Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 365 άτομα (49 μέλη και 316 επισκέπτες)

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.083
Πόντοι
27.261
στη βεργας,
στο 7 πανω γιαννα, μελαχρινη, νεαρη, μαλλια μεχρι ωμους, μετρια φατσα, μετριου προς ψηλου αναστηματος, μονοκοματο ορθογωνιο και ατσουμπαλο σωμα, ακωλη, αδιαφορη και ακυρη.

στο 6 υπογειο χριστινα, μελαχρινη μιλφοθειτσα, με πιασηματα προς νταρντανα, ακυρη φατσα, ατσουμπαλο σωμα γενικως, αοσμο σαλονι, αδιαφορη και ακυρη συνολικα,

στο 2 μαρια, λεπτη μιλφ, αδιαφορη φατσα, μετριου αναστηματος, ξανθα βαμμενα μαλλια με ανταυγειες μεχρι ωμους, αοσμο σαλονι, ακυρη παρουσια και εδω,

στο 3 δεξια 2 κοπελες, κατερινα και λολιτα. ιδια κοψια μποθ, γιουβαρλακια με ατσουμπαλα σωματα, αδιαφορα στο σαλονι και τεζα ακυρα.

στο 3 αριστερα η μπαζοφακλανα σεβντα με τα τατουαζ ολουθε. απο την πρωτη μερα που τη θυμαμαι στα μαραθωνος, φακλανεψε ακομα περισσοτερο. βγηκε γυμνη και σε καθε βημα τρεμανε ολα, σαν τον κουνιστο ουκρανικο ζελε που τρωει καθημερινα η πιξουλα για να κανει σωμα.

τα υπολοιπα κλειστα.

συνεχιζεται (αν και εχω ηδη φρικαρει)...
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.432
Κριτικές
514
Like
70.012
Πόντοι
41.129
Κατάθεση στην Ντανιελα στο Ιασωνος 44 δεξι.
Μαζι της ηταν η Μαρινα. Η Τζουλια εχει ρεπο και θα δουλέψει αύριο. Ερχεται αναλυτική κριτικη.
IMG_20220812_180428.jpg
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.083
Πόντοι
27.261
στα 18αρια της εξηκιου,

στο δεξια ελλη, γνωστη μιλφοθειτσα με ξανθια βαμμενα μαλλια, καθιστη επαιζε πακμαν (ισως), τεζα ακυροαδιαφορη. εδω ειχαν απλωσει και τη μπουγαδα και περιμεναν να στεγνωσει να τα μαζεψουν προς τη ληξη βαρδιας.

στο μεσαιο μιλενα, γνωστο μπαζοκιοφτεδακι κλασσικο, με βαμμενα κοκκινα μαλλια σκουρα.

στα 11αρια της χωματιανου,
στο αριστερο αλινα μελαχρινη και στο δεξι οροφος αντριαννα, η απομακρη δυναμη.

συνεχιζεται για λιγο ακομα...
 

Αρραχίων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
431
Κριτικές
5
Like
763
Πόντοι
361
Κατάθεση στην Ντανιελα στο Ιασωνος 44 δεξι.
Μαζι της ηταν η Μαρινα. Η Τζουλια εχει ρεπο και θα δουλέψει αύριο. Ερχεται αναλυτική κριτικη.
IMG_20220812_180428.jpg
Τι ωραία λημέρια είναι αυτά ?:thumbsup::smiling-face-with-heart-eyes:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.083
Πόντοι
27.261
σε λιγα που μπηκα στα πιο κεντρικα, γιατι βαριομουν.

φυλης 105 2 κοπελες, μαριαννα γνωστη και αλεξανδρα λατιν/τζιπσυ φαση, μελαχρινη, σκουροχρωμη, μετριου αναστηματος, νταρντανοειδες, σιλικονε βυζοσυστημα, λατινοπιασιματα κλασσικα, αδιαφορη εως ακυρη φατσα και γενικως μαπα.

φυλης 65 σκαλακια ελλη γνωστη, επιστροφη, απο λιοσιων 71 ισογειο, καινουρια την ειπε ο τσατσος :confused:

φυλης 84 ισογειο λογικα ρανια. δε μπηκα. ακουσα τον ποιητη της αρλουμπας και εκανα μεταβολη επιτοπου, γιατι του εχω ριξει μαυρο.

Φυλής 72 δεξια ειρηνη γνωστη, απο τα πρωτα της φωκαιας.

φιλιππιδου 11 οροφος αννυ πορνοσταρ απο τα σπαρ.

φωκαιας 24 ντιανα με κοντο αγορε ξανθο μαλλι, αδιαφορη φατσα, καλο κορμι σχετικα, λεπτη, αλλα αδιαφορο σαλονι που δεν πειθει.

φωκαιας 27 οροφος μελινα

φωκαιας 27 σκαλακια μαρινα με τα οσα.

αυτα και τελος για σημερα, καλη συνεχεια.
 

spor48

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
202
Κριτικές
14
Like
2.885
Πόντοι
1.431
Καλησπέρα σε όλη την παρέα του σάιτ. Μικρή βόλτα μετάξι σήμερα το απόγευμα 19:30-20-30.
Λοιπόν,
Ιάσωνος 44 πάνω αριστερά σκαλοπάτια 2 κοπέλες, Ντάρια και Άννα;
Ιάσωνος 44 κάτω δεξιά μία κοπέλα Μαρίνα. Μέσα στο κοιζινακι ήταν ακόμα 2 με ρούχα. Από τις περιγραφές μάλλον οι άλλες 2 καινούργιες. Η μελαχρινή δεν μου άρεσε , η ξανθιά οκ.
Μ. Αλεξάνδρου 28 αριστερά ειρήνη η γνωστή.
Κάτω 28 σκαλάκια μια Κάρμεν; ξυνιλα.
Ιάσωνος 37 κάτω Νικόλ, ομορφούλα πολύ αδύνατη ,με απλό βέβαια.
37 απάνω Ιννα ακόμα πιο αδύνατη.
Ιάσωνος 31 κάτω 2 μέτριες, η μια πιο χοντρούλα με πρωκτικό.
Απέναντι 32 μικρό πορνομωλ, πάνω μια μελαχρινή, όνομα δεν θυμάμαι, αδιάφορη, προσπαθούσε να πείσει 2πακια.
Κάτω στο ίδιο μια κοπέλα,η Λώρη; γεματουλα , νομίζω δε έχω διαβάσει καλά λόγια.
Ιάσωνος 20 όροφο ,η τσα τσα είπε ότι δουλεύει η Βανέσσα, αλλά ήταν κλεισμένη για 30'.
Μεγ. Αλεξάνδρου 22 κάτω μια μελαχρινή γεματουλα, αδιάφορη.
Ιάσωνος 27 υπόγειο, η τσα τσα αφού έδιωξε πρώτα έναν νεαρό γιατί εμπόδιζε έναν που καθόταν να δεί, παρουσίασε με στόμφο 2 κοπέλες , και οι 2 πληθωρικές, η μια με φουλ.
Κολωνού δεν μπήκα πουθενά, είδα ανοιχτά τα 27,32, 48 παλιό, 45 αρια κάποια, το απέναντι από το 48 γωνία στο φανάρι, δεν μπήκα πουθενά, γιατί πάνω κάτω ήξερα τι θα δω.
Τελικά έκανα 2 προσπάθειες , η πρώτη με την Ντάρια και η δεύτερη με την Μαρίνα.
Μέτριες εντυπώσεις και από τις 2, αλλά αυτό είναι επί το πλείστον κανόνας στο αγαπημένο μας μετάξι.
Κίνηση μέτρια σχετικά στα σοκάκια , καλό υπόλοιπο καλοκαιριού σέ όλους τους φίλους του σάιτ.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
αφηνω εδω και ενα ποστ για ενα κλωναρο(πισω)γλεντζε μεσημεριανο :sopase:
#5,204
#5,203
Έτσι για την ιστορία αυτό ήταν μαλακισμένη ιδέα φίλου μου ο οποίος εκείνη την ημέρα ανάκλυψε τι σημαίνει μοτο-κροςς και ήθελε να πιάσουμε και κουβέντα με ένα για να το τρολλάρουμε. Εκείνος μάλιστα τα πληκτρολόγησε κι όπως είναι ολοφάνερο δεν υπάρχει κάτι άλλο στο συγκεκριμένο νήμα. Αν και είναι αξιοθαύμαστα τα skills τσατσάς που διαθέτεις για να κάθεσαι να ψάχνεις μέχρι κεραίας, θα πρότεινα να διαγράψεις τη μαλακία που ανέβασες (ωστόσο αμφιβάλλω ότι θα το κάνεις διότι δεν πρέπει να απέχεις και πολύ από τα αποκριάτικα στράκια που ήθελε ο άλλος να κοροϊδέψουμε). ΜΗΝ κάνεις παράθεση σ’ αυτό το μήνυμα, βάρα ένα like να ξέρω ότι το είδες για να διαγράψω με τη σειρά μου κι εγώ αυτό εδώ.
Αν θέλεις περαιτέρω ξεφτιλίκι έλα σε pm ή σε κάποιο από τα υπόλοιπα νήματα που συνήθως μαζεύεις σφαλιαρίδι. (θα προτιμούσα βέβαια κάποια άλλη στιγμή γιατί έχω και δουλειές να κάνω)

Yours sincerely,
Μάγος πηδηχτής!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.083
Πόντοι
27.261
Έτσι για την ιστορία αυτό ήταν μαλακισμένη ιδέα φίλου μου ο οποίος εκείνη την ημέρα ανάκλυψε τι σημαίνει μοτο-κροςς και ήθελε να πιάσουμε και κουβέντα με ένα για να το τρολλάρουμε. Εκείνος μάλιστα τα πληκτρολόγησε κι όπως είναι ολοφάνερο δεν υπάρχει κάτι άλλο στο συγκεκριμένο νήμα. Αν και είναι αξιοθαύμαστα τα skills τσατσάς που διαθέτεις για να κάθεσαι να ψάχνεις μέχρι κεραίας, θα πρότεινα να διαγράψεις τη μαλακία που ανέβασες (ωστόσο αμφιβάλλω ότι θα το κάνεις διότι δεν πρέπει να απέχεις και πολύ από τα αποκριάτικα στράκια που ήθελε ο άλλος να κοροϊδέψουμε). ΜΗΝ κάνεις παράθεση σ’ αυτό το μήνυμα, βάρα ένα like να ξέρω ότι το είδες για να διαγράψω με τη σειρά μου κι εγώ αυτό εδώ.
Αν θέλεις περαιτέρω ξεφτιλίκι έλα σε pm ή σε κάποιο από τα υπόλοιπα νήματα που συνήθως μαζεύεις σφαλιαρίδι. (θα προτιμούσα βέβαια κάποια άλλη στιγμή γιατί έχω και δουλειές να κάνω)

Yours sincerely,
Μάγος πηδηχτής!
καλο βραδυ να εχεις σεβασμιωτατη κλωναροκουκλιτσα :rose:
προσοχη τα τακουνια στις σκαλες και το καλσον, μη σου φυγει κανα ποντακι :effemine:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.083
Πόντοι
27.261

sakis2345

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2022
Μηνύματα
34
Like
30
Πόντοι
0
αν εξαιρεσεις την αννα του οροφου, που θεωρειται κανονικια ας πουμε, οι αλλες που παιζουν μπαλα εκει στο στενο, ειναι περιπου στα ιδια κυβικα.
απλα αυτη με το κοντο μαλλι, που λεω, ειναι πιο μπαμ απο τις αλλες... ενεκα μαλλιου δηλαδη.
Δηλαδή για τι κιλά μιλάμε;
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.083
Πόντοι
27.261
Δηλαδή για τι κιλά μιλάμε;
πρεπει να σηκωνει πολλα στο αρασε και πρεπει να ειναι και καλη στο ζυμωμα επισης.
την επομενη θα παω με ζυγαρια ομως, να σου πω ακριβως.
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Καλησπέρα σε όλους! Σεξακι σήμερα με την Άννα, Ιωαννίνων 3, όροφος . Ρε μάγκες τι γυναικάρα είναι αυτή? (Για τα γούστα μου πάντα) Ξανθιά μιλφ, ωραίο βυζακι, αδύνατη με λίγο κοιλίτσα, κωλαρακι ωραίο...
Δίνω το 20 ευρώ χωρίς να το σκεφτώ, μπαίνω μέσα δωμάτιο, έρχεται η Αννούλα με ωραία διάθεση και αρχίζουμε τα γλωσσοφιλα όρθιοι, πηγαίνουμε κρεβάτι αρχίζει βγάζει εσώρουχα και δεν ξέρω που να πρωτογλυψω! Ανοίγει τα πόδια της, δίνοντας μου σήμα να την γλύψω στο νινι της και αρχίζω ένα γλυφομούνι κάνα 7λεπτο .. Μου έλεγε ότι της αρέσει να μην σταματήσω, συνέχιζα εγώ ... Βογγούσε από την καβλα και μου είπε ότι έχυσε (το ίδιο θα λέει σε όλους). Ύστερα με αρχίζει μια ωραία πίπα με καποτα κάνα 5λεπτο ώσπου ήρθα σε μέτρια στύση.. Σεξακι σε μια στάση ιεραποστολικό για να χύσω μέσα μουνακι της... Για μένα ήταν μια επιτυχημένη συνέδρια, με μια ωραία γυναίκα, χωρίς βιασύνη χρόνου .. Μακάρι να ήταν όλες οι κοπέλες έτσι...
Από μένα ΝΑΙ
Είναι η Άννα που είναι και δίπλα στο Ιωαννίνων 5?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.555
Κριτικές
1.275
Like
230.134
Πόντοι
46.232
Είναι η Άννα που είναι και δίπλα στο Ιωαννίνων 5?
Όχι καμία σχέση, αυτή στο Ιωαννίνων 3 είναι πολύ καυλιαρα κ σούπερ συμμέτοχη, η Άννα που είναι τώρα 5, παλιά ήταν καλή αλλά με μονότονο τυποποιημένο πρόγραμμα, βέβαια θα διαφωνήσω με το συναγωνιστή που τη περιέγραψε ως αδύνατη
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.432
Κριτικές
514
Like
70.012
Πόντοι
41.129
Live now metaksurgio !!

Ιασωνος 43 : Ελενη η γρια με φουλ, Μαγκυ η Κύπρια που ειχε λιγο κοιλιτσα ; λετε να ειναι εγκυος ? :think::think:
και έκπληξη η Μιρέλα στην πρωινή βάρδια ! :rockon::rockon:




Ιάσωνος 46 όροφος μονη της η Σοφία η τσατσα ειπε οτι το πρόγραμμα της ειναι τραλαλά τραλαλό.


Ιάσωνος 46 αριστερό Ολγόσπιτο κλειστό.

Ιασωνος 44 δεξι στη φωλια με τις Ουζμπεκες Τζούλια και Ντανιελα.
Η Μαρινα απογευμα στις 6.


Ιασωνος 46 μεσαίο 3 κορίτσια.
Οι δυο αδιάφορες και η Άντζελα η Αλβανεζα με την εκφυλη πορνοδιαστροφικη φατσα και αδυνατο κορμι με ελεύθερο τσιμπούκι.


Μεγαλου Αλεξανδρου 22 ισογειο Νικολ οχι αυτή απο Ιασωνος 10.
Πρόκειται για μετριου αναστήματος αδύνατη νεαρη κορασιδα με αρκετα καλο κορμι και ρουμανικη φατσα ξανθα μαλλι κότσο και τατουάζ στην αριστερη κλείδα.

Το Μεγαλου Αλεξανδρου 22 οροφος κλειστο.

Μεγαλου Αλεξανδρου 25 οροφος Αλεξανδρα το πιπινι ηρθε καθυστερημένη ωραία παρουσία και αυτη στα 10ε.

Τα Κολωνού 30 οροφος ισόγειο
και Κολωνου 32 γωνια και υπόγειο όλα κλειστά.

Κολωνου 27 ισόγειο Αντρεα αδιαφορη Κολομβιανη στα 10ε.

Κολωνου 27 υπόγειο η κολομβιανη Αναμπελα στα 10ε.



Κολωνου 27 οροφος 3 κοπέλες Κολομβιανες.
Μια Ίρις αδιαφορη, αλλη μια παλι αδιαφορη και η Ντάρια.
Μικρο πιπινι με τουρλωτο ανασηκωμένο κωλο. Μακρυ ισο καστανό μαλλι και αρκετά σκουρο δέρμα. Θα την ελεγα και γυφτο-Κολομβιανη. Πολυ καλή περίπτωση παντως.

Ιασωνος 37 ισογειο Σονια πετιτ και ο οροφος κλειστος.


:kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark::hi::hi::hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Όχι καμία σχέση, αυτή στο Ιωαννίνων 3 είναι πολύ καυλιαρα κ σούπερ συμμέτοχη, η Άννα που είναι τώρα 5, παλιά ήταν καλή αλλά με μονότονο τυποποιημένο πρόγραμμα, βέβαια θα διαφωνήσω με το συναγωνιστή που τη περιέγραψε ως αδύνατη
thanx,,,άρα προς το τσουπωτη? Χοντρούλα? πχ στα κυβικά της Μπάρμπορας ?
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.636
Πόντοι
10.686
Live now metaksurgio !!





Ιάσωνος 46 όροφος μονη της η Σοφία η τσατσα ειπε οτι το πρόγραμμα της ειναι τραλαλά τραλαλό.


Ι
Άντε, για σας δουλεύω! Από την ώρα του ποστ συμπεραίνω ότι ήσουνα σαλόνι ενώ γαμιόμασταν μέσα! Της κάνω και μου κάνει γαμησάρες οπότε η ανεβασμένη διάθεση λειτουργεί προς όφελος όλων...:rockon:
 

veneto

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
517
Κριτικές
78
Like
1.337
Πόντοι
6.195
Μόλις γύρισα από Διδυμου 27. Περνούσα και είπα από περιέργεια να μπώ.
είχε 3 κορίτσια. Φωτεινή στο δωμάτιο, Βικτώρια και άλλη μία πιό μικρή που δεν συγκράτησα όνομα αλλά ωραίο τεμάχιο.
Πέρασα με Βικτώρια και πέρασα υπέροχα. Κορμάρα , ωραία βυζιά , υπέροχες ρόγες, ωραίο κορμί , τέλεια συμπεριφορά.
Πιπάρα και γλύψιμο άριστο. Αν ήταν και φούλ ξυρισμένο θα ήταν 10/10 , τώρα 9.5/10.
Θα ξαναπάω σίγουρα
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.432
Κριτικές
514
Like
70.012
Πόντοι
41.129
Άντε, για σας δουλεύω! Από την ώρα του ποστ συμπεραίνω ότι ήσουνα σαλόνι ενώ γαμιόμασταν μέσα! Της κάνω και μου κάνει γαμησάρες οπότε η ανεβασμένη διάθεση λειτουργεί προς όφελος όλων....
Εσύ έδινες μαχη μέσα ? Ακουγα πολλα βογγητα ηδονής απο το δωματιο !
 

grover inspector

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2021
Μηνύματα
122
Like
444
Πόντοι
21
Live now metaksurgio !!


Μια Ίρις αδιαφορη, αλλη μια παλι αδιαφορη και η Ντάρια.
Μικρο πιπινι με τουρλωτο ανασηκωμένο κωλο. Μακρυ ισο καστανό μαλλι και αρκετά σκουρο δέρμα. Θα την ελεγα και γυφτο-Κολομβιανη. Πολυ καλή περίπτωση παντως.



:kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark::hi::hi::hi:
20 αρι ειπαν για εκει κυριε γλυφωμουνάκια?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom