Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 297 άτομα (41 μέλη και 256 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.232
Πόντοι
46.232
Σε λιγο Σμυρνης θα στελνεις τις ενημερωσεις με πμ
Το χω καταλαβει οτι σ αρεσουν οι αδυνατες αλλα τοσο πολυ εχει παχυνει η Ανναμπελ ρε φιλε?
Δε προτιμώ τις αδυνατες, δεν έχει παχύνει πάντα ετσι ήταν
 

Loukoum4s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
556
Like
1.418
Πόντοι
206
κωνσταντινα / βεργας 7
πιο δυνατη εμφανιση απο αυτην, δεν προκειται να βρεις.
γκαραντι λεμε.

αν δε σου κανει, μη μασας.
σκας απο πισω ακριβως... τροφωνιου 13 ισογειο, ενα αναλογο με κοντο μαλλι.
θα φας καλα, μην πας φαγωμενος (εξτρα τιπ).
Να ρωτήσω... Βέργας 7 είναι στο δρόμο που βρίσκεται το Λιοσίων 70κάτι Α + Β;;
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.083
Πόντοι
27.261
Να ρωτήσω... Βέργας 7 είναι στο δρόμο που βρίσκεται το Λιοσίων 70κάτι Α + Β;;
αμα πατησεις στο ταμπ "μπουρδελα" και βαλεις βεργας, θα σου βγαλει και ενα χαρτη (μαζι με τα μπουρδελα).
μπες εκει να δεις αναλυτικα οτι ακριβως ψαχνεις.
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.306
Κριτικές
10
Like
3.061
Πόντοι
1.960
Να ρωτήσω... Βέργας 7 είναι στο δρόμο που βρίσκεται το Λιοσίων 70κάτι Α + Β;;
Ναι φιλε αυτη ειναι, αν θες γραφεις και Βεργας 7 χαρτης στο Γκουκλ και στο βγαζει να ξερεις, εκτος αν εχεις νοκια με πληκτρα
:priest:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Καινούργια άφιξη, αν όχι διορθώστε με, στο Ιάσονος 44 με τις "Ουζμπέκες".
Ντανιέλα, ρώσσικο μωρό, λευκό δέρμα, πετίτ, αδύνατο, χωρίς καθόλου λίπος και απαλό δερματάκι.
Καρέ μαλλί καστανόξανθο προς ξανθό, πονηρό προσωπάκι.
Καθόλου κλέψιμο στις στάσεις, δεν ξέρω αν είναι αρχάρια, αλλά δεν μπορούσε να βάλει την καπότα καλά καλά και την βοήθησα. "Σπασίμπα" και καβάλα εις τον πούτσον μου.
Δεν μιλάει γρι αγγλικά, γρι ελληνικά, αλλά την πήδηξα τόσο δυνατά που όταν έφυγε από το δωμάτιο, ξαναμπήκε στα καπάκια, κάθισε στο κρεββάτι για 10 δεύτερα, είπε κάτι στα ρώσσικά και ξαναέφυγε.
 

Burn12

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
41
Like
62
Πόντοι
0
Δεν την έχω πάρει ακόμα την Μαρία, αλλά κάποια στιγμή θα το κάνω. Φόλα ξεφόλα, την εμφάνιση μαζί με τις βυζάρες δεν τις βρίσκεις εύκολα στο 20άρικο.

Η Ειρήνη ξεκινάει συνήθως από τις εφτά-εφτάμιση το απόγευμα και μετά, εγώ έγραψα τι ήταν ανοιχτό στην αρχή της δεύτερη βάρδιας.

Η Ιζαμπέλα ανταποκρίνεται στις στουντιακές φωτογραφίες. Έχουνε πει συναγωνιστές ότι κάνει κάτι σπαστικά η κακομοίρα χωρίς να το θέλει, αλλιώς θα την δοκίμαζα σήμερα.
Η Ειρήνη δεν το έχει σταματήσει το πρωκτικό? Κάνει ακόμα?
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
501
Like
739
Πόντοι
86
κωνσταντινα / βεργας 7
πιο δυνατη εμφανιση απο αυτην, δεν προκειται να βρεις.
γκαραντι λεμε.

αν δε σου κανει, μη μασας.
σκας απο πισω ακριβως... τροφωνιου 13 ισογειο, ενα αναλογο με κοντο μαλλι.
θα φας καλα, μην πας φαγωμενος (εξτρα τιπ).

Στην Τροφωνιου 13 ποια γυναικα εννοεις ως χοντρουλα;Ονομα; Μια gilf; Η εννοεις αλλη;
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.083
Πόντοι
27.261
Στην Τροφωνιου 13 ποια γυναικα εννοεις ως χοντρουλα;Ονομα; Μια gilf; Η εννοεις αλλη;
αν εξαιρεσεις την αννα του οροφου, που θεωρειται κανονικια ας πουμε, οι αλλες που παιζουν μπαλα εκει στο στενο, ειναι περιπου στα ιδια κυβικα.
απλα αυτη με το κοντο μαλλι, που λεω, ειναι πιο μπαμ απο τις αλλες... ενεκα μαλλιου δηλαδη.
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
573
Like
2.124
Πόντοι
206
Ευτυχως που υπάρχει κι αυτός. Γιατί πολλοί εδώ μέσα απλώς "πετάνε αετό" και σπαμαρουν
Το έχουμε πει πολλές φορές και το επαναλαμβάνω
Με έχει σώσει πολλές φορές από φόλες και έχω κερδίσει πολύ χρόνο με τις ενημερωσεις
Ευχαριστώ Σμυρνη
Κερνάω καφεδάκι όποτε θες
Στείλε ΠΜ
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
501
Like
739
Πόντοι
86
αν εξαιρεσεις την αννα του οροφου, που θεωρειται κανονικια ας πουμε, οι αλλες που παιζουν μπαλα εκει στο στενο, ειναι περιπου στα ιδια κυβικα.
απλα αυτη με το κοντο μαλλι, που λεω, ειναι πιο μπαμ απο τις αλλες... ενεκα μαλλιου δηλαδη.
Ονομα δεν θυμασαι; Μεγαλη,μικρη ηλικιακα;
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.083
Πόντοι
27.261
Ονομα δεν θυμασαι; Μεγαλη,μικρη ηλικιακα;
νομιζω νατασσα χωρις να ειμαι σιγουρος.
πρεπει να κοιταξω παλιες ενημερωσεις μου να δω αν ειχα γραψει καπου ονοματα.
ειναι κλασσικες παντως φιγουρες, γιατι συνεχεια εκει ειναι... 2 παντα πετυχαινω οποτε παω.
ηλικιακα γκραννυ και οι 2, παντα τετοιες ειχε απ'οσο θυμαμαι το συγκεκριμενο σπιτι.
το ισογειο ξαναλεω.
ρωτα και σμυρνη, θα ξερει σιγουρα.
 

BOSCO

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
280
Κριτικές
8
Like
437
Πόντοι
21
Ρε παιδιά μέχρι τι ώρα είναι ανοιχτά τα μπουρδέλα το βράδυ ?
Και γενικά έχει πολλά ανοιχτά η μπα ?
 

I love sex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2017
Μηνύματα
279
Κριτικές
9
Like
1.349
Πόντοι
481
  • Like
Αντιδράσεις: BOSCO

Jason Lee Son

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
197
Κριτικές
5
Like
558
Πόντοι
301
Πέρασμα με Νικόλ πετιτ στο Ιάσονος 37Β ισόγειο. Μου είπε πως θα δουλεύει απογεύματα. Ήταν μόνη της στον οίκο. Μου άφησε καλές εντυπωσεις και θα ξαναπροτιμηθει. Προσεχώς κριτική.
Τελικά ποια Νικόλ είναι; Η φίλη της Βανέσσας. Σου είπε μέχρι τι ώρα θα είναι εκεί;
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Εγγρ.
28 Νοε 2020
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
800
Πόντοι
360
Kατέβηκα χθες σύμφωνα με έγκυρη πληροφόρηση με στόχο την νικόλ ιασ 37Β , παλιό μου στανταράκι, και έφτασα εκεί γ΄υρω στις 5 το απόγευμα. Αλλά αντί για την νικόλ βλέπω ένα άλλο πολύ μικρό σκίννυ κορασίδιο πολύ συμπαθητικό που πρώτη ΄΄ομως φορά το έβλεπα...όνομα δεν συγκράτησα . Απογοήτευση και κρίμα γιατ΄ί πήγαινα στοχευμένος ερχόμενος από μακριά για νικόλ ... Δεν ρισκάρω εύκολα για κάτι που δεν ξέρω...
Πρωτού να φύγω όμως λέω δεν ρίχνω μια ματιά στα πέριξ? Βλέπω λαμπάκι στο ιάσωνος 20 δεν χάνω ευκαιρία και μπαίνω μέσα και ως εκ θαύματος συναντώ την παλιά μου γνώριμη βανεσσα που έχω αρκετό καιρό να την γαμεύσω ...λέω εδώ είμαστε...
Φόραγε ένα μαύρο εσώρουχο , μιλάμε για πολύ σέξυ κάτι σαν ζαντιέρες ένα πράγμα..μην τα πολυλογώ μπαίνω μέσα με καλοδέχτηκε γιατί γνωριζόμαστε πολύ καλά από παλιά και πιάσαμε τα φιλάκια και τα χαιδέματα . Εχει φτιάξει μια κωλάρα άλλο πράγμα , δεν άντεξα την γυρνάω στα 4 και προσπάθησα να της στο χώσω , δεν έμπαινε με τίποτα , μεγαλοτσούτσουνος εγώ , καιρό αυτή να γαμηθεί ....πλάνταζε στο βόγγημα και γω άλλο τόσο την κοπάναγα , την είχα πιάσει από το σβέρκο και της είχα κατεβάσει το κεφάλι κατάχαμα στο κρεβάτι και βάραγα ανελέητα ...μιλάμε για πολ΄ύ ωραίο γαμήσι αλλά παλαιά , τελείωσα με κραυγές σαν πρωτόγονος....
Στο τέλος την ρώτησα για την αδελφή της την νικόλ , είπε ότι ειλικρινά δεν γνωρίζει που είναι και τι κάνει, δεν μιλιόμσαστε και κάτί τέτοια...τελικά η χθεσινή μου επίσκεψη στους οίκους δεν ήταν άστοχη , μια χαρά με το βανεσσάκι....αλλά το απωθημένο με την νικόλ παραμένει γιατί την πηδάω εδώ και 10 χρόνια και ΄΄οχι μόνο στα μπουρδέλα έχοντας πολύ καλη ΄χημεία...θα επιστρέψω μάλλον μετα΄ το τέλος αυγούστου...καλά να περνάτε....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom