Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 288 άτομα (44 μέλη και 244 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
321
Like
1.657
Πόντοι
201

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Ξεκινάω τώρα. σε καμία ώρα θα την έχετε.
Δεδομένα έχετε ή μήπως θέλετε να σας την στείλουμε με sms για να μην χρεώνεστε;
Γιατί ρε ειρωνευεστε; Μια ερώτηση έκανα.
 

Αρραχίων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
431
Κριτικές
5
Like
763
Πόντοι
361
Kατέβηκα χθες σύμφωνα με έγκυρη πληροφόρηση με στόχο την νικόλ ιασ 37Β , παλιό μου στανταράκι, και έφτασα εκεί γ΄υρω στις 5 το απόγευμα. Αλλά αντί για την νικόλ βλέπω ένα άλλο πολύ μικρό σκίννυ κορασίδιο πολύ συμπαθητικό που πρώτη ΄΄ομως φορά το έβλεπα...όνομα δεν συγκράτησα . Απογοήτευση και κρίμα γιατ΄ί πήγαινα στοχευμένος ερχόμενος από μακριά για νικόλ ... Δεν ρισκάρω εύκολα για κάτι που δεν ξέρω...
Πρωτού να φύγω όμως λέω δεν ρίχνω μια ματιά στα πέριξ? Βλέπω λαμπάκι στο ιάσωνος 20 δεν χάνω ευκαιρία και μπαίνω μέσα και ως εκ θαύματος συναντώ την παλιά μου γνώριμη βανεσσα που έχω αρκετό καιρό να την γαμεύσω ...λέω εδώ είμαστε...
Φόραγε ένα μαύρο εσώρουχο , μιλάμε για πολύ σέξυ κάτι σαν ζαντιέρες ένα πράγμα..μην τα πολυλογώ μπαίνω μέσα με καλοδέχτηκε γιατί γνωριζόμαστε πολύ καλά από παλιά και πιάσαμε τα φιλάκια και τα χαιδέματα . Εχει φτιάξει μια κωλάρα άλλο πράγμα , δεν άντεξα την γυρνάω στα 4 και προσπάθησα να της στο χώσω , δεν έμπαινε με τίποτα , μεγαλοτσούτσουνος εγώ , καιρό αυτή να γαμηθεί ....πλάνταζε στο βόγγημα και γω άλλο τόσο την κοπάναγα , την είχα πιάσει από το σβέρκο και της είχα κατεβάσει το κεφάλι κατάχαμα στο κρεβάτι και βάραγα ανελέητα ...μιλάμε για πολ΄ύ ωραίο γαμήσι αλλά παλαιά , τελείωσα με κραυγές σαν πρωτόγονος....
Στο τέλος την ρώτησα για την αδελφή της την νικόλ , είπε ότι ειλικρινά δεν γνωρίζει που είναι και τι κάνει, δεν μιλιόμσαστε και κάτί τέτοια...τελικά η χθεσινή μου επίσκεψη στους οίκους δεν ήταν άστοχη , μια χαρά με το βανεσσάκι....αλλά το απωθημένο με την νικόλ παραμένει γιατί την πηδάω εδώ και 10 χρόνια και ΄΄οχι μόνο στα μπουρδέλα έχοντας πολύ καλη ΄χημεία...θα επιστρέψω μάλλον μετα΄ το τέλος αυγούστου...καλά να περνάτε....
Αλουμινένιες ζαντιέρες :2funny:????.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.083
Πόντοι
27.261
Στο σοβιετικο το σάιτ με το dialup modem 56k γράφουν ότι η καραφόλα η Μαρία της Φυλής είναι μετάθεση από πρακτορείο. Ποιο πρακτορείο, που τα δαν αυτα; στην αρρωστημένη φαντασία τους;
ανησυχησες μηπως αντι για 20, πληρωνεις τωρα κανα 100αρι τη φολα... λες γι'αυτο εκανε ανανεωση κομης :think:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.083
Πόντοι
27.261
πες της όταν θα ξαναπεράσεις 'ένεκα δουλειάς' για 1000οστη φορά, αν δεν αλλάξει το μαλλί δεν ξαναπαταω
τωρα ειμαι ενεκα αδειας (απο σεπτεμβριο ενεκα δουλειας παλι), αλλα θα της το πω αμα την πετυχω.
οι διπλανοι που λες btw, ειμαι σιγουρος οτι θα την περασαν για καινουρια, με την αλλαγη μαλλιου :tooth:
 

Accountant

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2021
Μηνύματα
403
Like
2.226
Πόντοι
441
Καλησπέρα σε όλους! Σεξακι σήμερα με την Άννα, Ιωαννίνων 3, όροφος . Ρε μάγκες τι γυναικάρα είναι αυτή? (Για τα γούστα μου πάντα) Ξανθιά μιλφ, ωραίο βυζακι, αδύνατη με λίγο κοιλίτσα, κωλαρακι ωραίο...
Δίνω το 20 ευρώ χωρίς να το σκεφτώ, μπαίνω μέσα δωμάτιο, έρχεται η Αννούλα με ωραία διάθεση και αρχίζουμε τα γλωσσοφιλα όρθιοι, πηγαίνουμε κρεβάτι αρχίζει βγάζει εσώρουχα και δεν ξέρω που να πρωτογλυψω! Ανοίγει τα πόδια της, δίνοντας μου σήμα να την γλύψω στο νινι της και αρχίζω ένα γλυφομούνι κάνα 7λεπτο .. Μου έλεγε ότι της αρέσει να μην σταματήσω, συνέχιζα εγώ ... Βογγούσε από την καβλα και μου είπε ότι έχυσε (το ίδιο θα λέει σε όλους). Ύστερα με αρχίζει μια ωραία πίπα με καποτα κάνα 5λεπτο ώσπου ήρθα σε μέτρια στύση.. Σεξακι σε μια στάση ιεραποστολικό για να χύσω μέσα μουνακι της... Για μένα ήταν μια επιτυχημένη συνέδρια, με μια ωραία γυναίκα, χωρίς βιασύνη χρόνου .. Μακάρι να ήταν όλες οι κοπέλες έτσι...
Από μένα ΝΑΙ
 

Mike_k

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
204
Κριτικές
4
Like
949
Πόντοι
361
Ευτυχως που υπάρχει κι αυτός. Γιατί πολλοί εδώ μέσα απλώς "πετάνε αετό" και σπαμαρουν
Η υπόθεση είναι να ηγηθουμε στους κύριους αντμιν να μπορούμε να κάνουμε screen saver στην ημερήσια ενημέρωση γτι είναι ταλαιπωρία να ψάχνω κάτω στα μπουρδελα για κοπέλες με καλές κριτικές.
 

Mystic Mac

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2019
Μηνύματα
73
Like
62
Πόντοι
0
Καλησπέρα
Η Μπάρμπορα από Βέργας 6 δουλεύει και πρωινή και απογευματινή βάρδια ή μονο πρωινή;
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
34
Like
4.665
Πόντοι
7.195
  • Like
Αντιδράσεις: spor48

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.083
Πόντοι
27.261
live πριν λιγο, ενεκα αδειας, βορδελοκουλουριακε "φιλε" και περιξ κλωναραιοι-παρακλωναραιοι και στα 59αρια της μαραθωνος ειχαμε,

στο δεξια κατερινα, μιλφοκατασταση, ξανθια βαμμενα μαλλια μεχρι ωμους, νταρντανα με τα αναλογα μικροπατσοκοιλια που εκρυβε σε ενα διαφανο μαυρο babydoll, μετρια φατσα, μετριου αναστηματος προς ψηλου, κρυο και αδιαφορο σαλοναρισμα, το οποιο δεν επεισε.
για τους λατρεις ισως φανει καλο εμφανισιακα παρολα αυτα.

στο μεσαιο πανω μαρσελα, η γνωστη, με ωραιο μοντελε φυσικο κορμι, τσιτα ψωλαριουμοποιημενο, μετριου προς κοντου αναστηματος, καστανα μαλλια φουντωτα ελαφρως, τα οποια ειχε σε κοτσιδα.
φανηκε ναζιαρα στο σαλονι και καποια στιγμη θα τιμηθει, αφου εχω πιει κανα 2-3 μπυριτσες πρωτα, γιατι η φατσα της ειναι σαν ινδιανα φυλης σιου

τα αλλα δυο κλειστα, συνεχιζεται...
 
Τελευταία τροποποίηση:

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.083
Πόντοι
27.261
στην ιωαννινων,
στο 3 αριστερα κριστυ, ξανθια μιλφοθειτσα, μετριου αναστηματος, μετρια προς ακυρη φατσα και με τα γνωστα πατσοκοιλια να κρεμονται.
βγηκε γυμνη σχεδον και ορμηξε πανω μου επειδη της αρεσα :embarrased:.
να με εχει παρολιγο ξεβρακωσει στην εισοδο και να μου πασπατευει το καβλι λεγοντας μου...
- για να δω, εισαι πορνοσταρ???
- ασε της λεω τωρα κοιμαται.
- εισαι μου λεει και πεφτει πανω μου παλι.
φαση φροσω-χελι-δε κοπανοι :tooth:.
με εσωσε η τσατσα, που βγηκε με τις πιτσες που ειχαν ντερλικωσει και ανοιξε την πορτα για να παει τα χαρτονια στον καδο.
να κατεβαινω τα σκαλια και η αλλη να μου φωναζει... κριστυ με λενε, απο ουκρανια, ελα αυριο να με δεις, ειμαι απογευμα στο πανω διπλα... :blahblah1:
μα τι σουπεργκομενος εχω γινει λεμε... τρεμε κουλοϊε μπουστη :birdman:

στο 3 δεξια πανω διπλα, κλειστο με ανοιχτο φως.
ανοιξε η τσατσα απο κατω που ηταν, μετα τα 1567 κουδουνισματα που εριξα και μου ειπε οτι ηταν η αννα μεσα (για την οποια πηγα), αλλα πετυχα αλλαγη βαρδιας τελικα και θα ερθει η ινα. αννα νεξτ ταϊμ λοιπον.

στο 5 η ελενη, μελαχρινη μιλφοθειτσα με μαλλια μεχρι ωμους καρε, νταρντανοειδες με τα γνωστα κλασσικα πατσοκοιλια παλι κρυμμενα σε μαυρο babydoll, μην τα ξαναλεω, τεζα αδιαφορο.

συνεχιζεται...
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.920
Πόντοι
9.846
Καλησπέρα
Η Μπάρμπορα από Βέργας 6 δουλεύει και πρωινή και απογευματινή βάρδια ή μονο πρωινή;
Αναλόγως τις αντοχές του γκροβερ. Το θέμα είναι την άλλη μέρα το πρωι να κλείνει μόνο του, να μη χρειάζεται μέγγενη!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.083
Πόντοι
27.261
κωνσταντινουπολεως στα 166αρια,

στο αριστερα σαμπινα (καμια σχεση με τη μουνιτσα φραπεδιαρα), ενας ξανθος λαχανοντολμας με ολη τη σημασια της λεξεως. να κουνιεται και με χαρη περα δωθε και να μου εχει ερθει μια δοση ναυτιας. βυζια, κωλος ολα σε πτωση και φατσα μετρια εως ακυρη.
μπαζο... αλλα ευθυμο και χαμογελαστο στο σαλονι και με ενα τατου στη μεση.
μαλιστα με ρωτησε, γιατι φευγεις??? :confused:

στο δεξι αννα, μελαχρινη, μετριου αναστηματος, ατσουμπαλο σωμα, ακυρη φατσα, ακυρη εικονα, ολα λαθος, τεζα μπαζο.

συνεχιζεται...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom