Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 330 άτομα (53 μέλη και 277 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.489
Κριτικές
1.272
Like
227.650
Πόντοι
46.232
σφηνάκι live
(περιμένοντας να περάσει η ώρα να πάω να δω την Λίλιαν που ανέφερε ο @DmtrsxXx στο Ιάσωνος 1γ, κάποιος την έχει κλείσει για μια ώρα...)

Κολωνού 45 δεξια Νάταλι καστανοξανθη γκιλφ παχουλη με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κολωνού 32α Μαρίνα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 30α Νταρια ξανθοκαστανη κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27γ Μπιανκα μελαχρινή λατινα νταρντανα με 2.5-3αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27β Ντελια μελαχρινή κοντή λεπτή με 1.5αρι βυζι και Ιρις ξανθιά χοντρουλα με 3αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15β Γιάννα/Ζάνα μελαχρινή χοντρή με 3-3.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 15α Ρόζι (από το 11α ισόγειο)ξανθοκαστανη κατσαρομαλλα με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11β Μαίρη μελαχρινή χοντρή με 2.5αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 11α ισόγειο Βιολετα ξανθιά ψηλή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.539
Πόντοι
10.686
σφηνάκι live
(περιμένοντας να περάσει η ώρα να πάω να δω την Ιουλία που ανέφερε ο @DmtrsxXx στο Ιάσωνος 1γ, κάποιος την έχει κλείσει για μια ώρα...)
Την είδα νωρίτερα και πιστεύω ότι αξίζει μια δοκιμή στο δεκάρικο, αλλά είχε ουρά κι έφυγα.
Δοκίμασα την τύχη μου στην Ουζμπέκα Τζούλια στο Ιάσονος 44 το παλιό, της ρούφηξα τα μουνόζουμα για τα αντισώματα του χειμώνα και επειδή έληξε ο χρόνος τον έπαιξα βιαστικά να μην φύγω άχυστος. Ο χρόνος πολύ πιεστικός, δύσκολα θα ξαναμπώ. Η κοπέλα πάντως έχει καλή αύρα.
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
Την είχα πρωτοπάρει στο Ιάσονος 36 όταν δούλευε με τη Ζακλύν, και μάλιστα μούτρωνε γιατί προτιμούσα την άλλη . (Στη συνέχεια η Ζακλύν πήγε για λίγο στο ανακαινισμένο Λεωνίδου 28 όροφο και μετά εξαφανίστηκε, και τη διαδέχτηκε η Ανίτα που πλέον είναι μασατζού). Μετά πήγε στο Ιάσονος 46 αριστερά και την ξαναείδα κάποια στιγμή τσατσά στο Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 το παλιό. Ήτανε πολύ καλή, έκανε τα πάντα πλην πρωκτικού.
Σωστος συναγωνιστή! Και μένα είχε γίνει στανταρακι μου και την έπαιρνα εναλλάξ με την Νικα που ήταν τότε εκει.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.489
Κριτικές
1.272
Like
227.650
Πόντοι
46.232
λοιπόν πέτυχα μια Λίλιαν τελικά στο Ιάσωνος 1β αριστερά, μελαχρινή μιλφογκιλφ με το μαλλί πιασμένο πίσω, κοντή με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, τιμήθηκε, θα ακολουθήσει κάποια στιγμή κριτική, στο 1γ μου είπε η τσατσά να έρθω σε μια ώρα αλλά τελικά δεν έχει κοπέλα...και τελικά μόλις ήρθε και δουλεύει η Αλεξάνδρα
Πάω να συναντηθούμε με τον μυστη @Επιρρεπής
 
Τελευταία τροποποίηση:

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.539
Πόντοι
10.686
Σωστος συναγωνιστή! Και μένα είχε γίνει στανταρακι μου και την έπαιρνα εναλλάξ με την Νικα που ήταν τότε εκει.
Νίκα, ναι ρε συ, τι έχουμε γαμήσει με ένα δεκάρικο! (Αν τα προσθέσεις όμως, ο λογαριασμός φουσκώνει, αλλά αυτό είναι μια άλλη ιστορία...).
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736

Gymbeast122

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2022
Μηνύματα
44
Like
45
Πόντοι
0
ξερει κανενας το ινσταγκρταμ της σαμπινα απο βεργας 7 να μου το στιλει σε pm?
Αυτό ψαχνω και γω, δεν το δίνουν λες και πρόκειται για μυστικό του κράτους. Ενώ θα χει πόσους χιλιάδες ακόλουθους σαν influencer που είναι. Αν βρεις κάτι στείλε
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.401
Κριτικές
509
Like
68.780
Πόντοι
41.129
Για τους ενδιαφερόμενους η Μιρέλλα στο Ιασωνος 43 δουλεύει εκει 7 το πρωι μεχρι 12 το μεσημέρι. Μερακληδικες ώρες....

Η Ελληνορωσσιδα Ελενη η πολυ έμπειρη ψωλορουφηχτρα απο το Μεγαλου Αλεξανδρου 28 αριστερό δουλεύει 3η βαρδια στο Κολωνου 53.
Μεγάλου Αλεξάνδρου 25 αριστερά Χριστίνα, μιλφ 33 ετων με λίγη μπακα ξανθο μαλλι και γλυκουλα φάτσα. Κανει ελευθερο στοματικο τελειωτικο στο σωμα. Την περίμενα 20 λεπτα να βγει απο το δωμάτιο ενω ακουγονταν συνεχως να πέφτουν φιλια μεσα.

Στο Μεγαλου Αλεξανδρου 25 το δεξί ειναι η Αννα ψηλη νταρντανα 40αρα με ελεύθερο τελιωτικο.

Στο Ιασωνος 46 διάδρομος κουρτίνα με τις 5 κοπέλες σημερα ειχε μονο μια την Ελενη ψιλοαδιαφορη μιλφ. Η Αννα φραντζα θα ερχοταν κατα τις 2 το μεσημέρι.

Ιασωνος 44 αριστερο Κατια , πιπινα με τετραγωνη φατσα και πλαδαρό κωλο. Η Νταρια θα ειναι εκεί απόγευμα.

Εγω εκανα τη μαλακια και πέρασα με Μαρια στο Περδίκα 1 γωνιακο όροφος.
18χρονη Ρουμανα που μοιάζει για 25χρονη με πλαδαρο σωμα και στραβοχυμενη φάτσα, ειναι και λιγο αλληθωρη και εχει μυτη σαν το Λόρδο Βόλντεμορτ ...

Θα το σκεφτω αμα ανανεβασω κριτική... ντρέπομαι.
 

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Αυτό ψαχνω και γω, δεν το δίνουν λες και πρόκειται για μυστικό του κράτους. Ενώ θα χει πόσους χιλιάδες ακόλουθους σαν influencer που είναι. Αν βρεις κάτι στείλε
Βάλε και συ ένα predator να τους παρακολουθείς όπως ο Κούλης.Να δεις για πότε το μαθαίνεις.Φοβουνται μη τους φας τη νύφη...
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Αυτό ψαχνω και γω, δεν το δίνουν λες και πρόκειται για μυστικό του κράτους. Ενώ θα χει πόσους χιλιάδες ακόλουθους σαν influencer που είναι. Αν βρεις κάτι στείλε
:new_shocked::new_shocked:
Πρώτη φορά ναυάγιο με αναγκάζει να σταυροκοπηθώ :priest:και να αναρωτηθώ αν τελικά φτάσαμε πάτο ή έχ’ και παρακάτω...
Τύπε παρά το χάλι σου, σοὺ έχω ευχάριστα. Μπορείς να πας να τη γαμήσεις και χωρίς να αραδιάσεις 200 likes στις φωτό της...:jerking:
Μ’ ´ενα ταπεινό εικοσαρικάκι!
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
859
Κριτικές
66
Like
12.229
Πόντοι
4.706
:new_shocked::new_shocked:
Πρώτη φορά ναυάγιο με αναγκάζει να σταυροκοπηθώ :priest:και να αναρωτηθώ αν τελικά φτάσαμε πάτο ή έχ’ και παρακάτω...
Τύπε παρά το χάλι σου, σοὺ έχω ευχάριστα. Μπορείς να πας να τη γαμήσεις και χωρίς να αραδιάσεις 200 likes στις φωτό της...:jerking:
Μ’ ´ενα ταπεινό εικοσαρικάκι!
Παιχνίδια του μυαλού, συναγωνιστή. Αυτοί που ζητάνε το instagram, ίσως το κάνουν γιατί θέλουν να πηδήξουν την κοπέλα και μετά να λένε στους φίλους τους: "Το βλεπεις αυτό το μουνί, εγώ το έχω γαμήσει."
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Την είδα νωρίτερα και πιστεύω ότι αξίζει μια δοκιμή στο δεκάρικο, αλλά είχε ουρά κι έφυγα.
Δοκίμασα την τύχη μου στην Ουζμπέκα Τζούλια στο Ιάσονος 44 το παλιό, της ρούφηξα τα μουνόζουμα για τα αντισώματα του χειμώνα και επειδή έληξε ο χρόνος τον έπαιξα βιαστικά να μην φύγω άχυστος. Ο χρόνος πολύ πιεστικός, δύσκολα θα ξαναμπώ. Η κοπέλα πάντως έχει καλή αύρα.
Αυτή η μαλακισμένη η τσατσά η λεπτή Ρωσίδα χτύπησε και σε μένα στο 6λεπτο ρε.
Πρώτη φορά μου τυχαίνει και να πω ότι είχε κόσμο... Οι υπόλοιπες τσατσάδες του οίκου είναι κομπλέ με τον χρόνο.
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
Το απόγευμα θα πάω στο Μεταξουργείο μένω παραδίπλα κ δεν έχω όχημα.... υπάρχει κάποιος που θα έρθει να κάνουμε τη βόλτα παρέα;κ αν παίζει κάτι απογευματινή βάρδια δυνατό κ καθαρό θα το τιμήσω.....είμαι από επαρχία κ έχω βαρεθεί να τριγυρνάω συνεχώς μόνος μου
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
859
Κριτικές
66
Like
12.229
Πόντοι
4.706
Η ταινία " Το κυνήγι της υποτακτικής ξανθιάς" προβάλεται σε γνωστό μασατζιδικο το τελευταίο διάστημα. Αν και μαθαίνω ότι έβαψε το μαλλί.
Η υποτακτική ξανθιά έγινε πόρνη και δουλεύει σε μασατζίδικο;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.489
Κριτικές
1.272
Like
227.650
Πόντοι
46.232
αφού ήπιαμε καφεδάκι με Επιρρεπή Πλ. Βικτόριας ένα σφηνάκι live επιγραμματικα

Φυλής 71 Εύα απλό πρόγραμμα

Φυλής 86β Άντζελα Formet, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84β Άννα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 65β Χριστίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Κορινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και όχι πια κωλαράκι.

Φυλής 59 κατω Εβελινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 56 Βίκυ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στη κοιλίτσα
τα υπόλοιπα κεντρικά κλειστά.
 

p21za

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2013
Μηνύματα
189
Like
189
Πόντοι
1
αφού ήπιαμε καφεδάκι με Επιρρεπή Πλ. Βικτόριας ένα σφηνάκι live επιγραμματικα

Φυλής 71 Εύα απλό πρόγραμμα

Φυλής 86β Άντζελα Formet, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84β Άννα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 65β Χριστίνα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65α Κορινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και όχι πια κωλαράκι.

Φυλής 59 κατω Εβελινα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 56 Βίκυ, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στη κοιλίτσα
τα υπόλοιπα κεντρικά κλειστά.
Καμία βόλτα το απόγευμα θα έχει;
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
:globeos-cigar:H ΩΡΑ ΤΟΥ ΠΟΡΝΟΛΑΟΥ (!!κάθε ψήφος μετράει!!:wink:):globeos-cigar:

Ήρθε η στιγμή που ο λαός του bou καλείται να βοηθήσει το μάγο να επιλέξει «τη κορασίδα τη σωστή» για σήμερα το απόγευμα.

Ψηφίστε ΒΙΚΥ πατώντας --> :smiling-face-with-heart-eyes:

Ψηφίστε ΚΟΡΙΝΑ πατώντας -->
1f923.png


Ψηφίστε ΧΡΙΣΤΙΝΑ πατώντας --> :O

Ψηφίστε ΡΑΝΙΑ πατώντας --> :(

Ψηφίστε ΑΝΑΜΠΕΛΑ πατώντας --> :angry:

Εσύ θα βοηθήσεις τον αναποφάσιστο μπουρδελιάρη ή όχι;;:think:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Η Νταρια θα ειναι εκεί απόγευμα.

Εγω εκανα τη μαλακια και πέρασα με Μαρια στο Περδίκα 1 γωνιακο όροφος.
18χρονη Ρουμανα που μοιάζει για 25χρονη με πλαδαρο σωμα και στραβοχυμενη φάτσα, ειναι και λιγο αλληθωρη και εχει μυτη σαν το Λόρδο Βόλντεμορτ ...

Θα το σκεφτω αμα ανανεβασω κριτική... ντρέπομαι.
Θα περάσω για μία πίπα στα όρθια, γιατί την έψαχνα τις προάλλες την Ντάρια.

Την έχω δει την Μαρία και η ξανθιά τσατσά που φορούσε παππούτσια GUOCI αντί για GUCCI με είχε πιάσει αγκαλιά και προσπαθούσε να με χώσει με το ζόρι στο δωμάτιο, φυσικά έφυγα.
Ο σκοτεινός άρχοντας Βόλντεμορτ δεν είχε μύτη.
 

Gymbeast122

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2022
Μηνύματα
44
Like
45
Πόντοι
0
:new_shocked::new_shocked:
Πρώτη φορά ναυάγιο με αναγκάζει να σταυροκοπηθώ :priest:και να αναρωτηθώ αν τελικά φτάσαμε πάτο ή έχ’ και παρακάτω...
Τύπε παρά το χάλι σου, σοὺ έχω ευχάριστα. Μπορείς να πας να τη γαμήσεις και χωρίς να αραδιάσεις 200 likes στις φωτό της...:jerking:
Μ’ ´ενα ταπεινό εικοσαρικάκι!
Αρχικά κόψε τις θεατρινίστικες ειρωνείες και μη με λες τύπε.

Το πώς κατέληξες στο συμπέρασμα ότι θέλω το ινστα ώστε να κάνω λαικ στις φωτο τις μέχρι να γαμήσω, είναι δικιά σου λογική γιατί μάλλον αυτό κάνεις εσύ.
Εδώ δε κάνω λαικ στο κολλητό μου θα κάνω σε μια άγνωστη

Άλλο να βλέπεις τι παρουσιάζει μέσω σοσιαλ μιντια άλλο από κοντά, αυτό βλέπουμε
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom