Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 267 άτομα (24 μέλη και 243 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Καλημερα Φιλε Vril....συγγνωμη κιολας ....αν και δεν πολυπαω στην Φωκαιας.....για καμμια Καρολινα μονο....μηπως την συγκεκριμενη Δεσποινις την αδικουμε????μηπως εχει καποιο θεμα....σαν τον Σπανοβαγγελοδημητρη και αποφευγει το eye contact????μηπως ειναι σεμνη και ντροπαλη???
υσ.αν περιμενουμε κατι τετοιο να το ξεχασουμε????
Αν δε σου ρίχνει ούτε μια ματιά η πουτάνα από περιέργεια να δει ποιος είσαι, σημαίνει ότι μάλλον σε έχει ήδη παρατηρήσει από την κάμερα και εύχεται να μην περάσεις. Επίσης μπορεί να κοιτάει μόνο τον έναν, για να τον δελεάσει να περάσει νομίζοντας αυτός ότι τον γουστάρει και θα περάσει καλά.
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
612
Κριτικές
19
Like
6.159
Πόντοι
2.036
Λοιπόν, πήγα προχθές Ι37Α όροφο, 1 πάκις αναμονή και ένας δωμάτιο, μου λέει η τσατσά περίμενε, βγαίνει μετά απο 2 λεπτά η κοπέλα, δεν θυμάμαι όνομα αλλά ήταν 30κάτι ψηλή (πάνω απο 1.80 με το τακούνι) ξανθοκάστανη λίγο πλαδαρή μου φάνηκε, ανατολικού μπλόκ φάση milf next door , ρωτάω την ξανθιά χοντρή αλλά σχετικά νεαρή τσατσά : "πρόγραμμα;" γιατί δεν ανέφερε τίποτα, με κοιτάει με ύφος "τι λές ρε μαλάκα" και μου απαντάει "έχ, φύγε από εδώ ρε".
Τί στον πούτσο , ευγενικός είμαι πάντα, μία λογική ερώτηση έκανα η άλλη αρπάχτηκε με την ερώτηση αντί να αρπάξει το 10ρικο γιατί είχα ήδη ψηθεί, ε ας κάτσει με τα πάκια και τους μόγληδες :cheesy:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kaulis

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
72
Like
376
Πόντοι
20
Ξέρει κανείς τι απέγινε η Ντιανα η κωλαρου από διδύμου?
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
667
Κριτικές
11
Like
6.034
Πόντοι
1.336
Κατέβηκα για την πρωτη τουφεκια στο βρωμερό μεταξυ, αποκλειστικά για το βρωμοπουτανο την Βανέσσα.

Ενω γαμιόμαστε με ενημερώνει πως μεσα βρίσκεται ένας ανώμαλος και διαπραγματευετε με την τσα ωστε να πιει τα κάτουρα της Βανέσσα και την ιδια στιγμή να τον βιντεοσκοπει ενω τον παίζει ..

Αμέσως κατάλαβα για ποιον πρόκειται και διασταυρωσαμε τις γνώσεις μας αφου τον γνώριζε και η ιδια οπως ειπε απο το τικτοκ.

Αργότερα πηγα φυλής όπου ειχα όρεξη να γαμήσω την αλλη κοντοπουτανη καροτομαλουσα αντζελα στο 86 αλλα δυστηχώς το βρήκα κλειστό λίγο πριν τα μεσάνυχτα.

Περνάει η ωρα και πρέπει να βρω κάτι αξιόλογο για την δεύτερη τουφεκιά.. Σκέφτηκα να παω στο στανταράκι μου πλέον στην ίνα στο φωκαιας 19 που τα κανει ολα και συμφέρει αλλα δυστηχώς κι αυτο κλειστό.

Κατεβαίνω στο υπόγειο της Φωκαιας 13 να δω τι παιζει και εκει μόλις έβγαινε απ το δωμάτιο η εμμυ την οποία ειχα ξαναδεί αλλα ποτε δεν επιχείρησα να περασω αφου μου έβγαζε το ύφος της ξεπετας

Ειπα να δοκιμάσω τελικά οπου διαψεύστηκαν οι σκέψεις μου.

Η εμμυ ειναι απο το ποντολσκ της Ρωσσίας με βαθιές ρίζες απο την Γερμανία
Ειναι 24 ετων οπως δηλωσε
Γυρω στο 1.72,
Ξανθιά με μπλε ματια, ελαφρά φακίδες και γενικα πολυ ομορφο πρόσωπο,
αδυνατη με σφιχτο λευκο δέρμα, μικρομεσαία βυζια και ωραιο πεταχτό κωλο.

Στην κουβέντα μας φανηκε λιγο αργή και νταγκλαρισμενη και δεν ειμαι σίγουρος αν ηταν εκ φύσεως η αν ηταν υπο την επήρεια ουσιών..

Αν και αρνήθηκα προς πληροφόρηση στους υπόλοιπους κάνει ελεύθερο στοματικό

Οταν ξεκίνησε τον τσιμπο ομως σαν να το μετάνιωσα αφου το εκανε τοσο καλα και υπομονετικά με τις χειλαρες τις να τρίβουν ολο τον πουτσο μου κατα μήκος μεχρι και τις αρχιδομπαλες που ρούφηξε και εγλυψε
Τον έπαιρνε επανειλημμένα βαθιά ολο στο στόμα μέχρι το λαρύγγι χωρις να σταματάει πουθενά.

Γυρίσαμε στο σεξ σε ιεραποστολική στάση με το μουνάκι της να εχει ζεστή και σφιχτή αίσθηση και την ιδια να παίρνει μια πολυ καλη θεση ωστε να μπαίνω ολόκληρος

Αποκτήσαμε πολυ καλη χημεία

Την γυρνάω στα τέσσερα, ηθελα να εχω αυτο το λευκο κωλαράκι στο πιάτο μου

Τον βαζω και σπρώχνει και η ίδια τον κωλο της πάνω μου για ένα γεμάτο γαμήσι οσο κοιταζομασταν απο τον πλαινο καθρέφτη.

Λιγο αργότερα ξεκίνησα το αποτελειοτικο σφυροκόπημα
Φτάνοντας στο τέλος οπου κόλλησε πάνω μου μεχρι να στραγγειξω οπου βγαίνοντας αντικρίζω τον πούτσο μου λουσμενο με λευκά υγρά.

Ολα λειτούργησαν για μια νεα προσθήκη στη λίστα με τα στάνταρ.

8.50/10
 
Τελευταία τροποποίηση:

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.287
Κριτικές
95
Like
11.148
Πόντοι
17.885
Ξέρει κανείς τι απέγινε η Ντιανα η κωλαρου από διδύμου?
για ένα ΠΟΛΥ σύντομο φεγγάρι είχε επανεμφανιστεί για να χαθεί ξανά σχεδόν αμέσως! Ξέρω από τα παιδιά που χουν εκεί τα μαγαζιά πως γενικά για κάποιους λόγους δεν πολυψήνεται για δουλειά! Ας πούμε ότι "με το ένα πόδι" έχει αποσυρθεί
 

gio1981

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
151
Κριτικές
2
Like
493
Πόντοι
21
Λοιπόν, πήγα προχθές Ι37Α όροφο, 1 πάκις αναμονή και ένας δωμάτιο, μου λέει η τσατσά περίμενε, βγαίνει μετά απο 2 λεπτά η κοπέλα, δεν θυμάμαι όνομα αλλά ήταν 30κάτι ψηλή (πάνω απο 1.80 με το τακούνι) ξανθοκάστανη λίγο πλαδαρή μου φάνηκε, ανατολικού μπλόκ φάση milf next door , ρωτάω την ξανθιά χοντρή αλλά σχετικά νεαρή τσατσά : "πρόγραμμα;" γιατί δεν ανέφερε τίποτα, με κοιτάει με ύφος "τι λές ρε μαλάκα" και μου απαντάει "έχ, φύγε από εδώ ρε".
Τί στον πούτσο , ευγενικός είμαι πάντα, μία λογική ερώτηση έκανα η άλλη αρπάχτηκε με την ερώτηση αντί να αρπάξει το 10ρικο γιατί είχα ήδη ψηθεί, ε ας κάτσει με τα πάκια και τους μόγληδες :cheesy:
αυτή η τσα λέμε μεγάλο νούμερο , και έχω δει να διώχνει κόσμο μόνο και μόνο επειδή χτύπησε το τηλεφωνο τους και απάντησαν /μιλούσαν κατα την διάρκεια της αναμονής ….
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.196
Κριτικές
16
Like
14.632
Πόντοι
3.246
Λοιπόν και για να προλάβουμε κάποιον γκασμά.. τα μπουρδέλα θα λειτουργήσουν κανονικά παρά την ανακήρυξη τριήμερου εθνικού πένθους στην χώρα...
για ένα ΠΟΛΥ σύντομο φεγγάρι είχε επανεμφανιστεί για να χαθεί ξανά σχεδόν αμέσως! Ξέρω από τα παιδιά που χουν εκεί τα μαγαζιά πως γενικά για κάποιους λόγους δεν πολυψήνεται για δουλειά! Ας πούμε ότι "με το ένα πόδι" έχει αποσυρθεί
η γνωστή Ντιάνα που πριν χρόνια ήταν και Ιάσωνος 20’ισόγειο;;;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.256
Πόντοι
46.232
Η εμμυ ειναι απο το ποντολσκ της Ρωσσίας με βαθιές ρίζες απο την Γερμανία
Ειναι 24 ετων οπως δηλωσε
Γυρω στο 1.72,
Ξανθιά με μπλε ματια, ελαφρά φακίδες και γενικα πολυ ομορφο πρόσωπο,
αδυνατη με σφιχτο λευκο δέρμα, μικρομεσαία βυζια και ωραιο πεταχτό κωλο.

Στην κουβέντα μας φανηκε λιγο αργή και νταγκλαρισμενη και δεν ειμαι σίγουρος αν ηταν εκ φύσεως η αν ηταν υπο την επήρεια ουσιών..

Αν και αρνήθηκα προς πληροφόρηση στους υπόλοιπους κάνει ελεύθερο στοματικό

Οταν ξεκίνησε τον τσιμπο ομως σαν να το μετάνιωσα αφου το εκανε τοσο καλα και υπομονετικά με τις χειλαρες τις να τρίβουν ολο τον πουτσο μου κατα μήκος μεχρι και τις αρχιδομπαλες που ρούφηξε και εγλυψε
Τον έπαιρνε επανειλημμένα βαθιά ολο στο στόμα μέχρι το λαρύγγι χωρις να σταματάει πουθενά.

Γυρίσαμε στο σεξ σε ιεραποστολική στάση με το μουνάκι της να εχει ζεστή και σφιχτή αίσθηση και την ιδια να παίρνει μια πολυ καλη θεση ωστε να μπαίνω ολόκληρος

Αποκτήσαμε πολυ καλη χημεία

Την γυρνάω στα τέσσερα, ηθελα να εχω αυτο το λευκο κωλαράκι στο πιάτο μου

Τον βαζω και σπρώχνει και η ίδια τον κωλο της πάνω μου για ένα γεμάτο γαμήσι οσο κοιταζομασταν απο τον πλαινο καθρέφτη.

Λιγο αργότερα ξεκίνησα το αποτελειοτικο σφυροκόπημα
Φτάνοντας στο τέλος οπου κόλλησε πάνω μου μεχρι να στραγγειξω οπου βγαίνοντας αντικρίζω τον πούτσο μου λουσμενο με λευκά υγρά.

Ολα λειτούργησαν για μια νεα προσθήκη στη λίστα με τα στάνταρ.

8.50/10
ωραίος μυστη μου χαίρομαι που πέρασες καλά, η Εμμυ το κοντοπουτανο ήταν από τα στανταρακια μου στο Λιοσίων 73,θα διαφωνήσω μαζί σου για το ύψος, πρέπει να είναι 1.57-1.58 αντε με μέτρημα αστυνομικου τμήματος για ταυτότητα να φτάνει max το 1.60
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
αυτή η τσα λέμε μεγάλο νούμερο , και έχω δει να διώχνει κόσμο μόνο και μόνο επειδή χτύπησε το τηλεφωνο τους και απάντησαν /μιλούσαν κατα την διάρκεια της αναμονής ….
Μα φυσικά, τι το περάσανε δηλαδή το μέρος, για κανένα μπουρδέλο; :P
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
808
Κριτικές
5
Like
3.346
Πόντοι
726
Κατέβηκα για την πρωτη τουφεκια στο βρωμερό μεταξυ, αποκλειστικά για το βρωμοπουτανο την Βανέσσα.

Ενω γαμιόμαστε με ενημερώνει πως μεσα βρίσκεται ένας ανώμαλος και διαπραγματευετε με την τσα ωστε να πιει τα κάτουρα της Βανέσσα και την ιδια στιγμή να τον βιντεοσκοπει ενω τον παίζει ..

Αμέσως κατάλαβα για ποιον πρόκειται και διασταυρωσαμε τις γνώσεις μας αφου τον γνώριζε και η ιδια οπως ειπε απο το τικτοκ.

Αργότερα πηγα φυλής όπου ειχα όρεξη να γαμήσω την αλλη κοντοπουτανη καροτομαλουσα αντζελα στο 86 αλλα δυστηχώς το βρήκα κλειστό λίγο πριν τα μεσάνυχτα.

Περνάει η ωρα και πρέπει να βρω κάτι αξιόλογο για την δεύτερη τουφεκιά.. Σκέφτηκα να παω στο στανταράκι μου πλέον στην ίνα στο φωκαιας 19 που τα κανει ολα και συμφέρει αλλα δυστηχώς κι αυτο κλειστό.

Κατεβαίνω στο υπόγειο της Φωκαιας 13 να δω τι παιζει και εκει μόλις έβγαινε απ το δωμάτιο η εμμυ την οποία ειχα ξαναδεί αλλα ποτε δεν επιχείρησα να περασω αφου μου έβγαζε το ύφος της ξεπετας

Ειπα να δοκιμάσω τελικά οπου διαψεύστηκαν οι σκέψεις μου.

Η εμμυ ειναι απο το ποντολσκ της Ρωσσίας με βαθιές ρίζες απο την Γερμανία
Ειναι 24 ετων οπως δηλωσε
Γυρω στο 1.72,
Ξανθιά με μπλε ματια, ελαφρά φακίδες και γενικα πολυ ομορφο πρόσωπο,
αδυνατη με σφιχτο λευκο δέρμα, μικρομεσαία βυζια και ωραιο πεταχτό κωλο.

Στην κουβέντα μας φανηκε λιγο αργή και νταγκλαρισμενη και δεν ειμαι σίγουρος αν ηταν εκ φύσεως η αν ηταν υπο την επήρεια ουσιών..

Αν και αρνήθηκα προς πληροφόρηση στους υπόλοιπους κάνει ελεύθερο στοματικό

Οταν ξεκίνησε τον τσιμπο ομως σαν να το μετάνιωσα αφου το εκανε τοσο καλα και υπομονετικά με τις χειλαρες τις να τρίβουν ολο τον πουτσο μου κατα μήκος μεχρι και τις αρχιδομπαλες που ρούφηξε και εγλυψε
Τον έπαιρνε επανειλημμένα βαθιά ολο στο στόμα μέχρι το λαρύγγι χωρις να σταματάει πουθενά.

Γυρίσαμε στο σεξ σε ιεραποστολική στάση με το μουνάκι της να εχει ζεστή και σφιχτή αίσθηση και την ιδια να παίρνει μια πολυ καλη θεση ωστε να μπαίνω ολόκληρος

Αποκτήσαμε πολυ καλη χημεία

Την γυρνάω στα τέσσερα, ηθελα να εχω αυτο το λευκο κωλαράκι στο πιάτο μου

Τον βαζω και σπρώχνει και η ίδια τον κωλο της πάνω μου για ένα γεμάτο γαμήσι οσο κοιταζομασταν απο τον πλαινο καθρέφτη.

Λιγο αργότερα ξεκίνησα το αποτελειοτικο σφυροκόπημα
Φτάνοντας στο τέλος οπου κόλλησε πάνω μου μεχρι να στραγγειξω οπου βγαίνοντας αντικρίζω τον πούτσο μου λουσμενο με λευκά υγρά.

Ολα λειτούργησαν για μια νεα προσθήκη στη λίστα με τα στάνταρ.

8.50/10
Πορνό μετανάστης ;
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.067
Κριτικές
7
Like
3.811
Πόντοι
736
H καλύτερη απολύμανση θα γίνει με γκρέμισμα ....και μετά ο Δήμος να αδειάσει υδροφόρες με απολυμαντικό διάλυμα από πάνω.Αλλιως δεν το σώζουμε μεγάλε ...

ξερει κανεις αν η Κωνσταντινα η αγριννιωτισα απο Βέργας 7 πρωι γλυφει αρχιδια και περνει πρωτοβουλιες και γλυφει παντου εννοω ποιο χαμηλα?
.....και μπαλάκια και τον πούτσο καταπίνει λαίμαργα φίλος για ποιό χαμηλά δεν ξέρω .
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
ωραίος μυστη μου χαίρομαι που πέρασες καλά, η Εμμυ το κοντοπουτανο ήταν από τα στανταρακια μου στο Λιοσίων 73,θα διαφωνήσω μαζί σου για το ύψος, πρέπει να είναι 1.57-1.58 αντε με μέτρημα αστυνομικου τμήματος για ταυτότητα να φτάνει max το 1.60
Απόγευμα είναι?
Σκέφτομαι να κατέβω αν έχεις να προτείνεις κάτι 2 βάρδια σφύρα.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.665
Πόντοι
7.195
ρωτάω την ξανθιά χοντρή αλλά σχετικά νεαρή τσατσά : "πρόγραμμα;" γιατί δεν ανέφερε τίποτα, με κοιτάει με ύφος "τι λές ρε μαλάκα" και μου απαντάει "έχ, φύγε από εδώ ρε".
πρόγραμμα.. πες η κοπέλα τι κάνει μέσα, να καταλάβει
 

Koulourakias1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2023
Μηνύματα
614
Κριτικές
4
Like
1.311
Πόντοι
206
Που είναι ρε η Μαρία η βυζού; Τη βρήκατε; Ανυπομονώ ποτε θα ξαναφάω μια ξεγυρισμένη φολάρα.
 

Thanosm(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2020
Μηνύματα
102
Κριτικές
21
Like
755
Πόντοι
311
Καλησπέρα καμία καλή πρόταση για πρωκτικό φυλής και περιξ?
 

dimmanos

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2015
Μηνύματα
124
Like
83
Πόντοι
1
Καλησπερα μυστες!!....καμια καλη κυρια-κορασιδα με τριχωτο μουνακι?Παιζει τιποτα καλο?
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
294
Like
1.677
Πόντοι
201
καλησπερα,παρα την κωλοβροχη π εχει λεω να κατεβω,αυτη η Τζουλια στο φυλησ 134 νομιζω ,λεει?δεν την εχω δει απο κοντα,μονο απο φωτο,μην περασω κ φαω φολα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom