Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 200 άτομα (16 μέλη και 184 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Επίσης στον όροφο δουλεύει η άλλη η Νικόλ με τα ξανθιά ραστα κ το μεγάλο τατουάζ
Και έχει να εμφανιστεί και καιρό η άλλη Νικόλ στο Μ.Αλεξάνδρου 21 όροφο, η Ρουμάνα με το τατού στο μπούτι που είναι πολύ ωραίο κορμί.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.266
Πόντοι
46.232
Και έχει να εμφανιστεί και καιρό η άλλη Νικόλ στο Μ.Αλεξάνδρου 21 όροφο, η Ρουμάνα με το τατού στο μπούτι που είναι πολύ ωραίο κορμί.
Σε αυτή πρέπει να αναφέρθηκε ο xxx
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Από την αρχή της 2ης βάρδιας σήμερα.


Φυλής 71Β Εύα, σαλόναρε παίζοντας με δύο μακριά κόκκινα κοτσίδια/ράστα που έχει βάλει στο κεφάλι της.

Φυλής 86Β Άννα Μπέλα, με πρωκτικό.

Φυλής 86Α Μαρία με τις βυζάρες, σαλόναρε μόνο με το βράκι και ήθελα να κάνω πως παραπατάω να πέσω πάνω στα βυζιά της καταλάθος. Βγήκαμε με τον συναγωνιστή και ενώ η τσατσά τελείωνε το πρόγραμμα η Μαρία έλεγε "σιγά-σιγά", πως δεν βιάζεται.

Φυλής 84Β Άννα από Ταυλάνδη, με δύο δωμάτια φορώντας γυαλάκια.

Φυλής 84Α στο δίπλα, η Ράνια.

Απέναντι Φυλής 67 ανοιχτό αλλά δεν μπήκα

Φυλής 65 ισόγειο η Χριστίνα μάλλον που συνέχιζε από την πρωινή βάρδια.

Φυλής 66Δ με την Κωνσταντίνα.

Το Φυλής 74 εκείνη την ώρα το ανοίγανε, το αριστερό, προφανώς με Γιάννα

Τα υπόλοιπα πιο κάτω κλειστά. Κλειστό και το σπίτι της Βίκυς.

Φωκαίας 19 Ιζαμπέλα χωρίς πρωκτικό

Φωκαίας 25 Σάρα.

Φωκαίας 27άρια και 24 ανοιχτά αλλά δεν μπήκα.
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
321
Like
1.657
Πόντοι
201
Καλησπερα guys, μια βοηθεια γιατι χαθηκα ο καψερος.
Η Νικολ που ανεφερε ο Δημητρης, ειναι η μελαχρινη, αδυνατη, μικροκαμωμενη που δουλευε πριν αρκετα χρονια στο κολωνου 32 (γωνιακο), μετα στο ανακτωρο κολωνου 27 υπερυψωμενο ισογειο και μερικες φορες στο ιασωνος 37 ισογειο;
Η τσατσα την ελεγε ποτε νικη, ποτε μικη..
Εκανε απλο προγραμμα στο 10ρικο..
 

Agisilaos Mac Duck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2021
Μηνύματα
207
Like
1.096
Πόντοι
201
ρε τυπε άστο δε το έχεις, προφανώς δεν την έχεις δει, μείνε στο σχολιασμό για ακοποτα γαμησια και στα ιατρικά θέματα
Τώρα μαγαρίζει το νήμα πιάτσες Αθήνας γράφοντας για πούτσες γεμάτες τυρίλα και κονδυλώματα
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.433
Κριτικές
514
Like
70.022
Πόντοι
41.129
Καλησπερα guys, μια βοηθεια γιατι χαθηκα ο καψερος.
Η Νικολ που ανεφερε ο Δημητρης, ειναι η μελαχρινη, αδυνατη, μικροκαμωμενη που δουλευε πριν αρκετα χρονια στο κολωνου 32 (γωνιακο), μετα στο ανακτωρο κολωνου 27 υπερυψωμενο ισογειο και μερικες φορες στο ιασωνος 37 ισογειο;
Η τσατσα την ελεγε ποτε νικη, ποτε μικη..
Εκανε απλο προγραμμα στο 10ρικο..
Ναι αυτη, η αδερφη της Βανεσας που εκαναν και παρτουζα στο Κ23.
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
798
Κριτικές
34
Like
5.301
Πόντοι
2.836
Φυλής 86Α Μαρία με τις βυζάρες, σαλόναρε μόνο με το βράκι και ήθελα να κάνω πως παραπατάω να πέσω πάνω στα βυζιά της καταλάθος. Βγήκαμε με τον συναγωνιστή και ενώ η τσατσά τελείωνε το πρόγραμμα η Μαρία έλεγε "σιγά-σιγά", πως δεν βιάζεται.
"" σιγά-σιγά " θα σε κεράσει φόλα αν περάσεις.... απορώ πως περνάνε μαζί της κ πως έχει ακόμη δουλειά στο 20ρικο αυτή..... τεσπα. Την ειρήνη τη Βουλγάρα με το πρωκτικο την είδες ??? κ η ιζαμπελα ανταποκρίνεται στις φώτο που είχε στο στούντιο πριν πάει φωκαιας?
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
"" σιγά-σιγά " θα σε κεράσει φόλα αν περάσεις.... απορώ πως περνάνε μαζί της κ πως έχει ακόμη δουλειά στο 20ρικο αυτή..... τεσπα. Την ειρήνη τη Βουλγάρα με το πρωκτικο την είδες ??? κ η ιζαμπελα ανταποκρίνεται στις φώτο που είχε στο στούντιο πριν πάει φωκαιας?
Δεν την έχω πάρει ακόμα την Μαρία, αλλά κάποια στιγμή θα το κάνω. Φόλα ξεφόλα, την εμφάνιση μαζί με τις βυζάρες δεν τις βρίσκεις εύκολα στο 20άρικο.

Η Ειρήνη ξεκινάει συνήθως από τις εφτά-εφτάμιση το απόγευμα και μετά, εγώ έγραψα τι ήταν ανοιχτό στην αρχή της δεύτερη βάρδιας.

Η Ιζαμπέλα ανταποκρίνεται στις στουντιακές φωτογραφίες. Έχουνε πει συναγωνιστές ότι κάνει κάτι σπαστικά η κακομοίρα χωρίς να το θέλει, αλλιώς θα την δοκίμαζα σήμερα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.560
Κριτικές
1.275
Like
230.266
Πόντοι
46.232

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
798
Κριτικές
34
Like
5.301
Πόντοι
2.836
Δεν την έχω πάρει ακόμα την Μαρία, αλλά κάποια στιγμή θα το κάνω. Φόλα ξεφόλα, την εμφάνιση μαζί με τις βυζάρες δεν τις βρίσκεις εύκολα στο 20άρικο.

Η Ειρήνη ξεκινάει συνήθως από τις εφτά-εφτάμιση το απόγευμα και μετά, εγώ έγραψα τι ήταν ανοιχτό στην αρχή της δεύτερη βάρδιας.

Η Ιζαμπέλα ανταποκρίνεται στις στουντιακές φωτογραφίες. Έχουνε πει συναγωνιστές ότι κάνει κάτι σπαστικά η κακομοίρα χωρίς να το θέλει, αλλιώς θα την δοκίμαζα σήμερα.
Ευχαριστώ για τις πληροφορίες Man (ειρηνη κ Ιζαμπέλα) την άλλη είχα κάνει ΤΟ ΛΆΘΟΣ κ την δοκίμασα...
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.433
Κριτικές
514
Like
70.022
Πόντοι
41.129

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.920
Πόντοι
9.846
Δεν την έχω πάρει ακόμα την Μαρία, αλλά κάποια στιγμή θα το κάνω. Φόλα ξεφόλα, την εμφάνιση μαζί με τις βυζάρες δεν τις βρίσκεις εύκολα στο 20άρικο.

Η Ειρήνη ξεκινάει συνήθως από τις εφτά-εφτάμιση το απόγευμα και μετά, εγώ έγραψα τι ήταν ανοιχτό στην αρχή της δεύτερη βάρδιας.

Η Ιζαμπέλα ανταποκρίνεται στις στουντιακές φωτογραφίες. Έχουνε πει συναγωνιστές ότι κάνει κάτι σπαστικά η κακομοίρα χωρίς να το θέλει, αλλιώς θα την δοκίμαζα σήμερα.
Έχει ένα συνδρομο το οποίο είναι σαν τικ. Δεν έχει κάτι παθολογικο.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Το είδα κι εγώ. Σκουροδερμη πολυ, αλλά γλυκουλα αρκετά. Φορουσε κι ένα άσπρο κορμάκι να την πιεις στο ποτήρι...! Η ηλικία όντως barely legal.
Τι να το κάνω, που πήγα καβλωμένος για τη μικρούλα. Με πονάγανε τα πόδια μου μετά γιατί παίζαμε πιο πολύ πάλη που προσπαθούσα να μπω πιο μέσα παρά γαμήσι. :2funny:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Έχει ένα συνδρομο το οποίο είναι σαν τικ. Δεν έχει κάτι παθολογικο.
Ναι το έχω ακούσει για το τικ της. Δεν ξέρω πόσο έντονο είναι όμως, μην μας πιάσει κανένα νευρικό γέλιο και πραγματικά δεν το θέλω, θα νιώσω άσχημα.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.920
Πόντοι
9.846
Τι να το κάνω, που πήγα καβλωμένος για τη μικρούλα. Με πονάγανε τα πόδια μου μετά γιατί παίζαμε πιο πολύ πάλη που προσπαθούσα να μπω πιο μέσα παρά γαμήσι. :2funny:
Κι εγώ γι αυτό δεν περασα. Το πορνοενστικτο μου βαρουσε αρκετά σαν αραχνοαισθηση να απομακρυνθω!
2309538-spider_sense_by_spideray_d4mzxm8.png
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Κι εγώ γι αυτό δεν περασα. Το πορνοενστικτο μου βαρουσε αρκετά σαν αραχνοαισθηση να απομακρυνθω!
2309538-spider_sense_by_spideray_d4mzxm8.png
Ποιος είσαι ρε πούστη!!
Ο Super-Διανοούμενος με την βιωνική ψωλή και την σούπερ πορνοαίσθηση;
Πολεμάει το κακό στην πιάτσα. Διώχνει τα πρεζάκια και τα πάκια στο περασμά του. Your friendly neighbourhood Διανοούμενος!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom