Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 188 άτομα (16 μέλη και 172 επισκέπτες)

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.920
Πόντοι
9.846
Ποιος είσαι ρε πούστη!!
Ο Super-Διανοούμενος με την βιωνική ψωλή και την σούπερ πορνοαίσθηση;
Πολεμάει το κακό στην πιάτσα. Διώχνει τα πρεζάκια και τα πάκια στο περασμά του. Your friendly neighbourhood Διανοούμενος!
Και χυνω αραχνοϊστο!
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Φυλής 86Α Μαρία με τις βυζάρες, σαλόναρε μόνο με το βράκι και ήθελα να κάνω πως παραπατάω να πέσω πάνω στα βυζιά της καταλάθος. Βγήκαμε με τον συναγωνιστή και ενώ η τσατσά τελείωνε το πρόγραμμα η Μαρία έλεγε "σιγά-σιγά", πως δεν βιάζεται.
´Εχεις παρατηρήσει ότι φοράει ένα σταυρουδάκι;
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Ναι η καβλιάρα ε; Είναι και θεούσα. Δεν το είχα παρατηρήσει, ιδίως σήμερα που τα είχε ελεύθερα έξω.
Μαράκι με τις βυζάρες σου!
Ένα απογευματόβραδο είχα σκάσει ζάντα απ το πιώμα κι όπως ήρθε να μου κωλοτριφτεί στο σαλόνι για να με ψήσει να περάσω (κι ενώ φυσικά δεν θα πέρναγα) ρίχνω ένα σταυροκόπι και φιλάω το σταυρό στη βυζοχαράδρα (και πέριξ). Η τσατσά ψιλογέλασε καιαυτή σάστισε...:2funny::2funny:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Ένα απογευματόβραδο είχα σκάσει ζάντα απ το πιώμα κι όπως ήρθε να μου κωλοτριφτεί στο σαλόνι για να με ψήσει να περάσω (κι ενώ φυσικά δεν θα πέρναγα) ρίχνω ένα σταυροκόπι και φιλάω το σταυρό στη βυζοχαράδρα (και πέριξ). Η τσατσά ψιλογέλασε καιαυτή σάστισε...:2funny::2funny:
Πιωμένος μάγος, ό,τι καλύτερο. :kneel:
 

Jason Lee Son

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
197
Κριτικές
5
Like
558
Πόντοι
301
Λοιπόν,

Πρωινή βάρδια στο Μεταξουργείο, Κολωνού 27Β υπόγειο, ήταν μία μικρή πετίτ μοντελέ.
Σκούρο δερματάκι, γλυκό προσωπάκι με σιδεράκια, μαύρο ίσιο μαλλί, 1,5άρι βυζί, απαλό δέρμα.
Τα 3-4 τελευταία δωμάτια της ήταν με Έλληνες.
Η τσατσά έλεγε πως είναι καινούργια και είναι 17χρονών. Μάλιστα είπε πως, "αυτές μετά χαλάνε" και δεν είχε άδικο, έλα όμως που ήρθε ήδη χαλασμένη από Βενεζουέλα.
Όνομα δεν συγκράτησα, γιατί πάνω στο γαμήσι μου συγκρατούσε τόσο δυνατά τα πόδια που την πήδαγα με την μισή μου πούτσα.
Όχι γλείψιμο στα βυζιά, αλλά το χειρότερο είναι το κλείδωμα που μου έριχνε και απλά την γαμούσα με το μισό μου καβλί.
Μηδέν συμμετοχή.
Προσοχή λοιπόν. Ωστόσο ένα 10άρικο, να πάει να γαμηθεί.
Τελείωσα με μαλακία. Βασικά δεν έπρεπε καν να τελειώσω γιατί έχασα ενέργεια από τις επόμενες καταθέσεις μου.

Να προσθέσω πως ο οίκος, με την ευγενική τσατσά, δεν μύριζε από τις λιγοστές φορές και φαινόταν καθαρός για τα δεδομένα.
Στα 4 δε στηνοταν;
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626

Jason Lee Son

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
197
Κριτικές
5
Like
558
Πόντοι
301
Να την βάλω στα τέσσερα για καλύτερα ρε φίλε;
Απλά θα μου καμπούριαζε και θα είχαμε το ίδιο έργο.
Λες να την κορόιδευα με αυτόν τον τρόπο; :2funny:
Θα παψ να δόκιμασωκαι θα σου πω, Κλάιν 10€, μέχρι τι ώρα δουλεύει;
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.618
Κριτικές
21
Like
14.355
Πόντοι
4.646
Ιασωνος 32 πανω δεξιά Ανκα αυτή απο το Ιασ 39 πορνομολ.
Ξανθιά αδυνατη πιτσιρικα. Τερμα μαστουρωμενη δεν μπορεί να μιλήσει :rockon::2funny::2funny:
Χτες κατά τις 21.30 σαλιαριζε με έναν πυρφόρο στο σαλόνι του οίκου, φορώντας τα πολιτικά της...:2funny::jerking:Μαζι της ένα χοντρό γυφτομπαζο...
Εν τω μεταξύ, χτες κατά τις 21.00 πέρασαν τσεοι της ομάδας "Ζευς" :police: και στάθμευσαν σχεδόν έξω από το Μικρομωλλ... Ευτυχώς έσπασαν γρήγορα και η τσάρκα συνεχίστηκε...:rockon:
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
321
Like
1.657
Πόντοι
201
Ναι αυτη, η αδερφη της Βανεσας που εκαναν και παρτουζα στο Κ23.
Σε ευχαριστω μαν.
Το πορτοφολι μου ειναι ηδη -10€ Απο τωρα...:globeos-haha:

Αν και λογικα θα γινει και δευτερη καταθεση καπου εκει κοντα..
 

Tsapou 35

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2022
Μηνύματα
73
Like
92
Πόντοι
0
Σε ευχαριστω μαν.
Το πορτοφολι μου ειναι ηδη -10€ Απο τωρα...:globeos-haha:

Αν και λογικα θα γινει και δευτερη καταθεση καπου εκει κοντα..
Σε ποιο δουλεύει ξέρουμε γιατί χάθηκα με τα μηνύματα;;; και αν είναι απόγευμα.... Ευχαριστώ εκ τον προτέρων
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Διπλή μεσημεριανή κατάθεση χθες στα
Διδυμου 27 πρώτη βάρδια Φωτεινή.
Πήγα με προσδοκίες ότι αφού τραβάει όλο το μαρούλι η Μιλενα,
η Φωτεινή θα έχει ανεβάσει τις υπηρεσίες της και θα πάρουμε κάτι παραπάνω.
Ψιλή γυναικα, στεγνή, μακρυά πόδια με αδιαφορο ψιλοτραβελέ προσωπο και ωραίο 2αρι στήθος.
Πρόγραμμα με φιλακισ στο στηθος πολύ καλό αρχιδογλυψιμο και τσιμπούκι άνευ, απέφυγε όμως γλωσσόφιλα που με φτιάχνουν.
Την ανέβασα από πάνω να την χαρω καβάλα, δεν κουμπωσαμε καλα άλλη ταχύτητα αυτη αλλη ζητούσα εγώ , άδειασα χωρίς να προλάβω να τη στήσω στα τέσσερα...

Πήγα μετά κολωνου 11 ισόγειο στα δέκα φράγκα η βιολεττα τσιγκολελετα-τσιγκολελετα .
Το άγαλμα έχει πάρει κιλάκια στη κοιλίτσα και έχει πλαδαρεψει ο πισινός της αλλα παραμένει άγαλμα, αρχαίο ελληνικό με πιασιματα και χυτό στήθος σερβιρισμένο να το ρουφήξεις.
Άγαρμπη βαριεστημένη και μονότονη πίπα, την έβαλα ιεραποστολικό να χαζεύω το προσωπάκι της και να παίζω αριστερά δεξιά πανω κάτω με τις ποδαρες πουσαρωντας ταυτόχρονα ήρεμες βαθιές πουτσιές.
Γύρισμα μπρούμυτα ξαπλωτα και αφού την έπιασα από τα γλυκαδακια περιφερειακά του κωλου τον έφαγε αδιαμαρτύρητα μέχρι να καταθέσω ότι είχε περισσέψει από την Φωτεινή.
Σήμερα ήταν η πρώτη φορά μετα από 10-12 καταθέσεις που μιλήσαμε αρκετά κατά τη διάρκεια της συνουσίας, συνήθως είναι μουγγη κοιτώντας αριστερά τον τοίχο. Αλλά τη γουστάρω λόγω προσώπου , κορμιού και αυτό το ψιλοσνόμπ υφάκι που βγάζει.
Κρίμα θα μπορούσε να τα παει καλύτερα στην πορνοκαριέρα της, δείχνει ότι δεν τη γουστάρει τη δουλειά.
 

Katagavlomenos

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Ιουν 2006
Μηνύματα
777
Κριτικές
10
Like
2.682
Πόντοι
6.205
Λοιπόν,

Πρωινή βάρδια στο Μεταξουργείο, Κολωνού 27Β υπόγειο, ήταν μία μικρή πετίτ μοντελέ.
Σκούρο δερματάκι, γλυκό προσωπάκι με σιδεράκια, μαύρο ίσιο μαλλί, 1,5άρι βυζί, απαλό δέρμα.
Τα 3-4 τελευταία δωμάτια της ήταν με Έλληνες.
Η τσατσά έλεγε πως είναι καινούργια και είναι 17χρονών. Μάλιστα είπε πως, "αυτές μετά χαλάνε" και δεν είχε άδικο, έλα όμως που ήρθε ήδη χαλασμένη από Βενεζουέλα.
Όνομα δεν συγκράτησα, γιατί πάνω στο γαμήσι μου συγκρατούσε τόσο δυνατά τα πόδια που την πήδαγα με την μισή μου πούτσα.
Όχι γλείψιμο στα βυζιά, αλλά το χειρότερο είναι το κλείδωμα που μου έριχνε και απλά την γαμούσα με το μισό μου καβλί.
Μηδέν συμμετοχή.
Προσοχή λοιπόν. Ωστόσο ένα 10άρικο, να πάει να γαμηθεί.
Τελείωσα με μαλακία. Βασικά δεν έπρεπε καν να τελειώσω γιατί έχασα ενέργεια από τις επόμενες καταθέσεις μου.

Να προσθέσω πως ο οίκος, με την ευγενική τσατσά, δεν μύριζε από τις λιγοστές φορές και φαινόταν καθαρός για τα δεδομένα.
Φίλε όταν μπω και δω ότι δεν αξίζει .... Δεν χύνω ακόμα και αν τα καταφέρει η τανα .... Κρατάω ενέργεια και σπέρμα για την μια που θα τα αξίζει...
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Φίλε όταν μπω και δω ότι δεν αξίζει .... Δεν χύνω ακόμα και αν τα καταφέρει η τανα .... Κρατάω ενέργεια και σπέρμα για την μια που θα τα αξίζει...
Συμφωνώ, κίνηση ματ ο Καταγκαβλωμένος. Δεν δίνουμε το πολυτιμό μας σε όποια δεν το αξίζει.
 

Elites

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2021
Μηνύματα
55
Like
60
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές,

Γνωρίζει κάποιος κοπέλες από Πολωνία που δουλεύουν είτε σε μπου, είτε σε στούντιο, είτε ως εσκορτ;

Κρίμα να χάνουμε αυτά τα πανέμορφα πλάσματα…
 

jim99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
314
Like
161
Πόντοι
1
Καλησπέρα συναγωνιστές,

Γνωρίζει κάποιος κοπέλες από Πολωνία που δουλεύουν είτε σε μπου, είτε σε στούντιο, είτε ως εσκορτ;

Κρίμα να χάνουμε αυτά τα πανέμορφα πλάσματα…
Δλδ οι υπόλοιπες δλδ Βουλγάρες Ρουμάνες Σουηδέζες σε χαλάνε και θες συγκεκριμμενα πολωνεζες ?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom