Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 352 άτομα (46 μέλη και 306 επισκέπτες)

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.432
Κριτικές
514
Like
70.012
Πόντοι
41.129
20 αρι ειπαν για εκει κυριε γλυφωμουνάκια?
10ρικο σε ολες ηταν στα Κ27. Αυτες που ζητανε 20αρια ισως ειναι απόγευμα η νύχτα.
Πρωϊ πρωί δυσκολα βγαίνει το 20αρι απο την τσεπη για Μεταξι.
 

NeroGreco

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2022
Μηνύματα
62
Like
244
Πόντοι
20
τσαρκα απο μιλενα πρωινη,τη γαμησαρα ηταν αυτη δεν προλαβα καν να ωγαλω την καποτα για να την χυσω στο στομα μου φυγανε πατομα καθρεφτη και στην μουρι της,δεν ειναι του τυπου μου επειδη εχει μερικα κιλακια παραπανω αλλα με τετοια γαμησια ουτε που το βλεπω,αν εκανε τετια γαμησια πχ η μαρια απο φ86 θα μας γραφανε στις εφημεριδες
Υ.Γ καποιος ελεγε οτι ειδε εναν να σαλαριζη με την ανκα και τον χαρακτηρισε πιρφορο,εγω ειμουν αυτος :buck2:
:buck2: 2η φορα που την εβλεπα σε διαστημα 6 μηνων μου τα εκανε σχεδον ολα εκτος προγραματος
 

grover inspector

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2021
Μηνύματα
122
Like
444
Πόντοι
21
10ρικο σε ολες ηταν στα Κ27. Αυτες που ζητανε 20αρια ισως ειναι απόγευμα η νύχτα.
Πρωϊ πρωί δυσκολα βγαίνει το 20αρι απο την τσεπη για Μεταξι.
Δεν ειναι θεμα το 10αρι απλα ειπαν οτι δεν σε αφηνει καλα να μπεις και τετοια.
για ενα 10 αρι οκ για την εμπειρια αλλα 20 εχουμε αλλου να το ριξουμε.
Κατι είπε ο σμυρνης χθες στην ενημερωση του για 20αρι οι 2 λατινες στον οροφο.μεσημερι.απ οσο τσεκαρα.
οπότε δεν με κόβω για πρωινη εξορμηση.
 

Anonymos-Ψ

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2022
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα ξέρουμε σε ποιον οίκο είναι η ανκα;
Ευχαριστω εκ τον προτέρων
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.555
Κριτικές
1.275
Like
230.134
Πόντοι
46.232

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.432
Κριτικές
514
Like
70.012
Πόντοι
41.129
Υ.Γ καποιος ελεγε οτι ειδε εναν να σαλαριζη με την ανκα και τον χαρακτηρισε πιρφορο,εγω ειμουν αυτος :buck2:
:buck2: 2η φορα που την εβλεπα σε διαστημα 6 μηνων μου τα εκανε σχεδον ολα εκτος προγραματος
Τυπε ημουνα σαλονι οταν την ειδα να βγαίνει απο το δωματιο και με το ενα χερι να κρατα τον κρεμπιε που ετρεχε απο το μουνι της και με το αλλο επιανε το κωλοσουφριδι της γιατι της το εσκισες. Ποσο πηγαν τα εξτραδακια ? :think::think:
 
Τελευταία τροποποίηση:

NeroGreco

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2022
Μηνύματα
62
Like
244
Πόντοι
20
Τυπε ημουνα σαλονι οταν την ειδα να βγαίνει απο το δωματιο και με το ενα χερι να κρατα τον κρεμπιε που ετρεχε απο το μουνι της και με το αλλο επιανε το κωλοσουφριδι της γιατι της το εσκισες. Ποσο πηγαν τα εξτραδακια ? :think::think:
τπτ στο 10ρικο ηταν
 

NeroGreco

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2022
Μηνύματα
62
Like
244
Πόντοι
20
περασμα απο βανεσα μεταξουργειο...1η φορα με την κοπελα καλη χημεια καλη πιπα,επειδι την ειδα μινιον την καρφονα νορμαλ και μου λεει μονο τοσο μπορεις,κριμα δεν ειναι για το μουνι μου?υστερα απο αυτο της εριξα ισως το πιο αγριο καρφωμα που εχω ριξει σε πουτανα
 

NeroGreco

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2022
Μηνύματα
62
Like
244
Πόντοι
20
Τυπε ημουνα σαλονι οταν την ειδα να βγαίνει απο το δωματιο και με το ενα χερι να κρατα τον κρεμπιε που ετρεχε απο το μουνι της και με το αλλο επιανε το κωλοσουφριδι της γιατι της το εσκισες. Ποσο πηγαν τα εξτραδακια ? :think::think:
αλλα νομιζω δεν εισουν εσυ ενας juxe καπως ετσι με ειχε πετυχη
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.618
Κριτικές
21
Like
14.355
Πόντοι
4.646
τσαρκα απο μιλενα πρωινη,τη γαμησαρα ηταν αυτη δεν προλαβα καν να ωγαλω την καποτα για να την χυσω στο στομα μου φυγανε πατομα καθρεφτη και στην μουρι της,δεν ειναι του τυπου μου επειδη εχει μερικα κιλακια παραπανω αλλα με τετοια γαμησια ουτε που το βλεπω,αν εκανε τετια γαμησια πχ η μαρια απο φ86 θα μας γραφανε στις εφημεριδες
Υ.Γ καποιος ελεγε οτι ειδε εναν να σαλαριζη με την ανκα και τον χαρακτηρισε πιρφορο,εγω ειμουν αυτος :buck2:
:buck2: 2η φορα που την εβλεπα σε διαστημα 6 μηνων μου τα εκανε σχεδον ολα εκτος προγραματος
Αφού για πυρφόρο σε έκοψα, τύπε...:2funny: Φαντάζομαι κι εσύ θα με αναγνωρίζεις πια γιατί κυκλοφορώ
στην πιάτσα με μπλούζα που έχει στάμπα το άβατάρ μου...:rockon:
Πάντως για νέο μέλος-κλωνάρι σε βλέπω καλά πληροφορημένο για όλα.
Περιμένουμε κι άλλες ενημερώσεις... :sunglasses:
 

NeroGreco

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2022
Μηνύματα
62
Like
244
Πόντοι
20
Αφού για πυρφόρο σε έκοψα, τύπε...:2funny: Φαντάζομαι κι εσύ θα με αναγνωρίζεις πια γιατί κυκλοφορώ
στην πιάτσα με μπλούζα που έχει στάμπα το άβατάρ μου...:rockon:
Πάντως για νέο μέλος-κλωνάρι σε βλέπω καλά πληροφορημένο για όλα.
Περιμένουμε κι άλλες ενημερώσεις... :sunglasses:
γτ πως μοιαζει ενας πυρφορος δλδ?:2funny:
:2funny:,νεο μελος ειμαι αλλα γενικα σας παρακολουθω εδω και 3 χρονια καθημερινα,εχω κανει κριτικες αλλα δεν ανεβηκαν,εχω πληροφωριες σχεδον απολα τα μπουρδελα καποια περιοδο επερνα αποκληστικα οσες κραζατε ως φολες για να δω αν οντως ειναι
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.525
Κριτικές
14
Like
3.659
Πόντοι
6.495
Μόλις γύρισα από Διδυμου 27. Περνούσα και είπα από περιέργεια να μπώ.
είχε 3 κορίτσια. Φωτεινή στο δωμάτιο, Βικτώρια και άλλη μία πιό μικρή που δεν συγκράτησα όνομα αλλά ωραίο τεμάχιο.
Πέρασα με Βικτώρια και πέρασα υπέροχα. Κορμάρα , ωραία βυζιά , υπέροχες ρόγες, ωραίο κορμί , τέλεια συμπεριφορά.
Πιπάρα και γλύψιμο άριστο. Αν ήταν και φούλ ξυρισμένο θα ήταν 10/10 , τώρα 9.5/10.
Θα ξαναπάω σίγουρα
Που να δοκίμαζες και τη μικρή.Μιλένα.
Για όσο παίζει ακόμα...
Τελικά το αναλ το έκοψε?
 

NeroGreco

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2022
Μηνύματα
62
Like
244
Πόντοι
20
Που να δοκίμαζες και τη μικρή.Μιλένα.
Για όσο παίζει ακόμα...
Τελικά το αναλ το έκοψε?
ναι το κολοτρυπιδακι της δεν χωραει ουτε καρφιτσα οπως το ειδα απορησα σε τετοια κυβικα πως εχει τοσο μικρι κωλοτρυπα
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Κατάθεση στην Ντανιελα στο Ιασωνος 44 δεξι.
Μαζι της ηταν η Μαρινα. Η Τζουλια εχει ρεπο και θα δουλέψει αύριο. Ερχεται αναλυτική κριτικη.
IMG_20220812_180428.jpg
Σε γουστάρω που είσαι ταγμένος στο Μετάξι ρε φίλε..! Εν τω μεταξύ είπες '''Ντανιέλα'' και καταλαβαίνεις που πήγε το μυαλό μου... Αχχχ , πονάωωω
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.618
Κριτικές
21
Like
14.355
Πόντοι
4.646
γτ πως μοιαζει ενας πυρφορος δλδ?:2funny:
:2funny:,νεο μελος ειμαι αλλα γενικα σας παρακολουθω εδω και 3 χρονια καθημερινα,εχω κανει κριτικες αλλα δεν ανεβηκαν,εχω πληροφωριες σχεδον απολα τα μπουρδελα καποια περιοδο επερνα αποκληστικα οσες κραζατε ως φολες για να δω αν οντως ειναι
Τύπε, μόνο και μόνο που έπαιρνες τις ΦΟΛΕΣ που κραζαμε είναι απόδειξη πυρφοριας....:2funny: Βέβαια φόλα για κάποιον εξτρακια μπορεί να είναι μια κοπέλα που δεν κάνει ΑΚΑ σεξ αλλά αυτό είναι μια διαφορετική ιστορία...
Καλά σε έκοψε το πονηρό μου μάτι...:rockon: Οπότε, λοιπόν, σίγουρα αισθάνεσαι σαν να μας ξέρεις χρόνια... :woldman:Καλώς όρισες νέε μου και ελπίζω σύντομα να συναγωνιστουμε ως υποψήφιοι του θεσμού Μίστερ Μαλακας 2022...:rockon::hi:
 

NeroGreco

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2022
Μηνύματα
62
Like
244
Πόντοι
20
Τύπε, μόνο και μόνο που έπαιρνες τις ΦΟΛΕΣ που κραζαμε είναι απόδειξη πυρφοριας....:2funny: Βέβαια φόλα για κάποιον εξτρακια μπορεί να είναι μια κοπέλα που δεν κάνει ΑΚΑ σεξ αλλά αυτό είναι μια διαφορετική ιστορία...
Καλά σε έκοψε το πονηρό μου μάτι...:rockon: Οπότε, λοιπόν, σίγουρα αισθάνεσαι σαν να μας ξέρεις χρόνια... :woldman:Καλώς όρισες νέε μου και ελπίζω σύντομα να συναγωνιστουμε ως υποψήφιοι του θεσμού Μίστερ Μαλακας 2022...:rockon::hi:
δεν εννοω τετοιου ειδους φολες,διαβαζα κριτικες σχολεια κλπ που λεγανε δεν ειναι καλη στο δωματιο,βιαζεται,κλεβει,ειναι ξινη κλπ κλπ και απλα ηθελα να το δω με τα ματια μου,πολλες απο αυτες εμενα μου φανηκαν μια χαρα αλλες οντως ειναι φολες και εφευγα αχυστος αλλα δεν με πολυενοιαζε γτ μετα πηγενα στα στανταρακια μου και ηξερα που δεν πρεπει να ξαναπαω,οσο για τον μιστερ μαλακα του 22 εχω θεσει σοβαρη υποψηφιοτητα :2funny:
:2funny:,τα τροω ολα σε μπουρδελα στουντιο μασατζιδικα και καλλ γκιρλς,ακομα και σε διαφορες ιστοσελιδες με ανεξαρτητες που συνιθος ειναι καραφολαρες
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Η Αμαλία του Παρά Πέντε.

Δοκιμή στη Κατερίνα Λιοσίων 73β μετά και τη κριτική του Σμύρνη.

Μελαχρινή με μαυρα ισια μακριά μαλλια, Μινιον σωματακι με πεσμένα 1,5 βυζιά με μεγάλη σκούρα ρώγα.
Μπήκε στο δωμάτιο ξάπλωσε κάθετα σε μένα και κατευθείαν μου έδειξε το προφυλακτικό.
Μπίς της λέω και τον πήρε στο στόμα αγχωτικά και μηχανικά, μάγκωσε τον πούτσο με τα χείλη της και τα ανεβοκατεβαζε πάνω κάτω, περίεργη πίπα σαν να μου έπαιζε μαλακία με τα χείλη της....
Γυρνάει μου λέει να κανουμε sex ???
Εδώ να σημειώσω ότι τα ρώσικα της έχουν περίεργη προφορά σαν να τράβαγε τις λέξεις όπως η Αμαλία στο Παρά Πέντε.
Ήθελε να στηθεί κατευθείαν στα τέσσερα η πονήρω αλλά υπάκουσε να ανέβει από πάνω ώστε να απολαύσω το κορμάκι της με φιλιά σε λαιμό και πρόσωπο.
Γλωσσόφιλα δεν δίνει...
Μετά από μερικά λεπτά πηρε καλή στάση στα τέσσερα άνοιξε τέρμα τη λεκάνη της , έσκυψε και τον πήρε αγόγγυστα και αδιαμαρτύρητα μέχρι να τελειώσω.
Στο τέλος με ρώτησε αν μου την πρότεινε κάποιος ή αν την βρήκα από μόνος μου.
Τυπικό,decent γαμήσι από την Κατερίνα που δέχεται βελτίωση.
 
Τελευταία τροποποίηση:

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.966
Κριτικές
67
Like
29.243
Πόντοι
10.336
Ιασωνος 43 : Ελενη η γρια με φουλ, Μαγκυ η Κύπρια που ειχε λιγο κοιλιτσα ; λετε να ειναι εγκυος ? :think::think:
και έκπληξη η Μιρέλα στην πρωινή βάρδια ! :rockon::rockon:
Το πρωι μετα την ενημερωση που εκανα πηγα και ξεσκισα τη Μαγκυ την Κυπρια ερχεται κριτικη.
Ηρεμα απο δω και περα, δεν θελω ο γιος μου ο "Απ'ολων" να βγει βλαμμενος απο τις πουτσιες στο κεφαλι....

Μιρελα πρωινη απο δω και περα ή μονο για μια φορα;;;; Μακαρι το πρωτο :rockon:
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.525
Κριτικές
14
Like
3.659
Πόντοι
6.495
ναι το κολοτρυπιδακι της δεν χωραει ουτε καρφιτσα οπως το ειδα απορησα σε τετοια κυβικα πως εχει τοσο μικρι κωλοτρυπα
Παλιά όμως το έδινε αρκεί να πηγαίνει σιγά σιγά....πιστεύω ότι ακόμα το δίνει σε λίγους...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom