Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 130 άτομα (13 μέλη και 117 επισκέπτες)

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Καλημέρα!!! Έχετε να προτείνετε καμία κοπέλα να παίρνει πιπάρες Φυλής και Φωκαίας?
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
321
Like
1.657
Πόντοι
201

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.433
Κριτικές
514
Like
70.022
Πόντοι
41.129
Επιστροφη της Μικυς/Νικολ (το γατί) στο Ιασωνος 37 ισόγειο.
Σεξυ σκιννυ οπως την ξέρατε δε εχει αλλάξει κάτι.
Μαζι της και η πετιτ Σονια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Saints

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
84
Κριτικές
15
Like
915
Πόντοι
370
Φώκαιας 27β Βαλέρια μελαχρινή με ασιατικά χαρακτηριστικα σε απλό πρόγραμμα και Κορίνα ξανθιά νταρντανα σε ελεύθερο στοματικό ισπανικο.Δοκιμαστηκε Κορίνα με όχι καλές εντυπώσεις.Θα γράψω κριτικη
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.267
Κριτικές
4
Like
7.282
Πόντοι
2.586
Επιστροφη της Μικυς/Νικολ (το γατί) στο Ιασωνος 37 ισόγειο.
Σεξυ σκιννυ οπως την ξέρατε δε εχει αλλάξει κάτι.
Καλή; Δεν την θυμάμαι.

Επίσης η Ρουμάνα Μπέλα από Κολ 27 ισόγειο (με το ωραίο στητό βυζί), τί έχει γίνει; Διακοπές;

Ίσως κατέβω σε μερικές μέρες και στις ενημερώσεις δεν βλέπω και πολλά αξιόλογα.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.920
Πόντοι
9.846
Επιστροφη της Μικυς/Νικολ (το γατί) στο Ιασωνος 37 ισόγειο.
Σεξυ σκιννυ οπως την ξέρατε δε εχει αλλάξει κάτι.
Μαζι της και η πετιτ Σονια.
Πέρασα κι εγώ και τις είδα να περιμενουν έξω από την πόρτα. Δεν πηγα στην περιοχη για να γαμησω. Παρκαρα για να παω για δουλειες στην Αθήνα και περασα από εκεί. Το Μετάξι το έχω κοψει.
Είναι ωραία καβλοπιπινα αλλά πολυ σηψη οι οίκοι εκεί ρε γαμωτο..... Δε μπορώ ειλικρινά.
 

Nazario_85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2018
Μηνύματα
93
Like
993
Πόντοι
200
Επιστροφη της Μικυς/Νικολ (το γατί) στο Ιασωνος 37 ισόγειο.
Σεξυ σκιννυ οπως την ξέρατε δε εχει αλλάξει κάτι.
Μαζι της και η πετιτ Σονια.
Αν πετύχεις τα πατουσακια της βανεσσας από ιασωνος 20 όροφος.. ρίξε μια ενημέρωση αδερφέ
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.433
Κριτικές
514
Like
70.022
Πόντοι
41.129

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Πέρασα κι εγώ και τις είδα να περιμενουν έξω από την πόρτα. Δεν πηγα στην περιοχη για να γαμησω. Παρκαρα για να παω για δουλειες στην Αθήνα και περασα από εκεί. Το Μετάξι το έχω κοψει.
Είναι ωραία καβλοπιπινα αλλά πολυ σηψη οι οίκοι εκεί ρε γαμωτο..... Δε μπορώ ειλικρινά.
Γάμα με τις κάλτσες και την μπλούζα όπως κάνουν κάποιοι, μύστη Διανοούμενε. :confused::confused::confused:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Ειναι Ρουμανία τρώει τα λεφτα της.
Μήτσο, Βικτώρια Ιασ20Β αξίζει για μία φορά ρε φίλε ή θα φύγω με ψυχολογικά από εκεί μέσα; :boff:
Έχω περάσει 2 φορές την τελευταία βδομάδα από τον οίκο, βέβαια την άλλη την Κάρμεν στα 15€, δεν την έχω δει κανένα απόγευμα.
Την μία είχε μαλλί πιασμένο αλογοουρά, χθες σαν να την είχε χτυπήσει το ρεύμα, αλλά το κορμί πολύ καλό.
Την κοιτάω και με κοιτάει καλά καλά κάθε φορά, αλλά δεν ενδίδω. Όχι για τα 10€...αλλά γιατί θέλω την ψυχική μου ηρεμία.
Χθες φώναζε σε κάποιον μέσα στο δωμάτιο, και μετά από 2 λεπτά βγήκε, τώρα έφταιγε ο άλλος ή όχι, θα σε γελάσω, εγώ την κοπάνησα κανονικά!!
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.638
Πόντοι
10.686
Είδηση για τους (Μίρα)λάτρεις, βρίσκεται στο πόστο της, κάνω ένα τσιγάρο να ηρεμήσω από τη γαμησάρα που μου έκανε! Καυλιάρα φουλ και μαχήτρια, ο Θεός των μπουρδελιάρηδων να την έχει καλά να μας ξαλαφρώνει!
 

VasilisBottom

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2020
Μηνύματα
64
Like
54
Πόντοι
0
Είδηση για τους (Μίρα)λάτρεις, βρίσκεται στο πόστο της, κάνω ένα τσιγάρο να ηρεμήσω από τη γαμησάρα που μου έκανε! Καυλιάρα φουλ και μαχήτρια, ο Θεός των μπουρδελιάρηδων να την έχει καλά να μας ξαλαφρώνει!
Καλημέρα σε πιο είναι αυτή και τι ώρες ξέρουμε;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.433
Κριτικές
514
Like
70.022
Πόντοι
41.129
Μήτσο, Βικτώρια Ιασ20Β αξίζει για μία φορά ρε φίλε ή θα φύγω με ψυχολογικά από εκεί μεσα.
Φολαρα ειναι στα 2 λεπτά θα σου ζηταει να χυσεις...
Εχει πεσει κατακορυφα η αποδοση της.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.966
Κριτικές
67
Like
29.243
Πόντοι
10.336
Μήτσο, Βικτώρια Ιασ20Β αξίζει για μία φορά ρε φίλε ή θα φύγω με ψυχολογικά από εκεί μέσα; :boff:
Έχω περάσει 2 φορές την τελευταία βδομάδα από τον οίκο, βέβαια την άλλη την Κάρμεν στα 15€, δεν την έχω δει κανένα απόγευμα.
Την μία είχε μαλλί πιασμένο αλογοουρά, χθες σαν να την είχε χτυπήσει το ρεύμα, αλλά το κορμί πολύ καλό.
Την κοιτάω και με κοιτάει καλά καλά κάθε φορά, αλλά δεν ενδίδω. Όχι για τα 10€...αλλά γιατί θέλω την ψυχική μου ηρεμία.
Χθες φώναζε σε κάποιον μέσα στο δωμάτιο, και μετά από 2 λεπτά βγήκε, τώρα έφταιγε ο άλλος ή όχι, θα σε γελάσω, εγώ την κοπάνησα κανονικά!!
καμια φορα να μην την παρεις. Να μπαινεις σε καθε τσαρκα στον οικο, και μολις την βλεπεις να στραβωνεις τα μουτρα σου απαξιωτικα και να φευγεις.
Go Away Reaction GIF
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom