Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 80 άτομα (10 μέλη και 70 επισκέπτες)

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.682
Πόντοι
4.546
Αξίζει ; Είναι ωραία ; Μηπως τοην δοκιμάσω

Εδώ σ'έχω:
800850_michaela-romanini-schlauchbootlippen-nach-schoenheits-op-39emug4hzf-20.jpg

* Πήγαινε να την δοκιμάσεις ΜΗΝ το σκέφτεσαι καν θα περάσεις καλά.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.556
Κριτικές
43
Like
8.717
Πόντοι
1.936
Εάν σου συστήθηκε ως Νατάσα μακριά τύπε καλύτερα να τραβήξεις μια μαλακία να σου μείνουν τα 30€ στην τσέπη.
Με έτρωγε ο κώλος μου όταν δούλευε στο Αχαρνών 85 εάν ομιλούμε για την ίδια πάντα, έχω γράψει κριτική μπας και σωθεί κανένας συναγωνιστής...
Το κοντο στραβωχυμενο ταϊλανδεζικο κεφτεδακι ειναι απο το 85 της Αχαρνων.Μια φορα πηγα,βγηκε στραβωμουρικο με το χαρτονι-τιμοκαταλογο στο χερι και εφυγα τρεχοντας οταν ακουσα για τριαντα φραγκα το απλο.Πηγα στον Αρουτσο κατω και χτυπησα δυο πιττογυρα ,και μετα καπακι να γαμησω την Αλβανιτα μανουελα στο 27αρι υπογειο.
Εν τω μεταξι ή ειναι η ιδεα μου ή η τιμολογηση στη Ντισνεϋλαντ του Μεταξουργειου πηρε την ανιουσα κατα 50%?Πολλα πλεον ζητανε 15 φραγκα.Που βαδιζομεν κυριοι....????
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
904
Κριτικές
35
Like
7.217
Πόντοι
3.436
Να ρωτήσω κάτι, η Ζιζέλ που δουλεύει τώρα στο Ιωαννίνων 3 παίζει να είχε δουλέψει στο Αχαρνών 85 το '19 ένα διάστημα; Γιατί την επισκέφθηκα και μου έχει έρθει φλασιά.
Ναι αυτή είναι το ίδιο πρόσωπο.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.539
Πόντοι
10.686
Δοκίμασα χθες στην πρωινή βάρδια τη Φωτεινή στο Φυλής 109 β (κάτω),σαραντάρα περίπου με καλό κορμί και μέτριο φυσικό βυζί, πρώτη φορά στο συγκεκριμένο κατάστημα και με τη συγκεκριμένη μιλφάρα, οπότε δεν έχω μέτρο σύγκρισης με τις επιδόσεις της στο παρελθόν. Έμεινα ικανοποιημένος από τις υπηρεσίες της, συμπεριλαμβανομένης της επικοινωνιακής της προσέγγισης. Προσφέρει ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο στόμα, συν αυταρχικό για τους... μερακλήδες. Στα μείον ο πολύ επιεικώς μέτριος χώρος επιπέδου Μεταξουργείου, μην πω και χειρότερα καθώς σε αρκετά εκεί έχει υπάρξει ανακαίνιση σε πολύ καλό επίπεδο. Υπό προϋποθέσεις ίσως υπάρξει επανάληψη.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.342
Πόντοι
4.746
Ο φίλτατος Picker έδωσε την απάντηση του πάνω στο ζήτημα, μέσω του facebook:
"Επειδή όλοι λένε τη Ρόζα φόλα και απορούν πώς ο Picker περνάει καλά με τις φόλες, να ενημερώσω ότι ο Picker γαμάει σαν Πακιστανός. Μόνο μία στάση (ιεραποστολική) χωρίς πίπα με τα πόδια της γυναίκας στη μάπα. Κάντε το ίδιο κι εσείς, μη ζητάτε πολλά!"
Μάθετε μπαλίτσα παίδες!!!
:rockon::rockon: :rockon:
O τυπος πικερ καποτε τουρλωνε γυμνη την βρωμοκωλαρα του σε φωτο εδω μεσα και ρωταγε αν πιανει 5000e . Κι υστερα ελεγε κατι για δαχτυλα, κωλοδαχτυλα και αλλα πολλα. Δηλαδη φαινοταν σαν να γυαλιζε το πομολο στα κρυφα. Τωρα τι μας ελεγε για ..ελιες (μπουρδελιες). Μπορει να ηθελε να καλυψει κατι αλλο..:effemine:
 

Sterg1967

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2015
Μηνύματα
194
Κριτικές
2
Like
2.099
Πόντοι
201
Πέρασμα πριν λίγο από Ιάσονος 44 τέρμα δεξιά για την Τζούλια, δεν ήταν εκεί,είχε μία άλλη καινούργια, απότι είπε ο τσάτσος, για τα μπάζα εν ολίγοις ήταν και σε ερώτηση μου για την Τζούλια μου είπε ότι είναι στο Κολωνού 32 στο υπόγειο,έχουν πάρει και αυτό το μπουρδέλο μου είπε,πήγα εκει και όντως ήταν μαζί με την Άννα σε πρόγραμμα μισής ώρας απότι μου είπε η τσατσά,η Άννα στο κουζινάκι βάραγε μύγες,όσο περίμενα εκεί πέρασαν πολλοί κανένας δεν έμπενε με αυτήν.
Μπήκα μετά από αρκετή ώρα δωμάτιο,ήρθε χαμογελαστή η Τζούλια,μου είπε ότι πλέον θα είναι εκεί,το δε στρώμα στο κρεββάτι,τι να πω ρε γαμώτο,είχε βουλιάξει στην μέση με την Τζούλια να έχει γίνει σαν V και να τα έχουμε παίξει στα γέλια,τέσπα καλά περάσαμε παρόλο του μπουρδελοκρέββατου.Πλέον εκεί θα την βρίσκεται οι ενδιαφερόμενοι.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.342
Πόντοι
4.746
Απλά η Ζιζελ έχει καλόμάθει τόσα χρόνια από τα αγαμητα λιγουρια!:crazy:
Ωρε παιδες πια ειναι η ζιζελ στην ιωαννινων; Προχθες Τεταρτη απογευμα (πρεπει να ηταν αυτη που πετυχα) στην αλλαγη βαρδιας που αλλαξε η Αναστασια. Απο αυτο το λιγο που παρατηρησα, πρεπει να ειναι μια ψιλολιγνη μελαχρινη ρουσιδα πλαστικ, αλλα οχι φανταστικ. Σαν την διαταραγμενη κορη του Δρακουλα ηταν. Ειδικα χωρις μεικ-απ τρομαξα.
Υγ. Οσο περναει ο καιρος η Αναστασια μεταμορφωνεται απο λεαινα σε γατακι στο σεξ. Εμφανιζει φανερα σημαδια κοπωσης. :confused:
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.045
Like
6.601
Πόντοι
1.056
Ναι τον ειδα στο ανω χείλος! Με αφησε και τον εγλειψα για να παρω αντισώματα!
Τι commando είσαι εσύ ρε φίλε! :worship:
Εν τω μεταξι ή ειναι η ιδεα μου ή η τιμολογηση στη Ντισνεϋλαντ του Μεταξουργειου πηρε την ανιουσα κατα 50%?Πολλα πλεον ζητανε 15 φραγκα.Που βαδιζομεν κυριοι....????
Αφού είναι μαλακες και τις πληρώνουν..:jerking:
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
271
Like
400
Πόντοι
21
"Αμα εχει πουτσα να περασει στο δωματιο να γαμησει,αμα δεν εχει φευγει,δε χρειαζονται πολλα λογια"

Ατακα μελαχρινης κοπελας σε οικο πριν καμια 10ετια
 
Τελευταία τροποποίηση:

athal

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
873
Κριτικές
40
Like
4.615
Πόντοι
6.555
Υγ. Οσο περναει ο καιρος η Αναστασια μεταμορφωνεται απο λεαινα σε γατακι στο σεξ. Εμφανιζει φανερα σημαδια κοπωσης. :confused:
εαν δεις τις 2πλοβαρδιες που τραβαει θα σου λυθει η απορια...και μαλιστα ολες απογευμα-νυχτα....εχει μονο 2 πρωινα και αυτα καπακι απο ξενυχτι....τις προαλλες την χαιδευα και παραλιγο να κοιμηθει....σε λιγο θα θελει ζεστασια στοργη και ....τσαγακι
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.637
Πόντοι
6.495
Διδυμου 27.
Τάνια επέστρεψε?
Ξέρει κάποιος το ρόστερ?
Ευχαριστώ
 

b0urdeliaris

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2020
Μηνύματα
39
Like
102
Πόντοι
0
Πέρασμα πριν λίγο από Ιάσονος 44 τέρμα δεξιά για την Τζούλια, δεν ήταν εκεί,είχε μία άλλη καινούργια, απότι είπε ο τσάτσος, για τα μπάζα εν ολίγοις ήταν και σε ερώτηση μου για την Τζούλια μου είπε ότι είναι στο Κολωνού 32 στο υπόγειο,έχουν πάρει και αυτό το μπουρδέλο μου είπε,πήγα εκει και όντως ήταν μαζί με την Άννα σε πρόγραμμα μισής ώρας απότι μου είπε η τσατσά,η Άννα στο κουζινάκι βάραγε μύγες,όσο περίμενα εκεί πέρασαν πολλοί κανένας δεν έμπενε με αυτήν.
Μπήκα μετά από αρκετή ώρα δωμάτιο,ήρθε χαμογελαστή η Τζούλια,μου είπε ότι πλέον θα είναι εκεί,το δε στρώμα στο κρεββάτι,τι να πω ρε γαμώτο,είχε βουλιάξει στην μέση με την Τζούλια να έχει γίνει σαν V και να τα έχουμε παίξει στα γέλια,τέσπα καλά περάσαμε παρόλο του μπουρδελοκρέββατου.Πλέον εκεί θα την βρίσκεται οι ενδιαφερόμενοι.
περασα κ εγω κ τις ειδα..δεν τις ειχα ξανα πετυχει..ομορφη η τζουλια αλλα λογω στηθους επελεξα την Αννα..απλο προγραμμα αλλα γενικα αρκετα τιμια στο δωματιο και εμενα εμφανισιακα μου αρεσε η Αννα..
 

WASP4

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
124
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
1
Καλησπέρα παίδες, τι παίζει αυτές τις μέρες στο Περγάμου 1;
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
390
Like
272
Πόντοι
21
παιδια τη αποψη εχετε για την κωνσταντινα την αγρινιωτισα απο Βεργας 7 πρωινη βαρδια γραψτε μονο οσοι εχετε περασει μαζι της
 

korne

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2019
Μηνύματα
21
Like
45
Πόντοι
0
Ξέρεις κανείς αν δουλεύει ακόμα η Ρίτα πατρινια στο κολωνου 27Α;
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
581
Κριτικές
29
Like
1.769
Πόντοι
3.177
Περγαμου 1 βγήκε μια Ταϊλανδέζα από ότι είπε η τσατσα ( είχε και τετράδιο σημειωμένο το πρόγραμμα της κοπέλας )
Χυμένο βυζι , γεμάτουλα
Το απλό ξεκίναγε από 30
Τελικά πιτσιλισα τη Μιλένα
Ρε λέτε να είναι Καλη η Ασιάτισσα ;;;;
Για 10 εύρω παραπάνω ;;;
Δεν γαμιεται , αν είναι Καλη …
Όχι ρε συναγωνιστή,μη τους μαθαίνουμε έτσι,20 και καλά είναι.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom