
Αν το σηκωσουν πέστους οτι ΓΑΜΙΟΥΝΤΕ.... !#$!%$!!
 

nikosatza

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2010
Μηνύματα
18
Like
102
Πόντοι
0
Πριν λίγο καταδρομική στο φυλής 134 να δω τις λατινες που πολυσυζητουνται. Μπαίνω και είχε 4 δωμάτια γεμάτα και κάνα 2 να περιμένουν να μπουν και άλλους 3-4 να δουν. Έκατσα κ εγώ να δω τι γίνεται. Πράγματι η πρώτη που βγήκε μια τζανινα αν δεν κάνω λάθος, ίσως το καλύτερο μουνι αυτή την στιγμή στο 20ρικο. Η άλλη μια χοντρέλο με μεγάλα βυζια κ μαντέψτε.. όλοι περίμεναν να μπουν στην μουναρα. Έφυγα και ο μόνος Λόγος ήταν γιατί η αναμονή ήταν τουλάχιστον 30-40 λεπτά και κατηφόρισα Λιοσίων 73 και φιλιοστηκα άσχημα απο μια Ναταλί Ρουμάνα στην οποία ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό και μέσα ήταν ανένδοτη ότι δεν κάνει. Από τα υπόλοιπα ψόφια κομοδίνο. Καλά να πάθω.. καλό βράδυ
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Κατέβηκε κανένας να δει μήπως άνοιξε κανένα άλλο μπουρδέλο στη Φυλής. Από Βέργας τώρα τι έχουμε;
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
294
Like
1.677
Πόντοι
201
Πριν λίγο καταδρομική στο φυλής 134 να δω τις λατινες που πολυσυζητουνται. Μπαίνω και είχε 4 δωμάτια γεμάτα και κάνα 2 να περιμένουν να μπουν και άλλους 3-4 να δουν. Έκατσα κ εγώ να δω τι γίνεται. Πράγματι η πρώτη που βγήκε μια τζανινα αν δεν κάνω λάθος, ίσως το καλύτερο μουνι αυτή την στιγμή στο 20ρικο. Η άλλη μια χοντρέλο με μεγάλα βυζια κ μαντέψτε.. όλοι περίμεναν να μπουν στην μουναρα. Έφυγα και ο μόνος Λόγος ήταν γιατί η αναμονή ήταν τουλάχιστον 30-40 λεπτά και κατηφόρισα Λιοσίων 73 και φιλιοστηκα άσχημα απο μια Ναταλί Ρουμάνα στην οποία ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό και μέσα ήταν ανένδοτη ότι δεν κάνει. Από τα υπόλοιπα ψόφια κομοδίνο. Καλά να πάθω.. καλό βράδυ
φιλε εκει πηγα σημερα για την Τζουλια να δω πως ειναι κ οντως ειναι πολυ καλο μουνι αλλα μεσα μετρια πραματα,νορμαλ προγραμμα ,στο οποιο της πονουσε το στομα κ δεν χαρηκα πιπα,επισης δεν στηνοταν καλα στα τεσσερα ενω εχει κολαρα,ξενερα,τωρα για Τζανινα δεν ξερω,ειναι αλλη?ειναι η ιδια?αν μπορεισ μπες στους διπλα κ μπες στο φυλης 134 π δειχνει τισ κοπελες να μασ πεις αν ειναι η Τζουλια ή οχι,ευχαριστω
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.864
Like
4.467
Πόντοι
456
ωραίος μυστη μου χαίρομαι που πέρασες καλά, η Εμμυ το κοντοπουτανο ήταν από τα στανταρακια μου στο Λιοσίων 73,θα διαφωνήσω μαζί σου για το ύψος, πρέπει να είναι 1.57-1.58 αντε με μέτρημα αστυνομικου τμήματος για ταυτότητα να φτάνει max το 1.60
Φιλε γκουρου της ενοιμερωσης η Εμμυ τι ωρες - βαρδιες την βρισκουμε ??
 

Kaulis

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
72
Like
376
Πόντοι
20
Την καλησπέρα μου, μια ακόμα ερώτηση, έχει δει κανείς την Ολγα, ξανθιά milf, χοντρή γυρολόγο που τελευταία φορά εθεάθη Αλκαμενους 113?
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.028
Κριτικές
62
Like
19.771
Πόντοι
13.636
Πριν λίγο καταδρομική στο φυλής 134 να δω τις λατινες που πολυσυζητουνται. Μπαίνω και είχε 4 δωμάτια γεμάτα και κάνα 2 να περιμένουν να μπουν και άλλους 3-4 να δουν. Έκατσα κ εγώ να δω τι γίνεται. Πράγματι η πρώτη που βγήκε μια τζανινα αν δεν κάνω λάθος, ίσως το καλύτερο μουνι αυτή την στιγμή στο 20ρικο. Η άλλη μια χοντρέλο με μεγάλα βυζια κ μαντέψτε.. όλοι περίμεναν να μπουν στην μουναρα. Έφυγα και ο μόνος Λόγος ήταν γιατί η αναμονή ήταν τουλάχιστον 30-40 λεπτά και κατηφόρισα Λιοσίων 73 και φιλιοστηκα άσχημα απο μια Ναταλί Ρουμάνα στην οποία ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό και μέσα ήταν ανένδοτη ότι δεν κάνει. Από τα υπόλοιπα ψόφια κομοδίνο. Καλά να πάθω.. καλό βράδυ
Λυπάμαι πολύ που δεν πέρασες καλά με την κυρία.
Είχα γράψει και εγώ πριν λίγο καιρό ότι η απόδοση της είχε πέσει κατακόρυφα.
Παλιά ήταν σκυλί του πολέμου!

Γράψε όμως ξεκάθαρα και με κενά να γλυτωσουν οι άλλοι.

Λιοσίων 73Α
Ναταλία Μολδαβα νομίζω
Ελεύθερο και 69
Δεν κάνει τίποτα.
Κοροϊδεύει.
Αν έχει ψυχολογικά και αυτή να κάτσει σπίτι.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom