Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 259 άτομα (28 μέλη και 231 επισκέπτες)

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
285
Κριτικές
46
Like
3.599
Πόντοι
11.020
επίσης

Περγαμου 1 ισόγειο κλειστό.

Περγαμου 1 όροφος Μυρα μελαχρινή μίλφ με κανονικό σώμα σχεδόν 2.5αρι βυζι, πιρσινγκ στον αφαλό, τατουάζ στο δεξί μπράτσο και αριστερά χαμηλά στο στομάχι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Αγκυρας 12α Άννα ξανθιά ψηλή μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και Έλενα ξανθιά μιλφ χοντρουλα με 3.5αρια βυζια με μεγάλη ρογα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.Το απόγευμα μάλλον η Βικτόρια.

Αγκυρας 12β Νανσι η γυρολόγος μιλφ με το πάρα πολύ κοντό μαλλί, παχουλη με 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φιλιππιδου 11β Καρολίνα ξανθιά με κανονικό σώμα 2.5συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φιλιππιδου 11α Εύα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Ευτυχώς ο Σμύρνης συνεχίζει ακάθεκτος…..
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
ρε τυπε άστο δε το έχεις, προφανώς δεν την έχεις δει, μείνε στο σχολιασμό για ακοποτα γαμησια και στα ιατρικά θέματα
Μόνο στον σχολιασμό μένω διότι τα έχω κόψει πολλά χρόνια …ευτηχος με 0 απώλειες !! Την έχω δει και δεν μου αρέσει στο προγραμμα καλή ..έως εκεί όμως για τα δικά μου γούστα !!
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
Ετσι ανερυθριαστα και ξεδιαντροπα ελεγε οτι ει αι 17 ετων και δεν εξαφανιστηκατε με ταχυτητα αστραπης?Εγω θα καλουσα και μπατσους για εκπορνευσγ ανηλικου.
Προτείνω η αστυνομία να κάνει μια ομάδα undercover από το site να ξεβρωμιζει τις βρώμικες υποθέσεις σαν αυτη
 

okotzak

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
284
Κριτικές
1
Like
1.723
Πόντοι
201
Για όλους εσάς που διαπληκτιζεστε και βριζεστε εδώ απορώ.
Δεν υπάρχει κανένας διαχειριστής εδώ να σας μπανάρει για να μην μας ζαλίζετε τα αρχίδια ;
Γιατί δεν στέλνετε προσωπικά μηνύματα ο ένας στον άλλο και να γράφετε οτι στο διάολο θέλετε;
Ημαρτον πια με τον καθε μαλάκα εδω μέσα....
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.966
Κριτικές
67
Like
29.243
Πόντοι
10.336
Για όλους εσάς που διαπληκτιζεστε και βριζεστε εδώ απορώ.
Δεν υπάρχει κανένας διαχειριστής εδώ να σας μπανάρει για να μην μας ζαλίζετε τα αρχίδια ;
Γιατί δεν στέλνετε προσωπικά μηνύματα ο ένας στον άλλο και να γράφετε οτι στο διάολο θέλετε;
Ημαρτον πια με τον καθε μαλάκα εδω μέσα....
μπαχαλακηδες τυπε, τι να πεις. Εναν διωχνεις τρεις επιστρεφουν, σαν την λερναια βίδρα
DCXQTMzXoAAOugm
 

grover inspector

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2021
Μηνύματα
122
Like
444
Πόντοι
21
Να την βάλω στα τέσσερα για καλύτερα ρε φίλε;
Απλά θα μου καμπούριαζε και θα είχαμε το ίδιο έργο.
Λες να την κορόιδευα με αυτόν τον τρόπο; :2funny:
Θυμάστε όνομα?
Ειναι κάποια απ αυτες στην αναφορα του σμυρνη σημερα?γιατι εγραψε για εικοσαρι..ανεβηκε η δεν ηταν εκεί σημερα ?
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Θυμάστε όνομα?
Ειναι κάποια απ αυτες στην αναφορα του σμυρνη σημερα?γιατι εγραψε για εικοσαρι..ανεβηκε η δεν ηταν εκεί σημερα ?
Όχι αδερφέ, αλλά από την περιγραφή του σμύρνη μπορεί να είναι στον όροφο σήμερα και πήγε στα 20€ :2funny:
 

Mystic Mac

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2019
Μηνύματα
73
Like
62
Πόντοι
0
συνέχεια πάντα live

Περγαμου 1 ισόγειο κλειστό.

Περγαμου 1 όροφος Μυρα μελαχρινή μίλφ με κανονικό σώμα σχεδόν 2.5αρι βυζι, πιρσινγκ στον αφαλό, τατουάζ στο δεξί μπράτσο και αριστερά χαμηλά στο στομάχι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Αγκυρας 12α Άννα ξανθιά ψηλή μιλφ με ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και Έλενα ξανθιά μιλφ χοντρουλα με 3.5αρια βυζια με μεγάλη ρογα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.Το απόγευμα μάλλον η Βικτόρια.

Αγκυρας 12β Νανσι η γυρολόγος μιλφ με το πάρα πολύ κοντό μαλλί, παχουλη με 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φιλιππιδου 11β Καρολίνα ξανθιά με κανονικό σώμα 2.5συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φιλιππιδου 11α Εύα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Βεργας 3 αριστερά Μπέλα ξανθιά με κανονικό ωραίο σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 δεξιά Όλγα μελαχρινη σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 6α Μπάρμπαρα καστανή σώμα με αρκετά πιασίματα πια 2 5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, πρωκτικο και αυταρχικό.
Η Όλγα στο Βέργας 3 είναι η ίδια που δούλευε στον εν λόγω οίκο (πάλι στο δεξιά) και την περίοδο της καραντίνας το 2021;
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
321
Like
1.657
Πόντοι
201

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
570
Κριτικές
35
Like
3.735
Πόντοι
2.836

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
321
Like
1.657
Πόντοι
201
Προτείνω η αστυνομία να κάνει μια ομάδα undercover από το site να ξεβρωμιζει τις βρώμικες υποθέσεις σαν αυτη
Αφου κοπτεσε τοσο πολυ και ενδιαφερεσε για να κανεις προτασεις, γιατι δεν τους καλεις να κανεις μια καταγγελια; Απο το πληκτρολογιο ολα ευκολα ειναι..
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
Αφου κοπτεσε τοσο πολυ και ενδιαφερεσε για να κανεις προτασεις, γιατι δεν τους καλεις να κανεις μια καταγγελια; Απο το πληκτρολογιο ολα ευκολα ειναι..
Εσυ σήκωσες το τηλ να κάνεις τώρα που έμαθες?
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Bron

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
Φίλε όταν ανοίξει σχολή πιποστρας με την σφραγίδα του call girl university of london στο έλλαντα τότε μπορεί να βγουν κάποιες να κάνουν καλή
πιπα....
Α και μέσα στην εκπαίδευση να υπάρχει και μάθημα τοποθέτησης προφυλακτικού αφου δεν θυμαμαι καμία να το βάζει σωστά ..... Εδώ που τα λέμε το βάζουν σε Πεσμενη οι πιο πολλες
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.638
Πόντοι
10.686
Στο Ιάσονος 46 όροφο δύο ξανθά μιλφάκια, Κατερίνα με μέτριο ύψος και κανονικό κορμί, με κάπως παγερό ύφος στο σαλονάρισμα, και η Σοφία από το διπλανό Ιάσονος 44,ψηλή, αδύνατη με μικρό βυζί και πιο φιλικό ύφος, και οι δύο με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο σώμα, προτιμήθηκε η δεύτερη για σιγουριά, έγινε πλέον στανταράκι μου. Κι οι δύο με απανωτά δωμάτια, ένας "παππούς " πλήρωσε να καβατζώσει δωμάτιο πριν βγει η Κατερίνα από το άλλο.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Πέρασμα με Νικόλ πετιτ στο Ιάσονος 37Β ισόγειο. Μου είπε πως θα δουλεύει απογεύματα. Ήταν μόνη της στον οίκο. Μου άφησε καλές εντυπωσεις και θα ξαναπροτιμηθει. Προσεχώς κριτική.
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.306
Κριτικές
10
Like
3.061
Πόντοι
1.960
σφηνάκι live
Κολωνού 27α Αντρέα μελαχρινή χοντρή λατινα με 3αρι βυζι, διάφορα τατουάζ και Μιμή καστανή μεκαμψη λατινα παχουλη με 3αρι βυζι μεγάλο πεταχτώ κωλο,σήμερα φορούσε κ γυαλάκια, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Κολωνού 27γ Αναμπελ μελαχρινή λατινα νταρντανοπαχουλη με 3αρι βυζι και Μπιανκα μελαχρινή λατινα νταρντανα με 2.5-3αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.

Y. Γ 1 ζητώ ταπεινά συγνώμη που ακόμη μια φορά διακόπτω τα σπαμ μηνύματα σας για να γράψω για σπιτάκια

Υ. Γ 2 υπάρχει και το πμ
Σε λιγο Σμυρνης θα στελνεις τις ενημερωσεις με πμ
Το χω καταλαβει οτι σ αρεσουν οι αδυνατες αλλα τοσο πολυ εχει παχυνει η Ανναμπελ ρε φιλε?
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
321
Like
1.657
Πόντοι
201
Πέρασμα με Νικόλ πετιτ στο Ιάσονος 37Β ισόγειο. Μου είπε πως θα δουλεύει απογεύματα. Ήταν μόνη της στον οίκο. Μου άφησε καλές εντυπωσεις και θα ξαναπροτιμηθει. Προσεχώς κριτική.
Ωραίος. Σήμερα το πρωί ήταν μόνη της η Σόνια..
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
321
Like
1.657
Πόντοι
201
Σε λιγο Σμυρνης θα στελνεις τις ενημερωσεις με πμ
Ο σμύρνης γενικά το έχει παρακάνει με τις ενημερώσεις. Εκεί που το νήμα έχει πιάσει ενα ωραίο ρυθμό, έχουν βγεί τα διαδικτυακά "μαχαίρια" και έχουν αρπαχτεί, ξαφνικά πετάει μια ενημέρωση και χαλάει το κλίμα..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom