Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 277 άτομα (46 μέλη και 231 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.232
Πόντοι
46.232
Smirnis επειδη γραφεις Μπελα και Αννα μηπως ηταν η Ανναμπελα καποια απ αυτες γιατι εχω την εντυπωση οτι την εφαγε η μαρμαγκα..καιρο εχει ν ακουστει
σοβαρά την κάνεις την ερώτηση? είναι ξεκάθαρο το τι γράφω,δεν αναφέρω Ανναμπέλα πουθενά... στο ένα ήταν η Μπέλα η Ρουμάνα μαζί με άλλες δύο και στο υπόγειο η Άννα μαζί με άλλη, πιο ξεκάθαρο και με λεπτομέρειες δε μπορώ να το γράψω.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.232
Πόντοι
46.232
συνέχεια πάντα live

Μεγαλου Αλεξάνδρου 15 κλειστό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 17 Χριστίνα μελαχρινή μιλφ παχουλη με 2.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το δεξί στήθος και στο δεξί μπράτσο, απλό πρόγραμμα ανακοινώθηκε.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 22 ισόγειο Ιωάννα/Ντιαννα καστανή νταρντανοχοντρη με 3.5αρια πεσμένα βυζια,μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος και Μαρία(από Μεγαλου Αλεξάνδρου και Περδικκα όροφο) κοκκινομάλλα με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό όχι όμως τελειωτικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 22 όροφος κλειστό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 ισόγειο Λουνα μελαχρινή λατινα με μακρύ ίσιο μαλλί, σώμα με πιασιματακια 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 όροφος Λίλυ μελαχρινη χοντρή από τη Βενεζουέλα, με 3αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 25αρια κλειστά.

Μεγαλου 28α αριστερά Βικτόρια νιάου, γκιλφ με ξανθό πλατινε μαλλί , παχουλη με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και πρωκτικο.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 υπόγειο Χριστίνα μελαχρινή κοπέλα με ίσιο μαλλί, κανονικό ωραίο σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 28 νέο κουρτίνα Άννα ξανθιά μιλφ χοντρή με 4-4αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Μεγαλου Αλεξάνδρου και Περδικκα όροφος Κορινα ξανθιά χοντρή με 2 5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος και στη δεξιά ωμοπλάτη, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Περδικκα 3α ο κυρ Στέλιος παρουσίασε τη Μαρία από Μαρόκο... μελαχρινη με μαλλί κράμα Λαιον Ριτσι και Βαλντεραμα, με κανονικό ωραίο κορμί 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα, και τελειωτικό στο στόμα μπροστά στο καθρέφτη με καποτα φυσικά χαχαχα.

Περδικκα 3β κλειστο.
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
390
Like
272
Πόντοι
21
ξερει κανεις αν η Κωνσταντινα η αγρινιωτισσα απο Βεργας 7 γλυφει παντου της το εχει προτεινει κανεις συναγωνηστης και αν κανει ακαποτο γαμησι την εχει πρωτεινει καποιος κατι απο τα δυο?
 

podolagnos98

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
11
Like
18
Πόντοι
0
Ξερει κανεις αν ειναι η μπαρμπαρα βεργας 6β τωρα?
 

nikosatza

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2010
Μηνύματα
18
Like
102
Πόντοι
0
Η Τζούλια ήταν ; Γιατί ο Τσάτσος είπα ότι έχει περίοδο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ρε φιλε χτες την βρήκες ; Εγώ πήγα προχτές και με λέει ο Τσάτσος έχει περίοδο δεν θα είναι αυτές τις μερες .

Η Τζούλια ήταν ; Γιατί ο Τσάτσος είπα ότι έχει περίοδο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ρε φιλε χτες την βρήκες ; Εγώ πήγα προχτές και με λέει ο Τσάτσος έχει περίοδο δεν θα είναι αυτές τις μερες .
τι να σου πω εχθες βραδυ κατα τις 10.30 εκει ηταν
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
294
Like
1.677
Πόντοι
201
Βρε Παρασκευα τα εγραψα και ποιο πανω για την συγκεκριμενη,αλλα αποτι φαινεται σε ετρωγε ο κωλος σου κι εσενα να δοκιμασεις το ομορφο κουβανακι,φαινεται δεν εισαι απο τους τυχερους κι εσυ που παιρνουν εξτρα υπηρεσιες εκτος προγραμματος,οπως κι εγω.!!:grin:
Για πες
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.232
Πόντοι
46.232
Η Τζούλια ήταν ; Γιατί ο Τσάτσος είπα ότι έχει περίοδο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ρε φιλε χτες την βρήκες ; Εγώ πήγα προχτές και με λέει ο Τσάτσος έχει περίοδο δεν θα είναι αυτές τις μερες .
εγώ κατάλαβα ότι ο συναγωνιστής @hustler σου απάντησε για τη Ναταλί και όχι για τη Τζούλια, αν όντως γι αυτή σου απάντησε (ας το διευκρινήσει)να πω και γω ότι όντως κάνει ελεύθερο στοματικό και σε ρωτάει στο δωμάτιο.
 

Honda125

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
16
Like
20
Πόντοι
0
Παιδιά έχω καιρό να κατέβω..η τζανινα δουλεύει ακόμα; Και τι ώρες;
 

ΑΛΕΚΟΣ223

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2016
Μηνύματα
247
Like
1.028
Πόντοι
201
τι να σου πω εχθες βραδυ κατα τις 10.30 εκει ηταν
παρακαλω αν καποιος δει Τζουλια ή καρολινα στο φυλης 134 ας κανει τον κοπο να ενημερωσει αμεσα,να γλιτωσουμε αδικο κοπο να πηγαινουμε ...
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
294
Like
1.677
Πόντοι
201
δες το ποστ 170.163 τα γραφω εκει.
Δεν λες κάτι για extra,λες ότι Φιλια δαχτυλιασμα ξεχαστετα,δλδ απλό πρόγραμμα όπως έγραψα ...τώρα αν μπορεί ας απαντήσει ο συναγωνιστής π πήγε χτες,να μας πει η Τζανινα π ειδε είναι η Τζούλια ή άλλη?
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
284
Κριτικές
1
Like
1.723
Πόντοι
201
Στην Φυλής σήμερα το πρωί γίνονται εργασίες στο δίκτυο ύδρευσης.
Αποτέλεσμα οι οίκοι να μήν έχουν νερό και οι εργαζόμενες να πλένουν τις ευαίσθητες περιοχές τους μόνο με μαντηλάκια.
Άλλο νέο από το μέτωπο ότι η Σίλβια στο Φυλής 109 κρέμασε το στριγγακι της καθότι παντρεύεται σύμφωνα με την τσα2 της.
Ευχόμαστε όλοι βίον ανθοσπαρτον.
 

nikosatza

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2010
Μηνύματα
18
Like
102
Πόντοι
0
εγώ κατάλαβα ότι ο συναγωνιστής @hustler σου απάντησε για τη Ναταλί και όχι για τη Τζούλια, αν όντως γι αυτή σου απάντησε (ας το διευκρινήσει)να πω και γω ότι όντως κάνει ελεύθερο στοματικό και σε ρωτάει στο δωμάτιο.

εγώ κατάλαβα ότι ο συναγωνιστής @hustler σου απάντησε για τη Ναταλί και όχι για τη Τζούλια, αν όντως γι αυτή σου απάντησε (ας το διευκρινήσει)να πω και γω ότι όντως κάνει ελεύθερο στοματικό και σε ρωτάει στο δωμάτιο.
αν ρωτησε για την Ναταλι δεν ρωτησε, ηταν κατηγορηματικη οτι δεν κανει δεν ηθελε. και βαριοταν γενικα. οπως να εχει μαυρο απο εμενα για Ναταλι
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
εγώ κατάλαβα ότι ο συναγωνιστής @hustler σου απάντησε για τη Ναταλί και όχι για τη Τζούλια, αν όντως γι αυτή σου απάντησε (ας το διευκρινήσει)να πω και γω ότι όντως κάνει ελεύθερο στοματικό και σε ρωτάει στο δωμάτιο.
Στη Ναταλί αναφερθηκα ναι.
Οντως ρωταει με ή χωρις προφυλακτικό στη πίπα όσες φορες εχω πάει μαζί της.
Αν και την πρωτη φορα δεν περασα καλά , μου εβγαλε πολυ επαγγελματισμο και ψύχρα,
στις επαναληπτικές ηταν τελειως διαφορετική.
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Δεν λες κάτι για extra,λες ότι Φιλια δαχτυλιασμα ξεχαστετα,δλδ απλό πρόγραμμα όπως έγραψα ...τώρα αν μπορεί ας απαντήσει ο συναγωνιστής π πήγε χτες,να μας πει η Τζανινα π ειδε είναι η Τζούλια ή άλλη?
Βρε Παρασκευα διαβασε λιγο προσεχτικα τα προηγουμενα post,τα εξτρα πραγματα εκτος προγραμματος δεν τα πηρα εγω αλλα ο Pa Luki Luk,τωρα τι παραπανω καταφερε να παρει δεν ξερω ρωτα τον,οσο για Τζανινα δεν νομιζω οτι υπαρχει εκει μαλλον την Τζουλια θα εννοουσε ο τυπος,να πω επισης οτι ο τσατσος αχρηστος εντελως δεν ξερει ουτε τα ονοματα καλα απο τις κοπελες ουτε και τι προγραμμα κανουν,την πρωτη μερα οταν τον ρωτησα τι προγραμμα κανει η Τζουλια,μου λεει τι να σου πω δεν ξερω πρωτη φορα τις βλεπω κι εγω αυτες, μου λεει,αυτος ειναι ο πονηρος που ανεβοκατεβαζε την ενταση της μουσικης στο φ105 πριν καποιο καιρο οταν ειχε Σβετα εκει κλπ,αλλο μπουμπουκι κι αυτο,με τις μερες τις ηταν και αυτη για αυτο μπορει να ειπε Τζανινα και να εννοουσε την Τζουλια.
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
294
Like
1.677
Πόντοι
201
Βρε Παρασκευα διαβασε λιγο προσεχτικα τα προηγουμενα post,τα εξτρα πραγματα εκτος προγραμματος δεν τα πηρα εγω αλλα ο Pa Luki Luk,τωρα τι παραπανω καταφερε να παρει δεν ξερω ρωτα τον,οσο για Τζανινα δεν νομιζω οτι υπαρχει εκει μαλλον την Τζουλια θα εννοουσε ο τυπος,να πω επισης οτι ο τσατσος αχρηστος εντελως δεν ξερει ουτε τα ονοματα καλα απο τις κοπελες ουτε και τι προγραμμα κανουν,την πρωτη μερα οταν τον ρωτησα τι προγραμμα κανει η Τζουλια,μου λεει τι να σου πω δεν ξερω πρωτη φορα τις βλεπω κι εγω αυτες, μου λεει,αυτος ειναι ο πονηρος που ανεβοκατεβαζε την ενταση της μουσικης στο φ105 πριν καποιο καιρο οταν ειχε Σβετα εκει κλπ,αλλο μπουμπουκι κι αυτο,με τις μερες τις ηταν και αυτη για αυτο μπορει να ειπε Τζανινα και να εννοουσε την Τζουλια.
οκ ευχαριστω
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Με βαση το προγραμμα τους η Τζουλια ειναι σημερα το απογευμα,ομως το προγραμμα τους ειναι μπουρδελο αποτι βλεπω γιατι για το πρωι γραφει οτι δουλευουν Τζουλια-Καρολινα ενω το πρωι ηταν η Λουνα,μετριας εμφανισης κοπελα με περιττα κιλα.Αν κατεβω απογευμα θα κανω μια βολτα και θα ενημερωσω,λεει οτι θα εχουν και μια καινουργια Αλεξανδρα,τι φρουτο θα ειναι αυτο κουβανεζικο αραγε ποιος ξερει.:grin:
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.085
Like
1.248
Πόντοι
216
Αυτο το μωρό που θα το βρουμε?

 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.311
Πόντοι
206
Στην Φυλής σήμερα το πρωί γίνονται εργασίες στο δίκτυο ύδρευσης.
Αποτέλεσμα οι οίκοι να μήν έχουν νερό και οι εργαζόμενες να πλένουν τις ευαίσθητες περιοχές τους μόνο με μαντηλάκια.
Άλλο νέο από το μέτωπο ότι η Σίλβια στο Φυλής 109 κρέμασε το στριγγακι της καθότι παντρεύεται σύμφωνα με την τσα2 της.
Ευχόμαστε όλοι βίον ανθοσπαρτον.
Τα παπαρια τους οι πουτανιάρηδες με τί τα πλένουν; Φέρνουν μπουκαλάκι νερό μαζί;
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
294
Like
1.677
Πόντοι
201
ξερουμε αν θα ειναι σημερα η Εμμυ απο φωκαιας κ λιωσιων,κ επισης η Σαμπινα δουλευει ή οχι?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom